Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
ahoj!! tak se hlásím jako vdaná paní:-D bylo to super, všichni byli výborní a vše se povedlo!!!:-D v albu už mám fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji všem novým novomanžellkám. My se dnes vrátili z dovolené v Itálii , byli jsme i v Benátkách, takže romantika. Úplně se netěším na ten stereotyp a návrat do normálního života.
Odpovědět
Profilova fotka
všecko bylo super, později hodím report :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: krásný fotky :-) Moc hezký pár jste a ty krásná nevěsta :-) quanti: gratuluju mladá paní. To je dobře, že se vše povedlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdepak je sasina? Snad se jim svatbička taky vydařila. :-)
Odpovědět
holky, tak v albu jsou už i profi fotky, jestli chcete mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: krásný fotky :-) Už jsem taky dodala profi fotky do alba,tak můžete juknout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi, tak už i já trochu opožděně přidala svatební album. Tak snad se bude líbit. Mám tam i akčnější fotky na koni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
páánejo supr fotky... 19.9. jdeme na svatbu a tam psali že budou mít taky koníky :-) jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Koně na svatě jsou romantika... a já je fakt miluju. Neměla jsem Gas přímo na svatbě, bylo by to moc komplikované, ale aspoň jsem si užila šaty a účes a všechno ještě jednou druhý den po svatbě....fotogfaf je náš kamarád z Prahy, tak nám fotil celou svatbu zadarmo, jako svatební dar, chudák vyfotil skoro 4 000 fotek...na CD jich máme asi 1 000 ani se to nedá prohlídnout, kolik toho je.. pro tayllorka: když jsem koukala na tvoje fotky, tak jsem si to s tim dortem ze stejné cukrárny myslela, zdál se mi, že už jsem podobný viděla u nich na foto, hned kousek od cukrárny jsem měla i odpolední zahradní párty, celý život jsem bydlela s rodiči v Růžodole, takže o cukrárně jsem měla jisto jako první, maj ty dortíky úžasně dobrý a hezký i když trošku dražší... Jinak tvoje fotky taky nádherný :-)
Odpovědět
Inkana: kone na svatbe jsem taky chtela, manzel mi to i chtel splnit, ale nakonec to nevyslo. Od svatby jsme se jeste nejak nezastavili, kazdy vikend mame pracovni - dneska jsme treba stehovali nabytek v byte. Bydlime s babickou a ta nam dala jeste jednu mistnost, tak jsme museli vystehovat jeji nabytek a nastehovat tam cast naseho (do toho jednoho pokoje jsme se uz nejak nemohli vejit). Jeste zitra budeme douklizet, mame to tu jak po vybuchu. A jak si uzivate stavu manzelskeho vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už máme všechny a jsme vdané paní, jak se cítíte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
docela dobře :-))))
Odpovědět
JJ, fajn, akorát teda pořád bojuju s příjmením....tento týden jsme se vrátili za Španělska a oběma nám to připadá, jak kdybysme se brali už nejmíň před rokem :-) nebýt rejpavých keců lidí, tak už to beru úplně samozřejmě a nijak se k svatbě nevracím, protože je pořád co zařizovat a řešit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době se opět objevuji ;-) Vrátili jsme se ze svatebky...byla krásná..ale krátká /jen 7 dní/...ještě bych tam byla...super odreagovačka a relax. Ovšem návrat do reality byl dost tvrdý..hlavně v práci :-| Holky, všem moc gratuluji a musím říct, že jsem prošla všechny alba, co jste sem vložili a fotečky jsou nádherné, zamilované a moc pěkné x-) Mějte se krásně...
Odpovědět
Všem srpnovým nevěstám moc gratuluji. Musím sem vložit také nějaké fotky. Stydím se, že jsem se k tomu ještě nedostala. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sasi: dtto :-D snad koncem týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas,quanti: vy ostudy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsechny srpenky, po delsi dobe se opet hlasim...vse za mnou (nami) a urcite bychom chteli opacko, ze? U nas vse probehlo velmi hezky, slunicko prazilo jako blazen...a svatebni cesta je uz take za nami, byli jsme ve Francii - moc hezke...vsem moc gratuluji a doufam, ze jste spokojene a stale zamilovane.. ;-)
Odpovědět
My jsme měli super svatbu, bylo děsný horko, všichni svatební hosté byli jako ovce, jen chyběl nějaký vlčák, aby je popoháněl, moji bnratříčci se chovali jako naprostí idioti a velice neúspěšně se nám pokusili zkazit svatební noc. Svatební cestu jsme ještě nepodnikli, udělali jsme si jen několik výletů po jižních Čechách a byla to nádhera, moc jsme si to s manželem užili. Každopádně mi při svatbě pomohli lidé, od kterých bych to zas tak moc nečekala a velice mě zklamali ti, od kterých jsem očekávala pomoc. Každopádně jsme si s manželem udělali definitivní obrázek a z něj teď vycházíme.
Odpovědět
sasina: To s tou pomocí vemi dobře chápu, u nás to bylo zase tak, že lidi, od kterých jsme čekali pochopení a podporu vůbec nepochopili a na druhou stranu někteří zase velmi mile překvapili...doteď jsou v našem blízkém okolí lidé, kteří nerozdýchali, že jsme chtěli (a měli) menší svatbu než na vesnicích bývá zvykem...
Odpovědět
jachm: Kdybych tušila, že se někteří z příbuzných budou chovat tak, jak se chovali, tak bych si to rozmyslela. Místo svatby o 20-ti lidech bych vzala jen svědky a manžela a odjela do jižních Čech nebo na Moravu a tam bychom se vzali. Ještě včera mi vlastní mamka vyčítala, že jsem jí nepomohla s nabalíčkováním výslužek. Podotýkám, že jsem ohledně svatby zařizovala všechno sama a veškeré cukroví a část koláčků jsem pekla taky já. Zřejmě jsem na svatbě měla mít ještě u sebe telefon, abych zavolala do restaurace, že jsme už na cestě, potom na zahradě obsluhovat hosty, připravovat pohoštění a mýt nádobí. Ženich např. točil pivo a ráno jel ještě s dortem do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :-) sas: můj manžel taky musel jet pro dort a dokonce i pro tchýni, pže jeho sestra nebyla schopná se pro ni zastavit,přitom přijela o hodně dřív než měla...no comment. Nás spíš lidi někteří překvapili hezky a zklamal mě teda M. svědek-nejlepší kamarád,od toho jediného jsme totiž nedostali ani blbý přání. Jinak od všech+dary a korunky samozřejmě. Tak mě to docela štve, co by mu to udělalo? Já to nechápu a docela se divim. |-| No a švagrová nám dala úplně debilní řetízek s tím rozpůleným srdíčkem. Jako pro 16tiletou slečnu od přítele asi jo,ale jako svatební dar??? K čemu nám to jako bude? Nevím čím myslela,kdyby nedala nic udělala by líp a vypadá to, že to vyštráchla někde doma v šuplíku,že to ani není koupený... Jako svatba byla nádherná,ale příště bych nepozvala už nikoho a vzali bychom se jen ve dvou a svědky a dodatečně třeba zašli s rodičema na oběd. :-p
Odpovědět
tayllorka: Tak to mi mluvíš z duše, taky bych svatbu udělala jen ve čtyřech. :-) Jinak moc gratuluji. Moc Vám to oběma sluší :-)
Odpovědět
Sas, tay: tak koukam, ze nejsem sama kdo by priste udela svatbu jen se svedkama. Ale rodicum bych to rekla predem, aby nemeli pocit, ze jsme je chteli obejit...ale proste bych jim vyslovne rekla, ze to bude ve ctyrech.... Priíbuzny ze strany manzela se doslova snazili nam to co nejvic znechutit a desne je stvalo, ze jsme jejich pokusy ignorovali a bavili se po svym s lidma, ktery se s nama bavit chteli a nemeli potrebu nam to zneprijemnovat.Uz mame vic nez mesic po svatbe, manzeluv otec s nami nemluvi a pribuzny z jeho strany taky ne. Ze s nama nemluvi otec to nam neni nejprijemnejsi, ale to ze s nama nemluvi ty pribuzny z jeho strany nam ani trochu nevadi - aspon nemusime na povinny navstevy kde by nas stejne prehlizeli jak velky siry rodny lany a pokud by se na nas podivali tak jedine pohrdave.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: kdy budou ty fotkýýýýý??? :-D Njn,všem se člověk nezavděčí, že. My místo posvatební idylky měli doma dusno, tchýně se chce k nám nastěhovat do baráku a já jí tu nechcííííí ]-( Nevím jak to dopadne :-| Ale to patří do jíné diskuse. Doufám, že se máte holky fajn,já dneska vyběhávala občanku,kartu VZP atd. Zbývá mi ještě řidičák a pak kartu do banky a je to komplet. :-)
Odpovědět
No, tak vidím, že jsme na tom všechny přibližně stejně..my jsme na hostině měli rodiče, sourozence, svědky s partnery a prarodiče + video a fotograf a moje drahá babička nějak nemůže rozdejchat, že tam nebylo celý rozvětvený příbuzenstvo, ale měli jsme tam fotografa!!! píše po rodině dopisy a akorát dělá ostudu...taky lituju, že jsme upustili od původní verze " jen my a svědci (popř. rodiče)"....
Odpovědět
tayllorka: Slíbila jsem do konce tejdne. Vždycky je ráno zapomenu doma a doma mi blbne internet. Se stydím :-( S tou tchýní je to fakt maso. Ta moje nám odložila obálku se svatebním darem a když jsme odcházeli, pronesla mezi dveřma, že 15. září (tj. úterý, tzn., že by chtěla přijet min. na týden) přijede i s vnoučkem. Totálně nás to nas*lo, ale byli jsme z toho v té vteřině tak v šoku, že jsme se nezmohli na slovo. Doma jsme to probrali s tím, že nemá nárok. jachm: S náma nemluví moji bráchové kvůli tomu že zpras*li svatební překvapení. Tak to jsem fakt vůbec nepochopila.
Odpovědět
Profilova fotka
sas.:fotečky jsem už zkoukla( super) :-D :-)
Odpovědět
tayllorka: Já Tvoje taky :-) Strašně moc gratuluju. ;-) Moc vám to sluší. Ta kytka se ti fakt povedla a kravata ladí - barva, proužek, paráda. Jak to prodýchala tchýně? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?