Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Tak s tim tak nejak pocitam, ale asi tak touhle casti jsem skoncila...Porad premyslim jak to udelat aby toho nebylo moc a zase abych na neco nezapomnela.Organizaci asi poverim segru nebo nekterou ze sestrenic, protoze ty aspon znaji vetsinu hostu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak u nás budou ráno určo svatební koláčky, cukroví...mamka stále chce párečky, ale já ji stále říkám, že nejlepší budou obložené mísy... kdo bude mít chuť si vezme a kdo ne, tak si jen tak zobne, na co bude mít chuť... Ale mamka stále řeší párky :-D ještě ji musím zpracovat. Nechci, aby stála ráno u plotny a hlídala párky =-) S focením skupinek tedy zatím nevím, chci to probrat ještě s fotografkou...už vidím, jak se těch 60 hostů domluví, že teď se budeme fotit :-D zatím nevím, jak to ještě vymyslíme. Nějaké skupinky asi budou, ale jak - to jsem zatím neřešila....
Odpovědět
Profilova fotka
také určitě pověřím sestřenku a ségru (svědkyni) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že řešíte pohoštění pro hosty, tak u našich se budou podávat chlebíčky(už objednané), koláčky a jednohubky,ty asi udělá ráno mamka. S těma jí asi nepomůžu, pže budu u kadeřnice,ale nemá toho hodně. Chlebíčky chtěla taky dělat,ale to jsem jí zakázala, takže ty budou kupované-vynikající. Nechci aby mamka stála hodiny v kuchyni a patlala se s chlebíčkama.Už tak, že mi napekla koláčky,sice jsme jí se ségrou pomáhali,ale stejně, těsto dělala, náplně sama. Za odměnu jí byla velká pochvala od všech. Dokonce se moje kamarádka s manželem o pár kousků doma porvali :-D
Odpovědět
My budeme mít ráno pár chlebíčků, obložené mísy, koláčky, ovocnou roládu nebo bábovku. Moje mamka taky něco blábolila o párečcích, dřív bylo v kurzu, že se ráno nabízely párečky, ale včas jsem to zatrhla. Párky ke snídani je blbost, alespoň podle mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to ještě buďte v klidu s párečkama...u nás je takový zvyk, že se ráno podává guláš :-D Jsem zvědavá, kdo se první poblije :-D
Odpovědět
luciena: Poblité příbuzenstvo, to by byly fotečky :-D :-D
Odpovědět
no mi ke snídani budem mít zbytky ze svatby :-D :-D :-D a samo že párky :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
beruska: My budeme ráno po svatbě spát a k obědu? Že by párky? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a v neděli po svatbě? Tak to nevím, ráno asi taky nejspíš budeme spát a pak se u nás dělají "popravky" - prostě ještě pohoštění u rodičů...nejlepší je, že skorotcháni to chtějí udělat u nich a moje máti zase u sebe, a u koho teda budeme my s drahým, to fakt nevím...chtěla bych to spaktovat tak, aby se to udělalo všechno u přít. rodičů, abysme tam byli všichni pohromadě...
Odpovědět
luciena: U nás je tradice, když se něco většího slaví, tak se všichni sejdou ještě 2. den dopoledne a "dojídá se". Po naší svatbě ale nevím. Přítelovi rodiče kvůli tomu nepojedou přes celou Prahu a my zas nepojedeme zpátky do Prahy. Ale každopádně je to příjemná tradice. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zas jo, to je příjemné...hlavně když fakt jídlo zbyde a nemusí se už nic moc chystat :-) Což asi u nás nebude problém, protože budeme mít oběd, večeři a ještě raut, takže pokud všichni nebudou týden před svatbou držet hladovku, tak něco zbýt musí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Luci gulas u nas mel byt taky...ale nastesti jsem ho nechala delat jen na vecer par porci. u nas se budou mazat chlebicky uz v patek na sobotni rano. jinak ja chtela taky oblozeny misy ale budou az na vecer... bylo mi to rozmluveno ze by to vypadalo divne a skarede jak je to rozdoubane od lidi...
Odpovědět
Profilova fotka
zdááár holky, tak už mám zas něco hotovo, včera jse dořešila kytí na auto a spešl na házení... teď už se budu jen fákat a čekat na den D :-) nebo udělám ty svatební noviny... holky děláte je?
Odpovědět
Noviny dělat nebudu, nějak se mi do nich nechce a ještě nemám hotovou knihu svatebních hostů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty si vyrábíš svou?
Odpovědět
svatebni noviny jsem chtela ale nestiham to uz :-D mam udelany tak 3 stranky.... pak uz nebyl cas....skoda no.
Odpovědět
sasina: já noviny vytvořila..a knihu koupila:-)
Odpovědět
a včera sem pokročila s tombolou, už mi chybí jen pár posledních cenx-)
Odpovědět
kajka: Koupila jsem A4 nelinkovaný sešit s tvrdými deskami, chci ho potáhnout bílým saténem a nějak ozdobit.
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám stažený z netu asi 4 a toho bych se mohla chytit.. jako pokud najdu čas, tak se na to vrhnu... no uvidím.. knihu hostů jsem taky kupovala :-)
Odpovědět
kajka: já koupila v tescu album na fotky - ale takový to do kterýho pak musíš ty fotky lepit na růžky.... a desky jsou z toho ručního papíru a jsou tam zapracované plátky růží takže vypadá fakt super:-) a ještě je tam taková bílá mašlička kterou je to celé svázané... takže svatební jako vyšité:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se nechala inspirovat a překecat Browneye a koupily sme přes ebay, pěkně sme se plácly přes kapsu ale je úúúžasná, skoro se bojím na ní šáhnout... :-D
Odpovědět
kajka:-D a máš ji vyfocenou at se aspon pokochám??:-D
Odpovědět
jo už sem se koukla do alba - pěkná to je fakt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dokonce i náhradní hvězdice poslali :-)
Odpovědět
no paráda:-) ta moje mě vyšla na 80,- Kč:-D :-D ale účel splní taky bombově:-D
Odpovědět
hele a připravujete rejži nebo to necháte na svatebčanech nebo ji vůbec nechcete aby házeli??:-) já mám připravené i bublifuky..ty taky vypadaj moc krásně na fotkách:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já rýži nechci takže pokud ji někdo chce, tak sám.... já v neděli rizoto nechci :-D mám bublikuky :-) ty nebolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Selmi, já bych taky radši jen chlebíčky v tu sobotu ráno, ale myslím, že máti už ten guláš objednala...nicméně nejspíš ještě v pátek večer pár chlebíčků napatlám, protože já bych guláš do sebe takhle po ránu nejspíš nedostala...ale chlebíčky, to je jiná :-D Ikdyž jsem si říkala, že si ráno namažu jen krajíc chleba se sádlem, protože jak známo - tuky vážou alkohol, a já si určitě budu muset aspoň jednoho dva (možná radši i tři :-D ) panáčky před obřadem lupnout, tak ať se tam pak nepotácím :-D Svatební noviny mám rozdělané, jsem tak na straně 3 a nějak jsem se tam zasekla, tak uvidím...důležitější je udělat jmenovky a vývazky, zbytek až jestli budu stíhat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?