Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininko: ta druha se mi take libi vic jinak holky, ja mam s vejskou problem opacny, mame rozdil 30 cm :-D takze ja cim vetsi podpadky tim lepsi,zatim jen koukam, dneska jsem si byla zkusit velikost v obchode, a mam 4 hihi.mate nekdo zkusenosti s objednanim bot pres net? co jsem predbezne projizdela, tak se mi totiz libi z netu
Odpovědět
Profilova fotka
S tou cernou je to zajimavy, ale aby to pak na fotkach taky nevypadalo modre,takze byla spis pro tu druhou:) Btw,mas nadherne boticky, po necem takovem koukam, kde jsi je prosim te sehnala?
Odpovědět
Pindruzka: posilam Ti do schranky odkaz na web, kde jsem si objednala botky ja. Mam 37 a vysku nastesti taky neresim. Delaji je na zakazku a mam je ocekavat do 14 dni. S nakupovanim bot na webu nemam zadne zkusenosti, ale v obchodech ted bile nesezenes, mozna na jare, ale to budou vylozene letni boty. A pujcovat jsem si je nechtela. Ja osobne v lete bile boty nosim, ale tyhle jsou dost princeznovske, takze je pak asi prodam.
Odpovědět
Profilova fotka
konvalinka: Mně se líbí ta 2. - jak u ní máš "také není špatné" :-)
Odpovědět
ahojky, taky plánujem svatbu na srpen ale ještě nemám vůbec žádnou představu jak ta naše svatba bude vypadat. nevdáváte se některá v okolí Českých Budějovic?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se budu vdávat v srpnu, 1.8.2009 :-) Jinak hlasuji pro tu druhou kravatu :-)
Odpovědět
Holky prosím Vás nevíte náhodou o nějákém dobrém fotografovi a nějáké dobré kapele na svatbu(Ostrava a okolí)...s tím si absolutně nevím rady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já znám z OV jen toho Zdeňka Krásnýho, už jsem o něm psla výš..dej to do vyhledávače:-)
Odpovědět
Tak děkuji holky za radu, uvidíme, která bude hezčí v reálu. No a nákupu bot přes net bych se nebála. Pokud jsou nové a nejsou o někoho použiáté, je přeci dle zákona možnost zakoupené zboží přes net do týdne vrátit. Tak pokud ti nebudou vyhovovat
Odpovědět
Oki děkuji mrknu na to:)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi do nich pujdu, ptz nikde nic nemaji, pokud nenajdu lepsi v salonu kde si budu pujcovat saty, taky tam maji na prodej tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teď jsem to tu moc neregistrovala, protože naposled jsem se tu dozvěděla, že mám taky něco dělat :-D Takže během dvou dnů mám úžasnýho fotografa, kapelu a domluvený rande na šaty. Myslela jsem že s dobrýma fotografama bude problém, ale zatím je to v pohodě. Asi šest jsem jich nakonec odmítla. Já bych zase potřebovala botky alepoň na 15cm podpatku. Přítel je vyšší skoro o 30cm :-N konvalininka:Souhlasím s lolliou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to jsem ráda že nemusím řešit podpadky jsem mému nastávajícímu po ramena takže rozhodně vyšší nebudu, ale i tak vysoký určitě nebudou. Taky se mi líbí víc ta druhááá. Teda ono se to sice zdá, ale srpen je za chvilku a to mě dost děsí mi připadá že toho máme zařízenýho málo ach jo a to se ještě nervuju s diplomkou a státnicema. Jsme se o tom bavili tak nezávazně a buch už mám prstýnek a datum na zámku, ale chtělo by to víc (teda hlavně pro klid v duši) co myslíte?
Odpovědět
No prostě už bych to chtěla mít zařízený celý a jenom se těšit a přinutit se konečně k té diplomce ale všechno dobře dopadne a budeme to mít všechny moc krásný :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak ja vcera statnicovala a predevcirem obhajovala bakalarku, ted jeste druhy obor a pak uz me nikdo v zadne skole neuvidi. teda krome te, kde ucim :-) ;-) b22, my mame fotografa Radima Horaka z Bilovce, moc se mi libi jeho fotky, kdyz si ho zadas tady do vyhledavace, urcite o nem neco zjistis. webovou stranku ti kdyztak poslu pres IP. kapelu mame po znamosti, ale jeste to neni jiste, jmenuji se Nogol Band. ;-) :-)
Odpovědět
KATOS. Buď úplně v klidu. Máme taky termín v srpnu. 1.srpna. A stejně vůbec v klidu nejsem a pořád mám pocit že jsem na něco zapoměla a že něco zanedbám a nestihnu. I přesto, že máme termín, domluvený kostel, výzdobu, místo hostiny, jídlo, cukroví, kapelu, kadeřnici, oznámení......atd. Stejně tu pořád vysím a mám pocit, že jsem něco zanedbala. Takže asi začínám výt šílená. Přítel má naštěstí stejný vkus tak všechno odkýve, ale nevím, jestli je to dobře. Ten prevít to nechává úplně na mě :-) . Ještě že mám super rodiče co mi s půlkou věcí hooodně pomohli. Takže klid a nohy v teple. Jestli jsi taková jako já, tak to stejně budeš řešit, i když budeš mít vše zařízené. Někdy si říkám, že jsem vůbec netušila do jakého kolotoče se to vrhám. Ale je to paráda.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak kapela nam klapla, dneska volali.sice chteji 7tis, ale hraji uzasne, takze jsem rada ze bude dobra zabava
Odpovědět
jejda holky, nemohl by mi někdo poslat adresu na ty krásný botičky. Sehnat bíle je nadlidský výkon. Asi si je taky obědnám...díky Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte nějaký tip kde bych našla bílo-červené šaty?Líbí se mi červené výšivky, nebo vsadky. Našla jsem je jen v Liberci, ale to mám trošku z ruky :-|
Odpovědět
ahojky mrkni do mého alba jedny tam mám, moc se mi líbily. Na můj vkus moc luxusní. Mylím že je má damborská. Ale nejsem si jistá. Určitě jsou ale v Brně. Kyby sis nevěděla rady tak ti pisnu kde jsou. pa pa pa
Odpovědět
Ne ne ne, je to Orfea. Spletla jsem se. Jsou takové princeznovské. A myslím si, že budou i pohodlnější jak nějaký korzet, nebo něco bez ramínek.....
Odpovědět
Profilova fotka
Hag: Ty jsou vážně nádherný!!!Něco takového bych si představovala. Ale jsem z Mělníka, takže Brno je ještě víc z ruky :-(
Odpovědět
aha, to je škoda. Ale zkus si dát do vyhledávače šaty Yolanda. Možná najdeš i na stránkách Orfei kdo je navrhnul a třeba je budou mít i jinde. Tak zkus zapátrat. Jestli se Ti líbí tak po nich tvrdě jdi.... 8-)
Odpovědět
Ahojky holky! Chci se zeptat, není tu nějaká nevěsta z příbramska,nebo středních čech?
Odpovědět
Profilova fotka
Jirinkaa: Ahoj, já jsem z Mělníka, sice trošku druhá strana od tebe, ale střední Čechy to jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hag: Moc ti děkuju za radu. Zkusím hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky....tak už máme datum stanovené a budeme se brát 8.8.2009. Můžu se tedy k vám přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně že můžes, kde se budete brat a co všechno mate zařízené ?
Odpovědět
matulka: ahoj, no konečně někdo se stejným datem :).
Odpovědět
Profilova fotka
dalo by se říci, že jsem na tom po přečtení vaší diskuse hodně špatně. Jaksi máme zamlouvený termín na matrice a budeme se brát na radnici. Klatovská radnice je krásná...sice by bylo pěkné brát se někde na zámku, ale vzhledem k tomu, že není tolik financí, tak jsme se rozhodli pro tuhle variantu. Rádi bychom všechny pohostili, tak jak se patří. Nejspíš bych se měla do příprav více ponořit a tak si říkám, že bych začala hledat fotografa a hlavně místo pro hostinu. Jinak mám strach, že na něco zapomenu.....s ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?