Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sas, a nadhodila jsi drahému, že jsi přece navrhovala svatbu se svědkama? Přece ty musíš ty peníze vydělat stejně tvrdě jako on a jestli spolu bydlíte, nebo budete bydlet, tak to budou stejně společné peníze, ikdyž třeba každý je budete mít na svém účtu...na chodu domácnosti se přece musíte podílet společně, tak proč ne na vstupu do manželství...když tě žádal o ruku, musel počítat s tím, že to bude něco stát ne?
Odpovědět
luc máš pravdu a hlavně tam bude asi ten rušivej elemnt tchýně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, ony ty tchýně mají prostě někdy divné názory :-S A to i ta moje, co se svatby týče, ikdyž jinak je zlatá...Ale za ten půlrok příprav už mě tolikrát vytočila, že to ani nejde snad spočítat 8-( ...a já ji určitě asi taky, když jí sděluju opačný názor, než je ten její :-D
Odpovědět
ahoj ahoj:) tak já objednala kytky - pro mě, 2x pro maminky, 2x pro babičky, 3x květinový náramek (svědkyně + ségry) 1x korsáž pro ženicha a 3x korsáž (svědek + tatínkové) a vyjde to na cca 3 - 3,5 tisíce.... sas: teda to bych ho asi něčím praštila.... no my si to celé platíme sami a rodince sme řekli že nechceme dary, že když už tak už penízky, abysme si pak koupili něco sami nebo že bysme jeli na dovču..tak uvidíme:-)
Odpovědět
lup no mi chtěly taky penízky na myčku ale byly neplánovaný výdaje takže myčkia nebude až o vánocích ]-(
Odpovědět
studánka...no my máme doma dřez, myčku nepotřebujeme, pro dva mi to přijde zbytečné:-D a penízky se hoděj vždy... bud si to přidáme a na dovolenou nebo si pak něco hezkého koupíme...máme v plánu po svatbě trochu vyšperkovat byteček a už mám vyhlídlou sedačku a chceme vymalovat a takx-)
Odpovědět
lup no tak to pak jo dřez máme taky :-D :-D :-D a jednu myčku vlastně k tomu moji maličkost :-D :-D :-D
Odpovědět
studánka: jj taky sem ta "myčka":-D my máme malinkej byt, nám by se tam ani nevešla:-D
Odpovědět
tak mi máme celkem velkej ale kuchyn malá i když by se vešla no občas se střídáme s přítele v mytí nádobí :-D
Odpovědět
no tak my se taky střídáme..ale stejně to většinou meju já;-)
Odpovědět
lup tak nějak přítel chodí do práce a já sem bez takže to vyplývá z toho :-N
Odpovědět
studánka: no tak to my chodíme do práce oba....takže u nás je to dle nálady asi no:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to u nás zase myje přítel. protože on ráno nemůže spát, vstává brzo, tak já ráno když se vzbudím, tak už je nádobí umyté. miláček.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, mytí nádobí není zrovna moje oblíbená činnost, takže přítel vždycky když vidí, jak se tvářím, tak to jde radši umýt sám :-D Ale teď je už pár měsíců na výcviku a přes týden nebývá doma, takže je to na mně...naštěstí sama toho nádobí tolik neušpiním, tak se to dá zvládnout...ale myčku jednou určitě pořídím, ikdyž máme malinkatou kuchyňku, tak někam ji prostě narvu...nebo jestli všechno klapne, tak budeme stavit a to si pořídím teda rozhodně větší kuchyň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten můj taky remcal, když se dozvěděl,kolik ještě za kytky budeme doplácet. Ale co, dyť si to zasloužíme jednou né? A zrovna na mý kytce šetřit nechci, bude vidět skoro na každý fotce,tak ať je pěkná. Tchýně mi řekla, že si můžu koupit kytku v Kauflandu už uvázanou,že tam maj pěkný a levný ]-( Bude to podle mýho a hotovo,o tom nebudu s nikým diskutovat. Stačí že se montovala do svatebního dortu a co udělala jsem napsala do diskuse tchýně. :-S Prstýnky platil přítel,ale já spoustu věcí kolem. Oznámka,svat.šaty(napůl s mojí mamkou), oblečení pro děti, boty dětem i mě,punčochy, bižu, výzdobu na svat. tabuli,panenku na auto a další a další. Už jsem do toho taky slušně s penězma zahučela.Ale nevadí mi to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě čeká ta zkouška šatů v sobotu - úprava šatů - 250 Kč, spodnička -350 Kč, vyprání a nažehlení,načančaní šatků 500 Kč. To dělají při půjčovným normálně,ale když je mám koupený,tak si to musím připlatit. Nechci si je prát a žehlit doma, přeci jen má každý jinou pračku a nechci aby se něco na šatech podělalo,když to zkazej oni,tak mi to zaplatěj nebo nabídnou jiný šaty,ikdyž bych nerada. Ale mají v tom praxi,tak budou určitě o.k. Co se týče myčky,tak tu zatím taky nemáme, budeme příští rok rekonstruovat velký byt nad námi. Koupili jsme bytový dům,takže s bytama,který budeme pronajímat a jeden nahoře velkej si necháme pro sebe. Zatím jsme v malým 2+1 a je nám tu těsno 4 osoby. I ta myčka by se hodila. Tak snad v nové kuchyni. Já bych jí chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Můj přítel neumí umejt nádobí, jednou mi uvařil čaj,když jsme spolu teprve chodili a v hrci plavaly ještě špagety z jeho minulýho vaření a vůbec mu to nepřišlo divný, že mám čaj se špagetama. Všude na jeho umytým nádobí je mastnota nebo zbytky od jídla. Buď je slepej,nebo to dělá schválně,abych ho k tomu nenutila a umyla si to sama a pořádně |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli jdu pozbírat višně na zahradu a pak zaleju rumem a zasypu cukrem. Zanedlouho bude výborná griotka :-D
Odpovědět
no holky mi dnes budem dělat slaný pečivo na svatbu teda listový těsto posypaný sezamem a mákem :-D jinak sme včera dělaly k němu do práce jednohuby a posílala koláčky a mělo to úsp :-D ěch
Odpovědět
studánka..nojo blíží se vám to;-)
Odpovědět
my razíme v pátek na takové předsvatební líbánky - přítel koupil takový ten romantický balíček v hotelux-)
Odpovědět
Tchýně si snad myslí, že bych jim měla za jejich syna platit nebo co ]-( Přesně jsem čekala, že se přijedou rekreovat, aby do přítele ryli a rozeštvávali nás. Sem se tak nas*ala, že jsem si ráno koupila pro radost kytku a spoustu blbostí v papírnictví. Jestli někdo sháněl oranžovou stuhu, tak jsem ji tam viděla v bal. po 2 metrech.
Odpovědět
sas: jj není nad to udělat si radost a zlepšit náladu nákupama:-D
Odpovědět
lup mi už měly předsvatebku a normálně bodla sme úplně od všeho utekly k Branžežskýmu rybníku do Českýho ráje ;-) jj blíží se už těšíme :-D :-D :-D
Odpovědět
luphen: Sehnala jsem krásný polštářek pod prstýnky. Paní v papírnictví říkala, že nebude jen na prstýnky, že po svatbě ho mohu používat jako jehelníček :-)
Odpovědět
sas: ten sem si vytvořila sama:-) teda babička udělala polštářek a já si ho vyšperkovalax-) studánka. jj už se tam těšíme - hotel Kašperk:-)
Odpovědět
luphen: Taky jsem ho chtěla ušít, ale tenhle je opravdu pěkný. No, ještě uvidím, jak to stihnu :-)
Odpovědět
lup aspon uteče od všech starostí jinak prstýnky budem mít na tácku :-D :-D
Odpovědět
já taky nejdřív přemýšlela jen o tácku..ale pak mi to vyrobila ta babička a já si o ozdobila a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já když jsem chtěla polštářek, tak mi drahouš řekl, ať zas nevymýšlím blbosti, že oni na to mají v kostele tácek...což se mi teda moc nezamlouvá...ale je fakt, že taky se mi nechce vyhazovat dvě stovky nebo kolik to vůbec stojí, kvůli pár vteřinám, než si z polštářku vezmeme prstýnky...takže jsem taky přemýšlela nad variantou "babička ušije"...ale z čeho? Ze saténu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?