Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Díky moc, koukám na to a mám dvoje favority, ty jo, hned jsem to poslala na mailíka přítelovi, není totiž doma, tak jsem zvědavá, jestli se mu budou líbit :-))
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svíčky taky moc ráda ale mám strach aby se nestala nějaká nehoda nebo budou tam malé děti tak aby to na sebe třeba nestrhli.červenou barvu jsem také chtěla jako svatební ale když jsem si představila tabuli v červené tak to na mě působilo moc tvrdě tak to vyhrála barva fialkovo růžová
Odpovědět
Konvalilinko, nevíš, jestli ta firma, co jsi mi posílala do IP bude i na veletrhu? :)) na jejich stránkách jsem se nedočetla :((
Odpovědět
Profilova fotka
ratatooy: take bych chtela ladit svatbu do lila popr ruzova, bojim se ale ze nesezenu vse v lila, v teto barve toho maji vsude nejmene jinak svicky na tabuli budou urcite, doda to stmosferu, deti si snad rodice pohlidaji dneska jsem byla v prvnim salonu, vy uz mate vsechny saty zamluvene? urcite chci navstivit jeste neco, tak to sem pak dam a doufam, ze take poradite ;-)
Odpovědět
Marikka: Na veltrhu bohužel nebudou, psala jsem jim mail. Pokusili se o to pozdě, tak už tam neměli místo. Škoda, aůle po veletrhu to stejně risknu. Koukám, že se ti líbí ty "moje", jsou fakt nádherné ;-)
Odpovědět
Pindružka: Já určitě poradím, ale nejdůležitější stejně bude, jak se v těch šatkách budeš cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs a jak tak vidím máme vcelku i podobný vkus na ostatní kytka, účes ale já budu ladit do starorůžova, možná v kombinaci se světke oranžovou
Odpovědět
Profilova fotka
konvalinka: snad nám to vyjde a bude ještě takový ten hezký letní den, nemusí být ale pařák
Odpovědět
No v to hezké počasí také doufám, koukala jsem se na tento den v předchozích letech a bylo hezky, tak snad ;-). My jsme měli původní termín v červenci, ale museli jsme ho změnit. Přítelův otec totiž v tu dobu bude pracovně v Indii
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, já nějak na datumu nelpěla. vznikl uplně náhodou, šla jsem s kamarádkou zajistit hostinu podotýkám v září 2008, ona chtěla 6.6.2009 a tam nám řekli že první volný termín je 22.8.2009, tak jsem si ho hned zarezervovala, výborně tam totiž vaří
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě a co je vše potřeba na ty vývazky, koupím to v galanterii?
Odpovědět
Jo, jo koupíš. Potřebuješ stužku, niť, jehlu, korálky ( já použila ty, které jsem měla doma), no a pak ještě špendlíky, aby se daly připnout k myrtě a šatům. No a trpělivost
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a kolik té stuhy asi potřebuji, bílou a růžovou, asi pro 45 lidí?
Odpovědět
Já mám vývazky pro lidí 50, červené jsem měla 6-7 metrů a stříbrné 10, oboje mi ještě zbyly
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji
Odpovědět
Ahojky všem,holky vy si děláte vývazky s myrtou už teď?
Odpovědět
Neee, zatím jen vývazky, myrtu tam dám až tak večer před svatbou
Odpovědět
Aha...už jsem koukla do galerie :-D konvalininka : vývazky jsou opravdu nádherné!!! Přesně něco takového si taky chci udělat. A budeš tam pak dávat myrtu,nebo to necháš tak? Holky a jak budete zdobit auta?Myslím svatebčanů. Byla jsem na mnoha svatbách a pokaždé se to dělalo jinak,ale většinou to stejně někomu upadlo a vlálo to...tak pořád přemýšlím nad nějakou vychytávkou...
Odpovědět
Moc děkuju za pochvalu. Já bych to klidně nechala tak, ale uvidíme, co řekne rada starších ;-) No a autech jsem moc nepřemýšlela. Kamarádka mi nabídla k zapůjčení panenku na auto nevěsty a cylindr na auto ženicha. Takže to určitě využiju. Víc by se mi na auto nevěsty líbila nějaká květinová dekorace, ale zase ušetřím penízky
Odpovědět
Já tam tu myrtu asi dám...máš to tak,že ty složitější pro rodinu a jednodužší pro ostatní svatebčany?Jak dlouho jsi to dělala? A ostatní auta už máš vymyšlené?
Odpovědět
Nedělala jsem to v kuse, prostě když jsem měla chuť a čas. Ty složitější mám pro rodiče, svědky, velké družičky
Odpovědět
Teď koukám na figurky na dort, jak jste na tom vy?
Odpovědět
konvalini, mas fakt krasne ty vyvazky. tys je jenom sesivala? a drzi to? a jak sirokou stuzku jsi koupila? ja prave porad uvazuju, jestli je koupit nebo vyrobit. kupovala jsi vsechno v obycejne galanterii?
Odpovědět
ja budu mit svatbu ladenou do vinovo-smetanova, vzhledem k tomu, ze jsem vybrala kremove saty a bez cervene se proste neobejdu :-) ;-)
Odpovědět
lenajs.d : tak jsem zjistila,že máš velice podobný vkus! Já asi taky budu mít šaty za krk, něco jako máš ty, ideální představa,je trochu splývavější sukně...ale jaká bude realita se nechám překvapit ;-) Vínovou miluju, všechno co máš v galerii je úžasné! Jen přemýšlím, jak by vapadala na mé polovičce vínová kravata...moc na takovéhle barvy není... Neplánuje tu někdo pro ženicha žaket?
Odpovědět
Jé, samá chvála. Ano, jen jsem je sešívala a drží bez problémů. Červenou stužku 6 mm, stříbrnou 3mm. Koupila jsem je obě v galanterii, ale radši právě v době Vánoc, to bývá větší výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se pomalu do těch vývazek dám, taky jsem přemýšlela jestli koupit nebo udělat. nepropočítávala jsi to konvalinko jestli to vyšlo levněji? ale asi si je udělám doma, když bude malá po obědě spát, vždy jich pár udělám. dám Vám vědět až začnu a jak dlouho mi to potrvá, ona totiž někdy spí jen 15minut :-)
Odpovědět
Já jsem musela koupi jen ty stužky, vše ostatní jsem našla doma, takže mě to rozhodně levněji vyšlo. Tak ať vám to jde od ručky a určitě se nezapomeňte pochlubit.
Odpovědět
konvi, taky se do toho asi pustim, chystame se do jednoho obchudku se svatebnim zbozim co mame blizko, tak krome dalsi vyzdoby stuzky mozna vyberu tam. nicmene ja se na takove pracicky tesim, protoze si rikam, ze aspon neco bude ode mne a udelam si to, jak ja chci :-) ;-)
Odpovědět
Mě to taky baví a pak z toho má člověk hlavně i větší radost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?