Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
kajka: Taky bych trsala, ale přítele trsání nebaví, protože si myslí, že při tanci vypadá směšně. Mě to tak nepřipadá, směšně by vypadal, kdyby tančil v noční košili a ve vietnamkách. :-)
Odpovědět
cuketacek: To jsi šikovná, já jsem koupila včera v drogerii super malé svícínky na svatební stůl a voskové úchytky. Zkusím s nimi přilepit ozdoby na výslužkové krabičky, prý stačí zahřát chvíli mezi prsty a pak už ta vosková kolečka lepí, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Balíček po 24 ks stál 9 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: No máme to hezky den po sobě, povolení nemáme ještě žádné, ani jsme nedonesli zpět papíry na radnici, tak se to chystám pořešit zítra.... ale povolenku taky plánujem na 15 aut, i když spočítaných máme zatim 10... ale těch 10 aut jede i na hostinu do restaurace a asi se přijde mrknout pár lidí na radnici, co jsou pozvaný až na zahradní párty odpoledne.....no oznámení rozdaný nemáme, ale v podstatě máme na restauraci potvrzených 37 lidí, uf, chtěla jsem malou svatbu, ale nějak rodina zas tak malou svatbu nechce... Dotaz, kde jsi kupovala stužky na auta? V Galanterce nebo rovnou někde v květinářství s ostatní výzdobou?
Odpovědět
inkana: Stužky mají v galanterii, ty užší většinou po cca 15, 20 metrech a ty silnější ve větších rolích na odmotání.
Odpovědět
Stuzky na auta jsem kupovala v galanterii.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já taky bez samodržících punčoch nejdu, holt to budeme muset vydržet :-D Zden.: Tak já taky doma teď slyším, že je to tančení supr nápad, ale že se to nestihne naučit, no nesmíš se nechat dát, musíš mu říct, jak je šikovnej a že to stihnete :-D :-p Včera už jsem vytvořila zasedací pořádek...a dneska mi dorazí jmenovky od kamoše, mi je přinese...tak jsem na ně zvědavá....
Odpovědět
Už vidím mého nastávajícího, jak tančí první novomanželský tanec. Pořád ho nemůžu donutit k tomu, aby se mnou něco nazkoušel. Nevím ani na jakou hudbu :-(
Odpovědět
ahoj holky.) tak já taky bez punčoch nejdu...bych pak nemohla tejden chodit kvůli rozedřeným nohám:-( a jak se těšíte?? já začínám být natěšená hrozně moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším:) Punčochy nemám, ale včera jsem vykoupila lékárnu...koupila jsem takový štik na nohy..prevence otlaků a odřenin.Zkoušela jsem hned jak jsem vyšla v žabkách a pomáhalo....tak knad pomůže i ve svatebních:) Moc jsem tomu nevěřila,ale udělá to povlak na kůži a maže to:)Jětě jsem si koupila náplasti na hojení puchýřů,kdyby se něco udělalo.Takž doufám,že se mi vše vejde do té pompadurky:))
Odpovědět
Profilova fotka
inkana: stužky na auta budu teprve kupovat až budu vědět přesný počet aut, nejspíš v paláci Koruna-galanterie nebo na Sokoláku v galenterce :) Povolenku jsem dala raději na 15 aut,když bude míň nevadí,ale víc by mohl být problém. Takhle to vyjde akorát.
Odpovědět
macinka: Já si spíš říkám, ještě že má auto kufr :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: mám zvláštní pocit, těším se,ale zároveň mám obavy. Takový smíšený pocity teďka. Pomalinku se začíná projevovat i stres,jsem nervozní,jak to stihnem zařídit a nakoupit atd. Přítel se mi směje, že jsem blázen :-N
Odpovědět
Článek se načítá
luphen: Já mám spíš takové divné pocity, včera bylo 28. a já si uvědomila, že je to přesně za měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme se dokonce s přítelem kousli,pže chtěl máti svojí přivýst už ráno v 10. hodin k našim. Jako moje máma bude dělat ráno ještě pohoštění a není na ní zvědavá, já jdu ke kadeřnici a to by tam seděla a kvokala sama. Všichni přijedou až kolem jedný k našim. tak nevím, co zase plaší. Tchýně je hrozně nedočkavá, určo bude volat už ráno v 6 , že je přichystaná :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
By mojí mamce po ránu s tchýní praskla hlava :-S
Odpovědět
tayllorka: Já bych jí tam tak brzo neposílala, aby vám na stolech ještě něco zbylo :-D :-D Už vidím, jak se hned po ránu u vás láduje a vypráví, jak byla v mládí hubená a krásná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sas: :-D :-D :-D přesně. Prostě přijede jako ostatní, to je bez debat. Mohla by i pozdějc a počkat v autě ne? :-N
Odpovědět
no já doufám že vyjde počasí...chceme mít obřad na louce.... a jinak hlavně at vyjde zábava a všichni se bavěj:) ale už začínám mít občas noční můry se svatební tématikou:-D
Odpovědět
lup no mi to máme už příští týden a já pomalu ani nespím už :-D :-D
Odpovědět
beru: to se ani nedivim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
inkana : já se také vdávám 22.8. x-) ale v Olomouci ;-) Když se do toho vrhneš, tak to jistě zvládneš 8-) sasina: :-D :-D nevěsta s dredama a jamajskou háčkovanou čapkou.. tak to by jsi byla fakt originální :-D Holky, bez silonek nebo s....je to fuk...ani se nenadějeme a bude to za námi a budeme jen vzpomínat, jak jsme to tady řešily.. Musíme si i ty přípravy pořádně užít a stresy a nervičky k tomu patří..né...?? ;-) 8-) Já se už děsně těším na tu dnešní zkoušku účesu...pak vám dám vědět, jak jsem dopadla
Odpovědět
zdenula: Hoď sem pak nějaké fotečky, také jsem moc zvědavá :-)
Odpovědět
tayllorka: Já bych jí ani autem nevozila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: no hoď fotku ze zkoušky,jóó :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: :-D No jo, uteče to jako voda a pak budeme vzpomínat jaký jsme tu řešili chujoviny :-D
Odpovědět
taylorka: no, přesně :-)
Odpovědět
lup no teda děkuju :-D že se ani nedivíš no ale dneska sem zase řešila ohledn+ě svatby akorát voloviny jakou colu koupit a kolik za kytky chjooo že se do toho cpou to nechápu 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tay už se na to těším :-D
Odpovědět
beru: jakou kolu?? teda to sou voloviny faaakt:-D :-D :-D
Odpovědět
no koukam, ze vsude je to podobny, vsude se resi kraviny. Mne uz to prestava bavit, porad resit nejaky blbosti. U nas je to podobny. Skoro mesic do nas husti, ze nemame po veceri davat oblozeny misy, ale mame dat sekanou. Uz asi milionkrat jsme jim rikali, ze sekanou nechceme v zadnym pripade, ze chceme oblozeny misy, ale porad si vedou svou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?