Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: strejda nemá oblek a do kalhot co má doma se nevejde,pže ztloustnul,prej mu chybí asi 10cm v pase,aby se vešel. Tvrdí, že na něj nikde nemaj,podle mě se nikde nedíval,jen se mu nechce kupovat novej oblek. když jsem řekla ať si vezme pláťáky a košili - odvětilm že to je blbý. Blbý je, že si ti nechce obstarat. Dyť ty obleky tolik nestojej,pokud nejsou značkový. Např. můj brácha má oblek za 800Kč a skvělej. Jen to chce se porozhlídnout,no.Jsou pohodlný,chtěj přijít na raut,samo, že v džínách,tak jim odpadne kupování kalhot,že jo. :-p Já to ale vůbec neřeším,jak kdo půjde oblečený na obřad,nikomu nic nenakazuju a vůbec by mě neurazilo,když nebude mít tip ťop oblek. Pokud nepůjde ve sportovní mikině a tříčtvrťákách. Jen prostě slušně oblečený,chápeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No řeknu vám příští týden,jak to dopadlo. Určitě to v nich teďka hlodá,protože ostatní na obřad jdou. :-)
Odpovědět
no holky ani já to nějak neřeším kdo jak příde třeba jeden příbuzný pude v džínách a saku ;-)
Odpovědět
sandynka: tak to docela zasnu ze nekdo resi to ze je mu blby prijit na odpoledni (vecerni) cast oslavy kdyz nebyl na obradu. Prave ze vetsina lidi by to neresila. U nas jsou tri, co si kvuli obradu volno v praci neberou, ale odpoledne se najist prijdou (i kdyz porad nam to jeste nerekli najisto a to vi, ze chceme ucast potvrdit do zitrka). Jeden z nich je v novy praci mesic, to se da pochopit, ze nedostane volno. Ale u tech zbyvajicich to takhle neni.
Odpovědět
holky prosim vás nevíte některá kde se dá sehnat tahák na vázání vývazek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je zase den, od rána jsem vytočená. Tentokrát na přítele, on je dnes tak neskutečně protivný, že bych mu s chutí nakopala do zadku ]-( Chová se jak malý smrad, sobecký, nepříjemný, vytáčí mě do nepříčetnosti. A já husa jsem ještě na něho tak milá, vrrr... Studanka - ja jsem si našla detailní obrázky vývazků, tady na beremku to není problém, a podle nich jsem to nějak upachtila. Teda ještě nemám všechny, protože je to taková piplačka, ale docela mě to baví...
Odpovědět
luci to bude v poho asi nevstal dobrou nohou my to máme taky občas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já vím....ale dnes večer zase odjíždí na týden na armádní výcvik, tak mě štve, že se musíme v den odjezdu tak škorpit...ono na nás trošku i dopadá stres z té svatby, ale musíme to vydržet no...a nejvíc mě naštval, když jsem mu ukazovala, jak jsem včera trošku pokročila se svatebníma novinama a chtěla jsem něco poradit, tak mi nadal, že vymýšlím kraviny, proč to jako vůbec dělám, že to nikoho nebude zajímat, že jeho to třeba vůbec nezajímá. Jenom prý zabíjím čas blbostma... :-| Hlavně že včera vybíral fotku, kterou bych tam mohla použít...ach jo...
Odpovědět
luci jestli jede večer pryč tak se mu třeba asi nechce a vybíjí to na špatným místě
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no jo, v chlapech se člověk nevyzná, ten můj taky kroutil hlavou,když jsem vybírala výzdobu na svatební tabuli a pak přijel a přivezl svícínky i se svíčkama. Docela mě překvapil mile. :-) To bude dobrý, na výcviku se tvůj drahý vybije a doma pak bude krotkej jako ovečka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to krásné a bylo toho dost:)) Jsem ráda,že je po všem:)) Holky přeji hodně sil a užijte si svoji svatbu stejně skvěle jako já!!!
Odpovědět
macinka2 děkujeme a určitě se budem snažit si to užít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macinka - tak gratuluji, mladá paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci: tak to ti moc gratuluju maldá paní x-) Těšim se na fotečky,jestli dodáš a přeju krásné manželství ;-)
Odpovědět
Maci: taky se pripojiju ke gratulacim. Pocasi se vam vydarilo, to je fajn. Ja hlasim, ze uz jsem dneska dodelala vysivku na polstarek pod prstynky, uz jen usit ten polstarek :-D. Dneska vecer chceme nalepit jmenovky na stul. Vcera uz jsme udelali ozdoby na krabice na vysluzky, jen nam to jeste schne:-) Od zitrka se u nas zacina pect, takze bude veselo. A do toho jedem zitra domlouvat konecnou podobu kytek.
Odpovědět
Profilova fotka
maci: taky gratuluji :-) a ted v pátek a v sobotu na nás mysli :-)
Odpovědět
maci velká gratulace ;-) a hodně štěstíčka
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám ještě dotaz. po obědě budete rozvážet auta domů, aby řidiči mohli pít? a pokud ano, tak co bude dělat zbytek hostů, aby ti co vozí auta o nic nepřišli? díky
Odpovědět
Profilova fotka
Macinka přidávám se ke gratulacím :-)
Odpovědět
maja.mr no my ne to máme tak že v místě oslavy se bude spát ;-) bude akorát jeden dobrovolnej řidič co pít nechce moje mamka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja.mr: mno my se dostaneme do restaurace nejdřív v půl pátý,pak bude ten přípitek, rozkrojí se dort,vypije se kafčo a pak si odvezou auta,ti co budou chtít pít a řidič je všechny pobere a přiveze zpátky. Mezitím nemám nic naprogramovnýho, bude už normální raut, tak se snad lidi zabavěj tu chvíli bez partnerů. Pár skleniček udělá svoje,že.. Holky u nás leje jako z konve,počasí naprd,ale aspoň porostou houby :-)
Odpovědět
ahoj holky, vidím, že co jsem byla pryč se tady diskuze pořádně rozjela...máme tady srpen a už i nějaké vdané paní, takže gratuluju, maci, krásné fotečky :-) holky koukám, že tady řešíte stresy a nespavost a program...řeknu vám, že já jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla. Před dvěma týdny jsem ze všech příprav byla na hromadě a svatbu jsem se vůbec netěšila...pak jsem odjela na tábor, naprosto jiný svět, jiné problémy, jiné starosti...a řeknu vám, pomohlo mi to neskutečně, po návratu jsem se plna elánu vrhla do závěrečných příprav a už se i těším. Takže doporučuju, pokud můžete, vypněte. Nabije vás to, fakt ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci: krásný fotečky, moc vám to spolu slušelo :-)
Odpovědět
Od minulého týdne mám doma tchýni s tchánem a ještě u nás budou hnít celý tento týden :-( Včera jsem zvládla udělat jen mašličky na výslužkové krabičky :-|
Odpovědět
macinka: Fotečky jsou moc pěkné, hooooooooodně vám to slušelo. Blahopřeji, hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se včera večer vrátila z toho aerobic víkendu a můžu říct, že jsem K.O. Nemůžu ani chodit, jít do schodů či ze schodů nebo si sednout na židli.....auau...šíleně bolí a to nemluvím o ručičkách :-D macinka: mooooc velká gratulace, nádherné fotečky...moc vám to slušelo... maja.mr: my budeme mít po celou dobu 2 řidiče, po obřadě se hosté sjedou do restaurace a tam si budou postupně svážet auta a ti 2 řidiče je budou vozit zpět....ostatní se jistě zabaví, ikdyž tam nebudou mít své polovičky ;-) jak píše tayllorka sklenička nebo panáček a také se tam budou mezi sebou navzájem znát, takže pokecají....asi bych s tím "co budou dělat" hlavu nelámala ;-)
Odpovědět
no tak u nás to vrcholí na stoprocent před chvílí jmse dodělaly přítely do práce jednohubky :-D :-D
Odpovědět
Teď jsem mluvila s přítelkyní svého bráchy a mám strašlivý pocit, že nemám vůbec nic zařízeného a hotového :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sasi klid, tento pocit mám taky, už dlouho :-) Ale tak to nejdůležitější - šaty, obřad, hostina, fotograf a hudba by mělo být, ten zbytek se už nějak zvládne né? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina : klídek 8-) 8-) do 28.8. dáš vše do takového stavu, aby vše klaplo na jedničku a bude to nádhera x-) Já se musím přiznat, že teď svatbu trošku bojkotuji...ale v sobotu 8.8. mám zapíječku svobody "bránu", takže tento týden budu lítat kolem zařizování tohoto...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?