Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
cutce: :-N co ten úškleb.....hlavu vzhůru :-D taky nám bude 30 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musim jit zase makat. ahoj zitra
Odpovědět
už jdu domů,pa:o) :-D
Odpovědět
Ahoj srpnovky :-D Co je nového? ;-) Já mám dnes volno a už od sedmi nespím...To je hrůza, když si můžu přispat, tak se mi nechce ]-( Ale venku je krásné sluníčko, tak mám hned lepší náladu.. x-) A co vy - jste v práci?
Odpovědět
piskot: ahoj:o)) jasný, že jsme v práci...nebo aspoň já x-) ale jdu ve dvě domu, musím k doktorovi... ty jsi blázen viď!:o)) když jsem v šest vstvala, tak jsem taky měla chuť zůstat doma a jít se proběhnout v tom sněhu s mým psíkem;o)
Odpovědět
ja ne, my mame "cteci" tyden, takze volnooooo :-) Ale venku je hnusne, takze sedim doma :-S
Odpovědět
zezul: no jo, si někdo doma válí šunky.... ]-( :-D :-N :-N
Odpovědět
no, ne tak docela, uklizime po rekonstrukci, mame tady ted jak po vybuchu, vsechno je vsude...
Odpovědět
zezul: to se máš...jak ráda bych už něco rekonstruovala :-( týýý brďoo, teď jsem se mrkla a já už mám 1560 příspěvků...:o))
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem tak dlouho nepsala, ale měla jsem pokažený PC...Co máte nového? :-) Já jsem začala přípravy akorát tím, že se snažím méně jíst, abych se pak vešla do nějakých šatů, když je chci jít zkoušet už někdy v zimě..Tak ať mám víc času :-D Tak pištééé!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme změnili datum a tudíž patřím taky sem: bude to 7.8.09, taky to vypadá dobře a je větší pravděpodobnost, že nám pak vyjde garden party. A vítám tuhle diskuzi, páč v roce 2009 se taky už ztrácím a nestíhám dočítat, takže zdravím všecky tady, hlavně známé z roku 2009 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
epo to je krasne datum, jde to tak hezky postupne 789 :-) v roce 2009 nas pribyva, takze to tam jede :-)
Odpovědět
EPO: Taky jsme premysleli o datu 7.8. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul: právěže to jde tak hezky po sobě, to vymyslel Lukášek, docela mě překvapil, protože doteď to bylo jen hmmm kdykoliv jsem mluvila o svatbě :-) a v roce 2009 to jede tak, že jsem z toho úplně mimo, tady je zatím příjemnej klídek a stíhám dočítat :-)
Odpovědět
ale podivej se na letosni srpen, tam to jede, uz maji II :-)
Odpovědět
zezul: tak jen abysme se neflakaly!!.o) :-N
Odpovědět
No je tady klídek , protože je to ještě relativně za dlouho, ale počkejte za pár měsíců..Možná budem ztrácet přehled i tady.. :-D
Odpovědět
tak koukám, že se flákáte...FŠECHNY!! ]-( :-p :-N :-D :-D
Odpovědět
ja delam veci do skoly :-p
Odpovědět
a nemysli si, ze to delam dobrovolne :-D
Odpovědět
zezul: no jo, výmluvy.... :-p :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ver, ze bych radeji sedela tady a vykecavala se s vama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, jsem si odskočila ze srpna 2008, stejně Vás obdivuju, že to do toho roku 2009 vydržíte, já vědět, že se budu vdávat, tak tedy do roka podle tradice, ale až tak dlouho bych to nevydržela ;-)
Odpovědět
temp: no co, když to jinak nejde..spíš dřív, víš ;-) zezul: ale jo, já ti věřím..... x-) ale to je naposledy!! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale naštěstí mám přítele, který to má stejně a taky se drží tradice svatby do roka, kdyby věděl, že to tak nebude, tak mě asi nepožádá. Přijde mi zvláštní, když i u nás v práci mají jako že zásnubní prstýnek už třeba čtyři roky a svatba v nedohlednu, to už je asi těžkou zásnubní..
Odpovědět
temp - no kdyby to bylo tento srpen, tak to do roka bude. Nejak jsme si rikali, ze je jeste brzy, tak ze to nechame na pristi rok, ale uz jsme taky nejaci nedockavi... pritel navrhl, ze se pujdeme zeptat na terminy, kdyby bylo letos v srpnu volno na tom hrade co chceme, tak bychom do toho sli jeste letos, ale ja o tom dost pochybuju, zamlouva se to rok dopredu a urcite tam necekaji na nejake tele, co si vzpomnel tesne pred terminem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezu - tak stále je ještě dost času ;-)
Odpovědět
ja myslim, ze na vsechno ostatni cas je - saty, oznameni, blbosti okolo. Ale spis mam strach z toho obradu a restaurace (je tam jen jedna). Ted v lete uz se objednavaji terminy na pristi rok, restaurace (i s ubytovanim) je hned vedle hradu, takze asi bude taky dost vytizena. Tak pochybuju, ze kdyz tam ted prijdeme, bude volno... Pritel to chce zkusit, tak tam ve stredu jedeme, ale moc ruzove to nevidim... Taky bych radeji uz letos, uz se mi nechce cekat... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezu - za zkoušku nic nedáte, tak ať to dopadne a pak se můžeš presunout do srpnu 2008 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?