Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
tayllorka: Tak ten neznám :-D :-D No můj táta je na oslavách horší, vypráví trapasy z mého dětství a mládí a jiné hovadiny. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hih, koukám, že tady by měl radost, že se tomu někdo směje. Takových přiblbých fórů má habaděj,ale jelikož to říká furt dokola,tak už se tomu nikdo nesměje. Jen jemu,no. Pak taky vypráví historky z vojny,furt stejný. Jak třeba kamarádovi namazali límeček smradlavým syrečkem a von se furt divil, co to smrdí celej den, cha cha |-|
Odpovědět
tayllorka: Hm, tohle dělá můj 1. šéf, pořád mele těch pár vtipů dokola, ale úplně nejhorší je, když se začne chválit, jak všechno umí zařídit, jak ho všichni mají rádi a jak po něm ženský pálej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Já jsem se teda celkem nasmála :-D Hlavně ty korále :-D No brácha mi měl nejdřív svědčit, jenomže jeho přítelkyně je těhotná a termín měla zrovna na naši svatbu, tak prý ať si seženu někoho jiného pro jistotu...jenže ona bude nejspíš rodit předčasně už někdy teď...svědka už teda neměním, ale k tomu oltáři by mě odvést snad mohl...je mu 26, takže by to šlo ne? Naše máti ale říká, že je to divné, když mě povede takový cucák :-D Mně hlavně štve, že to mamina strýcovi už řekla, jednak když už tak bych ho o to snad měla požádat sama a jednak se mi do toho plete a sere mě. Nestačí, že skorotchýně dělá ofrky z toho, že drahý se chce ženit v uniformě (je voják) - kdybyste viděli, jaká z toho byla scéna, no hrůza...další problém, když jsme obřad posunuli z 11 hod. na 12, taky hrůza...a vůbec, je toho víc, normálně se na to už ani nějak netěším, měli jsme se buďto vzít někde jen sami se svědkama, nebo se nejlépe nebrat vůbec...fůj, to jsem se zase vytočila, když jsem si na to všechno vzpomněla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak než jsem to vše přečetla...tak jsem se pobavila :-D Já jsem také ze začátku měla v plánu, co vše vymyslím a vyrobím...ale nějak není čas. Knihu hostů jsem dostala od kamarádky, o svatebních novinách stále polemizuji....ještě chci něco vyrobit pro rodiče (fotky od mala až po teď).... A tombola....? tak to jsem si také říkala, že budeme mít...ale už jsem od toho upustila. Bublifuky mít určitě nebudeme, protože mě paní z půjčovny šatů upozorňovala, že po vyprání šatů se projeví fleky na šatech, které nejdou dolů :-| takže NIC. A rýže...??...spíš jsem pro ty okvětní plátky růží /už jsem si je objednala/ Házeli jsme je na kolegyni z práce a bylo to krásné.... Myslím si, že ještě pěknější než rýže. jo...a proslov stále řeším. Táta má "blbé" řeči a neumí se vyjadřovat, byl by to TRAPAS, takže to spíš vidím, že to bude někdo ze svědků. Svatební harmonogram jsem si předběžně napsala, ať vím...co a jak a komu rozdělit úkoly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luciena, tohle vytočení jsem měla, když sem si vzpoměla na jednání paní z hospody, kde to mělo být původně, fůůůůj, radši to nebudu psát nebo se zas rozčílím.... naštěstí tam kde to máme, je to úplně opak, nebe a dudy, reference dobrý, tak snad nezklamou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: má budoucí tchýně mi také leze na nervy...nikdo nemusí nic zařizovat, vše si dělám sama a stále mají připomínky...nebo nerespektují moje požadavky a přání, co bych chtěla... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě skoro přijde že někteří to mají v popisu práce... já teda musím zaťukat, my prohlásili že my samy... moje mamka akorát pomáhá s cukrovím a sehnala mi celofánové sáčky, ale jinak klid... a tch. je asi poučená z první svatby mého drahého, kdy jí bylo řečeno "a ještě jednou, tak na svatbu nejdeš..." :-D
Odpovědět
luciena: Já teda uniformy miluju. Když byl přítel na vojně, byla jsem jak praštěná kladivem :-) A taky strašně miluju obleky. Přítele jsem viděla v obleku poprvé v prodejně a málem to s náma dopadlo stejně jako s pánem v Kauflandu v tom vtipu :-D :-D Určitě bych být tebou volila bráchu. S mamkou to neřeš a strejda to určitě pochopí :-) zdenula: Plátky růží jsou nádherné, chtěla bych je mít na slavnostní tabuli. Uvažovala jsem o čerstvých, zkoušela jsem je natrhat a nechat doma na stole a vydržely až do večera OK.
Odpovědět
zdenula: tak jakej účes to nakonec bude??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám k milovnicím uniforem a obleku.... když si drahý bere klasické pláteňáky je mi skoro líto že dnes nejde v obleku.... má to jen jednu jedinou majinkatou chybičku, ty košileco nosí - aaaaaaaaaaaa ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( děs
Odpovědět
Profilova fotka
Jako moje tchyně je celkem hodná ženská a normálně spolu vycházíme, ale co se svatby týče, tak nedokáže pochopit, že je to den nás dvou a že my máme prostě jiné představy, než ona...a hlavně - tohle se tak přece dělá, a tohle se tak nedělá...to mě přivádí k nepříčetnosti, jenže já radši na to v rámci jinak dobrých vztahů neříkám nic, jen si myslím svoje...ale v hodně věcech jsme jim vyšli vstříc, tak nechápu, proč nemůžou i oni si říct - ále, však o nic nejde a je to jejich den... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsem taky úchyl na uniformy - přesně jak sasina - když byl na záklaďáku, tak byl u hradní stráže, málem jsem ho sežrala :-D Teď je u profi armády a minulý týden přivezl domů slavnostní uniformu a moc mu to v ní slušelo...jako sluší mu to i v obleku, ale uniforma je uniforma...ptala jsem se i faráře, jestli třeba nemá nic proti tomu, že by byl drahouš v uniformě a farář byl úplně v pohodě - prý když je voják, tak proč by nemohl jít ve vojenském...
Odpovědět
Teda holky, vy jste se zase rozpovidaly. Na proslov nikoho domluvenyho nemam, mozna neco rekne svedkyne pritele, kdyz ne, tak neco rekneme sami - asi v tom smyslu, ze jsme radi ze prisli a podobny kecy.To se jeste uvidi. Puvodne jsem chtela delat noviny, ale nakonec jsme se s pritelem usnesli, ze je delat nebudeme. Hostinu mame ve dvou restauracich - v jedne je obed (ta je v miste obradu) a pak se prejizdi do druhe, ktera je v miste bydliste. Puvodne melo byt vsechno v miste obradu, ale museli jsme ustoupit rodicum. Nakonec vcera jsme byli domlouvat detaily v ty hospode u nas a bylo to uplne v pohode - nechce po nas zadnou zalohu, jedna s nami na rovinu, domluvili jsme se na vsem a v podstate nic pro nej neni problem. Horsi je to jednani s restauraci v miste obradu - ze zacatku nic neni problem, vsechno se muze zmenit a po zaplaceni zalohy chceme zmenu a tvari se jak kakabus a dava nam najevo, jak ho stveme. Jednu schuzku kde jsme meli probrat zmeny odrekl a to v takovou dobu, ze my uz jsme byli skoro na miste (zduvodnoval to nemoci, ale myslim si svy - o nemoci clovek prece vi driv nez hodinu pred schuzkou...). Uz se tesim na jeho ksichty az mu rekneme, ze nam nekolik lidi odreklo. Tak ja jdu zase makat na polstarku a mrknu sem zas za chvili...
Odpovědět
Profilova fotka
plátky růží budeme mít na svatební tabuli. Vlastně ani nevím, jestli se můžou házet před radnicí, nejspíš ani vůbec nesměj,je to na náměstí. Jako asi u nějakýho zámku nebo někde venku jo. Proto ta rýže, holubi je vyzobou. Plátky bysme si asi museli uklidit :-S Jinak miluju uniformy i obleky, úplně slintám,když mýho drahýho vidim v obleku. To je nádherna,chlap v obleku. ;-) luc: určitě bráchu, to neva, že mu je 26,není to zase takovej cucák. Strejdovi bych řekla,že to je vyřešený,ať se nezlobí. Určitě bude možná i rád,že jste to vyřešili takhle. Mámě bych řekla, že si to přeju takhle a hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: chtěla jsem jen něco jednoduchého, protože mám jemné vlasy a mám jich málo...navíc mi stále strašně padají :-| Chci to jen vzadu zajímavě sepnout, různě popřekládat prameny se sponkama, ve předu buď víc či míň sebrat z obličeje a čelenku + závoj, ale ten si pak sundám. Nechci to mít úplně vyčesané, necítím se v tom a navíc se mi "drdoly" a různé "výčesky" neĺíbí...takže to bude kombinace toho, co jsme zkoušely. Jsem zvyklá to teď nosit volně (jako účes II), ale to se mi zdá takové "stejné" - takže asi kombinace II a III ;-) .......???
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak plátky růží na stole se mi taky líbí, ale vzhledem k tomu, že budu mít slunečnice, tak by to asi působilo divně :-) Objednala jsem si takové žluté "kapičky rosy", které pohážu po zelené organze, která půjde středem stolu...ještě svícínky se žlutýma svíčkama a hotovo, nebudu to přehánět...samozřejmě žluté + zelené ubrousky atd...nevím, jestli jmenovky zelené nebo žluté...ale asi zelené... Jenže mám teď trochu problém s ženichem - ikdyby šel v té uniformě, tak by to bylo jen na obřad a focení, pak by se převlekl do obleku, abysi uniformu nezaprasil (asi až se bude válet po zemi :-D )...oblek bude černý, jenom nevím, jakou barvu košile a kravaty...já budu mít ty slunečnice a on i svědci korsáže z chryzantém, ostatní svatebčani žluté vývazky...původně jsem chtěla zelenkavou kravatu, ale jakou košili k tomu? Bílou? Nebo má být kravata žlutá? já fakt nevím no... Tyllor, no asi to tak nějak udělám, mamka sice bude hudrovat, že tchánům jsme ustoupili v hodně věcech a ona chce jedině toto a já to chci jinak, ale nevadí...Strýc by byl asi rád, kdyby mě mohl vést, protože dceru nemá a myslím, že se na to docela třese, ale tak snad pochopí. Brácha je mi fakt hodně blízký...
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: jsem se rozhodla pro kytici, kterou máš i ty v albíčku, je to ta omotaná drátkem + malá pro ženicha. Asi budeme mít stejnou, jestli jí taky bereš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: tak můj nastávající bude mít krémovou košili,asi takovou jaký mám šaty a k tomu oranžovou kravatu. Já budu mít zase oranžové kaly. Takže u vás bych to ladila tak, že asi bílá košile a žlutá kravata - neeee, zelenkavá košile+ žlutá kravata- anooo/ale jestli to nebude moc barevný no/,nebo bílá košile a zelenkavá kravata- asi nejlepší varianta!!! Záleží jakou zelenou si představuješ. :-p Sestřenky manžel měl bílou košili+ zlatou kravatu, oblek černý a bylo to moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
žlutá kravata neee ale zlatááá joooo, tak jsem to myslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllor - taky se mi nejvíc zamlouvá ta kombinace bílá košile + zelená kravata...zelenou jsem viděla fakt krásnou v jednom obchodě u nás, ale zaváhala jsem a už ji tam asi nemají....nebo ji možná jen vyndali z výlohy, musím se tam jít podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: určitě seženeš, já sehnala nejhezčí kravatu nakonec v Tescu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se pustila do výroby vývazků a celkem mi to jde od ruky....už mám dva! :-D :-D Vypadá to dobře, akorát nevím, jestli nejsou moc veliké, aby se tam pak ta myrta neztratila :-)
Odpovědět
Já jsem včera vrazila mamce katalogy, aby je vrátila paní květinářce a ráno než jsem šla do práce, koupila jsem si v metru růži, že které budu mít svat. kytku a celý den jsem ji zkoumala. :-)
Odpovědět
ahoj ahoj:-) luciena: já bych volila bílou košili a zelenkavou kravatu a k tomu bude mít žlutou korsáž ne?:-) tak na sobě bude mít pak všechny barvy a nebude to přeplácané;-) nebo tu žlutou kravatu, ale zase aby byla sladěná s tou korsáží.... ;-)
Odpovědět
Taky bych volila raději zelenou kravatu. :-)
Odpovědět
zdenula: ten třetí účes je moc hezkej:-) jen bych ty vlasy možná trochu navlnila? =-) x-)
Odpovědět
zdenula:ten 3. a 2. dohromady, to bude super ;-)
Odpovědět
zdenulo, druhý ti sluší nejvíc!! Suverénně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jste mi pomohly rozlousknout oříšek s kravatou - bude bílá košile + zelená kravata, na tom jsme se tak nějak shodly všechny, takže děkuju za pomoc ;-) Zdenula - mně se moc líbí 2. účes, vypadá to moc hezky a přirozeně...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?