Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Moc děkuji za gratulace :-) fotečky už připravuju, zatím máme jen pár a čekáme na profesionální :)
Odpovědět
sandynka: Hodně štěstí ve společném životě :-) Těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandynka: Hodně štěstí a spokojenosti v manželství
Odpovědět
ahoj holky, tak to máme za sebou, svatba byla úžasná, nádherná, dokonalá, klaplo úplně všechno :-) vložím pár fotek, zatím máme jen z obřadu, zbytek dodám, až se vrátíme ze svatebky. Gratuluji verus a ostatním přeji krásné poslední přípravy :-)
Odpovědět
lenajs: Mnoho štěstí, pohody a zdraví ve společném životě. Moc ti to slušelo a na ženichovi mě mrzí, že už je teď ženatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajs - krásné, strašně moc ti to slušelo. Tak hodně štěstí v manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...hlásím, že mi konečně dorazily po 1.5 měsíci boty...KONEČNĚ! Bylo už na čase, když mám v sobotu svatbu...žé?? :-D :-D Jsou mi sice trošku užší, ale už se v nich doma promenáduji, tak je snad do soboty trošku rozchodím a chvíli v nich vydržím...pro krásu se musí trpět ;-) Pro jistotu si beru sebou na hostinu ještě náhradní...co mám již doma rozchozené 8-) ať můžu trsat až do rána!
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: gratuluju :-) čupr nevěsta x-) Já hlásím, že svatební šaty mám vyzvednutý,načančaný a už pověšený a připravený u rodičů na vysněný den "D". :-) zdenula:botičky mě trochu tlačí, páč jsem si předevčírem ukopla fest malíček na pravý noze a je celej modrej a nateklej,tak mi to v jedný botce vadí a bolíííí :-S Kdyžtak se budu muset přezout pak do žabek. Je to pech,takhle před svatbou....
Odpovědět
Profilova fotka
U nás leje jako z konve a je šílená bouřka. Doufám, že v pátek bude teda líp :-N Venku je dusno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
verusa: sluší vám to moc. x-) Ty šaty jsou krásný a musely být asi hodně pohodlný. :-) Jako víla ;-)
Odpovědět
Tak jsem si včera vyzvedla šaty z čistírny. Jsou krásně běloučké. Paní z čistírny si s nimi dala obrovskou práci. Strašně špatně se žehlily. Včera jsem promazávala další cukroví, fakt dost velká hrůza, každý druh má svůj krém a polevu :-| To jsem si zase vymyslela kravinu. Měla jsem výslužky zatrhnout a hotovo. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllorka: Šaty byly fajn, i když jsem si po nich často šlapala, ale ustály to :-) My jsme před svatbou taky bojovali, manžel měl dvakrát ječné zrno, já pořád nějaké modřiny, všechno bylo, jak naschvál. Sas: My právě výslužky neměli, ale nakonec se stejnak rozvážel dort a koláčky, já udělala každému na památku perníčky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, mně se udělal opar!!! :-| :-D
Odpovědět
luciena: To je děsný, ale do příští soboty ti určitě zmizí ;-)
Odpovědět
verusa: Doufám, že to všechno stihnu a jestli bude dneska večer takové počasí jako včera, tak mi to půjde od ruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: já minulý týden bojovala se 4ma aftama v puse. Skoro jsem nemohla mluvit,jak to bolelo. Teď mám zase ten modrej malíček na noze. Než se vdáme,tak se to zahojí, néééé :-D Ještě máš na léčbu čas. ;-) sas: ty ještě pečeš? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tay: :-D :-D jojo, než se vdám, to abych si ale s tím hojením pohnula :-D Ale mám na to takový konopný olejíček, který mi opar vždycky celkem rychle zahojí, takže mažu a mažu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: já malíček taky mažu, dneska už je vidět aspoň nehet,ale jinak žádná sláva..
Odpovědět
tayllorka: Něco málo mám objednaného, ale chci něco taky upéct sama. S mamkou budeme o víkendu péct koláčky, já teď promazávám cukroví. Musím to stihnout do čtvrtka. Sem na to zvědavá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám na vás prosbu...která jste dělala jmenovky, v jakém programu jste to dělaly, ve wordu? Nemůžete mi prosím, někdo poslat vzor? Já než to tam nasázím, aby se to dobře vytisklo, tak mi to bude trvat (dělala bych to doma, ale tiskárnu mám jen v práci) a už mám fakt nejvyšší čas...mail kdyžtak hodím do IP...byly byste fakt zlaté... :-)
Odpovědět
luciena: Já bych je asi dělala v Excelu.
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: já to dělala ve wordu,ale jen na A4 formát, po dvou řadách, v každý na 5 jmen, na bílou čtvrtku,pak jsem to ořezávala vlnkovatě a lepila na připravený oranžový jmenovky. Takže je oranžová a veprostřed nalepený jméno na bílým. V excelu mi to vůbec nešlo upravit. Moc s tím neumím,no. Asi to jde taky určitě. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nebo stáhnout z netu program přímo na jmenovky. Mě se to ale nepodařilo. :-| Psalo mi to, že se to zaktuální až za 14 dní a to je už pozdě ]-( Prostě to nefungovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
aaaahojky holky, tak jak se vede? jak ty co už mají den D za sebou i ty před :-) docela vám i závidím :-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
lidičky, můžu se zbláznit. :-p přípravy v kombinaci s prací a tím, že jsem neměla celé léto dovolenou... zkrátka už melu z posledního |-| musím se vybičovat, už jenom týden a kousek :-D =-) ojoj, to je hrůza :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak už zítra. Držte mi palečky,ať něco nezvořu nebo neupadnu v šatech :-N Ufff,začínám být těžce nervní :-.
Odpovědět
tayllorka: Tak hodně štěstí, ať ti všechno vyjde, hlavně počasí a ať tě nožka moc nebolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas:děkuju,nožka je lepší,tak to snad bude o.k. Co ty,ještě pečeš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocicky, tak uz mam vse za sebou a bylo to krasne!!! Vsem, ktere jsou na tom stejne jako ja gratuluji a preji hodne lasky a porozumeni a tem, ktere to teprve ceka radim, at si to uziji do posledniho detailu a maji krasny den!
Odpovědět
tayllorka: O víkendu budu péct s mamkou koláčky. Cukroví už mám hotové, jen udělat polevu a ozdobit. A to přiletí bráchova přítelkyně ze Švédska, tak to bude docela prdel péct české svatební koláčky a konverzovat anglicky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?