Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

11. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2009
    V Praze v kapli Libeňského zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
 Jo a dávat rodičům klíče - to je nerozumnost nejvyšší...

- od mojeho bytu, když jsme tam bydleli, naši klíče neměli. Od bytu kde bydlíme teď, naši taky klíče nemají.

Když jsme bydleli u mě, měli klíče tchánovci - ale v trezoru a jenom kvůli tomu, když by se něco stalo. - tj. vůbec je nenapadlo, že by je použili.

Od souč. bytu mají taky oni klíč, ale zase jen v trezoru, pro případ katastrofy. Klíč od mého bytu jsem jim už sebrala emoticon

S klíčem jako bys tchýni dávala právo na návštěvy kdykoli se jí zlíbí... - to je možná lepší dát ten klíč dobré sousedce, když třeba jedete pryč, aby se postarala, a ne tchýni...
5. srp 2009 ve 12:57  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
 ... ale myslím, že "boj s tchýní", to není ani tak o vztahu manželka/tchýně, ale o vztahu tchýně/její syn... - pokud on jí nedá hranice, tak je to v háji...

Já si říkám, jestli bych se neměla snažit s tchýní vycházet - přece je to matka manžela... a na druhé straně mám argument, že když mě nemá ráda a nerozumíme si, proč to lámat přes koleno... - takže jsem ji od svatby neviděla, manžel je teď s rodiči na chalupě - beze mě, nechtěla jsem trávit týden s tchýní v jednom baráku... - i když chalupa je skvělá, je tam klid atd. - počkám až tam bude volno... - i když oni tam tráví tak 4 měsíce v kuse (přes léto)...
5. srp 2009 ve 12:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1229 příspěvků.
  • Svatba byla 28. srpna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 martinka: Tenkrát, aby mu vůbec darovala pozemek, aby mohl stavět, jí totiž přítel slíbil, že bude moci kdykoli přijet, že tam bude mít svůj pokoj. Dřív na tom pozemku byla totiž chata jeho rodičů, kterou musel zbourat, aby si ten svůj dům mohl postavit. Tak teď baba nemá kam jezdit, tak jezdí k nám.
5. srp 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 takže k vám jezdí jako na chatu jo? tak to je vo*er teda...sas..to ti nezávidím... emoticon
5. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 martinka: Nechci těch 14 dní, co je u nás na dovolené, odjíždět někam jinam, vypadalo by to, jako bych jí ustupovala.
5. srp 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
 luphen: ne, opačně, oni mají chalupu... - krásnou emoticon ... a oni ji (občas) půjčují nám emoticon
Kde bysme se my zmohli na chatu...
5. srp 2009 ve 13:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 Marti: to bylo na sasinuemoticon
5. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
 sasina: to Ti nezávidím! - je to blbá situace...

Já bych asi nešla bydlet do baráku, kde má tchýně svůj pokoj a vždy přístup... - ale chápu, že je to o penězích... manželovi taky rodiče dali nějaké peníze na akontaci (zbytek má na hypo) na byt a taky peníze na zařízení... - jenže pak to dopadlo tak, že kuchyň máme od dodavatele, kterého vybral tchán, a peníze na ložnici jsme museli odmítnout, protože to bylo postavené na tom, že si vybereme ložnici, kterou nám tchán a tchýně doporučí... - tak to jsme fakt nechtěli.

Prostě je to ošemetný...

Jenže mám pocit, že z dlouhodobého hlediska vám tohle může zničit manželství, tchýně v domě... - asi by se Tvůj chlap měl rozhodnout, jestli Ty nebo máma... - a svatba je vlastně takové rozhodnutí, že Ty jsi na prvním místě, a máma až na druhém...

Tj. i kdyby to mělo znamenat, že jí ten pozemek vrátíte a půjdete bydlet do podnájmu (v extrémním případě)... - no nezávidím Ti emoticon

Hlavně bych partnerovi řekla, jak to cítíš a vnímáš, a že to takhle nechceš... že to dlouhodobě nevydržíš... - možná by stačilo, aby on mamince řekl, že situace se změnila, že ji tam nechcete. Pak jsou 2 možnosti: buď se naštve a bude chtít pozemek zpátky... - pak to taky záleží na právním uspořádání, jestli ten pozemek je na katastru na ni nebo na něj.
No a nebo ať si ho baba sežere a vy se odstěhujte. Z Vašeho baráku bude mít chalupu a vy budete bydlet jinde (ale chápu že to je o penězích).

No a co... tak by to vypadalo, jako bys jí ustupovala, no... - za Tvoje nervy to stojí, ne? emoticon
5. srp 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 Přesně, jako na chatu. By mě zajímalo, kdy začne jezdit i ke své dceři na návštěvu. Ta má prý strašně málo místa, chudinka. Teď předělávají podkroví, chudáci, jsou tam děsně namačkaní. A ten její manžel je děsně úžasnej. No, myslím, že by byl úplně nejúžasnější, kdyby tam měl 14 dní tchýni na dovolené jako my. Myslím, že by ji taky hnal svinským krokem emoticon emoticon
5. srp 2009 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
quanti
1
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
quanti
1
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 tayllorka: vždyť jo. Už takhle to bude kalup, ještě tři týdny, pomóc emoticon
5. srp 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 martinka. Právně má prostě smůlu, v katastru vedená není. Je to jen morální nárok. Vím, že je to hodně sprosté a nemorální, maximálně se mi to příčí, ale jediné východisko asi bude, když řeknu příteli, že jestli chce spokojené manželství a vysněné miminko, že si bude muset vybrat. Buď miminko nebo jeho matka.
5. srp 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
 sasina - já s Tebou naprosto souhlasím. Hranice musí určit manžel a musí je umět proti své mamince ustát. Prostě si bude muset vybrat - buď jeho matka nebo Ty (a mimčo).
Ukáže se, jaký je to chlap... - jestli chlap nebo mamánek... emoticon - možná byste to měli pořešit ještě před svatbou... (mamánka si nebrat)...
5. srp 2009 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 martinka: Počkám až baba odjede a pak to s přítelem v klidu projednám. Teď to nemá smysl. Zbytečně bychom se hádali a k ničemu bychom se nedobrali.
5. srp 2009 ve 14:23  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. srpna 2009
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
    Region Liberec
 sas: ta tchýně je ale sprostá emoticon Kdyby mi tohle řekla,tak bych jí řekla,ať se laskavě chová slušně, že my se k ní taky chováme slušně.A na její oslovování tohohle typu nejsme zvědaví. emoticon Tohle bych zrovna bez odezvy nechala. emoticon

Holky my jsme si udělaly super výlet, jsme zabloudily a místo 5 km jsme ušly dokonce 15km a pak jsme musely jet busem z vesnice Jiříčkov,kam jsme právě zabloudily,jenže nejel do Liberce,ale do Českýho dubu,tak jsme jely tam a pak zpět do LB. To jsme paka co. emoticon Hih a to měl být jen výlet na Ještěd lanovkou a pak zpět pěšky,nějak se to zvrtlo a popletly jsme značení na stezkách. Ale aspoň jsem spálila nějakou tu kalorii. Teda aspoň doufám emoticon
5. srp 2009 ve 20:38  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 quanti: u mě už ani né tři týdny. pomoooc,bojim, se že na něco zapomeneme,nevím...no, divnej pocit teďka. Ještě jsem si do přítele rýpla, že se mu to krátí, ostatní se smáli,on ne. emoticon
5. srp 2009 ve 20:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Jo a ještě jsem vám zapomněla napsat co se mi v noci zdálo: Zdálo se mi, že jsem si den před svatbou vyrazila přední horní zub a pak jsem si celou dobu na svatbě držela ruku před pusou,aby to nikdo neviděl,jelikož ráno před svatbou jsem letěla k zubařce a ta mi řekla, že v danou chvíli se s tím nedá nic dělat,až za 14 dní. emoticon emoticon
5. srp 2009 ve 20:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
 Ahoj holky....chvíli tu člověk není a nestíhám číst....jste tedy "ukecané" emoticon ale to je SUPER!
Moje tchýně není také nic moc emoticon ......co se týká svatebních příprav, tak mě přímo s*re, ale dala jsem jí najevo a jasně naznačila, že já si to prostě udělám podle sebe a očekávám, že to bude respektovat....což jí dělá dost velké problémy - ale já na ni kašlu emoticon Ať si trhne nohou, je to náš DEN a já si ho chci užít dle sebe a né dle jejích názorů atd.
Jinak my budeme mít profi fotografku i kameramana + domácí emoticon Oba přijedou už k našim, když se budu chystat.....já jsem naopak pro to, abychom měli pěknou památku a nechtěla jsem na tomto šetřit. Myslím si, že časem budu ráda...že jsem to udělala. Jelikož třeba babičky či jiní starší příbuzní tu nebudou věčně (ani my ne), ale na tom videu si je vždy připomenu....no, snad jste mě pochopily, jak jsem to myslela emoticon
Holky, už pomalu začínám potvrzovat termíny, časy atd...ať vše klapne.

JO, a zítra nás čeká seznamovačka s rodiči...ještě se neznají..to bude MAZEC! Pak písnu, jak to dopadlo.....

a také vše chystám na sobotní zapíjení svobody = bránu! To se už celkem těším...
5. srp 2009 ve 23:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 tayllorka: Taková malá procházka nezaškodí emoticon emoticon
zdenula: U nás to vypadá, že se nikdo s nikým dopředu představovat nebude. emoticon

Včera jsem se pobavila. Přijeli jsme s přítelem domů, tak zdravím tchýni s tchánem - dobrý den a ona se na mě ani nepodívala a řekla: dobrý den a čuměla nafučeně dál do dálky emoticon Asi nechápe, že když se naštve (nechápu proč, měla bych být spíš já naštvaná) a nebude se mnou mluvit, budu jedině ráda emoticon emoticon emoticon
Vždycky, když ji vidím, vzpomenu si na film Na samotě u lesa: My tam lejeme vodu, voni se pak víc bojej emoticon emoticon emoticon

Jinak mám od včerejška zamluvenou na Chodově košili na manžetové knoflíčky s krytými knoflíky na prsou pro přítele. Je opravdu velice těžké takovou košili v jeho velikosti sehnat. Dneska tam jedu a zítra jedeme pro prstýnky emoticon
6. srp 2009 v 06:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siriane (31 r.)
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 5 přátel. Region Benešov.
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
siriane (31 r.)
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 1 album. Má 5 přátel. Region Benešov.
    Region Benešov
 sasina: tchýni ti nezávidím, má je v pohodě, ale bydlet bych s ní ani s mou mamčou nechtěla a takovouhle dlouhou návštěvu bych taky nepotřebovala emoticon

Přítel má S což je ta nejmenší velikost a je fakt síla sehnat košili v jeho velikosti a ještě k tomu ve fialové barvě a s dlouhým rukávem, protože ženich musí mít dlouhý, ale na Chodově je velký výběr v tom malém krámku zaměřeným přímo na košile a kravaty, taky tam máme vyhlídnutou a buď dnes nebo zítra se pro ní vypravýme.
6. srp 2009 v 07:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 siriane: Košile..., tam mají opravdu výběr a kravaty jsou taky moc pěkné. Já jsem si košili zamluvila v Sunset suits, doporučil mi to brácha, košili tam vždycky koupí a cena 860 Kč mi za takovou košili přijde akorát. Chtěla jsem původně koupit německou Eternu, stojí pomalu 2000Kč, ale přítel ji pak stejně neužije, oblek normálně nenosí. A Eterna s normálním klasickým límcem stejně nemá kryté knoflíky a na manžetách jsou našité knoflíky, které se musí vypárat, aby se košile dala nosit s manž. knoflíčky. K vestě jsem přítele nepřemluvila, tak musím sehnat dlouhou vázanou kravatu, protože klasickou, co se musí vázat nechce. Vázané dlouhé kravaty jen na připnutí jsem viděla jen v OP Prostějov pouze v 5 barvách emoticon
6. srp 2009 v 07:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studanka789
2
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 808 příspěvků. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
studanka789
2
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 808 příspěvků. Region Mělník.
 holky proč by ženich musel mít košily s dlouhý rukávem ten můj bude mít krátkej pod sakem to stejně vidět nebude emoticon emoticon
6. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 studanka: Dlouhý rukáv by do obleku měl být. Dle přísné etikety je to stejný prohřešek, jako když si muž vezme do tmavého obleku bílé ponožky. Ale každý to tak neprožívá. Dalším obrovským prohřeškem proti etiketě jsou například mokasíny k obleku. emoticon
6. srp 2009 v 07:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
 Teda holky, ted jste me dostaly, fakt nevim jaky rukav ma u kosile pritel. Je mi to nejak jedno, nechci hlavne aby se zbytecne paril.Vsechno si vybral sam, jen kravatu jsme vybirali spolu a to jsem tam byla spis nahodou.
Jinak abych toho nemela malo, tak jsem se pustila do vysivani bryndaku.Budou tam jen jmena a datum.Jde to rychle, takze pohoda.
6. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj ahojemoticon

tak my taky máme košili z Košile..emoticon na manžetové knoflíčky...ty sem koupila zase na nějakém webu...takové ty malované - I love my wifeemoticon příteli se moc líbily tak je mámeemoticon

jinak asi by měla být dlouhá košile..ale zase jestli by měly být pařáky tak proč nemít spíš košili s krátkým rukávem...
6. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 cuketacek: Já jsem zase u přítelova oblečení včera definitivně vypustila vestu. Nechci, aby se v ní pařil. Pokud je chlapům horko, jsou zbytečně nervozní a vzteklí, v tom případě bych jim dopřála i krátký rukáv.

Tak bryndák chci vyšívat taky, ale ještě jsem se k tomu nedostala, tak snad tento víkend. Alespoň budu vědět, že na tom dělá někdo stejně jako já a budu mít duševní podporu emoticon Chtěla jsem tam vyšít větu, co mi řekl přítel, když mě žádal o ruku, ale nevím, jestli to zvládnu. Poslední dobou jsem vyšívala jen křížkovým stehem a satén jsem nevyšívala nikdy emoticon
6. srp 2009 v 08:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 Já jsem knoflíčky koupila naproti Flóře, hrozně se mi líbily, ale doma jsem z nich byla rozpačitá, ale přítel je nadšený, nemůže se na ně vynadívat emoticon
6. srp 2009 v 08:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 sas: my vestu máme...máme přímo ten oblek kde je i vestička...zase když si pak sundá sako tak to pořád bude vypadat moc hezky a slavnostněemoticon ale jeslti mu bude fakt vedro tak si ji taky sundá a nic se nestane žeeeemoticon možná mu řeknu aby si koupil ještě jednu košili s krátkým rukávem, aby se měl kdyžtak do čeho převléknoutemoticon

bryndák neřeším...v restauraci určo donesou nějaký ten ubrusemoticon
6. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sasina
    Region Praha
 luphen: Příteli bohužel žádný oblek s vestou neseděl. Původně jsem chtěla koupit tu sadu. vesta, kravata, kapesníček. Já spíš přemýšlím, co si vezme na převlečení na zahradní party.

Já bryndák řeším, protože jsem blázen emoticon emoticon
6. srp 2009 v 08:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 sas,to me tesi, ze nejsem jediny blazen emoticon Vestu pritel mit nebude, pres obed vydrzi a i kdyby si sako sundal, tak se nic nedeje.Hlavne aby se citil dobre a zbytecne se neparil.
6. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 sas: Pavlovi naštěstí seděl hned první oblek co vyzkoušel takže parádičkaemoticon a ten s vestičkou chtěl... taky se mu to líbí..tak snad nebude moooc vedro!!
6. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš