Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Ahoj Jirinko, moc blahopřeji a vítej :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84 tak ty jsou opravdu nádherné! :-) Jen pro mě moc drahé :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no já právě budu chtít poslat oznámení i těm, které nebudem zvát na hostinu, takže jich bude víc.. Taky jsem přemýšlela, že bych je udělala, ale není čas.. Když vyberem levnější, nebude zas tak hrozná pálka a ušetří mi to nervy. Vývazky si určo udělám doma, ale oznámení už bych nestíhala. Ale tyhle jsou originální a fakt krásné.
Odpovědět
Opravdu hezká oznámení. S časem jsem na tom také bídně, ale zkusím se pustit do oznámek vlastních. No a kdyžtak také nějaká objednám. Dneska jsem konečně zamluvila hudbu na hostinu, ale kapelník se divil, že volám tak brzy. Hráli na svatbě bráchovi v létě 2007 a bylo to fajn, všichni se bavili. Tak snad to bude dobré. Jinak v sobotu vyrážím na svatební veletrh, tak jsem zvědavá, co seženu a kolik tam nechám penízků ;-) Mám tam sraz i s fotografem, abychom se předběžně domluvili na stylu fotografií, no uvidíme.
Odpovědět
Já tam taky pojedu, ale spíš pro inspiraci. Fotky snad udělá náš kamarád - umělecký fotograf, video asi taky šoupnem nějakému známému, prstýnky si budu nechávat na zakázku v jednom zlatnictví (vyjde to mnohem levnějš)...Takže tam chci okouknout šaty, kytky a popř. klobouky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky, tak saty si jdu definitivne vybrat pristi sobotu:) Foto je domluvene, obed + raut take, takze zvolnime tempo:)
Odpovědět
holky já jsem na nervy.nemůžu najít místo obřadu+hostina. Buďto mám jedno, mebo druhé. Nechci aby to bylo od sebe moc daleko...tak zatím hledám :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak my to mame docela daleko, ale vubec me to nevadi, tak cca 20 km vzdaleny obrad a misto hostiny
Odpovědět
no to je vsechno podle me idealni, taky by se mi to libilo cca 20-30km od sebe...ale vic uz mi prijde blby...a ja zatim mam mista, ktera jsou treba 50km :-/
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ach jo...už aby tohle bylo za mnou. Na zbytek příprav se už těším. Jinak včera jsme seděli s přítelem nad oznámením...a možná si nakonec taky uděláme vlastní...tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kolik tak platíte za místa s hostinou,příp.mejdanem?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak my neplatime nic, bude nas tam 65+ 20 navecer a mame domluveno zakladni tvrdy alkohol za nakupku, jinak platime vse, no a samozrejme sladky svoje
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze od vcerejska mame zamluveneho fotografa :-) tak ted uz mi zbyvaji jen zamluvit saty a pak pripravy prerusim a budu se venovat skole haha
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem další, kterou vše čeká v srpnu :-) Co vše máte už domluvené? Já obřad,hostinu, fotografa a včera jsem si zamluvila šatičky....teď ale pořád řeším kameramana a hudbu...nemáte nějaké kontakty na šikovné lidi? ale fakt šikovné ;-) Máme rodinnou restauraci, ze zkušenosti vím, že v létě se logicky dost pije, takže počítejte na oslavu cca 1000Kč/osoba...ale taky záleží, kde to máte...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84: no, záleží taky kolik tam budete mít lidí, co budou pít hodně nealko, nezdá se to, ale v létě to naskáká...hlavně u dětí...to, za kolik propijete se jen stěží dá napočítat...jídlo se dá...hlavní menu, předkrm, polévka, pak třeba nějaký bufet...s pitím se to tak nedá...říkám ti to jen proto, aby jsi potom třeba nebyla překvapená....oni ti v různých restauracích naslibují kde co...my to říkáme narovinu ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky ja omdlim,dnes mi napsali z jednoho mista na hostinu - je to starsi rekreacni stredisko, takovy ten klasicky chatkovy tabor, a chteji 45 000 za pronajem!!!! Ja to misto snad nenajdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hele, taky máte doma zákaz mluvit před přítelem o svatbě? my jsme zasnoubený už od 25.12.2007, ale neměli jsme peníze a taky jsme stavěli baráček, takže jsme svatbu naplánovali na 8.8.2009. takže vlastně rok a půl po zásnubách. řekl mi, že se o svatbě bude bavit až po novým roce (jako leden 2009). tak přišel leden a já začala plánovat a on na to, že je dost času, že o tom nechce mluvit, prý až v březnu. tak mám ted zas zákaz. tak sem se chtěla zeptat, jestli jsou všechny chlapi stejný nebo jen ten můj :-) :-D
Odpovědět
maja mr, normalne mi mluvis z duse. my jsme zasnoubeni od lonskeho cervna a vubec dokopat ho k nejakemu terminu byl docela vykon. pak rikal, ze hosty bude resit po novem roce, tad je pulka unora a on jim jeste ani nezavolal, coz vzhledem k tomu, ze si kazdy zacina planovat dovolene, je dost blbe. vsechno resim ja, nakupuju dekoraci, siju vyvazky a nakonec tam snad nebudem mit zadne hosty ;-) :-| holky, dotaz. uz mate nekdo zarezervovane kolace a cukrovi? muj drahy vcera prisel s tim, ze jeho mamka chtela objednat cukrovi a uz meli na ten termin plno. tak nevim. :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko: no tak to je sileny, to si delaj srandu ne, my za pronajem neplatime vuuuubec nic, uz tak z tech 80 lidi budou mit vejvar jako blazen a jeste za pronajem
Odpovědět
hmmm si myslím taky,ze by mohli byt trochu vdecny... Jinak ten muj me prekvapuje porad.Cekala jsem,ze se se mou o svatbe bavit nebude,ale hned druhy den po zasnubach to zacalo a resi se mou vse,co s nim potrebuju probrat...zlaticko moje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?