Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Musím se vám pochlubit: konečně přišly prstýnky a jsou super, jsem nadšená...musím je hodit do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAylor: přípravy jdou stejně jako jsem psala už v poledne...nic novýho, jen sme s mamkou upravily sladky... původně měly být na půl moravské koláčky a minikoláčky (kuličky), ale podle dní kdy pečou, yb do soboty nevydržely (mamka dostala za úkol koláčky tak to řeší v Ostravě, já zbytek v Praze) jinak jmenovky budeme mít ve stylu oznamka a spol co mám v albu a asi stojací, aby bylo vidět i z druhé strany pro "sousedy" jak se kdo jmenuje nebo varianta B, budou přistužkované k dárečkům (mýdýlka ve tvaru mořských potvor buď v celofánu nebo v krabičce) - svatba bude celá "mořská" - a to by jmenovky nebyly stojací ale ala vizitka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už se mi to krátí. Moje počítadlo ukazuje už jen 56 dní a za necelou půlhodinku už jen 55 dní. Toto letíííííí :-D
Odpovědět
No to jo, mne to ukazuje jen 48 dni. A ted jdou vsechny pripravy stranou, protoze od pondelka nam budou menit okna v celym baraku. Takze stehujeme vsechno od oken pryc, zitra budu muset uklidit i pocitac a budu minimalne tyden bez pocitace. To bude hruza. A jeste vetsi hruza bude potom vsechno vracet na puvodni misto a uklizet po delnikach.Na to se netesim uz vubec. Navic budu muset odstehovat i morcata a potkanku nekam kde se nebude tak prasit. Proste fakt idealni stav na svatebni pripravy...Kdyz se dari tak se dari...
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: jejda to je nadělení,ale nový okna za to stojej,že. :-)
Odpovědět
No nejak bych ani nerekla - vsichni jsou nervni jak sanky v lete, do toho se maminka snazi kafrat do svatby, segra se asi rozchazi s pritelem a do toho dostava kytky od nekoho jinyho a vecne chodi domu pozde. A nakonec to dopada tak, ze na me akorat vsichni rvou, protoze jsem si dovolila dat najevo, jak se mi nelibi jejich neustaly zasahovani do seznamu hostu - tohle uz byla treti zmena behem tydne. Uz na to fakt nemam nervy. Pekne mi ty pripravy otravili (jak rodice pritele, tak moje). Udelam jen to nejnutnejsi (zadny speciality jako svatebni noviny a podobne, holt se tu hodinu co se budeme fotit budou muset zabavit sami) a o nicem se s nima uz nebudu bavit. Pochybuju ze si ten den uziju, spis se budu snazit to prezit ;-( a nebo vlastne se toho aspon dozit :-(
Odpovědět
cuketacek: nesmutni, ono to nějak dopadne, většinou je to tak, že když od toho očekáváš moc, tak seš zklamaná- tvoje představy se nenaplní, podle toho co píšeš si to určitě super užiješ a překvapí tě to, protože od toho nečekáš nic extra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my taky nebudeme mít ty blbiny jako svatební kniha hostů, svatební noviny, tombola atd. Ani jsem takový věci v plánu neměla. Seznam hostů jakž takž máme,ale kdo přijde a kdo ne se dozvim až v srpnu. Víte, čím víc se to blíží,tím míň se těším a defakto se spíš těšim až to bude za námi. :-N Nejvíc se těšim až si oblíknu svatební šaty, tak to jo.No nějak to dopadne a jako koukat kolem jestli se někdo baví a někdo ne,jestli tančí nebo ne nebo jestli bude sedět jako paprika v koutě to fakt nebudu. :-p Tak holky vzhůru,za chvíli už budeme na to jen vzpomínat. :-)
Odpovědět
Knihu hostu ani tombolu jsem taky v planu nemela, ty noviny jsem chtela aby se lidi trochu zabavili nez se vyfotime - mame foceni naplanovany s fotografkou asi tak na hodinu. Ale dokazali nam to tak znechutit, ze na to kaslem a at se tam treba ukousou nudou za tu hodinu, uz je nam to jedno. Taky se tesime az to bude za nama a odjedem si na vikend nekam pryc od vsech.
Odpovědět
cuketacek - nejsi ty nahodou ja? protoze mi uplne mluvis z duse...misto, abych se radovala z vlastni svatby, tak se akorat stresuju s hostama a blbyma pripominkama :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se k vam taky pridavam, zadne male blbustky nedelame, na to vazne neni cas ani energie a natoz chut! Rodice to komplikuji jak muzou (zadne nadseni z jejich strany nebylo, jen velke ticho a pry to nam nemuzes udelat....) a ted cekame na odezvu hostu, kde by nam meli sdelit, zda potrebuji misto v minibusu a jake jidlo si vyberou...a stale nic az na par jednotlivcu...no, super domluva! Ale prece si to nenechame znechutit, holky! Muj pritel vzdy rekne, ze pro nej je nejdulezitejsi, ze tam budu ja, protoze tohle je nas den a na nicem jinem nezalezi..a ma pravdu! :-)) takze s usmevem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám že vám to rodičovstvo vůbec neulehčuje, my hnedka zaveleli, že vše je na nás a ať se opováží něco měnit, nebo nejdou nikam :-x :-D a celkem jim to jde... :-) tchýně je zvyklá z první přítelovy svatby a moje mamča se drží, dostala akorát za úkol pomoct s cukrovím a koláčema a nazdar bazar... možná je to i tím že jsou na opačné straně republiky :-) holky nedejte se, držím pěsti ;-) to mě spíš trápí nastávající, že se nechce moc fotit, a že chudáci svatebčani se učekají.... no a co! ej to náš den, chvíli počkají... všichni budou chtít marky fotek a ty za pět minut nenacvakáme... :-/ jinak já si jdu dneska konečně vyzvednout objednané botičky, tak se těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No, holky pomalu, ale jistě začínám mít obdobné pocity, u nás jsou zase všichni zase až moooc v klidu, včetně ženicha, takže jsem zvědavá, jestli se vůbec bude ženit v obleku (jestli si ho vůbec koupí) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak Vás všechny moooc zdravím z dovolenky z Gardy z Itálie ;-) Jak Vám jdou přípravy?Já už plánuji, co vše mi ještě zbývá po návratu vyřídit...ale je tu jako vždycky nádherně :-D Nenechte si do ničeho mluvit a vše si zařiďte dle svých představ, berete se přece vy dva, ne??? Mějte se krásně, já zase písnu, pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás je to taky celkem v klidu, žádná dramata se nekonají. S mamkou jsem koupila látku na spodničku pod šaty, prstýnky jsou objednané, více méně je vše domluvené, oblek ani boty ještě nemáme :-), no taa to vidím, na poslední chvíli, ale předpokládám, že do konce července to budeme mít vše :-), oznámení je v podstatě rozdané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli se budete fotit hned po obřadu nebo až po obědě? Já bych raději hned po obřadě - dokud mám ještě make up a vlasy na svým místě a brázdný bříško, ale přítel chce až po obědě, že prý ať na nás svatebčané nemusí čekat venku bez jídla a bez pití. Já si myslím, že tu hodinku by to mohli vydřžet, tak nevím? Nakonec se asi budem fotit chvilku před a chviku po jídle :-S Tak poraďte jak to máte vy?
Odpovědět
lenajs.d: no tak aspon nejsem sama kdo to ma takhle na levacku :-) Vzdycky potesi kdyz je nas takovych vic, ne? fraal: fotit se budeme hned po obrade. Vsak oni to vydrzi - nic jinyho jim totiz nezbyde. Jinak co bude k jidlu nikomu predem nerikame, aspon predejdeme kecum ze ten tohle nechce a podobne.Proste bude polivka a hlavni jidlo a hotovo (co se tyce obeda). O gulasi k veceri vetsina lidi vi.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: budeme se fotit po obřadu, sice budou remcat hosti,ale co, budou to muset vydržet no. :-p
Odpovědět
V sobotu, když jsme šli do kina, zatáhla jsem přítele do obuvi a donutíla ho vyzkoušet několik párů bot k obleku, vím že ho tyhle věci absolutně nebaví, ale měli jsme asi hoď ku a půl než začne film, tak bychom se stejně jen tak procházeli. Boty mu padli perfektně, jen mrmlal, že je dost času a že je teď nebude tahat do kina, tak jsem se tam včera vydala znovu a koupila je. Teď už jen oblek, vestu, košili a kravatu. S chlapama je to někdy těžký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se taky budeme fotit po obradu, proste to vydrzi a hotovo, chceme mit hezkou vzpominku kamoska to focenim odflakla a ted lituje, ze nema zadny pekny foto ze svatby
Odpovědět
Určitě se budeme fotit hned po obřadu a pak ještě po obědě u rybníka, na louce a u nás na zahradě.
Odpovědět
my se taky fotime hned po obradu, hostum jsme to sdelili v harmonogramu svatby, mame to na zamku, tak bud pujdou s nami do zahrady, nebo na prohlidku, nebo se projdou, popr. pojedou uz na hotel, ten ma venkovni posezeni a tam na nas pockaji. byla jsem na svatbe, kde se nevesta se zenichem jeli fotit az po obede a protahlo se to a my jsme nevedeli, co a jak. takhle presne vi, ze to bude trvat asi hodinu a kdy bude obed atd. hlavne rano mame spolecnou snidani u nasich na zahrade a tam budou mraky jidla, takze hlady mi neumrou :-)
Odpovědět
My máme obřad v kostele, takže určitě bezprostředně potom nějaké focení bude, fotit se s námi bodou i hosté, takže 20 minut je snad nezabije, hostinu máme v restauraci u rybníčku, takže plánujeme, že i tam uděláme nějaké fotky a zbytek v podvečer u našich na rozkvetlé zahradě.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za odpovědi - asi to odfotíme po obřadě - tu chvilku snad vyrží a pak po obědě ještě pár fotek v okolí a bude. Děkuji za rady. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky plánuju focení hned po obřadě, pač pak se přesouváme 40km daleko a po obědě se nám zpátky do Průhonic nebude chtít... přítel brblá, že žádné dlouhé focení nebude, že to hosti nevydrží... jako nevím proč by nemohli, dopr je to náš den, tak se lidi budou přizpůsobovat nám, ne my jim!! furt to endokáže pochopit... pak zvažuju i třeba na té sázavě pár fotek... uvidíme... zda to projde.... pokud nebude dostatek fotek z Průhonic... odtáhnu ho násilím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme s focením tak, že bude taky po obřadě. K zámku patří krásná zahrada, takže se můžou všichni projít, popř. domluvíme na tu dobu prohlídku zámku..Řekne se, že poslední foto bude společné a všichni se budou rádi motat okolo. Jo a během toho, co se budem fotit bude družička "pobíhat mezi hosty s košíkem se svatebníma koláčkama.. Obřad máme ve 12, oběd teda plánuju tak na 3, hostů bude 87.. Ale hlady jistě nikdo neumře (upřímně řečeno, mnohým trošku hladovění jen prospěje:-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme obřad až ve tři,tak snad budou už naobědvaný z domova, koláčky si dají u nás před obřadem a pak to prostě vydržej. Vono jim to neublíží,že. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky plánuju koláčky, právě aby vydrželi.... byl i nápad poslat je předem, ale já si chci nechat privilegium vidět tabuli jako první 8-) chci i od fotografky aby jí fotla než se na to vrhnou hosté... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my společné nafotím po obřadě ,pak najíst a tbytek dofotíme po jídle.Chci fotky s veteránem a tak,takže to bude možná na dýl jak hodinu.....aspon mezitím vypijou kafčo a pokecají...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja s focenim jeste vubec nevim, ale prijde mi logicke udelat to po obradu (je porad nebezpeci polet se cervenym vinem pri hostine a taky bude osedene pozadi..:-)). My mame obrad v 11:30 (bohuzel, prala jsem si tak ve 2) a po nem na miste bude maly piknik a sampano a my se budem asi fotit a komunikovat s hosty atd. a pak se jede do restaurace, tak mozna jeste nekde na ceste se blejsknem...ale ta prohlidka zamku..hmm, to neni spatny napad, my budeme mit jeden hned za rohem..(Bouzov).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?