Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak my máme termín 1.8.2009 a jde mi z toho hlava kolem. Sice už mám to nejdůležitější jako obřad, hostinu, květiny, šaty, kapelu, kameramana, fotografa, zařízené, ale stejně se mi zdá, že nestíhám. Dneska jsem se šla mrknout do obchodu se svatební dekorací a hned jsem tam nechala 600,- a to jen za bublifuky (nechci,aby po nás házeli rýži), pidi kolíčky na jmenovky a malinkaté kamínky jako dekoraci na stůl. Musela jsem pryč, jinak bych to tam vykoupila :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky žádný stres.. My máme termín 7.8 2009 v 10:30 a máme termín, místo, fotografa, šaty na převlečení bude šít skoro tchýně dort taky. Koláčky budu péct s mojí mamčou, druhý dort udělám taky s mamčou a hostina bude na naší zahrádce. Oznámení zhruba. Stačí jen vytisknout(děláme si je trošinku sami). Kadeřnice mám sousedku a vizážistu jsem našla, ještě za ní zajít. Dekorace stačí objednat měsíc před. Na šaty jdu buď příští týden nebo příští měsíc. Jsem z malého města, tak to nebude problém. A boty zajedu koupit do prahy do mixeru. Hlavu si s tím nelámu a spíš si to užívám.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to nějak nežije :-) mám nějakou krizi... měla bych pomalu podepsat rezervační smlouvu na Bertramce, ale začínám mít zaječí úmysly - cena, nejistota se změnou majitele, oddávající... :-| jenomže prostě mě nenapadá žádný další dobrý místo... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se musím pochlubit....mám šatičky...jsou to "ty pravé" x-) Minulý týden jsem oběhla všechny salony s mou svědkyní a padly nám do oka. Dále jsem na 100% zamluvila kameramana, fotografa řeším tento týden...mám již domluvené schůzky a včera jsme slavnostně s mou drahou polovičkou sestavili seznam svatebních hostů. Musíme doladit svatební menu a jet osobně potvrdit rezervaci svatební hostiny. 8-) Dále mám v plánu doladit svatební kytici, barva bude nejspíš oranžová...takže se mám od čeho odpíchnout... :-) Pak se asi vrhneme na svatební oznámení...no je toho ještě fůůůůůůůra ..... Mějte se krásně
Odpovědět
ahojky holky ty jo mam pocit ze nemam vubec nic:-( a nejen pocit nejak se mi do toho nechce porad odkladam zarizovani
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no mam saty a fotografa:-) nic moc jo a vyreseny obrad a vecerni party jinak nic:-) dobry co:-(
Odpovědět
kdyz ja nevim kde mam zacit:-(( zacinam mit depku mam pocit ze vsichni uz vsechno maji:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicku já moc nemůžu souhlasit... taky jsem zkoušela napsat si kdy a co zařídím, ale ono to stejně jde jinak. někde mají zavřeno, zrovna když ty můžeš, dekorace na internetu jsem chtěla koupit, ale musela jsem čekat, až mi doplní sklady, když jsem si já hloupá chtěla objednat něco, co jde šíleně na dobyt. Takže bych řekla že to jde i nejde... Ale v klidu... Zá začala v lednu a už mám vše hotovo...takže 3 měsíce s pomocí maminky... Takže bych řekla, že to staří bohatě...a půjde to vklidu.. Už mi jen chybí naplánovat řidičům program na svážení hostů s ženichovy strany... a myslím že je to komplet... A zaůkolovat pár lidí na organizaci svatebního dne...Jde to zvládnout i za dva měsíce, když si někdo mákne...Takže držím palečky opozdilcům... :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
no já mám to štěstí že se zařizováním my pomáhá rodina takže na to nejsem sama ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84 - souhlasím s Tebou, také si vše zařizuji sama - samozřejmě to konzultujeme s přítelem, případně s moji svědkyní, ale řekla bych, že je to spíš jen takové to moje ujištění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky tak to je mazec, my nemame zarizeno skoro nic, teda svatebni saty uz na me koukaji ze skrine, ale to je tak asi vse....prstynky porad nevime jake atd. Mame sice jasnou predstavu o svatbnim dni, ale ted to vsechno zrealizovat a zaridit....Hura do boje!!!!! :o)))
Odpovědět
jeee sygy ty si muj clovek:-)) no holky tak na oblek pro Michala se pujdeme podivat asi nekdy za14 dni jinak kytice a dekorace auta mibude delat kamaradka ze skoly:-) saty mam kosmeticku kadernici taky fotograf zarizen:-)) obed nemame mame rovnou grilovani na zahrade:-) takze mi chybi kompletne obleknout zenich oznameni a prstynky :-) jo a dort pece skorosvagrova:-) takze totakova katastrofa neni:-D
Odpovědět
marcicek84 no my máme jakousi takovou představu ale já nemůžu pořád jezdit sem tam máme to 80 km šatičky a to ostatní zařizujem sami akorát oslavu pomáhají zařizovat ted v dobnu tam pojedem tak se to bude probírat ;-) my to všechno ted konzultujem hlavně po netu :-D a telefonu a je pravda že takovouhle oslavu sme chtěly takže to nějak neřešíme :-D
Odpovědět
a to jsem jěště datum pošouply o na 7.8. aby sme jak doufáme chytly hezký počasí ;-) budem mít zahradní party :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucik1986 - vždyť toho máš již plno zařízeneného... Holky, myslím si, že se zbytečně stresujeme...času je ještě dostttttt.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeee tak to ja mam jen saty pro me a pro dcerku a dnes jsme koupili s nasim tatkou oblek, byl mu akorat pekne padnul, ale tech penez hruuza, vsadim se ze ted uvidim nekde levnejsi a me klepne...:o( Jinakj holky nemam vubec nic jineho..prstynky porad resime a neviiime..oznameni mam predbezne udelane ale porad se mi nezda....a zbytek nic....spodni pradlo, kosmetika a drobnosti...vubec nic....nevite nekdo jaka kosmetika je kvalitni a vydrzi cely den??? Neco za rozumnou cenu??? ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no ja jsem se rozhodla ze se na to pristi tyden vrhnu:-) musim hlavne premluvit Michala aby jsme se jeli podivat na oblek jemu se nechce on ma na vsechno dost casu:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no prave platit platit platit:-))) no nam odpadla starost s obedem nemame:-)) rovnou grilovani na zahrade.U nas jsou ty rodinne vztahy takove vselijake a takhle to bude uvolnenejsi:-) SNAD:-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak u nas je to o mych rodicich jsou rozvedeni a neumim si predstavit ze by meli sedet u stolu a delat pohodare :-)) a na ty zahrade se to myslim docela nepozna tam bude hodne lidi :-)snad bohuzel mame v rodine takove pripady kdy se obavam ze stejne nejaka scenka bude pritelova rodina taky neni priliz stmelena takze u nich se to da taky predpokladat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky to mate jedno nasi se ted rozvadeji tesne pred svatbou, takze je vsechna radost pryc:o( Mamka je psych.znicena a my taky..:o(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84 : Tak to je mi taky lito, s dedeckem, snad to nejak zvladnete...Nase jeste nerozvedli, maji jeste 3mesice, bud to zrusi nebo je rozvedou, ale tata uz to zrusit nechce,jelikoz si nasel jinou, takze vsechnu radost okolo znicil :o( Mamka nema naladu nic resit o svatbe, vsechno ji pripomina rozvod, no je pravda ze po 30 letech se to fakt nedela...no jelikoz rozvod bude nejak tesne pred svatbou,to uz je pozde zacit neco resit, to uz bychom meli mit vsechno pripravene...no jsem zvedava jak to vsechno dopadne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?