Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
luc: no já ho mám z nějaké bílé látky...hezké... ona moje babička má doma zásoby všeho možného takže nebyl problém:-) a polštáře si vyrábí běžně takže proto sem jí o to řekla:-)
Odpovědět
luciena: Jasně, ze saténu by byl hezký, ale když jsem viděla tenhle krajkový polštářek za 69 Kč, tak jsem neodolala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sas, jo tak za 69,- to je něco jiného, to by se snad ani neoplatilo šít :-) Luphen, i moje babi si šije polštáře, takže by to nejspíš zvládla...je fakt, že on to vůbec nemusí být satén...no asi se babi zaúkoluju :-D
Odpovědět
luciena: jj já to mám z bílé látky... žádná bavlna nebo tak...a vypadá suprověx-)
Odpovědět
luciena: Když metr saténu stojí přes stovku, tak určitě :-) Mám z něj radost, dám ho pak do alba. Od paní v obchůdku se svatebními blbostmi jsem dostala k nákupu dva velké špendlíky na prstýnky, tak to vyjde takhle celkem levně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dejte polštářky do alba, ať se taky pokochám...jestli teda nakonec budeme mít ten tácek... :-D
Odpovědět
luc: já už ho odvezla k našim a nemám ho vyfocenej....
Odpovědět
Profilova fotka
Nevadí, tak ho pak uvidím na svatebních fotkách ;-)
Odpovědět
luciena: Já jsem ten polštářek chtěla, protože na našem úřadě jsou prstýnky na takovém debilním skle a vypadá to dost divně.
Odpovědět
Profilova fotka
Éééé,polštářek taky nemám. Dyťo to říkám, jsem flákač ,no. Asi nám to dají na nějakým jejich erárním tácku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel stále nemá koupený boty k obleku....Jen jsem ho donutila včera zajít ke kadeřnici,tak aspoň, že to.
Odpovědět
Vůbec se mi nechce domů, tchýně odjíždí až v sobotu, alespoň to říkala, klidně je možné, že odjede až v neděli.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sas, já taky říkám, že na těch všelijakých táckách to vypadá divně :-| Ale už je mi to nějak jedno, na některé věci začínám rezignovat... Tay, to je dobré, můj přítel zase má jenom ty boty :-D Teda pořád rozmýšlíme jestli uniformu ano a riskovat tím klid v rodině, nebo ne a mít od nich pokoj...ale ten oblek si musí koupit tak jako tak, pak by se do něho převlékal...Měli jsme v jedné prodejně objednanou velikost pro přítele, v sobotu jsme tam byli, ale prý ho na skladě v tom čísle vůbec neměli, tak vzali v té velikosti jiný - naprosto příšerný, který jsme si teda nevzali...tak musíme pátrat dál...jenže jsme naštvaní, hlavně teda přítel, protože ten původní se mu hrozně líbil a stál 3 tisíce, což byla fajn cena... Jinak ostříhám si ho sama, vzhledem k tomu že je v té armádě, tak musí být pořád ostříhaný, takže mu co 14 dní stříhám takový ten "ostrůvek"...Já jdu ke kadeřníkovi na zkoušku pozítří, tak se už těším...a na druhou stranu i trošku hrozím, kolik zase vypláznu peněz...nějak nám haprují finance, tak snad to nějak zvládneme no...a dneska jdu asi ještě znova do salonu zkusit si šaty, už snad po stopadesáté :-D ...prostě se jich nemůžu nabažit no :-D ...ale zase jsem začala vymýšlet, že ještě zkusím i nějaké jiné, tak nevím, jak to nakonec dopadne...ale dnes to musím vědět definitivně a mít fotku pro toho kadeřníka...
Odpovědět
Už se těším, jak tchýně s tchánem budou na svatbě slídit, co kolik stálo atd. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci: takže nejsi s šatama definitivně rozhodnutá? Já jsem ráda, že mám vybráno. Bylo to fakt těžký a ještě k tomu mi skoro všechny padly,takže se těžko rozhodovalo. :-N Ještě k tomu,když mi mamka se ségrou skoro na všechny řekly: hmm, ty jsou taky krásný. :-p Oblek naštěstí přítel má, měl ho jen jednou na sobě. A stál myslím taky 3000Kč.Jen ho musíme dát ještě vyčistit.Na zkoušku šatů jdu v sobotu,už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: moje tchýně už slídila,psala si to i na papírek :-S
Odpovědět
tayllorka: Moje tchýně si to psát nemusí, všechno si pamatuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď to určitě všude roztrubuje. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sas: tak aspoň že tak. Ta moje má malou kapacitu mozku. Proto si to zapisuje(podrobně)
Odpovědět
tayllorka: Moje nemá mozek vůbec, jak jí může fungovat pamět je mi záhadou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sas: asi taky nejspíš je z jiný planety jako ta moje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem byla už definitivně rozhodnutá dávno, jen mi pak asi trošku hrklo a chtěla jsem jít zkusit něco jednoduššího (mám totiž zamluvené docela princeznovské šaty)...takže jsem letěla do salonu a zkoušela jiné...jenže ty původní nakonec zvítězily...ovšem teď mi hrklo podruhé, když jsem se dívala na fotky všech vyzkoušených šatů a chci jít ještě jednou no :-) Stejně tuším, že zase zůstanu u těch původních, ale chci tam ještě zajít...vlastně i pro svoje potěšení...kdy pak budu mít další možnost zkoušet si svatební šaty že? :-)
Odpovědět
teda holky to je šílený s těma tchýňkama:-D ta moje je naštěstí zaneprázdněná čerstvým vnoučkem..ale ani tak by myslím neměla potřebu mi do toho kecat.... chvíli to zkoušla moje babička, ale tu sem okamžitě usměrnila a od té doby je klídek:-D jinak přítel si boty koupil v Fashion aréně ve štěrboholích v PZE, maj tam super slevy v salamandrux-)
Odpovědět
tayllorka: Jasně, určitě jsou to mimozemšťani :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze tady to zije vic nez v nasi :-D :-D :-D
Odpovědět
cutce: Moje skorotchýně je hodně divná, o tom by se daly psát romány :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si nemuzu na co stezovat moje skorotchyne je hodna :-)
Odpovědět
moje taky moje taky..... :-D ale je fakt že když se nepovede tak to je pak peklo...
Odpovědět
Profilova fotka
tjo moje je taky zlatá, uuuuuuuuuuuuuuf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo vy mě děsíte, ještě polštářky a takový věci, já budu ráda, když budu mít šaty, kytku a ženicha :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?