Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Jejda holky, vy už máte zamluvé datum na Matrice? Já mám všechno obědnané až na šaty, ale na matrice jsem ještě nebyla. To musím mít zamluvené datum i na matrice, když budu mít církevní sňatek? Nikdo nic neví a já jsem zmatená. Vdávám se poprvé :-) tak bych potřebovala malinko poradit.....A na kterou matriku? V místě mého bydliště nebo partnerova, nebo obojí? :-N Připadnu si jako Alenka v říši divů. Nějak se v těch úřadech neorientuju...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
matulka: Také se budeme brát na klatovské radnici :-) Odkud jsi, z Klatov?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teda já jsem v šoku. Taky máme termín v srpnu, ale ještě vůůůbec nic zařízenýho. Jen náhodou jsem zabloudila jsem a mám depku. Myslela jsem, že zařizovat takhle dopředu je zbytečný, ale asi se pletu.
Odpovědět
to hag: taky budu mít církevní sňatek a dneska jsem se někde dočetla, že je potřeba potvrzení z matriky, ale ne starší 3 měsíců, že jako splňujete všechny podmínky pro uzavření sňatku
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Při církevním obřadu si domlouváš termín pouze s kostelem - tam také vyplníte církevní i "světské" formuláře. Kostelu pak doručíš i potvrzení z matriky a potvrzení o křtu - a to méně než 3 měsíce před svatbou. Jinak u nás v kostele je svatby nutno domlouvat 6 měsíců předem, takže i tak už bych být tebou pohla.
Odpovědět
Ahojky všem, tak já stále čekám na prstýnek, ale už jsme si řekli, že se letos vezmem. Nechtěla jsem nic připravovat, dokud ho nebudu mít na ruce, ale nevydržela jsem a už získávám info u koho zarezevovat termín svatby..Tak uvidíme kdy mi odepíšou. A svatba by byla někdy druhá polovina srpna.
Odpovědět
vezmete mě mezi sebe,nebo až s prstýnkem? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
S prstýnkem nebo bez...jsi holka na vdávání ,tak pojd mezi nás :-D
Odpovědět
Vdávání není o prstýnku, tak vítej
Odpovědět
Článek se načítá
Já taky ještě prstýnek nemám, ten můj čeká na vhodný okamžik a uznal, že to trochu prošvih, že už je potřeba něco zařizovat... :-)
Odpovědět
Holky, shanime pritelovi bilou kosili, chtel by lesklou, bude mit ruzovou kravatu a antrac. oblek. Nemate tip, kam se mrknout???
Odpovědět
Neplánuje tady někdo na svatbu klobouku?Mě by se to asi líbilo. Ale co hledám na netu, tak je jich dost málo..nemáte někdo zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
jirinkaa: kamaradka se vdavala v kloboucku a bylo to moc pekne,jestli ti klobouky jdou,tak jdi do toho
Odpovědět
Profilova fotka
ivma:ahojky...to je náhoda. Jsem z Klatov. Už mi bylo řečeno, že si neuvědomuju jaká je to škoda se vdávat na radnici, a že by to chtělo trošičku fantazie. Jenže z druhé strany si myslím, že to jistě není žádná blbost se vdávat na radnici. Vím, že jsou moderní zámky a hrady, ale proč by to mělo být něco špatného vdávat se na radnici? Tak nějak se mě to dotklo. Jinak sjem byla tak nějak skusit si nějaké šatičky. Zatím jen tak orientačně. Zjistila jsem, že bych potřebovala někomu udat pár cm do výšky a k tomu by se šiklo i tak 5 kg.............božínku já jsem tak nekonfekční.
Odpovědět
Profilova fotka
ivma: můžu se zeptat, kde budete plánovat hostinu?
Odpovědět
pindruzka : a to měla klobou z půjčovnynebo vlastní?
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: tak ja si nejaky ty cm do vysky vezmu, hodilo by se mi aspon 7 :-D jirinkaa: z pujcovny, nabidli ji ho primo k satum, nejdriv nevedela, ale pak jsme ji presvedcili, ze ji to v koobouku fakt slusi
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: dala bych klidně i 15 cm :-D
Odpovědět
:-D kdyby měl někdo zájem já bych věnovala i prsa :-D (část)
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: mě by totiž úplně stačilo mít 170 cm ...ani nevíte jak se mi líbí botičky na podpatku.....akorát bych na nich chodit neuměla....ale to by se dalo procvičit.....mám sice hodně vysokého partnera...takže z tohoto důvodu si nesmutním, jenže ta konfekce je pro ě více méně problematická
Odpovědět
pindruzka : diky, nekde se poohlednu
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: beru i 15 :-D :-D jirinkaa: prsa nechci, mam dost svejch, kdyz tak ybch taky mohla taky nabidnout
Odpovědět
matulka 1 : je to se mas, ten muj je tak o dva cm vetsi :-( takze na vysoke podpadky na svatbu taky nemyslim :-( Mozna ho budu ukecavat aby si koupil boty s trosinku vyssim podpadkem...to bude nadsenej
Odpovědět
Prsa klidně beru ;-) Výšku už taky nepotřebuju, řešíme to taky pánskýma botama s trochu větším podpatkem
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jojo,prsa tu nabízíte,ale skutek utek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: Hostinu budeme mít v hotelu Rozvoj. A kdes byla zkoušet šatky? Já už je mám zamluvené v salónu Orchidea v Klatovech, byla jsem tam moc spokojená...paní byla moc ochotná a příjemná. Jinak bych si od tebe taky pár cenťáčků vzala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?