Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
tak to ja se ted vrhla do prebirani sperkovnice a zjistila jsem ze uz je to potreba...neco tam mam pekne zamotany, tak to chce udelat v tom poradek.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: x-) z kravaty jsem nadšená..vypadá fakt skvěle! Jakmile jsme ji s přítelem uviděli, oba jsme věděli, že si ji odneseme domů :-D :-D hmm....zkusím ještě ty stuhy tady u nás... jsi hodná, dík! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak hlásím, že už jsem vdaná paní :-D Svatbička se povedla na jedničku, počasíčko vyšlo, nádhera, jak z pohádky....Přeji Vám všem, co se těšíte na svůj velký den D, ať Vám to taky tak vyjde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vy se holky budete převlíkat do nějakých popůlnočních šatů? Já si žádný extra nepořídila, chci být ve svatebkách až do konce. Když už máme ten obřad až ve tři. To bych si je moc neužila. Co jsem byla na zkoušce,tak jsou celkem lehký,až na tu dlouhou vlečku. Ale utáhla mě do nich fest, prý si musí nevěsta vybrat,jestli bude sedět a bude to mít povolený nebo postojí a bude utáhlá. :-D :-D Chicht,asi radši postojim. Mám tam zip a přes to šněrování. Žádná vůle tam moc není....
Odpovědět
Profilova fotka
brown: jsem na tebe myslela,jak vám váš krásný den vyšel. To jsem ráda, že ti vše klaplo. Mimochodem ti moc gratuluju a přeju hodně štěstí v manželství x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: velika gratulace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: takovou kravatu jsem sháněla, nikde neměly,grrr ]-( No tak bude jiná,ale taky fajn. :-)
Odpovědět
browneye: moc gratuluju a preju hodne stesti. Tesim se jestli sem das nejaky fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
browneye : VELKÁ GRATULACE ;-) ať vám to vydrží a jste šťastni a spokojeni.... Těším se na fotečky ze svatbičky ;-) tayllorka: no já popůlnoční šatky nemám...také chci být celou dobu ve svatebních, ať si je řádně užiju. Jen mám strach, že bude šílené vedro a nevydržím v nich....tak uvažuji, že pouze pro tento případ si něco pořídím... joj...kravatu jsem pořídila u nás v Olmiku v jednom pánském obchůdku...
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: pfff,takovej obchod tady asi teda nenííí. Ani na netu jsem jí neobjevila. No,což, to už je fuk. Ale sejří mě to stejnak,tuhle jsem měla vysněnou. ]-( No vlastně když to tak vezmu,tak není to úplně všechno tak,jak jsem si vysnila a pak mě doráží to jednání v květinářství, v cukrárně a v neposlední řadě mám obavy z toho účesu od kadeřnice. Prostě nic není vončo,jak jsem si vysnila. Jen ty šaty mě uchvátily. Tak aspoň, že něco. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uáááá, dneska jsme se navíc rafli s nastávajícím, nervy mám na pochodu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem Vám mooooooooc děkuji za gratulace, říkaly jsme si s Kajkou, že bychom se hned vdávaly znovu :-D Pořádně si Váš den užijte a hlavně pamatujte, a´t máte na co vzpomínat....Naši netradiční svatbu nám všichni moc chválili, líbila se a to je dobře...i všechny nápady, které na ni proběhly....Jinak, já jsem taky měla v plánu zůstat vew svatebních celý den, ale to se teda holky nedalo, večer jsem se převlékla do jiných šatiček, taky smetanových, spousta lidí si myslela, že jsou to ty svatební jen s oddělanou sukní a přitom byly úplně jiné, jen barevně stejný :-p ale v těch se už dal odýchat a tančit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nedalo dýchat
Odpovědět
Profilova fotka
brown: no uvidíme, kdyžtak vezmu kalhoty a topík. Ale jen krajním případě. Muselo by to bejt nesnesitelný, jinak jsem odhodlaná až do konce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-... trochu se holky odreagujeme, mrkněte :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my zase měli jiný první manželský tanec, ve stylu ameriky, funny dance...Zkrátka show jak blázen, nikdo to nečekal a mělo to navíc takový úspěch, že jsme to pro večerní museli zopakovat :-D :-D :-D Všichni byli staršně překvapení a mysleli si, bůhví, jak dlouho jsme to netrénovali a přitom skoro vůbec, nebyl už na to čas...
Odpovědět
tak srpnovky.... pár neoficiálních fotek už tu mám v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: úžasný,moc vám to spolu slušelo a na těch koních to je pohádka. Skvělý šaty, krásně s manželem sladěni do barvy, dort parádní i výzdoba a ostatní. Hodně štěstí do společného manželského života vám přeju. x-)
Odpovědět
díky tayllorko. mame silene moc fotek, jeste nemame zadne upravene tak aspon tak.... i tak si myslim ze spousta fotek co jsem sem pridala jsou krasny.... a hlavně jsme spoustu ještě neviděli.... :-) jeste porad se z toho vzpamatováváme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selm: fakt krásný a ty jsi taková droboučká,moc ti to slušelo, krásná nevěsta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Další den uběhl a já mám pocit, že nic nemám, hrůza =-) Nemám jmenovky, nemám ubrousky, chtěla jsem udělat etikety na víno, zatím taky nemám, se svatebními novinami jsem na straně 3 a nevím, jak dál, nemám dodělané vývazky - a ty, co mám, nejsou úplně všechny stejně veliké, to se snad ale ztratí... Navíc jsem se na poslední chvíli asi rozhodla pro jiné šaty :-D Zítra si je jdu naposledy zkusit a pak se definitivně rozhodnu....a jestli si vyberu ty druhé, tak chci i jiný závoj, doufám, že mi ho v tom salonu vymění...
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: ty blázne, měnit šaty ještě? Neboj, jmenovky taky nemám a ani ty ubrousky.Vývazky jsem objednala v květinářství spolu s myrthou. Jen špendlíky koupit. Taky nemám mašle na auta svatebčanů.Botičky pro Terezku a pro ženicha taky ne,oblek stále nevyčištěn. :-p Pohoda,jazz ne?(podle přítele) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tay, no sama jsem tomu nevěřila, myslela jsem, že ty moje původní jsou ty nej, ale pak jsem šla jen tak ze zvědavosti zkusit ještě jiné (protože kdy jindy si budu moct ještě zkoušet svatební šaty že? :-D ) a objevila jsem jedny fakt úúžasné, a i všichni mi říkají, že jsou fakt lepší než ty první, dokonce i můj kadeřník mi to říkal ;-) Ale ještě uvidím zítra, zítřek rozhodne ;-) Mašle na auta mám, ale jen ty obyčejné tenké stužky, trošku mám obavy, že zase někdo nebude spokojený, ale co už no...
Odpovědět
Luciena: tak to je teda dobry menit saty dva tydny pred svatbou. To by me asi pritel prizabil.
Odpovědět
Profilova fotka
Cuketacek, tak to můj přítel už rezignoval, po tom, co jsem chtěla měnit i kytku a barvu svatby :-D On spíš byl trošku rozladěný z toho, že jsem si je nenechala ušít přes e-bay, jenomže já jsem dostala strach, že to třeba pak nebude ono, nebo mi nebudou sedět...možná jsem to tam fakt měla objednat, ale tak mám aspoň jistotu, že vím, jak přesně ty šaty vypadají ;-)
Odpovědět
browneye: Gratuluji a přeji hodně štěstí a krásný společný život ;-) A těším se na fotečky :-) selmice: Obrovská závist! Už jsem psala v gratulaci, že mě dostaly tvé šaty, vypadáš v nich kouzelně. A taky by mě zajímalo, kde jsi přišla k tak perfektním koláčkům. :-) A ještě se chci zeptat, zda mají u vás ty trička. Vypadají opravdu dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem fotečky ze svatby do albumu, tak jukněte :-) a já měla svatební šaty až dokonce. Všichni mi říkali, jak mi to sluší a kdybych se převlíkla, tak už mi to říkat nebudou :-) cítíla jsem se krásně a nechtěla jsem o ten pocit přijít. Bylo mi v těch šatech nádherně.
Odpovědět
maja.mr: Gratuluji ke svatbě, přeji další tisíce šťastných chvil. :-) Opravdu ti šatičky moc slušely. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja.mr + selmice = velké gralulace....mladé paničky ;-) Holky, tak já jsem se dnes asi hodinku domlouvala s květinářkou, který mi zajišťuje i dekoraci svatební tabule. Jsem celkem nadšená :-) vše jsme si ujasnily, se zdravným rozumem mi řekla svůj názor na něco, co jsem moc chtěla..ale pak jsem jí dala za pravdu. Už se fakt těším na tu svatební kytici... Jo a dokonce mi snížila rozpočet z původních 8.5 tis jen na 5.8 tis. 8-) V té ceně je:kytka pro mě, 2x pro maminky, korsáž pro ženicha, srdce z krušpánku na mé auto, výzdoba ženichového auta, svatební tabule včetně organzy, kamínků, perliček, okvětních plátků růží, pohozených snítků krušpánku + malých kytiček, ikebany, ozdobené 2 ubrousky s květem kopretiny nebo malé růžičky, jmenovky na stůl. Což si myslím, že je dobrá cena. :-) Možná budu mít ikebany naaranžované v šampusových skleničkách (moc se mi to líbí)... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja.mr: fotečky jsem zkoukla a moc vám to sluší :-) Hodně štěstíčka x-) Všimla jsem si toho tvýho příjimení. To je tvoje starý? Máš ho skoro stejný jako manželovo,nebo to je překlep? Tak já jsem dneska pokročila, nakoupila jsem ozdobný ubrousky na svatební tabuli, dál nechala vyčistit pro přítele oblek a taky koupila nový botičky pro dcerku. Tamty nešly vyměnit za menší,neměly,tak jsem to vyměnila za plavky pro ni. Takže jsem nový koupit musela. Ale jsou lepší než ty původní a určitě pro ni pohodlnější. Mašle na auta nakoupim asi po neděli. zdenula: cena je myslím dobrá za to všechno ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?