Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
taqk mějte se tu hezky hezkej víkedn já odjíždím a zítra nám to vypukne tak ahojjjjky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Studanka - tak hodně štěstí, držím palce, ať všechno vyjde, jak je naplánováno....a těším se na fotky ;-)
Odpovědět
cuketacek: když jsem mu včera řekla, že jsem sehnala konečně košili, byl strašně spokojenej a říkal, že už se těší, až si to všechno kompletně vyzkouší.
Odpovědět
luphen: S přítelem jsme lítali po celé Praze, nakonec jsme vlezli na Zličín a tam koupili hned ten první, co nám paní prodavačka nabídla, přitom jsme ten samý zkoušeli u stejného prodejce i v jiných prodejnách, ale tenhle ze Zličína seděl perfektně.
Odpovědět
studanka: Držím palečky, pěkné počasí, žádné nervy, hlavně pohodu a hodně krásných chvil. A už se těšíme na fotečky ;-)
Odpovědět
sasi díky a ahojky hezkej víkend ;-)
Odpovědět
studanka ;-)
Odpovědět
tak holky krásnej víkend má bejt nádherně
Odpovědět
studanka: taky preju at vam vyjde podle vasich predstav nejen pocasi, ale i cely den. Tesim se na fotky :-)
Odpovědět
Tak jsem byla teď v papírnictví a sehnala jsem úplně fantastickou výzdobu na stůl, pak šoupnu fotečky do alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
studanka789 : přeji ať vše dopadne dle plánu a krásně si to užijete... x-) Těším se na fotečky! My jsme skoro vše pro ženicha nakopili v Sunset Suits - bílá svatební košile se skrytým zapínáním na manžetové knoflíky s dlouhým rukávem, manžetové knoflíčky a krásný oblek ;-) Kravatu jsem koupila v jiném obchodě a oběma se nám líbila - oranžová jak jinak :-D Dle etikety má být dlouhý rukáv, ale já na etiketu trošku prdím...ale přítel mě překvapil, že sám od sebe chtěl mít košili s dlouhým rukávem...ale odmítal vestu. Mě se to také moc nelíbí, někteří chlapi na vestičku prostě nemají postavu... A když si ji jen zkoušel (prodavačka ho do ní navlíkla), tak jsem se smála :-D vypadal v ní totiž jako "jitrnice" :-D Dnes jsem dostala mail od internet.firmy, kde jsem si objednala svatební boty - že je očekávají každým dnem..tak jsem zvědavá, kdy dorazí...abych si je vůbec mohla vzít ]-( Zatím jinou variantu nemám, při nejhorším bych musela něco narychlo sehnat a neřešit, zda se mi líbí či ne :-|
Odpovědět
zdenula: já mám troje bílé a jedny krémové :-D :-D Původně jsem koupila krémové, myslela jsem, že budu mít takové i šaty, pak jsem zjistila, že bílé budou lepší, ale v té chvíli mi chyběly boty, tak jsem sháněla a sháněla a teď jich mám nějak moc :-D :-D Sunset Suits? Tam jsem si včera zřejmně stejnou košili zamluvila, dneska pro ni jedu na Chodov :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak k přítel má košili s krátkým rukávem, ani jsem nepřemýšlela nad dlouhým, to by se zpotil, ještě dříve než by řekl ano, vestičku má a celkově to vypadá moc hezky, na etiketu v tomhle případě kašlu, ale ty bílé ponožky bych asi neunesla :-)
Odpovědět
verusa: Já bych neunesla ani ty mokasíny, ale v tomhle horku bych krátký rukáv taky tolerovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím nové příchozí nevěsty :-) Mě tak šíleně bolej po včerejšku nohy,auíííí :-( Ale jela jsem ráno do města a konečně sehnala tu stuhu na dort. Sice to není to co jsem si představovala,ale když už to byla ta co by se mi jakžtakž líbila,tak zase nebyla ta šíře,kterou potřebuju. Tak to není šifónová,ale je taková tvrdší a hodně perleťová. Na dortu snad bude vypadat dobře,no. Stejnak se pak sundá,když není jedlá. :-N Košili má přítel s dlouhým rukávem,s krátkým nechtěl,prej by se mu to hrnulo pod sakem. Heh,ani nemá ty manžetový knoflíčky. Já nevím, jsou nutný? Mám je ještě dokoupit? Vůbec nevím. =-)
Odpovědět
tayllorka: Manžetové knoflíčky nejsou nutné, ale vypadá to hezky :-) Jo, nová zpráva, tchýně se urazila, včera, když jsme s přítelem přijeli domů, mi řekla dobrý den a byla úplně otočená, aby na mě nemusela koukat. No, nevím, spíš bych měla být uražená já, a když zůstane u toho vykání, budu jen ráda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: troje botky???... :-D tak to jsi v klidu 8-) tayllorka: jak píše sas, manžetové knoflíčky nejsou nutností...ale my jsme pořídili spec. košili na knoflíky a musím říct, že to vypadá fakt dobře x-) Už se těším....na toho "fešáka" :-D My dnes budeme seznamovat naše rodiče....vůbec se netěším...už teď mám divný pocit v břiše. :-| Naši rodiče jsou totiž odlišní, tak jsem sama zvědavá, jak to bude probíhat. Zvolili jsme neutrální půdu, u nás na domku. S přítelem to budeme asi nějak zachraňovat. To bude zase komedie :-.
Odpovědět
zdenula: Až si přítel vezme oblek, košili s manž. knoflíčky a kravatu, tak na něj určitě skočím, minule jsem měla co dělat, když si oblek zkoušel v kabince v prodejně 8-) Naši se před svatbou s přítelovými rodiči asi vůbec scházet nebudou. Z kešeně na svatbu nevytáhli ani kačku a ani nevytáhnou, pořád se ptají, co kolik stojí, ale žádná pozitivní iniciativa od nich neprobíhá. Přítel je na ně tak naštvaný (jsou u nás už 14 dní a tchýně si asi dala za úkol nás před svatbou rozeštvat), že jsme se dohodli, že večer před svatbou bude spát u sebe doma a já u svých rodičů. Ráno vyzvedne kytku a přijede rovnou k mým rodičům a jeho rodiče a sourozenci přijedou společně sami.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: :-D :-D já se asi také neudržím... :-p My si tedy vše platíme sami. Ani jsem nechtěla, aby nám něco platili....vyděláváme si už dost dlouho a bylo by mi to trapné chtít po nich peníze, když jsem 10let z domu. Ale mamka stále něco mlela, že něco chce platit atd., tak jediné co tedy mamka platí je cukroví a koláčky - je spokojená a já také, že ji nemusím poslouchat....že je to tradice atd. ;-) Přítelovi rodiče zatím nic neplatili, ale včera mi přítel říkal, že nám dnes chtějí dát finanční dar - ke svatbě....takže asi tak.... Ale můžu říct, že čím víc se blíží hodina schůzky (17.00), tak jsem nervóznější...
Odpovědět
zdenula: Naše mamka řekla, že svatbu zaplatí naše rodina, aby pak neposlouchala nějaké debilní kecy. Oni kecy stejně budou. Tchýně řekne, že se nemuselo platit to a ono atd. Mě třeba řekla, ať kytku neprožívám, že mi stejně zvadne a ať si koupím gerbery. Proti gerberám nic nemám, ale na svatební kytku chci růže a ty budou na konci srpna možná levnější než celé gerbery.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: chjo...s těmi rodiči to nemáme jednoduché...co? :-D Já mamce řekla, že si to prostě platíme MY, ať si tedy zaplatí to cukroví, když na tom tak trvá...ale že zbytek řeším já. Vše se snažím mít pod kontrolou :-D nechci, aby se do toho pletlo víc lidí a byly zbytečné zmatky. Aspoň nebudu muset být nikomu za nic vděčná... Začla jsem vytvářet jmenovky na výslužky, ale nemohu zatím sehnat širší oranžovou stuhu, kterou tam chci přilepit...
Odpovědět
zdenula: U nás v papírnictví (paní je strašně ochotná a milá) mají oranžových spoustu. Škoda, že jsi z Olomouce, nějakou bych ti poslala, ale těch odstínů je spousta a druhů také. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky,tak já to ještě promyslím s těma knoflíčkama teda. :-p zdenula: tvoje rodiče se neznají s jeho rodičema ještě? =-) Naši se s tchýní už viděli několikrát a myslej si o ní svoje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....už máme za sebou "seznamovačku rodičů" 8-) Musím říct, že jsem nadmíru spokojená a úplně překvapená. Měla jsem z toho zbytečné obavy :-) Oboje rodiče se chovali úplně skvěle, byli příjemní a konverzace vůbec nevázla....ba naopak ;-) Byli jsme oba strašně překvapení....ale asi to bylo tím, že se dali do řeči při prohlídce našeho nového domku. Byl to dobrý tah, pozvat je k nám do domku - na neutrální půdu pro obě strany. ;-) Dokonce si tykají :-N což jsme s přítelem absolutně nepostřehli, kdy to stihli... :-D Takže fakt SUPER!! Taťka mě moc příjemně překvapil...doufám, že mu to vydrží i ve svatební den.... Jak jsme se loučili, tak se dokonce domluvili, že se sejdou u taťky přítele na jeho chalupě...my jsme s přítelem jen nevěřícně koukali a nechápali :-D U aut se ještě vybavovali a mamky se chichotaly a pak na sebe troubili jako malé děti :-D :-D Takže spokojenost největší....jsou z nich kámoši...což jsem ani ve snu nepředpokládala x-) tayllorka : neee, do dnešního dne se všichni dohromady neviděli. Taťkové se 2x potkali na stavbě, ale spíš jsem měla obavy z tchýně.... ale jak se ukázalo "asi" zbytečně ;-)
Odpovědět
zdenula: Tak to je super, že to takhle dopadlo, byla jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, trošku nestíhám, zítra už je to tu....Tak všem,co jsou na tom jak já přeji zítřek jako nejkrásnější den, nezapomenutelný a užijte si ho, strašně rychle nám to prý uteče :-D Nezapomeňte vykročit pravou!!!! Zdeňuli to jsem ráda, že se rodiče neukousali ;-)
Odpovědět
browneye: Držím palečky, aby všechno vyšlo skvěle. My jedeme dneska s přítelem teprve vyzvednout prstýnky. Spojíme to s večeří, chceme je oslavit, čekali jsme na ně dlouho :-D
Odpovědět
Browneye: tak at vam to klapne presne podle predstav, at mate i hezky pocasi. Drzim palecky.
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye - hodně štěstí a hlavně ať vám vyjde počasí, ale hlásí krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem dnešním vdávajícím nevěstám přeju,aby vše klaplo podle představ a ať si ten krásný svatební den užijou v plný parádě. x-) Těšim se na fotečky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?