Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teda holky koukám samý starosti před svatbou no já doufám že nás nic nepotká jedině že by nám o svatbě spadnul stan na hlavu a podobný pohromy ale snad se nebude nic takovýho konat jinak oznamko už máme akorát změnit datum sme to pošouply na začátek a pozvánky i prstýnky takže vše zařízeno ted už jen čekáme na den d ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tedaaaa holky vy se mate ..to my porad resime a patrame a hlavne cekame na penize / ty budou az koncem kvetna/ takze do te doby mame svazane ruce, bohuzel :o( Take mi v hlave porad bloudi myslenky co jeste zaridit a co koupit..urcite na neco zapomenu,ach jo.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...vidím, že starostí nejen se svatbou máte dost, hlavně těch nepříjemných... ...my jsme se tedy neposunuli skoro nikam ]-( Ale nijak mě to netíží (zatím)... Doufám, že tento týden se definitivně rozhodneme pro oznámení a zajedeme do restaurace, abychom domluvili podrobnosti... Pak bychom asi měli začít řešit prsteny a také oblek pro ženicha... no, uvidíme..co se podaří ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no tak my jsem to vyresili uzasne presunuli jsme svatbu na pristi rok.´:-)) nejak jsme zjistili ze to bude lepsi:-) takze letos vam muzu jen tise rikat svuj nazor a pristi rok si rada vyslechnu vase rady:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak naše přípravy na den "D" teď nějak stojí...jediné co jsem začla řešit je oznámení. Každým dnem očekávám vzorky dvou, které jsme si vybrali a dle toho, jak budou skutečně vypadat - tak je objednáme ;-) Dnes jedeme do restaurace, abychom se seznámili s novým panem provozním....celkem mě šokoval, když se mi v telefonu představil cizí pán a "ze srandy" (doufám) mi říkal, že tam žádnou svatbu nemá :-. tak to mě tedy dostal...nový pan provozní je nejspíš vtipálek. Jsem zvědavá, co dnes vyřídíme...pak vám písnu, zda to platí či ne... :-S Představa, že bych měla znovu lítat kolem místa hostiny mě už teď děsí, protože už tak toho bylo plno zamluveného....nebo neskutečně drahého...
Odpovědět
Profilova fotka
takže vše je O.K. 8-) Hostina platí! Dokonce bych řekla, že nynější pan provozní je sympatičtější a má lepší či větší zkušenosti s přípravami svateb než ten předchozí....takže jsme na tom o to líp ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
u nas mrtvo co se tyce pohybu dopredu - co urcite potrebujem v nejblizsi dobe - prstynky (uz se mesic a pul delaji:-(, oznameni - pritel uz vytvoril navrh tak to jen dat vytisknout (teda cekame jeste na upravene fotky od fotografa)... inac nic noveho...co u vas? marcicek84 - jak dlouho cekas na prstynky ty?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
a jaky mas vybrany saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vidím, že některé nevěsty jsou na tompodobně jako já a neplaší zbytečně brzo. My plánujeme menší svatbu, po obřadu na zámku bude jen oběd s rodinou a pak si asi někam zajedem. Já mám teď před státnicemi, takže plánuji spíše jen v hlavě. Šaty jsem si objednala přes net, bílé ale nesvatební. To je tak zatím všechno, ale promyšlené už to mám. Jinak zdravím všechny, co se berou v srpnu..
Odpovědět
verusa.j - jake saty to budou u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
No čtu si zpětně vaše vzkazy, a tak si říkám, aby jste se z toho holky nezbláznily... No asi máte teda daleko větší svatbu než já, jsem ráda, že si svatbu užiju bez nějakých velkých stresů a zbytečného vyhazování peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
To selmice: Šaty dlouhé bílé až na zem, u prsou trošku vystužené,na širší ramínka se stříberným zdobením, jinak úlně jednoduché
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě, abych to ujasnila, termín máme už objednaný, místo k obědu taky:-)
Odpovědět
no my mame pro 60 lidi plus dalsi vecer na prase.... tak se endiv ze starosti plna hlava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to chápu, že to není žádná sranda pro tolik lidí. Já teď dodělávám školu, tak to táhneme z jednoho platu, rodiče nám přispět nemohou, takž malá svatba i vzhledem k financím, ale nevadí mi to, protože takhle jsem to přesně chtěl, ten oběd s rodinou - 30 lidí, mi myslím bude stačit:-)
Odpovědět
no tak my máme většinu zařízenýho a je fakt že nás sice nebude až tolik jen 30 ale taky je toho hodně na zařizování já sem šílená a přítel má na všechno dost času :-D
Odpovědět
ja silela od zacatku a uz me to tak nejak preslo..... :-) ted sileji rodicove :-) ze na to kaslem a pod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
CHlapi to neřeší, protože ví, že nemusí, ženská vždycky má přese jen na tyhle věci lepší cit, ale pomáhat zase musí, to by byl jinak sekec mazec
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
selmice no u nás šílí ségra chystá nám oslavu u nich na zahradě takže když jedem na víkedn už šílíme spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se spíš tak zatím dívám na net, ujasňuji představu a tak,naši nešílí vůbec, mamka zastává názor, že se máme vzít jen se svědky, my zvolili střed,tedy ten oběd s rodiči, sourozenci a svědky, i tak to dělá 30 lidí, protože kadžý má partnera a děti, myslím, že to bude ale fajn. Oznámení máme vybrané, stačí objednat, na prstýnky myslím času dost, ale jen fajn pokecat s holkama, které se vdávají ve stejnou dobu, my to máme 15.8. v 11 hod.
Odpovědět
no my 7.8. ve 13:30 a pak zahradní párty na což se těšíme nejvíce oběd bude na zahradě mamka a extchýně se nabídly že uvaří :-D a pak už bude jen gilovačka :-D
Odpovědět
u nas se to hroti silene...1.8. ve 12:30 takze na radu jdu koukam prvni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezké, my mít větší zahradu a domek, tak bychom o tom možná taky přemýšleli, my si chceme potom někam zajet jen sami dva, někam na večeři a pak domů do chaloupky, už rok máme svou:-)
Odpovědět
selmice no vidíš :-D já budu celej týden před u našich máme to totiž tam mladej bude chodit jěště do práce a pak přijede jeho rodina až ze slovenska sem zvědavá jak to bude proižívat on :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?