Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
me do toho naštěstí nikdo nekecá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si do toho kecám sama, to je nejhorší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajko - a jak to vypadá, když si do toho kecáš sama? :-) :-D
Odpovědět
To je děs :-) My jsme ještě pití moc neřešili.
Odpovědět
Profilova fotka
že mám na jednom rameni andílka na druhým ďáblíka a hádaj se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to je skvělý :-D A kdo má navrch? A co říká andílek, a co říká ďáblík? Nemůžou se dohodnout?
Odpovědět
sasina: a kde to máte??:-) my v hotelu tak sem zajistili nápojový stůl s tvrdým, budeme mít svoje vínko a zbytek od nich:)
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorší to bylo s barvou svatby :-D pak se to rozlousklo samo, oznámením... mořským... béž, vlizelín ala písek, na to mušle a čoko mořské potvory - a je to :-) a jelikož jsou oznamka s modrým obr. - budou bílé a modré balonky... :-) jo a dárečky do modra..to budou mýdylka ve tvaru mušlí, koníků atd... :-) se to vždycky rozhodne nějak samo... ještě kdyby mi do toho někdo kecal... :-D
Odpovědět
luphen: Oběd máme v restauraci, ale večerní raut u nás na zahradě, tak musíme nakoupit něco málo alko a nealko. Pivo je bez problémů, přítel dělá v pivovaře, víno zajistím já, protože naši se ve víně nevyznají, nealko koupíme někde v hypermarketu, ale tvrdý alkohol jsme ještě moc neprobírali.
Odpovědět
lup no jestli koupíme s kauflandu nebo lidlu že ta od tomy prej jen kolem koly prošla nebo co :-D voloviny no
Odpovědět
beruska: Já mám ráda tu kolu z lidlu, takovou s červenou etiketou a bílým názvem, nevzpomenu si na něj. Není tolik sycená a chutná mi víc než Toma. Jinak pro alkohol asi zajedeme do globusu.
Odpovědět
sasina no freeway se menuje :-D no mi alkohol v kauflandu jinam neni čas zajet ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky chlebíčky na ráno si děláte samy?
Odpovědět
kajka_37 u nás nebudou né že bysme nechtěly ale nebudou :-D bude krůta + kejta na gril a k tý cole jěště bych řekla že je to šuplík co se pije :-D
Odpovědět
beruska: jj, to je ona, tu mám ráda. Jinak v kauflandu je to taky fajn, když se tam zajede brzo ráno, mají suprovou zeleninu a ovoce :-)
Odpovědět
sasina: tak to jo:) tak to bych to pak taky řešila:) ale takhle nemusím naštěstí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já budu dělat, večer před budu určo nervní jak... tak se musím zabavit... doufám, že budou stravitelný :-D
Odpovědět
co vsechno mate holky na snidani?
Odpovědět
mě už to nebaví :-D ani nevim kolikrát se to měnilo :-D a už to chci mít za sebou ale abych nemusel ařešit coluuuuuuuu :-D a podobný kravinky :-D :-D
Odpovědět
selmice: jako na to ranní pohoštění pro hosty?? to nechávám na mamce..nejdůležitější je delegovat a delegovat:-D ale asi nějaký chlebíčky,prej i párečky bo co..něco sladkého..
Odpovědět
jj rano pro hosty.... to je husty ze to nechavas jen na mamce....
Odpovědět
jé tak ráno pro hosty určitě chlebíčky a hubky do hubky :-D jinak mi máme oběd před obřadem takže spíš než to budou mít knedlo zelo a taky vepřo :-D
Odpovědět
selmice: co je na tom hustýho?? ona se ráda že je do příprav zapojená a spokojení sme všichni:-p ;-)
Odpovědět
lup že jo u nás taky jedinej kdo to neoremcal byla mamka a jěště ráda se zapojila ;-)
Odpovědět
no jasny ale ja mame pomaham uz v patek mazat chlebicky a tak....chystat stoly... nemuzem to nechat cely na ni
Odpovědět
beru: jj:-D selmice. ale já neřekla že jí nepomůžu, já jen řekla že to zařizuje ona - tzn. co si naobjedná a navymejšlí je jen ajen na ní:-D a navíc má na pomoc babičku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás budou koláčky chlebíčky a pitivo... bude ve fofru tak to ani nestihnou pojíst :-)
Odpovědět
selmice tak to jo tý jo ty už to máš ted v sobotu tak se těším na fotky ;-)
Odpovědět
No u nas bude na rano par jednohubek a neco sladkyho - jak presne to nevim.Sladky pece mamka - na vysluzky, do restaurace i na rano na stul. Jednohubky a chlebicky zajistuje tchyne. Pak udelaji takovou vymenu, ze mamka da jim na stul sladky a tchyne nam zase jednohubky (chlebicky budou az dop restaurace). Stejne u nas moc casu nebude - pred 9 odjizdime z baraku. Chci se zeptat, jak planujete skupinky na foceni?
Odpovědět
no u nas to taky navymyslela mama - cukrovi, kolacky, klobasky, parky.... skupinky. nejdulezitejsi je vyfotit jako prvni celkovou fotku nez se rozprchnou lidi a mit organizatora kdo to osefuje....to je zaklad....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?