Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo to já to zkoušela, ale moc infa na mě, když u toho mám ještě dělat, že v práci něco dělám :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, jak se máte? já se tady skoro nedostávám..no mám teď zkouškové, tak to bude asi tím :-D A co vy?Něco nového ?Kdy si jdete zkoušet šaty? ;-)
Odpovědět
piskot:ahoj. tak já ještě nemám ani zamluvené místo natož šaty:o)) :-D
Odpovědět
Tak já vás jen tak zkouším, abych nebyla nějak pozadu ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přijde eště na šaty moc brzo, četla jsem tady diskuze Byla jsem nespokojená a byla jsem spokojená s tímto svatebním salonem a dost tam psaly holky, že když řekly, že mají svatbu třeba z rok od zkoušení, že naně koukali divně... takže si myslím, že když půjdu zkoušet až v lednu 2009 bude to akorát... ale bejt to na mě, tak zkouším už teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky vidím, že o rok 2009 bude velký zájem, my ještě přesně nemáme datem,ale také to vidíme na srpen - září - říjen 2009, uvidíme. Docela sae tu řesí i počasí, nemyslím si, že bychom se měli něčeho bát. Kamarádka měla svatbu loni v říjnu a holky kdybyste viděli tu krásu, čerstvě jim spadlo červené listí ze stromů, no náádhera a ty fotečky:). CHtěla byh se vás zeptat jak to máte s těmi šaty? příští rok maturuju a přítel promuje na VŠ tak nechci něco promeškat :-| . Kamarádka se vdává letos v srpnu a šaty si zkoušela až minulý týden, ale to je asi riziko, že už budou zamluvené,že? Kdy budete rezervovat hotely a restaurace? myslím, že to všechno zvádnem ;-) a díky těmto diskuzím na nic nezapomeneme :-) zatím se mějte krásně) Páčko A.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda adel, věřím, že říjen by byl super, barevný listí je fajn, ale bojím se, že už to nebude na večerníé posezení venku, loni jsme hráli v půlce října pohádku venku v přírodním divadle na Loučeni a málem jsme tam umrzli a bylo to odpoledne, takže nechci moc riskovat... jak jsem tu psala-na šaty je ještě čas, si myslím, za rok budou zas nové kolekce a vyplatí se počkat... s restauracemi to vidím stejně, až budu mít jistý termín, budu řešit ostatní... a hotle nepotřebujeme díkybohu, máme to všecko kousek od domova, takže neplánujeme někde spát jinde.. tak asi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslis ze neni brzy domlouvat restaurace uz ted v lete? Budou mit vubec diare na rok 2009?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno právě aby na tebe nekoukali jak na blázna, že chceš rok dopředu objednávat... kamarádka takhle byla zajišťovat taky asi rok dopředu posezení na svatbu a v tý restauraci jí řekli něco v tom smyslu, že jí to takhle brzo nezamluvěj, protože se můžou ještě rozejít a žádná svatba nebude... :-( taková zkušenost by mě pěkně odradila...
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu, taky jsem na to myslela, ale nevim,jak to bude příští rok s časem, abychom něco nepropásli... Soudím právě podle svatebního plánovače, kde je v odstavce 12 měsíců a víc právě termín svatby a domluva restauraci,tak nevim... Co ty říkáš na ten svatební plánovač? doplňuješ si tam nějaké úkoly?
Odpovědět
Profilova fotka
já na něj koukala asi před dvěma měsíci a vím, že jsem tam něco promazávala, ale zatím podle něj moc nejedu, ale je to rozhodně dobrá věc, bude se to hodit, až budeme finišovat, abych fakt měla všecko... to ani nevím, že je tam tohle o tý restauraci... zas ale když to teď zamluvíš-můžeš argumentovat tím, že na srpen bejvá dost svateb-a pak to náhodou nevyjde, tak pořád je možnost to zrušit, tak by z toho ty podniky neměly dělat tragédii... ale já už se nemůžu dočkat zkoušení šatů, fakt se na to těším jak malá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k vám, u nás to taky vypadá na srpen 2009. Přesný termín ještě nemáme a vlastně ani místo ne. Vše objedeme toto léto a snad narazíme i na nějakou pěknou restauraci, doufám, že s rezervací nikde problém mít nebudou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo to mas pravdu, chlapi tu svatbu nejak neresi, ale pro nas holky je to den D . jediny den, kdy se muuzeme citit jako princezny z pohadky. S tou restauraci uvidime, je pravda ze je mnohdy lepsi vypadat jak blbec, nez si nechat utect prilezitost:) A co miminko uz cekate, nbo planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byl úspěch to, že datum svatby vymyslel můj drahej polovička :-) ale jinak svatbu neřeší, nějak to jde mimo něj, furt říká, že je dost času... miminko?já bych ho docela brala, ale chci nejdřív dodělat školu a pak nějakej čas makat, abych se měla kam vrátit, protože ženskou po mateřský bez předchozí práce zaměstnaj málokde... ale záležet to na mým Lukáškovi, tak už miminko čekáme, protože ten se ho nemůže dočkat, což je u chlapa taky vzácnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas super :-) taky bych ráda dodělala školu (i tu vš) ale už teď vím, že to nevydržíme , po miminku toužíme oba dva, takže si myslím, že do roka po svatbě bude na světě nebo aspoň u maminky v bříšku x-) zítra nás čeká dlouhá debata :-D na téma svatba a vše kolem ní :-). Snad vyřešíme ty nejzákladnější věci. Zatím holky pááčko valím do školy P.S.Kdyžtak pište co je nejdůležitější domluvit jako jedno z prvních, jak to bylo u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky včera jsem si zkoušela zatím nezávazně tyto šatičky: http://www.svatby-vanesa.cz/obrazy/ko... San Patrick 2008, seděly uplně krásně, tak asi něco podobněho ;-)
Odpovědět
dudo: ty jsou krásný! ;-) ahoj, jsem tu po takové době, nestíhám už v práci..už nemám tolik času :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adel:jsou nádherný, kde sis je zkoušela?a ptali se tě na datum svatby? já se právě bojím jít zkoušet, aby mě nevyhodili, že mám času dost... jinak my nejdřív domluvili termín, už to pomalu rozhlašujeme kolem, aby s tím lidi počítali... a místo miminka jsme si teď pořídili kotě, právě mi tu leží na klíně a je fakt k sežrání...
Odpovědět
Profilova fotka
epon.: zkušela jsem si je ve Svatce v UH Hradisti , jo na datum svatby se ptali, tak jsem jim rekla, ze ho jeste nemame pevne dane, ale ptaji se :-) Dobre je si predem nejaky termin vymyslet, oni v tech salonech totiz nechapuo, ze my si je chceme vyzkouset jen proto abychom vedeli jaky typ satu... ja jsem treba doted nepremyslela vubec nad barvou sampano a ted jsem zjistila,ze mi ta barva docela slusi x-) . Jaky mate ten termin? my uz na tom taky pracujeme, problem je v tom, ze milacek je cely tyden v brne v praci a ja jsem doma sama, navic jsem byla na operaci s patou,tak nemuzu chodit dneska od rana sedim u pc a planuju svatbu. Milackouvi jsem poslala uz dva maily :-D a dokonce jsem uz sepsala i svatebcany vychazi to tak na 70, bali jsme se ze to bude vic. A co vy jak jste daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to koukám, že už zkoušíte šaty :-. Sice už je tady na netu taky okukuju ;-) ale zatím to není to nejdůležitější. My jsme začali výběrem místa. Líbí se nám venkovní obřady (proto taky termín léto 2009, letos už to v létě nestíháme :-) ), takže se zaměřujeme na zahrady a hotely, kde zahradní obřady pořádají. Vybíráme na netu podle fotek, pak objíždíme, prohlížíme a necháváme si dělat předběžné kalkulace. A zatím na nás nikde nekoukali jako na blbce, dokonce nám většinou v klidu nezávazně rezervovali termín. Sice přemýšlím o spoustě dalších věcí, hlavně o tom, koho všechno pozvat, ale chci v tom mít pořádek a zařizovat všechno pěkně jedno po druhém, nebo mi to úplně přeroste přes hlavu ;-) Takže nedřív ze všeho rezervovat místo pro obřad a hostinu a pak teprve to ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem sem jen tak nakoukla. mi uz mame misto obradu, restauraci, fotografa, kameramana a taky DJ. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adel: máme 7.8.2009, ale asi půjdu zkoušet dřív a termín si vymyslím taky dřívější, fakt jsem na to natěšená jak malá :-) cutce: mnojo, ale vy to zařizujete na dálku, nebo ne? to bych asi taky radši všechno měla už teď... takhle, že jsem kousek od všeho, kde plánujeme, tak to beru furt, že je čas:-) my máme místo obřadu, místo na mejdan (po obřadu půjdeme na oběd jen svědci, my a rodiče, to eště nevíme kam, ale pak se se všema sejdeme u grilu s prasetem a sudama piva), teoreticky i fotografa a kapelu-už jsme s nima mluvili, ale eště to není ,,nabeton" a taky jsem už oslovila svoje drůžičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahoj zdravim vsechny,tak koukam ze nejsem samotna,ktera planuje hodne dopredu,hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky jsme si myslela, že je to dost brzo, ale zjistila jsem, že na některých místech je nutná rezervace obřadu opravdu rok předem..... po šatech samozřejmě taky koukám, je to strašný lákadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
, ja porat vsechno pklAhoj holky no ja jsem na tom silene :-( ja porat vsechno planuju koukam vsude mozne po internetu ,tesim se a pocitam a vymíšlím a ten muj ma porat cas. Co porat blaznim, ze nebude nikde nic planovat ,ze je dost casu . Asi ho zastrelim ,jsem v tom sama nebo jsou vsichni chlapi takhle otraveni :-. co ze se to vlastne deje a proc by se to uz melo resit ,kdyz je do srpna 2009 jeste doost casu. Tak jsem se tady k vam tak nejak pridala a budu to planovat aspon s vama,hi :-p Za chvili letim do prace ,az budu mit trosku volna tak sem hodim nejake fotecky. Mejte se moc pekne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
eviku: ty bydlis v Budejicich a svatba bude ve Varech. Proc?
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: Bydlíme s přítelem v ČB, studovala jsme tu a už zůstala :-) , ale jsem původně Varačka. Mám tam poměrně početnou rodinu, takže to uděláme tam (nebo někde okolo, pořád váháme kde). Na přípravy je rok času, takže snad vše zvládnem, i když je to na dálku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, nějak nám ta diskuze zamrzá :-( jak se máte a co je nového? Já tuhle doma najela na téma svatba a drahá polovička začal, že neví, jestli si mě vezme, že nejsem dokonalá hospodyňka jakou by chtěl-odmítla jsem totiž každej den vařit teplý večeře :-) ale já si myslím, že je to jen rozmar, co ho přejde... taky plánuju jít zkoušet šaty, prostě si vymyslím nějaký bližší datum, abych nebyla za divnou a předběžně se podívám kde, co a jak :-) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vsem, jak tak koukám, moc už se nediskutuje a je to škoda. Také plánujeme svatbu na srpen přítího roku...
Odpovědět
Profilova fotka
ruzenkas: tak to tady oživíme: nějaké podrobnosti napiš-kde to plánujete, co už máš zařízeno a tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?