Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme resili minule, ted bychom potrebovali oznamko a prstynky a taky nejaky to obleceni pro zenicha :-D ale budoucimu s enejak nechce, musim ho dokopat
Odpovědět
Oznamko si budete delat sami nebo si ho nechavate delat? My si je delame sami, jeste nam chybi jich par dodelat. Prstynky uz mame komplet hotovy, vysly nas na 880,-. Pritel si oblek koupil v tydnu, v patek mi ho privezl ukazat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak ja vcera mrkla do par obchodu a stale nic, takze jsem porad 'nahata' :-) , ale jinak my jsme si delali oznameni sami a uz jsou poslana a taky prstynky mame uz asi dva mesice...ted taky zacinam premyslet, kolik toho jidla, respektive sladkeho budeme potrebovat...
Odpovědět
Profilova fotka
mara: a jaký šaty sháníš? Máš nějakou předatavu? Co se týče toho sladkýho,tak my budeme mít jeden hlavní dort, asi třípatrák, pak nějaký rolády a asi dva menší dorty. Minizákusky žádný. Pak tam budou miniřízečky, obložený mísy, chlebíčky,kýta na grilu a možná ještě něco ukuchtíme doma. Myslela jsem takový šátečky z listovýho těsta plněný balkánem. Měli jsme to na dovče a bylo to výborný. Pak samozřejmě, oříšky, tyčinky, chipsy atd.Máme obřad až ve tři odpoledne,tak toho myslim bude až až.Zbytek rozdáme do výslužek.Taky se chystáme píct koláčky,takže kupovat nebudeme.:)))
Odpovědět
Tak jsem zvědavá, jak to všechno do srpna zvládnu, včera jsem pekla zkušební svatební koláčky, bylo jich cca 100 ks a už jsou "sežraný". když si představím, že jich budu muset napéct 10x tolik, tak je mi blivno. Odpoledne jsem ještě šila svatební podvazek, vypadal báječně, ale na mé noze se mi vůbec nelíbil, tak jsem ho rozpárala a raději jsem si šla pustit DVD. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sas: tolik koláčků? My budeme píct tak 200 maximálně 300. Víc nee. Podvazek dostanu od mamky. :-N Ušít bych ho nezvládla :-N
Odpovědět
Tak to ja netusim kolik ceho budeme pect. Rozpis si pripravuje mamka a ja se ji do toho radsi nepletu :-D
Odpovědět
ahoj, máme svatbu taky v srpnu. Chtěla bych se zeptat, kdy budete rozesílat oznámení a kdy budete rozvážet zvací koláčky?
Odpovědět
Profilova fotka
jitul: my budeme rozvážet koláčky společně s oznámením, tak asi v polovině července a do konce měsíce bych chtěla vědět kdo přijde a kdo ne a počet aut,kterýma pojedou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitul: a kdy to mátě? V profilu máš nějaký nesmyslný datum, to schválně? :-N
Odpovědět
ne,datum je správně,nejsem nevěsta,ale maminka ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
jit: aha,tak to potom jo. Jen, že jsi napsala, že máte svatbu v srpnu,tak mě tohle nenapadlo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jitulinda223: my uz jsme oznameni poslali a vysluzky nedelame...ale hodne stesti! Ja zase asi budu s nejvetsi pravdepodobnosti pect svatebni dost a taky nejake mnamky na piknik po obradu, tak dva dny pred svatbou asi hodne narocne! :-)) tayllorka: z listoveho testa delam taky male tasticky se spenatem a balk. syrem a taky mozna nejake s houbama a olivama...no, trochu zapojim fantazii :-)) saticky jsem vcera nejake koupila, ale nejsem si stopro jista...jsou pod kolena, cremova barva, ale trosku mi prijdou usedle, i kdyz jsou velmi elegantni..uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
mara:hodíš foto do albumu šatek? Já mám taky takové krémové- přesný název barva nugát.viz album. Přítel si myslí, že budu mít sněhově bílé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, dlouho sem se tu neukázala, jak to jde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajka:teď zatím na mrtvým bodě. Hodně je toho zařízeno. V polovině července budeme píct ty koláčky a pak to myslím začne.Zařídit dort,kytky, mašle na výzdobu aut, nakoupit alkohol,objednat chlebíčky,vyčistit oblek, já na zkoušku šatů 2x, zajít na nehty atd. atd. Ten pravej šrumec bude asi začátkem srpna, aby bylo vše zařízeno na den "D" A ještě nemám koupený šatičky pro naši holčičku dvouletou a k tomu botičky. Není výběr v krámech, je to těžkýýýýý.
Odpovědět
Profilova fotka
no, já už se konečně dokopala objednat dekorace, tak mi to teď chodí postupně do kanclu :-) o víkednu jsem pro zbytek do galanterky a pak pro oblek a boty... možná stihneme i cukrárnu pokud bude o víku otevřená... a pak už jen budu shánět někoho na nehty a tak, pač normálně na nehty nikam nechodím a dělám si je sama....
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: já si s nehtama nedělám vůbec nic, mám je spíš krátký a nejsem zvyklá na delší. Teď to nechávám trochu narůst a lakuju bezbarvým,aby se zpevnily. No a pak nechám asi jen udělat francii nebo nějaký hezký lak. Chci aby mi to udělala manikérka,páč to chci mít hezký trochu aspoň na ten jeden den.Dekoraci už mám, jen mi chybí nějaký vázičky obyč. průhledný aspoň 4. Ale nevím kde je koupit. V Baumaxu ani v Obi je nemaj a v jednom květinářství maj,ale šíleně drahý. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a co Ikea? nemáš poblíž?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Liberce, to je 100km od Prahy-ta je nejblíž. Jen kvůli tomu se mi tam nechce jet no.
Odpovědět
Profilova fotka
leda to spojit s víceronákupama....
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: to vidim bledě s výletem do Prahy. A co ty, jak se připravuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: fotecku do alba zatim nedam, nebot pritel mi obcas nahlizi pres rameno a prece jen by to melo byt alespon trochu prekvapeni...moje nejsou zrovna typicky svatebni, jsou kremove a pokryte krajkou, ale strih je velmi jednoduchy a konci pod kolenama...mam doma jedny bile boty, ale protoze saty jsou kremove, tak budu muset sehnat nove, coz bude urcite velky problem...ach jo! Ale chci otevrene, tak uvidime. Nastesti vsude zacaly slevy a i moje saticky uz byly slevnene :-)) hihi hura!!! Jinak ja taky potrebuji jednoduche sklenene vazicky..tak mame stejny problem..kvetinky jsou uz zajistene a pouzijeme makovice i 'vlnitou' vrbu :-)
Odpovědět
dělaly jste si jmenovky na stoly? Můžete prosím poradit co a jak.Díky
Odpovědět
Profilova fotka
taylorko: dneska jsem koukala, ze nejda nevesla prodava v bazaru uplne jednoduchy skleneny vazicky (z Ikey). Zkus mrknout tam. Akorat jich vyprodava 6 malych a jednu vetsi....
Odpovědět
Profilova fotka
tezz: díky, už jsem jí napsala,ale myslím, že budou už fuč. Stačily by mi 4. mara: hezký botky i v krémové mají v Humanicu,pak v CCC je celkem slušnej výběr. Já mám taky krémové a právě z Humanicu cca za 600Kč :-) otevřená špička,podpatek asi tak 4,5 cm a vzadu otevřené na gumičku. Moc pohodlný.
Odpovědět
Profilova fotka
Vázičky z bazaru už jsou prodaný- :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: diky, ale ja je musim koupit tady u nas, pred svatbou budu mit jen dva cele dny v CR a to budu asi pect :-( nejak to zvladnu..
Odpovědět
Profilova fotka
mara: aha, ty nejsi v ČR, to mě nenapadlo. A kde jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
jitulinda223: jmenovky mame vymyslene...snad se povedou..budou uvazane na zelene hrusce, ktere budou na stole pro barvicku, k zakousnuti ci popripade i k hruskovemu tanci :-)) jinak napadu mam spoustu, ale podle toho, jak mate svatbu ladenou anebo co je vam blizke...treba z papiru poskladat malou lodicku a na ni bude napsano jmeno, ci malou lahvicku s korkem, kde uvnitr bude male foto hosta...fantazie, holka..:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?