Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: teď jsem si všimla že se vdáváme ve stejný den,já vlastně ani nevím jak je to s těma kalama, jestli jsou koncem srpna dostupný....nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
a jo mame stejny datum, no s kalama nevim, ale vim, ze ted kolegyne chtela nejaky kupovat a jedna stala snad skoro 200 :-D :-D :-D si predstav tu palku za kytici, ale v lete to bude zase o necem jinym, poptej se, oni ti reknou, ja jen vim, ze s tulipanama jsem skoncila
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbili ještě lilie bílé s kombinací s růžemi, ale ségra mě zrazovala že jsou hodně aromatické a špiní i kyž ty pestíky ustříháš, protože v teple se ti můžou otevřít poupata... Jsem fakt zvědavá, co si nakonec vyberu, máme nějaké ideály a představy a realita je jiná! Třeba jsem chtěla hladký prstýnek kroužek v anglickém stylu s jedním briliantem ( bílé zlato) no a ve zlatnictví mi řekli že to uchycení kamínku je riskantní, že by mi mohl vypadnout. Tak nevím, co nakonec zvolím.... Jestli na tom trvat nebo se poptat jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, ja mam stejny datum jako vy a stejny problem ohledne kvetiny. Ja premyslim, o bilych ruzich,freziich a par kal svesenych dolu s brectanem okolo :-N , ale porad si nejsem jista
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se zdá bílá kytka nevýrazná k bílým šatům, tak já budu volit určitě něco barevného. Ale to je otázka vkusu, bílá je zase romantická a taková nevinná.... Já jsem drobnější postavy, takže budu chtít nějakou menší abych se za ní neztratila. Taky bude důležitý se domluvit v tom či onom květinářství, možná něco doporučí, nebo naopak vymluví. Myslím že to stačí objednat měsíc před svatbou ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky do růží, buď kombinace růžové a šampáňo nebo starorůžové
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to uz musim zamlouvat ted, jelikoz neziju v Cechach. ja jsem premyslela, ze kdyz budu mit sampan barvu satu, tak bila kytka k tomu bude hezka, ale kdyz budu mit bile saty, tak jsem opet v pr*** :-D
Odpovědět
Profilova fotka
panebože, nejen že o kytkách vůbec nepřemýšlím, ještě nemám ani šaty :-N
Odpovědět
hojky holky, ja se teda na kytky uz byla ptat, chci klasiku ruze v barve svatby a pani rikala, ze staci zarezervovat tak mesic dopredu, takze v pohode :-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, já jdu do žlutých růží. K bílím šatům mi ta barva příjde svěží a trochu oživí šaty. Jen nějak nevím co jako kytku maminkám???
Odpovědět
Profilova fotka
maminkam a druzickam budeme mit vicemene skoro to same, stejna barva akorat jinak uvazana a mensi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, já taky stejná barva, jen v menším
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mam od patka cokofontanku, no verim ze do srpna ji urcite vyzkousime :-D musime preci prubnout cokoladu, jaka je nejlepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tou čokofontánkou dobrý nápad, musí to vypadat luxusně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne mame hodne deti, tak se aspon zabavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to budou mít maminky radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D verim ze bile saticky se stanou razem hnedymi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já uz se taky těším na čokofontánu, přiletí mi v úterý
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik vás ta fontánka vyšla smím-li se zeptat? Vložili jste mi brouka do hlavy...
Odpovědět
Profilova fotka
nejlevnejsi tak kolem 1000 + cokolada do fontan, ale sezenes i drazsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky,není to špatný nápad. Dívala jsem se o víkendu na net a našla jsem i nápojové svítící fontány, což by moho na svatbě vypadat nádherně třeba i jenom na matonku, protože třeba na šampaňským bychom se nedoplatili je to totiž na 8 l :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, urcite je to prijemne zpestreni, ty napojovy jsem videla taky, sampansky by se tam ale vyjimalo lepe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale potřebovala bych sponzora, rodiče mi poplatí co se dá, ale zneužívat je fakt nechci,takže zůstanu asi u matonky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata.. dnes jsem se zde zaregistrovala, a koukám, že srpnovou svatbu zde řešíte už rok.. to jsem asi sakra pozadu :-| dlouho jsme přemýšleli o datumu, a každý mi říká, že je ještě čas vše plánovat, že to mám vypustit z hlavy a začít až tak v květnu! tak jsem z toho teď nějaká zmatená :-S Abychom pak nemuseli svatbu odložit na srpen 2010 :-D Smím se zeptat, kdy tak plánujete rozeslat oznámení? Myslím si, že je nejvyšší čas, než si všichni začnou plánovat dovolenou, ale ostatní kolem mě si jen klepou na čelo..
Odpovědět
Profilova fotka
oznameni budeme resit az dyl, v cervnu bych mela dodelat skolu, tak pocitam, ze rozesleme konec cervna, do konce cervence budeme chtit potvrzeni a svatba je na konci srpna, tak snad to bude stacit, ty hlavni o tom uz stejne vedi, jinak ale z toho duleziteho mame zarizene snad vse. jestli jeste nemate rezervovany termin tak nevahejte, ty nejlepsi casy budou rozebrany, to uz mas nejvyssi cas.+ misto hostiny, dale saty, fotograf+kameraman (jestli budete chtit mit profi) ostatni asi staci dyl
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já budu taky posílat oznámení koncem června, 2 měsíce do předu to stačí, stejnak už to všichni vědí, tedy ty co je chci mít na obřadu i hostině. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hanino vítej mezi náma, nechci tě stašit ale vše co psala pindružka je nutné zamluvit co nejdřív, nejlépe už dnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani, na tyhle řeči moc nedej, já nejsem žádný extra řešitel, ale určitě je potřeba zamluvit minmálně místo obřadu a v návaznosti na to hostinu... jak se šaty nevím, ty se asi dají sehnat i měsíc předem, ale to asi bude záviset na to, jak jsi náročná :-D a pokud budeš chtít toho fotografa a nějakou kapelu, ty nejžádanější mívají rezervace taky tak na ten rok dopředu... mě teď čekají šaty a finálně dotáhnout rezervace (podepsání smluv atd.), a pak si snad na pár měsíců odfrknu :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?