Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No že to babě nepřijde trapné vás vůbec takto oslovovat :-S Tak aspoň že přítel pochopil, že s těma penězma se musí postarat i on, a nemůže to ležet jen na tobě a tvé rodině...ale jestli je tchýně taková bestie, tak stejně si něco najde, co vám bude vyčítat, takže to asi vyjde nastejno...ale je fakt, že od takové osoby bych asi nechtěla ani desetník...
Odpovědět
luciena: Nejhorší je, že u nás bude až do soboty. Přítel jí včera říkal, že nechápe, proč do nás pořád rýpe a ona, že prý bychom se hádali i kdyby u nás nebyla. Prostě se rochní v tom, že nás obtěžuje svou přítomností. A to mi minule říkala, že chtěla s sebou vzít i přítelova synovce, ale on bez maminky nechce přijet a ona by stejně neměla u nás kde přespat. Jestli si myslí, že si z našeho domu bude dělat relaxační centrum pro příbuzné, tak to je na omylu. Teď si ještě na mě může zkoušet svoje manýry, ale od září jí začne tvrdej režim. Jako novomanželka jí rozčísnu ofinu, ať se na to připraví 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to se jako tak sama pozve a přijede jo? Ježiš mě se dělají osypky z toho co píšeš...moje skorotchyně je celkem hodná, ale týden bych ji doma taky asi nezvládla, ona by mi pořád uklízela a vařila a to bych asi nesnesla...teda jako já přiznám, že jsem celkem bordelář, ale vím, kde co je a tak mi to vyhovuje...nesnáším, když se mi v tom začne někdo hrabat... A myslíš, že se fakt po svatbě něco změní? Taková můra nebude mít respekt ani z toho, že jste manželé...jak dlouho jste s přítelem spolu?
Odpovědět
luciena: Oznámila příteli, že si bude brát 14 dní dovolenou, jestli může přijet, on se mě zeptal a ona přijela, já jsem ovšem přeslechla těch 14 dní, myslela jsem, že přijede jen na týden. S přítelem jsme spolu víc jak 15 let. Tchýně si myslí, že když dala příteli pozemek a přispěla na začátek stavby, že jí budeme vděční a budeme se jí klanět až do smrti. To je ale jenom její pocit, pokud bude mít tyhle tendence i po svatbě, určitě si jí vychutnám.
Odpovědět
no holky já se dala do uklízení :-D :-D :-D zítra odjíždím k našim a v páetk nám to vypuknee hurááááááááá :-D :-D :-D sas tobě teda vůbec nezávidím a jen ji hezky po svatbě orzčísni ofinu aspon púřestane otravovat ;-)
Odpovědět
Už jsem úplně nepříčetná vzteky. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: to chce klid ;-) , mate nejaky vetsi baracek? bych udelala vlastni vchod pto ni :-D :-D :-D :-D kolik je ti, kdyz jste s pritelem uz 15 let?
Odpovědět
cutce. Je mi 34 a příteli taky a opravdu nesnesu, aby se k nám takhle chovala. Myslí si, že ji budou všichni poslouchat ]-( Jestli se takhle bude chovat i nadále, ten extra vchod jí udělám, ale do hrobky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda a to ji skoro manzel nic nerekne?
Odpovědět
Profilova fotka
ty sis nechala sit saty? Kde?
Odpovědět
cutce: Řekne, ale jak jsem už říkala, ona je splachovací. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to znam. Muzes rikat co chces ale ona si z toho nic nevezme a je jeste horsi :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to ja si ztezovat nemuzu, tchyni mam dobrou do vztahu se zasadne nepletou :-D
Odpovědět
cutce: Nám se taky do ničeho nepletou, nám se do všeho se*ou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to si ani nedovedu predstavit, ale hlavne, ze s ni nemusis bydlet ;-) . Predstav si, ze by s tebou byla 24 hodin denne?
Odpovědět
Moje budoucí tchýně s tchánem jsou zlatíčka :-) Bohužel se nevídáme moc často, ale snad se to časem zlepší. Často si aspoň voláme a to se většinou ještě ptají, jesli je ten jejich syn na mě hodnej a kdyby něco, tak ať dám vědět :-D Moc se na ně vždycky těším. :-)
Odpovědět
cutce: To je šílená představa. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: takze spatne na tom jeste nejsi, ze sem tam obcas prijede, hlavne, ze vis, ze zase odjede :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
cutce: Po její dovolené bych potřebovala ozdravný pobyt. Strašně mě vyčerpává všechny ty její blbosti přehlížet. Přijdu domů vyčerpaná z práce a ještě jí musím trpět v baráku. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak na tech 14 dni jdi ke znamym nebo k tvojim rodicum, treba ji to napadne :-N
Odpovědět
cutce: To už jsem zkusila a když jsem se vrátila, měla jsem přeházené i nádobí v kuchyni a zjistila jsem, že mi lezla i do skříní ]-( Takhle ji mám alespoň pod dohledem.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: no tak to by me nas***la taky ]-(
Odpovědět
cutce: Pořád se ptaj, kolik nás bude na oběd a proč zveme tolik lidí a z jakého důvodu zveme na oběd i naši advokátku. Nechápu, proč je to tak zajímá, když na svatbu nedali ani korunu. Taky jim to při nejblížší příležitosti vpálím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: kazda zenska je zvedava ;-)
Odpovědět
cutce: teď mi volal přítel, tak jsem mu řekla, ať se jeho matka rozcvičí, že po svatbě vyměním zámek v baráku, Protože když jim řeknu, ať vrátí klíče, budou mít určitě doma tisíce kopií.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina :-D :-D :-D a co on na to???
Odpovědět
cutce: Že novej zámek stojí 3 tisíce. Tak jsem mu řekla, že ten, co budu kupovat já bude možná ještě dražší, ale určitě se vyplatí. Koupím ten, ke kterému se nedají přidělávat kopie bez speciální karty. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: :-D a co on na to?
Odpovědět
sas: jen do ní:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: asi to bude mojí povahou... ale proč trpíš doma tchýni? Bydlíte spolu Ty + bud. manžel... - my máme s manželem domluvu, už od té doby, kdy bydlíme spolu v JEHO bytě, který z části zaplatili právě jeho rodiče (předtím jsme bydleli u mě, tam jsem byla pánem já :-D ) Dohoda zní: právo "veta" na to, koho si ten druhý přivede do bytu na návštěvu. Uplatnila jsem ho jenom jednou, vůči kamarádce, u které jsem měla pocit, že mi "leze do zelí", tj. podle mého názoru vůči manželovi překračovala hranici kamarádky. Takže má zákaz :-D Tchýni bych si pustila domů max. tak na hodinovou návštěvu a dost. I když postel navíc tu máme, v žádném případě bych ji tu nenechala přespat ani jednu noc (naštěstí to nechce). Já bych Ti radila, pokud Ti tchýně pije krev... - dohodni se s manželem, že si nepřeješ, aby tchýně k vám jezdila - vůbec, natož na noc, nedejbože na víc nocí!!! - a taky uvidíš, jestli on si dokáže vůči matce dupnout... - mně by se nelíbilo bydlet s chlapem, kterej by nerespektoval můj názor v NAŠEM DOMOVĚ (nepíšu domě).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?