Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
tayllorka: Dneska přijede švagrová ohlídnout terén. V září nastupuje do práce po mateřské, tchýně od příštího roku nastupuje do důchodu. Zřejmě proto se přijedou podívat k nám na barák. Myslí si totiž, že tchýně by byla celé léto pak s vnoučkem u nás a na víkendy by jezdila i švagrová, protože se doma nudí, když má manžela pořád v práci. Pro jistotu jsem uklidila přítelův oblek a svoje šaty jsem vzala s sebou, odvezu je do čistírny. Určitě budou šmejdit po celém baráku. Přítel i já jsme dnes v práci a švagrová přijede dopoledne. Do velké šatní skříně, co máme s přítelem oblečení a visely tam i šaty, jsem napsal ceduli: Lezte si do své skříně! :-D :-D Uvidím, jestli ji otevřela, když bude uražená, je to jasný :-D :-D Přítel říkal, že s nimi provede krátký proces 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: hihi, dobrej nápad,takhle hned poznáš, jestli baba šmejdila. :-) Moje tchýně teď dělá mrtvýho brouka. Kéž by to tak zůstalo navždy :-D
Odpovědět
layllorka: Chtěla jsem dveře normálně zamknout, ale v celém domě ještě nejsou nové dveře a ty staré nejdou zamykat, ale takhle to bude alespoň veselejší. Doufám, že baba odjede nejpozději v sobotu, jak slíbila. Mohla by jet už dneska se švagrovou, mohla by jí vzít autem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz se nam to blizi co, za 3 tydny :-N
Odpovědět
Panikááááááááá :-o
Odpovědět
Copa tri tydny, to je jeste hafo casu...ja uz mam jen tyden, to je horsi.A asi uz nebude moc sanci opalit se do satu...tak na to jdu ted:-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketa: bacha art se nespalis a misto krasne hendave nejsi cervena :-D ;-)
Odpovědět
cuketacek: Hlavně opatrně :-) Já se musím taky trošku opálit, jsem jak ředitelka vápenky, ale nevím, jak to mám řešit, potřebuju se opálit bez podprsenky a tchýně s tchánem jsou ještě u nás :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co solarko????
Odpovědět
Prave se snazim nezrudnout, tak jsem to po hodine a pul vzdala a sla zase domu. Nejhorsi je, ze kdyz na sebe napatlam krem na opalovani(a muze to byt i jenom sestka), tak zustanu bila i kdybych na slunicku byla cely den. Takze radsi po chvilkach a bez kremu. No zbytek kdyztak dotahnu trochu samoopalovakem:-)
Odpovědět
Holky, já jsem opět jako loni chodila do solárka a stejně je mi to k ničemu...mám opálenej dekolt z véčkovýho trička a šaty samozřejmě rovný, takže taky super...naštěstí mám k šatům bolérko, ale taky bych ho ráda sundala :-( Na líbánky jedeme do španělska, tak z toho mám taky hrůzu, protože jsem typickej letní typ...
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: já bych tedy na tvém místě šílela, kdyby mi někdo lezl do skříně ]-( Asi bych řekla přiteli, ať si s ní promluví nebo bych jí to asi řekla sama. Jí by se asi také nelíbilo, kdyby jí lezl někdo do soukromí....je to od ní fakt dost sprosté.....pevné nervy! Všem, které mají zítra svůj svatební den přeji....ať je to krásné, nezapomenutelné a nádherné x-) x-) Do solárka jsem také chodila, ale bohužel mi to teď z časových důvodů nevychází a vyhozené prachy už nejsou vidět :-| :-p Navíc se mi teď udělaly nějaké pupínky na dekoltu, které děsně svědí...tak si musím zajít ke kožní. Mám tušení, že to bude alergie na sluníčko....nikdy jsem na to netrpěla, ale nic jiného mě nenapadá :-S Chtěla jsem se také vyvalit na sluníčko "nahoře bez" ať jsem v těch bílých šatech "kočka", ale nejspíš s něma budu splývat...jak jsem bílá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdenula: z toho si nic nedělej,taky jsem bílá jako stěna. Slunce na mě blbě chytá a po loňský zkušenosti u moře se i bojím. Měla jsem obří puchýře na zádech,mamka mi je musela prostříhávat nůžkama jak byly vodnatý a visely. Byla to šílená bolest. prostě se nejdřív pěkně spálim a pak teprve jakžtakž opálím. Tady v Čechách většinou jen ta první varianta a to nechci zase trpět.Prdim na to,mám tmavý vlasy,tak to nějakej kontrast bude a šaty nemám čistě bílý. Na solárko jsem chodila dříve,jenže jak jsem pak třeba vynechala,hned to bledlo. Takže pro mě vyhozený prachy. Předloni jsem to opět se solárkem zkoušela- Turbo solárium,dokonce jsem si koupila jejich drahý mlíka na lepší opálení a kde nic tu nic. Nebylo to skoro vidět a to jsem tam byla asi 15x ]-( Všem zítřejším nevěstinkám přeju nádherný svatební den plný sluníčka a skvělých zážitků. x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra mám zkoušku šatů a taky rozlučku,tak se těšim jak malý děcko na oboje samozřejmě. Na šaty se klepůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dámy, tak dneska sme na řadě my. přeji nám at se vše vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdem na tooooooooooooooooooooooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jen k tomu solárku - minulý rok jsem tam byla fakt asi 15x jak tayllorka a nic a tento rok před svatbou(asi měsíc) se mi na slunci vypálili krutě ramínka a jelikož budu mít šaty bez ramínek, tak jsem si řekla, že zkusím opět solárko - paní mi poradila, že ze začátku je ideál chodít 2 dny po sobě den pauza a opět 2 dny a pauza a až budu opálená jak chci tak pak už jen 1týdně - a fakt to zabralo teď jsem krásně hnědá jak nikdy(fakt se blbě opaluji) a žádná bílá místa, takže já můžu jen doporučit - 14 dní bohatě stačí. Tak se mějte
Odpovědět
Ahojky, tak jsem se pekne opalila - byla jsem se odpoledne podivat u nas na zamku a jsem opalena krasne podle satu. Ted je to sice trochu do cervena, ale nejpozdeji v pondeli uz budu pekne hneda, jako obvykle.
Odpovědět
Profilova fotka
studanka: jsem tvoje první gratulantka (viz.gratulace) :-D Já včera řádně oslavila rozlučku s kamarádkama. Bylo to skvělý,ale dneska mi není zrovna nejlíp. Není divu při tom velkým monožství alkoholu :-N Ale stálo to za to. Dostala jsem nějaký dárečky jako např. čelenku s ušima zajíčka,kterou jsem musela mít skoro celou dobu na hlavě,taky takovej žertík v podobě pásu cudnosti,chichi,to jsem odmítla si teda na sebe dát :-p :-D A další s dárečků byla plechovka s hlínou a pytlíček se semínkama pšenice,aby nám kvetla pšenka. Bohužel jsem byla tak na mraky,že jsem celou tu taštičku s dárečkama zapomněla v taxiku cestou domů. ]-( :-| To mě štve... :-S Jsem to ale pako |-|
Odpovědět
ahojky holkýýý Tay díky moc nádhera vyhrkly mi slzičky no svatbička byla superrrrr ani popsat se nedáááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, hlásím že jsem vdaná paní :-) bylo to krásný (včera), moc jsem si to užila a pořád tomu nemůžu uvěřit :-) všem dalším srpnovkám přeji hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluji všem novomanželkám, hodně štěstí!!!!!!!!!!! Mě to čeká příští sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co to máte čerstvě za sebou - gratuluji, mladé paní ;-) Jsem zvědavá na další fotečky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holciny, moc vsem gratuluji, ktere uz to mate za sebou a preji hodne stesti!! U me prevlada panika... ;-)
Odpovědět
Všem novomanželkám gratuluji ;-)
Odpovědět
mara taky převládla ale neovládla nádherně jsme si to užili ;-)
Odpovědět
studanka: Gratuluji ;-) Moc vám to slušelo :-)
Odpovědět
sasi díky moc ;-) užili sme si a klido bych to zopákla ale se stejným chlapem :-D :-D :-D
Odpovědět
U nás je to teď super, zřejmě mluví kažný nějakým jiným neznámým jazykem, protože vždycky někdo něco řekne, druhej to špatně pochopí, pak se urazí nebo se pořád někdo s někým hádá. Fakt super přípravy :-( Nejlepší je, že se teď na svatbu těší snad jen moje teta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyyyy, tak už se hlásím jako vdaná paní, bylo to čupeeeeeer... a i když se v tom zmatku na pár věcí zapomělo...ytpu, u koho zůstaly svatební noviny a kde jsou dárky a kniha hostů...tak sme si to užili, MOC :-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?