Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
fatin: na statnice drzim palce, to zvladnes. Je toho hodne najednou, vid? Ale ono i pak bude dost casu to zaridit. zdendula2: tak to je skvely ze jsi nasla fotografku se kterou jsi spokojena. Ja se ted trochu hnula z mista s jmenovkama na stul a zaciname doladovat oznameni, doufam, ze uz v tydnu zacnu tisknout:-)
Odpovědět
fatin: jeste jsem zapomnela, i k 14.8. uz je diskuse...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak my už máme zařízená oznámka, jen si ještě hrají s barvou a písmem, tak jsem zvědavá, co nakonec budeme mít, ale aspoň jsme se někamposunulu, šaty už přišly, ještě se budou muset doladit ( spodnička), ale jsou podle mých představ, mám právě toho antického střihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verusa: šaty máš krásný :-) My jdeme objednat oznámka v pátek,jsem zvědavá co vybereme :-p Šaty se budou ještě upravovat v srpnu.Jinak je mám zatím doma. Mě teď čeká koupit dětem oblečení (Terezka 2 roky a Filípek 5 let), další je na řadě dekorace nějaká na stůl,pak přijde na řadu vybrat dort a kytku.Ještě toho je na zařizování dost.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:) tak uz jsme konecne s pripravami pokrocili.. uz mame kapelu, to byl asi nejvetsi problem, a budeme to mit v kulturaku, na hostinu jsme to spocitali na 80 lidi, a k veceru jeste k tomu dalsich tricet, ale pocitame ze kdyz si budem delat vse sami, tak to vyjde levne..svagrova se vdavala pred mesicem, mela 33 lidi, v restauraci, a myslim ze tolik co zaplatili oni ani my davat nebudem.. doufam :).. v tydnu jsem si byla konecne taky zamluvit saty, presne podle mojich predstav, tak mam radost, a dneska jsme konecne dodelali oznameni, tak uz jen natisknout a rozeslat.. akorat me taky cekaji za mesic statnice, tak svatba bude muset stranou, a az v cervenci dozaridit zbytek.. ani se mi nechce premyslet nad tim kolik nam toho jeste chybi, prijde mi ze to nemuzeme stihnout..
Odpovědět
ahojte holky , muzu se k vam pridat ? vdavat se budu 22.8. v 11,30 ve svitavach no a teprve zaciname s pripravami.. tedy satky uz mam zamluvene... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, my mame krome satu a drobnosti jako jsou kytky, rozeslani oznameni a presny pocet na hostinu asi vsechno.Teda aspon vsechno dulezity, je jeste par drobnosti ktery bych chtela, ale musim pockat na vyplatu jestli miá to teda vyjde. Nejak jsme to do ted tahli z jedny vyplaty a fakt hruza. Uz jsme na vikend pozvali rodice do restaurace na veceri a chystame se jim to oznamit. Tak nam drzte palce at nas nezabijou...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme taky pokročili,restaurace zamluvená,kapela taky. Já mám šaty,boty,korunku do vlasů,náušnice, M. oblek+kravata+košile, děti mají oblečení nakoupený, oznámka objednaný,fotograf zamluvenej, dekorace nějaká nakoupená, zbývá dort,kytky,jmenovky na stoly,mě něco na krk,aby se to hodilo ke korunce,pak kadeřnice, co bude dělat účes, zítra zařídím, manikérku až 2 dny před svatbou. No a to by mělo být snad vše. :-p Oznámka budeme rozdávat s koláčkama až v polovině července. Dort stačí zamluvit týden dopředu.
Odpovědět
tak to koukam, ze mam docela skluz!!! uz mate hodne zarizeno a me to teprve ceka... mam 4mesicni holcicku tak to bude s ni mazac zarizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loentinka: také se vdávám 22.8. ;-) Něco už mám zařízeného, ale nééé vše - spousta mi toho chybí a pro ženicha není ještě NIC :-. Ale myslím si, že to vše v pohodě zvládneš - času je ještě dost. Jediné, co bych Ti doporučila, tak fotograf + kameraman, ti mají celkem obsazeno - jinak je na vše čas 8-) Já teď řeším oznamko, dnes jsem ho závazně potvrdila a do 10 dnů bychom ho měli mít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, souhlasím, fotografa co nejdříve, na nás měli teda volno, protože to máme v pátek a odpoledne, ale jinak všechny soboty snad už skoro zabraný. leontinka: neboj to zvládneš,taťka pohlídá a ty si to v klidu oběháš. Času je ještě hafo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
loentinka: neboj, to zvladnes. Kdyz se do toho pustis tak to pak jde rychle, nejhorsi je od ceho zacit - asi bych taky zacala zamluvenim fotografa a dohodnutim se jestli chcete i kameramana. My napred pocitali s obojim, pak jsme si v klidu sedli, povidali jsme si o tom a nezavisle na sobe jsme se shodli na tom, ze ani jeden z nas se nevidi zrovna rad na videu, takze kameramana jsme nezarizovali, radsi jsme si misto toho domluvili fotografku na cely den.
Odpovědět
tak zitra jdem na cumendu prstynku ;-) no a hnedky tedy zajdem zamluvit fotografa bo bych to asi nechala na dyl ale jeste ze jste mi to pripomeli nejak mi to nedoslo ze by pak mohlo byt pozde :-N no a taky jsme se dnes koukali po oznamenich tak si behem zitrka take zalozim album a hodim vam sem nejake fotecky ju? i mych satecku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leont: jj, šatičky sem dej,chci vidět :-) Já jich vyzkoušela mraky než jsem narazila na ty pravý a bylo to těžký, protože mi seděly skoro všechny dobře. Pořád jsem se viděla v bílých a nakonec mám v barvě nugát,takže úplně jinak. Celou dobu jsem měla jedny favoritky,ale tyhle je prostě přebily.viz.album. ;-) Ale hrozně mě to zkoušení bavilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Natáčet si obřad taky nenecháme,jen focení obřad a potom v takovým parčíku. Fotky jsou odtamtud krásný, co jsem viděla na albumu u fotografa. No a pak už jen budou fotit příbuzný. Snad z toho budou taky pěkný fotky...
Odpovědět
taky jsme rikali ze je to zbytecne to nataceni.. staci fotecky ;-) no jinak abych upresnila tžu fotecku se satkama tak jsem tam dva mesice po porodu takze ted mam o sedum kg mene tak budou sedet lepe!! :-D no a k oznamenim bavila jsem se s kamaradkou a ta mi rekla ze kdyz mame malou tak at to udelame jinak ze mam malou nechat hezky vyfotit a fotku pak upravit jako treba andilka dat tu fotecku pak na prvni stranu toho oznameni a do vnitr neco jako miminko oznamuje ze maminka s tatinkem se maji radi a chteji zivoty a prijmeni spojit... no proste nejakou takoou basnicku slozit a nechat to vytisknout na nejaky lepsi papri ... a strasne se mi to zalibilo a i pritelovi a tak se zitra na to pujdu zeptat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To Loentinka: S tím oznámením, se mi to moc líbí, je to hezký nápad. Měli by ti udělat v nějaký dobrý reklamce. My si taky necháváme dělat podle sebe. Jinak už mám po státnicích, tak jsem spokojená, teď plánujeme dál. Šaty už mám, ještě je doladit, taky věci do vlasů, oznámení dnes. :-)
Odpovědět
ani nevite jak vam zavidim ty super ucesy co si vybirate.. :-( ja s myma kratkyma vlasama no nevim co mi tam vytvori a hledala jsem nejakou inspiraci ale nemuzu nejak nic najit :-( :-( chjo!
Odpovědět
No tak jak ja nakonec dopadnu s ucesem jsem zvedava...mam totiz strasne nepodajny vlasy a nejde z nich skoro nic vytvorit. A pokud se mi nahodou neco povede, tak to stejne nevydrzi moc dlouho. Jsem fakt zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych měla jít v úterý na nějakou zkoušku a ikdyž mám vlasy delší, tak hodně sestříhaný od shora,takže to taky nebude lehký něco vymyslet,aby to drželo a bylo krásný. A záleží na kadeřnici,jak bude šikovná. Mám obavy,je to taková suverénka,ale aby tomu rozuměla vůbec. No uvidíme. Kdyžtak budu hledat jinou kadeřnici. Ale tuhle mám skoro u baráku,tak by to bylo pro mě nejlepší. :-) leon: váš návrh oznámka je super. My máme dvě dětičky,taky jsem uvažovala,že to takhle nějak uděláme, ale nakonec jsme objednali normální. Dneska by možná mělo být hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
loentinka : podobné oznamko, jako plánujete vy - jsem viděla a bylo to moc pěkné x-) neobyčejné a zajímavé My tedy budeme mít jak fotografa tak i kameramana. Chtěla jsem oba dva, už jen kvůli tomu, že tam budou i naši hosté a časem to bude pěkná vzpomínka... ;-) Zkoušení šatů jsem si také užila, ale zatím jsem neměla čas vložit do albíčka foto - musím to napravit :-N Je to příjemný pocit....mám bílé šaty a už se moc těším, až mě v nich ženich uvidí :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jeste vcera touhle dobou mi chybela posledni fakt dulezita vec na svatbu - saty. Ale vcera vecer se mi podarilo jedny koupit, jsem z nich nadsena a navic me vysly jen na 2500,- Takze naprosta spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: tak to jsi koupila výborně. Mě stály více,ale i tak byly levnější nežli některý na zapůjčení. Ještě musím přikoupit spodničku za 350Kč, momentálně paní neměla v salonu. Jsem taky moc spokojená. Původně jsem měla totiž vyhlídnutý úplně jiný a jen na půjčení, tyhle je ale trumfly. Tak je mám doma. Úprava až začátkem srpna se bude dělat. Trochu zabrat potřebujou,pokud do tý doby neztloustnu :-N
Odpovědět
No ja budu muset trochu dotvarovat obruc, ale na to je casu dost...Dala jsem si fotku tech satu do alby, tak muzete mrknout.Budu pod ne mit 100% jeste podprdu, tak to snad bude aspon vypadat, ze nejaky prsa mam:-)
Odpovědět
Ahojky, můžu se přidat? Vidím, že tady už je skoro vše zařízeno, my máme svatbu 15.8. odpoledne a chybí nám ještě zařídit spousta věcí, "manžel" se chová jako pravej chlap, takže na většinu mých otázek mi řekne: "jak chceš" :-) . Děláme svatbu tím stylem, že o tom ví jenom nejblížší příbuzní, kteří tam budou a zbytku se to oznámí posvatebním oznámením, na který"manžel" vymyslel fajn básničku, jenom pořád nevíme co tam dát za obrázek (fotku nechceme), nemáte nápad?
Odpovědět
Jachm, vitej mezi nami. Obrazek na oznameni mame taky "vlastni". Protoze mame svatbu v ruzovem sadu, tak jsme se shodli na tom, ze obrazek bude ruze. Pak jsem pohledala na netu, vybrali jsme ktera se nam libila a zacali jsme si s ni hrat v nejakem programu na upravu fotek(fakt nevim presne co to bylo).A s hranim jsme prestali az kdyz jsme byli spokojeny :-)
Odpovědět
No my máme zatím takovou pracovní verzi a máme tam medvídky me to you - medvídek medvědici dává prstýnek- mně osobně se to moc líbí ( je to milý a takový rozverný), ale celkem se bojím reakcí okolí, mohlo by mi to být jedno, já vím, ale přece jenom nevím, jestli radši neudělat něco konzervativnějšího...
Odpovědět
Jachm: ja bych tam ty medvidky klidne nechala. Jsou pekny a myslim ze hlavne v rodinach s detma zo bude mit obrovsky uspech. Navic to neni takovy to ohrany co ma temer kazdy. Komu se to bude libit ten si to schova, komu se to libit nebude, ten to vyhodi. Pokud se to libi vam, tak neni co resit - to je totiz to nejdulezitejsi. ;-)
Odpovědět
cuketacek: díky moc za povzbuzení, no, nějak to ještě budu muset pořešit... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?