Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
quanti:neboj, já to taky nemám a vezememe se i tak ;-)
Odpovědět
tak holky my máem slaný z listovýho hotový :-D :-D jsme s tím hodily co to šlo a zejtra začne ten hlavní úklid a podobně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
studanka: tohle pečivo jde rychle, že jo. Taky jsme o tom přemýšlely,ale prdíme na to, koupíme slaný a oříšky atd. v krámě. :-p
Odpovědět
tay no mi máme taky koupíme ale tohle no dělaly sme to asi 3 hodky sme vykrajovaly jako blázni :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tayllor, žejo :-D mám stíhy, abych zvládla zařídit ty nutný věci 8-) přemejšlela jsem, že bych si pohrála se svatebníma novinama, to by mě bavilo - ale asi by to do stylu tý svatby nesedlo a ani se mi moc nechce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
studanka: to jde, my koláčky pekly od 11.hodin do večera do 19.hodin :-p a to jsme na to byly 3, ikdyž já se hodně ulejvala,skládala jsem si košíčky atak. Občas posypala drobenkou nebo potřela vajíčkem. Prostě jen přicmrndávala,nejvíc toho udělala mamka. :-N quanti:klííííííd,nenuť se do ničeho. ;-) Zejtra jedem na výlet,tak si trochu vyčistíme hlavu od všech starostí a stresu spojeným se svatbou. Navíc to mám dostat,tak jsem vzteklá jako pes. :-S
Odpovědět
tay to já bych to taky měla dostat jindy sem jako pes ale ted momentálně mi to nic neřiká třeba bude mimi :-D :-D no já taky pekla koláčky s mamkou sme pekly asi 3 nebo 4 hodky nebylo jich tolik a jěsště kamarádka ta toho hodně pomohla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vy chcete mimi? :-)
Odpovědět
tay jasně se na to pořád pracuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bude první kdyžtak? Nebo už nějakýho prcka máte?
Odpovědět
tay já už mám z prvního manželství letos mu bude 5 ale to sem jěště dvakrtá potratila
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držim palečky,ať to vyjde x-) jestli už máš kluka,tak ti přeju holčičku do páru a opačně. Ale hlavně ať je to mimi zdravý,to je nejdůležitější,že jo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, hlasim dalsi uspech - konecne jsem dodelala polstarek pod prstynky. Fotku jsem dala do alba. Teda musim priznat, ze se sesitim mi hodne pomohla mamka - sesila mi to na stroji (me ke stroji totiz nepousti).Zvladly jsme i udelat bryndak ze stareho prosteradla - teda vystrihnout a zaobroubit.Premyslim jestli na nej mam neco vysivat (jmena a datum) nebo ne. Jestli se rozhodnu ze jo, tak si budu muset zopakovat retizkovy steh :-D tak jsem na sebe zvedava...
Odpovědět
cuk no vidíš to my bryndák nebudem potřebovat ;-) nebudem mít oběd :-D :-D tay díky moc mám klučinu i kdyby to byl zase klučík to neva ale přítel pořád mluví o Nikolce a co vy mimi jěště nechcete? ;-)
Odpovědět
Včera nám psal pan zlatník, že prstýnky jsou už hotové, konečně! Jedeme pro ně v pátek a v sobotu snad koupíme konečně košili a kravatu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že přípravy v plném proudu. chtěla jsem se zeptat. určitě budte mít kameramana, vidte? A budete ho mít od rána až do rána? nebo v kolik tak myslíte, že odejde? my máme totiž kamaráda a chce odejít brzo, tak nevím na kolikátou se s ním mám domluvit.
Odpovědět
maja.mr no my mít kameru nebudem ;-)
Odpovědět
maja.mr: Já mám svou kameru, tak mě bude od rána natáčet někdo z rodiny až do odjezdu na úřad. Potom máme profi kameramana od příjezdu na úřad přes obřad, focení v parku, odjezd na oběd a krmení polévkou a krájení dortu. Pak už máme zas svojí kameru. Celodenní kameraman by byl pro nás moc drahý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: a po tom profíkovi to bude u vás točit jeden člověk nebo se budou strídat. já jsem právě myslela, že bych to měla: ráno někdo z rodiny, potom profík - obřad, oběd, dort a tanec a pak by se tam nechala kamera a kdo by chtěl natáček, tak jí čapne a bude točit. že se budou střídat. protože nechci někoho ke kameře uvázat na celý večer. asi by to takhle mohlo, vid?
Odpovědět
maja.mr: Přesně tak, budou se střídat, ve skříni mám stativ, tak když budou plné ruce, hodíme kameru na stojánek, např. při oblékání nebude nikdo po pokoji moc cestovat, tak natáčet ze stativu půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já kameramana nemám vůbec, jsem říkala, že nejsem pak na sebe zvědavá, a kdo se na to bude dívat :-D Ale skorotchánovci jsou z toho zklamaní, tak jsem to nadhodila mému kamarádovi, s kterým občas natáčíme různé blbiny a srandičky, jestli by nenatočil aspoň ten obřad...ale chtěla bych to pojat právě s těma srandičkama, ať se u toho neukoušeme nudou...kamarád se moc nadšeně netvářil, tak uvidíme...mně je to fakt celkem jedno, ale jak říkám, když do toho půjde, tak bych to chtěla nějak odlehčit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já taky nemám profíka... pověřila jsem kamaráda romantika romantiků, už jednu svatbu za sebou má takže zná přání nevěsty :-) tak snad nebudu litovat... stejně jsem spíš na fotky než na video :-)
Odpovědět
kajka: Já bych si profíka taky nebrala, ale chci, aby tahle část svatby byla trošku ucelená a natočená od někoho nezávislého. Nechci žádnou telenovelu, prostě dokument a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a fotograf? toho budete mit do kolika?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás fotograf - obřad, fotky s rodinou, něco málo hostina, pak my dva někde venku a konec....zbytek obstará rodina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
studanka: máme už dvě děti - Filip-na podzim mu bude už 6 let a Tereza - 2 roky. My s dětma už končíme. Další nechceme,tyhle nám bohatě stačej. :-) Co se týče focení,tak zamluvenýho profi fotografa máme na obřad, focení u radnice a pak hodinové focení po obřadu v takovým parku. Pak už jen amatérsky na digitál.foťák někdo z rodiny nafotí :-) . Na kameru ani točit se nebude,nechtěli jsme to.Fotky nám stačej.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: hmm,polštářek je fajnovej. Povedl se ti. x-) Já bych na něm teďka usnula, celou noc jsem se převalovala a přemýšlela o svatbě,co a jak bude a na co nemáme zapomenout ještě. :-p
Odpovědět
tayllorka: Včera jsem málem zabíjela. Tchýně mě absolutně vytočila. Řekla: Tak jsem vám, PRASATA, odmrazila lednici! Už jí mám plné zuby. Tváří se, jakoby jsme žili v soustavném nepořádku. Těsně než přijeli jsem vydrhla celou koupelnu a ona ji demonstrativně umyla znovu minulý týden. A že máme namražený mrazák v lednici bude zřejmě tím, že si ho tchýně s tchánem pletou s televizí a neustále do něj lezou i když jejich jsou tam pořád jen ty čtysři plátky krkovice. Nejraději bych jí dala do držky a kopla do zadku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sas, tak ta má fakt úroveň teda, to bych se taky vytočila...cos jí řekla, babě?
Odpovědět
luciena: Nechtěla jsem se s ní hádat, jen jsem řekla, že jsem lednici odmrazit nestihla, že jsem odmrazila jen mraznici a víc už jsem se s ní nebavila. Přítel to zase začal rozpitvávat, řekla jsem mu, ať to neřeší a pak jsem mu slavnostně oznámila, že ať se baba třeba posere, ale aby nám říkala prasata, na to fakt zvědavá nejsem, ale přítel tohle oslovení v tchýnině větě bohužel přeslechl, tak mi to nevěřil i když jsem mu řekla, že to říká každý rok ]-( Tchýně má prostě neuvěřitelné chování, moje mamka by si tohle v životě nedovolila říct i kdyby si to stokrát myslela. Přítel mi včera řekl, že se bude snažit dát peníze do kupy, ale od matky peníze na svatbu žádné nechce, protože by mu je pak vyčítala a chtěla by, abychom jí byli vděční. V tom s ním souhlasím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?