Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivma: Byla jsem v salonu na Plánické ulici....na maturák jsem je měla taky z Orchidei......ale tenhle jsem měla po cestě a chtěla jsem se zatím jen mrknout. Vím jistě, že tady se neobléknu......vše mají dost extravagantní a já mám raději elegantní a jemnější věci...nu a taky ono moc zdobení přidává kg..........takže budu se teď snažit trošičku zhubnout a pak vyrazím taky tam..........jinak o Rozvoji taky uvažujeme...........budeme potřebovat i ubytování zhruba pro polovinu svatebčanů....nu a je to kousek od našeho bytečku i od domečku mých rodičů....takže by to bylo dobře dostupné..........ale ještě uvidíme. Bydlíš přímo v KT? Holky přijímám nějaké tipy na hudbu , kterou budete nechávat hrát při obřadu...........nějak tápu...........děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po téhle diskuzi jsem měla trošku depku, tak jsem se do toho dala. Včera jsme se byli domluvit a už něco poplatit na zámku. Matriku máme taky zařízenou a poprvé jsme jeli na prstýnky ;-) Nevím, jestli tu někdo takový je, ale chtěla bych upozornit na nákup prstýnků přes internet. My jsme si jich pár vyhlídli na netu od Moonu a když jsme je pak viděli v reálu, tak nás to přešlo. Vypadají na fotkách mnohem líp než ve skutečnosti. Naopak ty který nás na netu nevzali, tak se nám pak líbili. Ještě něco omrkneme a už je objednáme. Paní v Moonu nám doporučila objednat co nejdřív. Během února totiž půjdou ceny zlata nahoru o 10%. Tak to jen takový tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžu taky k vám? máme svatbu 7.8.2009. zařízenýho toho máme, respektive mám ;-) docela dost, ale pořád toho spousta zbývá. matulka: my budeme mít při obřadu písničku z filmového zpracování Phantom of the opera s Gerardem Buttlerem a Emmou Rosum - asi Think of me, jinak bych tam chtěla taky Power of love od Celine Dion, from this moment od Shanii Twain, a asi Wonderfull world od Armstronga :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady je tolik diskuzí, že se vždycky vracím sem :-) Nemáte někdo tip na oznámení emailem? Třeba pro rodinu která žije v zahraničí nebo spolužákům z vejšky. Nechce se mi všem posílat tištěný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my mame domluvenou zatim jen matriku, saty-jeste se teda presne rozhodnu:) a hostinu budeme mit v penzionu na prehrade u znamych, takze termin rezervovan a ostatni je na domluve:) Ted budu tvorit oznamko- libi se mi s fotkami, takze neco vymyslim a dam priteli ke schvaleni:) Prstynky..Zatim jsme nerozhodni:) Ale diky za info Janag:) Janag: ja bych mozna poslala nascanovany original, zalezi jak by to vypadalo..
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: To mě taky napadlo, ale spíš by se mi líbilo něco jako aby se to otevřelo nebo tak. Přinejhorším něco uplácám v Powerpointu.
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: Bydlím v Janovicích a ty? A možná tě i znám, pokud je ti tedy tak 26 let...:-) Taky budeme potřebovat ubytování pro pár lidiček, takže si myslím, že Rozvoj je dobrá volba. Myslím, že v té Orchidei šatky vybereš :-)
Odpovědět
janag:bracha treba dostal elektronicke oznameni od te firmy,kde si ho nechali tisknout,tak se zkus zeptat
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak už jsem zjistila,že za místo,kde asi bude svatba chtějí 5000+na MÚ 1000. Jak se to pohybuje u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme na radnici, takže zadarmo ;-)
Odpovědět
My to mame na zamku a platime 6500 + poplatek 1000 matrice. Neni to malo, ale vzdycky jsem chtela mit svatbu na zamku a kazda sranda neco stoji 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
My to máme v kostele, takže teoreticky zadarmo, ale přispějeme na kostel :).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k srpnovým něvěstám :-) Svatba bude na Chodovské Tvrzi v Praze. Termín už je zajištěný ;-)
Odpovědět
Ahoj nevesty. Tak se k vam muzu taky pridat. 8.8.2009 Karvinsko ;-) Datum jsme si meli uz dlouho, ale jen teoreticky :-) Az jednoho dne jsem zasla na matriku objednat datum a v pondeli jsme se byli zeptat na hostinu. Kupodivu byla ta restaurace volna, i kdyz je docela zadana.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivma: ahojky...tak to se možná opravdu známe......já jsem z KT. Chodila jsi na zemědělku? nějak jsem s přípravami ustala na mrtvém bodě......o víkendu jedeme vybírat prstýnky....tak uvidíme, jak dopadneme. Mám z toho trošičku strach, protože pořád nemám konkrétní představu. Říkám si, že mi prostě musí padnout do oka. Kdybych nebyla alespoň tak nerozhodná ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak my platime 4500 jinak tenhle tyden se nam podarilo zajistit hostinu, tak uz skoro vsechno dulezite mame. v sobotu bych se chtela jet kouknout po nejakych satech tak doufam, ze pochodim nebo ze si udekam aspon predstavu co by to melo byt
Odpovědět
my platime zamku 3000,- a matrice 1000,- docela to jde, taky jsem vzdycky chtela zamek, takze jsem spokojena. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budem platit za zamek v Mirosove 6 500 + 1000 matrice :)
Odpovědět
Já to mám za 7000+1000. ;-)
Odpovědět
Taky se musím přidat k těm, které platí víc. 6500za zámek Manětín + 1000 matrika, ale je to jen jednou. Ty nejdůležitější věci už mám zařízené a doufám, že něco pořídím i na svatebním veletrhu. Včera jsme s přítelem brouzdali po netu a snažíme si vybrat svatební dovolenou, ale pořád jsme nic nevybrali. Tak to odsouváme na konec února, spousta společností mívá 6 měsíců před svatbou novomanželské slevy a to i 14 procent, tak to určitě využijeme
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to máme ve viničním altánu v praze a platíme 3000 za pronájem a 1000 správní poplatek na matrice
Odpovědět
my tedy plaůtíme 3400+1000 takze koukam ze jsme takový ten lepší střed:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
matulka: Ahojík, nene na zemědělku jsem nechodila, jsem v Klatovech zhruba tak 5 let, studovala jsem VOŠ na ekonomce, našla jsem si tu přítele a už jsem tu zůstala ;-) My už jsme se na prstýnky byly podívat a myslím, že tak nějak máme vybráno :-) O nerozhodnosti mi vůbec nepovídej, já jsem tak nerozhodnej člověk, že bych si někdy za to nafackovala :-) Jinak holky docela koukám, kolik platíte za pronájmy :-|
Odpovědět
Taky mě překvapilo,že asi bueme patřit do té dražší skupinky...no na Dobříši je to třeba za 12 000 :-(
Odpovědět
Ahojte nevěstinky. Takže já nevím, svatba je v Kostele z toho plyne příspěvek na kostel....a asi nějaký poplatek pro matriku.....co já vím... Zámek není tak ušetřím. Už jsem chtěla šetřit na šatech. Najivně jsem si myslela, že se tak do sedmi tisíc booohatě vlezu... :-| Nakonec jsem skonačila u Paní Damborské na 9.800,- =-) Ale stálo to za to. Jestli jste si ještě nevybraly vřele doporučuji. Moje představa se mi úplně zhroutila. Vůbec mi to neslušelo. Paní mě navlíkla do šatů , v kterých jsem nakonec i odešla. Úplně ví co vám sedne a tak mi je vlastně vybrala sama. No každá sranda něco stojí.... :-D Jinak už jsem komplet zařízená.... Jen musím do 1.8. zaslat včas oznámení a jít koupit prstýnky.... Takže já jsem za 3 týdny komplet hotová i s hostinou a vším....Teď už se budu 6 měsíců jen těšit...... Tak pohněte....termíny se vážně začínají smrtelně plňit. V salonech hromady šatů už zamluvených....tak honem honem..... :-) . Jinak mrkněte do mého alba. Koupila už jsem botičky...549,- siper cena ne? A padly mi do oka hned na poprvé... ;-) jinak Deichman..... 8-) :-D Pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Termin zamluveny mame-stacilo pres telefon a do kvetna se mame zastavit vyplnit ten formular, takze jaky bude poplatek nevim..Mame to na zamecku Belcredi v Brne, nevite nekdo kolik budeme platit?:) Saty jsem si vybrala v Sunny Life (ul. Jana Uhra), vybrala jsem si nejake saty pres jejich stranky a sla vyzkouset, kupodivu jsem si vybrala dobre:) Pujcovne maji 7tis. Nastesi me je nemusi nijak upravovat, je to novy model co jeste pujceny nebyl,doufam,ze v tom srpnu nebudou moc ponicene..Pritel si predstavoval,ze si pujcim saty za 2-3tis,tak jsem mu rekla,at mi teda nejake takove saty ukaze, no a pak zjistil,ze takove pujcovne bylo pred 16 lety co se zenil poprvy:) Hostinu mame taky domluvenou, jen nemame foto a hudbu.. Nastesti mam fotografy zname, tak to problem nebude, jen jeste ta hudba.. Pritel rika ze budou stacit nejake cd, tak teda nevim no:)) Hag: pekny boticky, ja bych chtela spis nejake sandalky-paskovky, nemeli tam uz neco takoveho?
Odpovědět
Tak nás dnes čekala jobovka - kostel dostal grant od státu a v létě opravuje oltářní obraz, což znamená při obřadech jeho zakrytí + lešení. Prý se tam panu farářovi jedna nevěsta rozplakala ...... no, nadšená z toho nejsem, ale věšet se též nebudu :D..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?