Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak ja uz mam zamluveny termin, hostinu a uz se mi siji saty :-)
Odpovědět
Ahojky. My máme svatbu 7.8.2009 od 11:00 hodin v Kostelci nad Černými lesy. Je tu ještě někdo se stejným termínem? :-)
Odpovědět
Ahoj, já. Po různých peripetiích s výběrem termínu jsme vybrali právě 7.8., budeme se brát sami dva - výměna prstýnků, vzájemné sliby, polibek:-) - na krásném místě ve Francii. Pak se vezmeme se svědky u nás na radnici, prostě zajdeme podepsat papíry a zajdem pak do cukrárny na šampaňský a dortík, no a někdy v září spácháme oslavu pro rodinu a přátele u nás na chalupě na zahradě. Bude se péct prasátko a tancovat a prohlížet fotoalba a všem vysvětlovat že jsme to tak doopravdy chtěli:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych ze všeho nejvíc chtěla grilovat prasátko na zahradě, ale jedinou kterou máme je u babiček a nechceme jim tam tahat lidi a přidělávat starosti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no s těma přípravama..šaty si chci nechat ušít od švadleny,máme tu jednu moc šikovnou,tak to nespecha..srpnové obřady jsou také ještě volné,takže že by nás neoddali nehrozi:)..s tim oznamenim-kamarad se zeni v červenci a iznameni daval uz o vanocich:)tak jsem nevedela,aspon ale budu mit dost casu na vymysleni, chtela bych nejake originalni,nejlepe s nasi fotkou.. taky by se mi libila svatba nekde venku na zahradce a prasatko, jenze se bojime aby vyslo pocasi, tak to radsi udelame v sale..ale venkovni svatby jsou moc romanticke, i kdyz jsou doma..
Odpovědět
no pršet nebude, to je přeci jasný:-D
Odpovědět
Profilova fotka
o vanocich jo? to se mi zda nejak prehnany.kamoska ho nakonec musela predelavat, menili datum svatby, takze cim dyl, tim lip :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky sem tu nová ale taky nás čeká svatbu tedy až v srpnu ale zbývá toho jěště moc zařídit
Odpovědět
ahoj, všechny Vás zdravím, taky se vdávám 7.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já termín sice ještě nemám, ale tak na 99% bude srpnový :-)
Odpovědět
ahoj Kaji, né že nám utečeš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nebuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, úspěšně jsem se zaregistrovala :-) Svatba bude 22.8.2009 v Olomouci Teď jsem mrkla na svatební plánovač a zjistila jsem, že jsem v totálním skluzu :-S Asi bych s tím měla pohnout...
Odpovědět
Profilova fotka
no vetsinou ty planovace jsou prehnany, je tam treba spoutu veci ktery ani delat nemusis a pak tam zas plno veci chybi a vetsinu veci zaridis za kratsi dobu, ale je fakt, ze otalet se taky moc nevyplati, hlavne kdyz chces nekoho znameho a vyhlaseneho
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda...také se mi zdá plno věcí /dle plánovače/ zbytečných x-) Stále si říkám, že času je ještě dost, ale...ale.. Bohužel jsem se již setkala s tím, že např. fotograf či oddávající mimo radnici jsou již zadaní :-| tudíž vzhůru do zařizování....
Odpovědět
ahoj, já mám jen termín, myslíte že tohi bude ještě dost na zařizování :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz mame termin na 07.08.09 aaaa uz se ted bojim, ze to vsechno nestihneme a hlavne ze nebudou penizky....jeeee uz aby to zarizovani bylo za nami a jen ten svatebni den pred nami... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, já mám skoro vše zařízené ( fotograf, kameraman, obřad, hostina, šaty, boty, kapela). Koupila jsem si o víkendu v Deichmanu úžasné bílé svatební botky jen za 349,- Tak z těch mám velkou radost, jsou pohodlné a ideální podpatek. Jsou to takové moderní lodičky ale fakt krásné. Také tam mají velký výběr bílých balerínek, třeba když by nožičky večer bolely.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak svatba je sice daleko a ted resim spis skolu, ale to co se mi dneska zdalo :-D :-D :-D jsem asi blazen. kytka neodpovidala mym predstavam,takovy koste jsem dostala a maminky meli hezci kytku nez ja, saty jsem mela velike a jeste s nejakyma nasityma rukavama, vypadala jsem jak stara mlada, pak vlasy, kadernice zadna, protoze jsme nestihali, musela jsem si je umyt mydlem, protoze sampon nebyl,auta se nazdobit nestihly a na zaver perlicka, manzel mel sako, ale kdyz jsem se mu podivala na zada, tak tam byl precmaranej napis nejakou barvou (podotykam napis neco jako maji fotbalisti jmeno na zadech) a to fotbal nehraje jo a jeste ANO jsme museli 2x opakovat, protoze pritel to rek moc potichu a ja zas jak otazku a to se prej taky nesmi :-D no ale vzali jsme se hihihihi hrozny co, jsem zvedava co se mi bude zdat v cervenci
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D:-D super sen... Ale myslím si, že před samotným termínem budu mít také takové živé "ostrašující" sny.... Jak jsem slíbila, tak jsem se vrhla do zařizování a musím říct, že něco už mám: obřad, hostina, květiny, kadeřnice a teď jsem v zápalu vybírání fotografa a kameramana, máme domluvené schůzky v ateliérech.... Mám již lepší pocit, že jsem začla konečně kolem svatebních příprav něco málo dělat :-D Ale návštěvu salonů kvůli výběru svatebních šatů jsem zatím nestihla...kruciš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó a ještě mám vlastně od včerejška domluvenou kapelu x-) Slyšeli jsme je hrát na plese a bylo tutovně vybráno ;-) Suprově jsme si zapařili a dle jejich repertoáru jsem usoudili, že si každý příjde na své....
Odpovědět
ahojky no máme to až koncem srpna ale všechno zařízený od termínu po šaty a to mi jěště v salonu řekla že sme přišly skoro pozdě :-D že si je holky zamlouvají i rok dopředu
Odpovědět
Ahojky my mame svatbu14.8 :-) mame zatim domluvene jen kytky obrad a svatebni saty Nic nestiham muj pritel ma na vsechno hodne casu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho trochu popozen, chlapi maji totiz vzdycky na vsechno dost casu, pokud se tedy nejedna o fotbal a podobne jejich aktivity
Odpovědět
mili5 ahojky my máme až 28.8 ale ten můj má taky na všechno dost času ale já minulý týden stihla všechno s mamkou obejít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty salony jsem zatím stále nestihla :-( Řešíme teď s přítelem domek, protože se budeme do 2měs. stěhovat...takže lítáme teď v jiném směru... Zítra odjíždíme na lyže, takže také nic... Ale dala jsem si závazek, že příští týden na to musím vlítnout..tak uvidím, zda ještě něco seženu ;-) Už z toho začínám mít trošku obavy.. :-| Holky, vy jste dobré....že to již máte takto zvládnuto - jste již v pohodě 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jojo, přesně tak. Já měla šaty vybrané koncem ledna, a teď už si je ani nepamatuju. Půjdu tam asi ještě jednou před zkouškou, zkusit si k těm šatům boty a šperky.Na zkoušku šatů jdu asi 3 dny před obřadem,tak abych se nestresovala ještě sháněním doplňků. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?