Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Byla jsem v jednom papírnictví pro další blbosti na svatbu a tam jsem se zakecala s panem prodavačem, říkal, že rýže na házení není vhodná, že ji měl pak všude a dělala mu fleky na obleku. Tak to je asi první ženich, na kterého házeli vařenou rejži :-) :-) Bublifuky mám už taky, dostala jsem je od paní majitelky ve Strašnicích ve svatebním obchůdku jako pozornost k nákupu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co? To jako fakt vařenou rýži? :-D :-D Já mám taky bublifuky, ale jen dva, ani nevím, komu je dát...chtěla jsem malé družičce, ale ta už ponese kytku a ještě košíček s okvětníma plátkama, nevím, jestli nemám i tu kytku vypustit...nebo mám nakoupit víc bublifuků a rozdat je před obřadem hostům místo té rýže? Jako s tímto si fakt nevím rady...
Odpovědět
vařenou rejži?? snad nevařenou ne?:-D no spousta nevěst si ji připravuje sama a propíraj jí aby pak právě nešpinila.) já rejži chci..mě se líbí na fotkách...:-D a bublifuky sem si koupila a polepila štítkamax-)
Odpovědět
luciena: já chci rozdat svatebčanům rejži i bublifuky.... někdo bude mít to a někdo ono:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vařenou rejži???? šišiiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky na fotkách ta rýže líbí, ale prý ji na sobě pak nacházíš ještě druhý den :-D A kolik těch rýžových pytlíčků a bublifuků rozdáš?
Odpovědět
Asi polepím i rýži štítkama, bude to super, ale nevím, jestli to do 28. srpna stihnu :-D :-D :-D Hrozně se mi líbilo, když jsem se koukala na video z jedné svatby. Postarší paní a babičky s dědečkama byli připraveni ve špalíru s igelitovými dirkovanými sáčky s předvařenou rýží, bylo to prostě maximálně roztomilé :-)
Odpovědět
luciena: no bublifuků mám 20 a tý rejže ještě nevím..ale kolem 20 taky tak nějak:-) mám na to připravené takové ty organzové pytlíky:-)
Odpovědět
sasina: ta rejže se nepředváří přece ne??:-) max se propírá aby pak nešpinila:-)
Odpovědět
luphen: Ti důchodci měli tu pytlíčkovou rýži. :-) A já žádné propírání rýže řešit nebudu, už takhle jsem si vymyslela takových kravin, že budu ráda, když to všechno stihnu, když si vezmou rýži a když ji doma properou ve vodě budu ráda a když ne, tak se taky nic nestane :-) Ale já stejně vím, že si to tetky neodpustí :-) :-)
Odpovědět
sas: jj rejže bejvá hodně oblíbená... všichni si pořádně zahážou:-D
Odpovědět
luphen: Mám jednu tetu a ta zná všechny pověry, přísloví a zvyky, tak to bude asi hodně zajímavý :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sas: a jajaj..to se máte na co těšit:-D no mě svědkyně taky říkala že na nás má už něco připravenýho...ale nevím co... něco z těch věci jak se skáče přes švihadlo nebo vykupuje z pout a tak.... tak uvidíme co to bude:-D
Odpovědět
Já se jenom bojím únosu nevěsty, aby mě ženich vůbec chtěl hledat v mém věku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no já únos nehodlám podnikat:-D a jestli to někoho napadne tak mu to bud vymluvím nebo budu stávkovat:-) to je něco co se mi prostě nelíbí;-)
Odpovědět
Vzpomínám si, že mi kolegyně ukazovala video ze svojí svatby. taky ji unesli, ale protože to na Kladně neznali, unesli ji do nějaké šílené zaplivané herny a a bylo to hodně trapný, no uvidíme, jak to dopadne se mnou :-)
Odpovědět
no jejej..a že na KL je těch hnusnejch heren mraky:-D
Odpovědět
luphen: No právě :-D :-D
Odpovědět
sas: a vy to večer budete mít na KL že se bojíš Kladna??:-D
Odpovědět
tak si kdyžtak nadiktuj kam chceš unést:-D :-D
Odpovědět
luphen: Ne, jen jsem si vzpomněla, že tenhle únos byl dost trapnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No trošku jste mě s tou rýží nalomily holky, nakonec ji asi taky nachystám...jenže do čeho, když organzové pytlíčky nemám a nehodlám je kupovat a šít už vůbec ne...asi do nějakých papírových kornoutů nebo tak něco ne? Únos bych přežila pouze v případě, že by se mi to dopředu oznámilo a taky by někomu dali vědět, kam se chystají, aby mě ženich brzy našel :-D My jsme to tak udělali kámošce na svatbě, nemám ráda nějaké násilné vlečení do auta proti vůli nevěsty. Kámoška nejdřív nechtěla, ale pak když jsme jí řekli, kam se chystáme, tak ráda souhlasila. A to, kam jedeme, jsme řekli jejímu bratrovi, aby případně ženicha nasměroval...a bavili jsme se báječně :-)
Odpovědět
jo tak:-D no já ho radši ani nechci... už takhle budeme pryč na focení a pak zase únos..bysme tam skoro ani nebyli na té oslavě:-D
Odpovědět
luphen: Jééééé, já jsem nevěděla, že ten tvůj hotel je na Kladně, tak to se povedlo :-D :-D Pak se nedivím, že máš to Kladno tak zmáklý :-)
Odpovědět
sas: no já sem i z Kladna:-D
Odpovědět
luphen: To je dobrý :-D Já si toho totiž vůbec nevšimla, většinou moc nekoukám na infa u fotek.
Odpovědět
sas: tak v pasu mám Praha takže bys to stejnak nepoznala:-)
Odpovědět
luphen: Agentko :-D ;-)
Odpovědět
:-D :-p :-D
Odpovědět
A to máš celý obřad i s hostinou v hotelu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?