Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
lollia : je,to je mi lito...ale beres to sportovne :-)
Odpovědět
Nic jiného mi nezbývá :). Opravuje se od dubna do října a příští rok také ......... dva roky čekat nemůžu, co kdyby si to mladej rozmyslel :D.
Odpovědět
To je fakt ;-) A bude to aspon nejak zakryte?
Odpovědět
Nevím, oni s tím také nemají zkušenosti :). No binec a špína tam samozřejmě nebude a pojedou bohoslužby, tzn., oltář bude odkrytý, pouze obraz za plátnem a lešení bude nezakryté, předpokládám :). No, bude to výzva pro fotografku :D. Ale my tam skočíme už v březnu a ona nafotí interiér + nás v civilu :).
Odpovědět
to je supr reseni! :-)
Odpovědět
jirinkaa: je třeba se s bojovými podmínkami poprat :D. A obrovské množství květin také odvede pozornost :). Spíše řeším jinou věc, jsem 2 měsíce po operaci kolene, pořád berle + ortéza, takže se bojím, abych na svatbě nekulhala jako čertova babička :D. To už raději to lešení.
Odpovědět
jeje,no nemáš to lehké...ale do srpna už to určitě rozchodíš,to se neboj
Odpovědět
je je je lolinko. To je vážně hnus. Nám taky v hodoníně dělali oltář a dalo se to přežít. Ale asi bych to taky brala sportovně.... Nás to snad nečeká... Ale co.... to lešení asi vidět půjde, ale dá se na to koukat... žádne bordel jsme při ani jediné bohoslužbě neměli, tak snad nebudete mít ani vy na obřad... Jinak se vykašli na lešení, čekat se opravdu nevyplácí... Ještě by cuknul..... :-o Příležitost se musí chytit za pačesy :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Když vidím, kolik platíte za pronájem zámku a příplatky matrice, tak jsem ráda, že jsem si vybrala radnici. Bohužel teď opravdu tolik financí nemáme...splácíme byt...a...od ledna i autíčko...... Jinak držím palečky všem, kteří mají nějaké komplikace a doufám, že se vám je podaří překonat. Já musím zaklepat na to, že do dnešního dne žádné komplikace zatím nejsou. IVMA: tak už máme od včerejšího dne taky zamluvený termín v hotelu Rozvoj. Vlastně, když to tak vezmu měli jsme tam už tolik rodinných oslav, že se divím, že jsem přemýšlela o něčem jiném !O))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? svatbu máme 22. 8
Odpovědět
Vítek Klárko
Odpovědět
Článek se načítá
Máme stejný termín
Odpovědět
nazdarek holky, tak my uz mame definitivne domluvenou kapelu, po znamosti a za smesny peniz, tak jsem rada. jinak jsem udelala prvni navrh jmenovky na stul a moc se mi libi. akorat musim pockat, az mily konecne da dohromady svuj seznam hostu :-) ;-) ted se chystame do jednoho obchudku s dekoracemi a pak jeste prstynky. vcera jsem resila kolace a cukrovi, ale to nechavam na mamce, ona uz ma vymyslene a overene, kde je nechame upect a jsem akorat rada, ze se zbavim jedne povinnosti :-) ;-)
Odpovědět
ahoj klari, mame podobne saty, ja mam bonaire. a tva dcera ma nadherne jmeno, taky bych chtela Lauru :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj, takže dnes si definitivně zamluvíme kapelu a objednáme nějaké blbinky z netu. Čímž pádem z toho důležitého zbývají jen oznamka (již vybrána, ale nebyl čas to zařídit), prsteny a obečení. Oznamka a psteny sfoukneme v březnu a šaty až v květnu :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám konečně doma šatičky. Ale byl to boj najít kvalitní salon. U nás toho moc není, tak jsem vyrazila do Prahy. No povedlo se. Tak už jen prstýnky, oznamka a kytky a mám hotovo ;-) Ještě vlastně botičky :-( Jak to máte se závojem? Moc se mi nechce kupovat. Kolik tak může stát půjčovný? Nějak jsem se zapoměla zeptat v salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já mám půjčení závoje za 500
Odpovědět
Ahojte skoro nevěstinky :-)) Já tu dlouho nebyla, tak nějak jsem to nechala vypnout, jinak by se mi asi zavařila hlavička :-D Takže začínám opět teď a to už musím dořešit pomalu šatenky pro mě a pro družičky a hlavně jsou teď na řadě i prstýnky 8-) Počkám si na veletrh, možná se nechám ještě inspirovati ;-) Jsem ráda, že se to tu docela rozkecalo :-)) Tak to zavítám častěji a moc ráda :-) Klarah,konvalinika - máme stejný termínek :-D My ho už jednou měnili, původně jsme měli 8/8 2009 :-)) Chtěla jsem se Vás ještě zeptat, máte některá zkušenosti s pstýnky od LUkáše Rýdla? Vypadají krásně a za přijatelné ceny :¨-)) Dokonce jsme se s přítelem i dohodli na pár z nich, tak přemýšlím, že tam zajedeme :)) Nemáte některá reference?
Odpovědět
Profilova fotka
marikka001.ty prstýnky neznám ale zkus se mrknout na prsteny od firmy moon jsou sice dražší ale krásný. mají 20 let záruku a každý rok zdarma čištění a jednou i upravu velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
na moon jsem neslyšela moc chvály..ale možná to byla jedna z tisíce:) My máme z lucie gold a už se na ně moc těšíme. Jinak už se taky tak těšíte?Já jsem ve fázi ,že to chci mít za sebou:)) a Už sem denodenně nečučet:)
Odpovědět
Teda tady to dnes ale žije. Marikka: Taky jsem uvažovala o prstýnkách od Lukáše Rýdla, ale pak jsem objevila nové favority. Mám je v albu a jsem z nich úplně unešená, tak je asi tento měsíc objednáme. Kamarádka se vdávala v létě a prstýnky od LR vypadají stále jako nové. Pokud budeš mít čas, zajeďte si určitě na svatební veletrh 13-15.2. do Prahy do hotelu Diplomat, LR tam bude mít na prstýnky 10 procent slevu. Taky tam jedu na číhačku, kdyby mě nějaký oslovily, ale myslím, že zůstanu u těch svých. Janag: Hezké šatky Gratuluju všem ke kapelám, na tu já ještě čekám, ale už se zařizuje. Taky přes známého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi ještě prstýnky nemáme to necháme až na červenec.zatím máme šaty oblek restauraci foto a video.ted jsem přemýšlela do jaké barvy vše sladit a vyhrála to fialková.navíc ještě nevím jaký ůčes pod závoj aby dobře držel jestli celý vyčesat a závoj pod drdol nebo nechat nějaké vlasy zpuštěné a závoj dát až na vrch hlavy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, dnes jsem objevila tuto stránku a jsem nadšená. Náš termín je 8.srpna 2009 v Nových Hradech. :-D Budu moc ráda, když se budu moci přidat k hovoru o svatbách.
Odpovědět
Já závoj nechci, kolegyně mi vyprávěla, že ho měla a ten její byl na svatbě tak stržen atmosférou, že jí dal první manželský polibek přes závoj :D.
Odpovědět
Profilova fotka
já ale nechci závoj přes obličej.prvně jsem ho také nechtěla ale paní v salonu mě přesvedčovala že když mě všichni na obřadu vidí ze zadu tak ten závoj dělá krásnou siluetu ;-) navíc si ho pak určitě sundám aby mi nepřekážel a abych neschovávala ůčes celou dobu. BERKUTKA určitě se můžeš přidat.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě by mě zajímalo jestli někdo budete mít svíčky na svatební tabuli?nevím jestli jo nebo ne =-) a polštářek pod prstýnky je nutně potřeba? :-|
Odpovědět
Jí mít svíčky určitě budu, protože mám svíčky moc ráda, mám jich plný byt. No a polštářek samozřejmě třeba není, záleží jen, to co chceš ty
Odpovědět
Konvalininka: na veletrh se chystáme, tak snad tam nějakou inspiraci ještě naberu, i když nevím nevím, už teď jsem tak nerozhodná :)) Ty prstýnky vypadají skvěle, od koho jsou? :-) My svíčky asi též, jen pořád nevím,kolik čeho :-)) a polštářek taky pořídíme, pěkně všechno sladíme do bílé a červené :))
Odpovědět
Marikka: Taky budeme mít svatbičku v bílo červené a k tomu ještě nepatrně zlaté. No a adresu na výrobce těch prstýnků ti posílám do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?