Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
vas nebudu stihat docitat ;-) zrovna nedavno jsem k vam nahlizela, kde budu asi tak za rok touhle dobou, a tam to teda frci ;-)
Odpovědět
uvidime ve stredu, sama jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, už nám srpen 2008 zavřeli a museli jsme otevřít srpen 2008 II ;-) jsme moc upovídaný ;-)
Odpovědět
no jo, tak uz resite konkretni veci, zatim co my si tady tak predstavujeme, snime... x-) Kdyztak prijdu pro rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je určo tím, tak pa, pa, jdu tam kam patřím ;-)
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, až budeme mít II. tak mi už z těch příprav a všeho šlehne :-) Co se zásnubních prstýnků týče, já ten svůj nosím od listopadu 2005 a svatba bude až 2009 :-D taky to vypadalo, že to ztrácí smysl, ale teď se snad dočkám.. hlavně vypadá jak snubák, takže si občas hraju na paní-třeba když mě na ulici otravujou vobejdové z O2, co nutí paušály a já jim řeknu, že mě telefon platí manžel, tak ať daj pokoj :-)
Odpovědět
Tak svatba do roka a do dne je sice krásná představa, ale pro mě neuskutečnitelná..Prstýnek mám od září 2007 a školu dodělám až příští jaro.A proto, že si myslím, že by některé věci v mém životě měly jít po sobě, tak počkáme až dostuduju a teprve pak se vemem.Nevadí mi, že prstýnek budu nosit déle jak rok.Naopak....jsem šťastná, když vím, že mě přítel miluje a chce si mě vzít a že je o tom přesvědčený už takhle dlouho dopředu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj piskotku, ja se k vam taky pridavam a prstynek budu mit taky dyl jak rok a den, pac chci take prvni dostudovat (teda aspon bakalare). Nevime jiste jesli to bude srpen ale urcite leto, zatim teprv planujem a vybirame mistecko (teda spis planuju a vybiram-pritele to zas tolik nepohlcuje :-D ). Kde se budete brat vy? A uz neco shanite?
Odpovědět
Ahoj evic.ko ;-) vítám tě tady.. :-) Však jestli se rozhodnete nakonec pro červenec, můžeš si pak založit vlastní téma ;-) Zatím zůstaň tady s námi.. :-) My místo máme jasné.Nebude to nic nertradičního.Normálně na radnici, protože tady v okolí není žádný zámek nebo hrad a několik desítek kilometrů se mi fakt nechce cestovat kvůli obřadu.Zatím taky jen tak plánujem.Nezařizujem ještě nic, jen se bavíme o tom, co by se nám oběma líbilo a to později obědnáme, koupíme nebo zařídíme."Opravdové" přípravy pro nás začnou tak koncem roku.. :-) Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zatim jen planujem, pokukujem po ruznejch vecickach a tak. Okukuju hlavne saticky a taky bych prave rada vybrala nejaky to misto na obrad a na svatbu, ale porad se nemuzu rozhodnout...
Odpovědět
Na šatičky taky koukám, ale jen tak pro inspiration.Stejně vypadají úplně jinak na fotce na modelce a potom na nevěstách, všimla sis?A teĎ nemyslím jen postavu(to je jasné, že ne každá nevěsta má 90-60-90), ale i barvu šatů atd.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo to jo, oni dycky vyuzivaj svetla a stinu aby to vypadalo uplne nejlip. Asi uvazuju je koupit z ebay a dyby se mi nahodou nelibili, tak je zkusim prodat, ale este je cas...
Odpovědět
Tak do toho bych asi nešla...Co když je pak od tebe nikdo nekoupí a tobě nebudou sedět? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sedet snad budou, z maturitnich vim jaky chci presne strich a na ebay ti je pak sijou presne na miru. Takze toho ze sedet nebudou se nebojim, spis toho aby se mi do ty doby neokoukali a ja pak nevidela hezci :-D
Odpovědět
Taky možnost :-D Toho bych se zase nebála já, protože mě když se něco líbí, tak už pak nechci nic jiného... :-N
Odpovědět
čaute kočky, jak se máte?Já jsem se dnes krásně vyspala.Ať žijou volné pátky!! x-) Mimochodem jsem se nedávno dověděla, že teď se nenosí šaty s větší sukní, ale jen takové ty splývavé podél těla.Tak to já budu asi úplně "out" na naší svatbě, protože mě se ty "princeznovské" líbí mnohem víc =-) Taky se mi líbí styl a la mořská panna :-N= jednoduchý účes(vlasy stažené dozadu ozdobené třeba kytičkou) a k tomu ty dlouhé úzké šaty s holými zády, ale zase toto je spíš sexy..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na ty splyvave nemam postavu, takze me cekaj taky ty princeznovske a libi se mi to i vic, je to takove slavnostni
Odpovědět
ahoj:o) tak mně se taky líbí nejvíc ty princeznovské a ty taky chci....:o) x-)
Odpovědět
A chcete s ramínkama nebo bez?Já každopádně bez.... ;-) A taky nevím jaký typ sukně..jestli "šlehačku" nebo splývavou....No je to těžké :-D A to zatím jen uvažuju, jsem zvědavá jaké to bude lítat po těch salónech.. :-)
Odpovědět
to já nechci extrém šlehačku, ale takový ty princeznovský...aby byly prostě ,,velký":o)))))))))) něco jako mám v albu ;-) a jestli budou ramínka nebo ne...to mi je jedno...uvidím až podle šatůůů:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem po dlouhé době opět tady a koukám, že řešíte šaty. Já mám svoje favoritky v albu, hned jako první jsou tuším, právěže jsou splývavé, jenže já si myslím, že nejsou pro mě-přece jen vyniknou na vysoké postavě a já mám 164 cm :-( ale styl princezna se mi taky líbí, jen to nesmý bejt ,,dortík", v jednoduchosti je přece krása :-) a můj nepraktický sen je vlečka... dlouhá... tak 5metrů :-)
Odpovědět
Taky jsem prcek 163 cm :-N
Odpovědět
Profilova fotka
I ja sem malinka kolem tech 163cm, rok 2009 je rok malych nevest :) Ja chci takovy ty jak sou pod nema kruhy, ale nechci je mit moc naraseny, to se ke me moc nehodi
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že to tady nějak zamrzlo, a to jsem si říkala, jak tu bude našlapáno, že srpen je atraktivní čas :-) tak ať se to hne: jak jste pokročily s přípravama?
Odpovědět
Taky jsem prďola:o))) se hlásímm prosííím:o) :-D
Odpovědět
S přípravama jsme nepokročily vůbec..... :-| Ještě je čas ne?! :-N Jo a šup všichni sem!Copak se v srpnu vdáváme jenom my??? ;-)
Odpovědět
rih: asi jsme jak vidíš:o))))))) :-D ale co, aspoň si můžeme vybrat co chceme a nebude nával:o)))) ale neboj, brzy se to tu zaplní:o)) musíš přijít do roku 2009:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky zdá, že je nás poskrovnu :-) jinak čas ještě je, to ano, ale zas si říkám, že čím dřív tím líp, aspoň nebudu všecko honit na poslední chvíli :-) nejvíc se těším na vybírání šatů, do toho bych šla už teď, ale zas nechci bejt v těch půjčovnách za magorku :-) safovaverca: mnojo jenže v roce 2009 ta diskuze tak jede, že absolutně nestíhám číst, o co tam go :-)
Odpovědět
epon: tak se snaž:o) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?