Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
san: no nám to taky oznámila jen tchýně , že nepřijedou. Já nemám ani tel. na ně. Doufám, že nebudeme nepříjemně překvapeni :-|
Odpovědět
tay: tak to jsme dvě, kdo takto doufají :-S
Odpovědět
jéžiši od manželova švagra :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda vůbec nemám představu, kolik toho cukroví bude na kusy...má to být prý tak, že bude 10 krabic cukroví, přičemž jedna krabice, když je naložena jen jednou řadou, stojí 700,- a když je naložena dvěma řadama (patrama), tak 1000,-, proto těch 10.000,- radši počítáme, ona totiž skorotchyně ani neví, jestli to v těch krabicích bude po jedné nebo po dvou řadách, prostě objednala 10 krabic... No a plus koláčky, těch by mělo být ze 2kg mouky, prý jich bude hodně, to ani nemám tušení, kolik stojí...jsem myslela, že to má tchyně všechno pod palcem, tak asi ne :-| Tay - myslím, že vůbec nevadí, že nebudete dávat výslužky, přítel má pravdu, pořádně najíst a napít se přece můžou na hostině...u nás by to ovšem neprošlo, kdyby to bylo bez výslužek :-N Ježiš holky, mně se tak ulevilo, když jsem to tu tak všechno vypsala...vůbec jsem to první dělat nechtěla, netuším, kdo to tady všechno čte, ale je mně to už jedno, jsem z toho všeho fakt nešťastná |-| Já, která jsem odjakživa optimista a nic mě nemůže zaskočit, ale toto jsem teda fakt nečekala...
Odpovědět
Minulý týden jsem se tady bavila o svatebních tričkách a nevím s kým ;-(
Odpovědět
sas manžel dostal svatební triko s nápisem game over :-D :-D :-D mělo hroznej úspěch
Odpovědět
Profilova fotka
sasi - my si zrovna tyhle trika jak píše studanka chcem objednat n apostvatební grilovačku s kamarádama :-D
Odpovědět
brum mu přivezly až z Barcelony bratránek s přítelkyní a fakt se každýmu líbilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Někdo mi je nabízel, ale nevím kdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://tayllorka.rajce.idnes.cz/rozlu... zatím jen 4 fotečky z mojí rozlučky :-)
Odpovědět
tayllorka: Ten pás cudnosti nemá chybu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky trochu rozladěná, byla jsem minulý týden u kadeřnice, ale její umění není nic moc, ale moc jsem to neřešila, říkala jsem si, že to je jen zkouška a pak to bude lepší, jenže teď slyším z každého rohu, že opravdu česat moc neumí. Vzhledem k tomu, že nemám závoj, tak bych chtěla hezký účes. Celou noc jsem přemýšlela a dnes ji jdu odvolat, učeše mě ségra, která je šikovná ( no nechápu, že mě to nenapdlo dříve),ale teď nevím, co mám té kadeřnici říci. Řeknu ji, že to dopoledne chci být doma, protože celá svatba je v mé režii a nechci být od 7 -9 pryč , nějak to ještě zaonačím, co myslíte? Svatbu mám už v sobotu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verus, já jsem taky rušila kadeřnici, zrovna včera, protože jsem si taky našla jiného, lepšího kadeřníka...Řekla jsem jí, že se moc omlouvám, ale že to musím zrušit, protože všechno bude nakonec jinak...jak, to si mohla jen domýšlet, možná si i myslela, že svatbu ruším :-D Ale to je mi jedno, hlavně že já jsem teď klidná, že účes bude tip ťop ;-)
Odpovědět
verusa: Tak jak to řekla luciena, bych to asi řekla taky.
Odpovědět
luc: ono fakt pomůže, kyž si člověk o tom promluví, já byla celou noc naštvaná, teď je mi líp :-) To cukroví bude určitě v pohodě. Ty odhady jsou těžký. Chtěla bych napsat: věř tchýni, ale to asi není nejlepší rada :-D holky máme trička ženich a nevěsta a přítelovi jsem koupila tričko game over, měl ho na rozlučce. Je to super triko, to nesmí chybět, sranda musí být :-D ver: nějak to zvládneš okecat, hlavně, že budeš spokojená nakonec ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky odst narocna a ja mam zas problemy s kosmetickou, vystridala jsem jich 4., ta posledni by nebyla spatna, ale jdu jeste k jedne
Odpovědět
Teda vy jste se dneska rozjely...jak to tak ctu, tak mame opravdu stesti v tom, ze nam napred reknou, ze bysme meli pozvat jeste toho a toho, ale nikoho za nas nezvou - NASTESTI. Jinak k vysluzkam - taky jsme je nechteli davat uz jen proto ze vime, ze nekteri se doslova prijdou jen nazrat a napit a my je vubec nezajimame.Ale nakonec jsme to dostali narizeno od nasich. Takze nakonec vysluzky budou. Ja byla vcera u moji kadernice na dobarveni vlasu a v patek jdu ke kamaradce, ktera pracuje jako kadernice u nas ve meste. Zkousku ucesu jsem nemela, uz me parkrat cesala, tak vim, ze cese moc dobre. Co se tyce naliceni tak to sverim sestrenici, umi to dobre a ja chci hlavne decentne. Normalne se totiz nemaluju - tak parkrat do roka kdyz jdeme na nejaky ples nebo podobne. Rozlucku se svobodou ani jeden z nas nedelame - tvrdime, ze nam prece svoboda nekonci.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: tak ta posledni veta je moc hezka :-D mi vysluzky delat vubec nebudeme
Odpovědět
cuketacek: přítel dělá rozlučku hlavně proto, že kolegové z práce a kamarádi budou v tom termínu v práci, tak na svatbu nedorazí. Včera mi přítel řekl, že si mám po svatbě vzít určitě ještě týden dovolené, že bude překvapení. Jestli chce hned odjet na svatební cestu, tak nevím, jak to udělám s doklady, protože oba máme propadlé pasy a na občanky asi vycestovat nebudeme moci. Nebo jak to je?
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: treba to nebude do zahranici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandy: jo jo, musím říct, že je mi o cosi líp, když jsem to ze sebe vyklopila :-) Jen je mi líto máti, protože ta má pocit, jakoby stálo mimo všeho toho dění a pořád si to moc bere :-( Ale včera, i přes moje naprosté vytočení a zlosti a lítosti, jsem zůstala v telefonu klidná a myslím, že jsem mamku trochu povzbudila. Vztekla jsem se až když jsem položila telefon :-D S tou rozlučkou - já to teda ni neberu jako "rozlučka se svobodou", u nás se tomu navíc říká svíca, takže to nikdo jako rozlučku snad ani nebere....spíš taková předoslava pro kamarády, prostě pařba a odreagování se od těch příprav, myslím, že já už to fakt potřebuju...Ale se svobodou jako takovou se opravdu neloučím, svoboda je přece v nás (aspoň já to tak vidím teda) :-)
Odpovědět
a po zemích EU můžeš bez pasu, stačí OP ;-)
Odpovědět
každopádně buď ráda. Já chtěla vyrazit jen na tři dny pod stan někde u nás, vzala jsem si volno a přítel mi včera oznámil, že si volno nevzal a teď už je nedostane. Tak leda bych jela sama... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda omlouvám se za překlepy, asi jsem ještě rozčilená, když si na to vzpomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mirysek: ale obcanky budou neplatne, ty ti prestrihavaji teda myslim neveste. Ale myslim, ze nikdo nevi, ze jste se brali, tak ja bych jela na pas, ale zase pojisteni, nevim, mozna bych s sebou vzala kopii oddaciho listu ;-)
Odpovědět
aha, to mě nenapadlo, že ji vlastně ustřihnou :-D na to jsem nějak nemyslela no :-)
Odpovědět
O tom stříhání občanky jsem slyšela a pas mám propadlý, říkala jsem to příteli, tak pak teda nevím :-( Chceme jet na svatební cestu do Říma. Takhle mě tedy vůbec řešení nenapadá :-|
Odpovědět
prave proto my pojedeme jen po Cechach a SNAD i autem.Meli jsme ho nejdriv na 99% slibeny, nakonec nam v sobotu bylo receno at s nim nepocitame, ze je to moc daleko (jedem od Plzne do jiznich Cech) a na moc dlouho (od pondeli do patku nebo soboty).Tata mel auto na spalkach, takze druhy o ktery se mame stridat se segrou nam pujcit nemohl, protoze bude muset jezdit do prace. Ale dneska s tim co opravoval prosel technickou, tak nam to druhy na 90% pujci.Ale dokud v nem nebudu mit krosnu, tak tomu nebudu uplne verit.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: tak asi pojedete po Cechach a az budete mit vyrizeny pas tak pojedete do Rima ;-)
Odpovědět
cutce: Tak to si počkám už na občanku, protože za pas bych platila zbytečně peníze a po svatbě platí stejně jen 2 měsíce. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?