Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
no a moji mame dneska jeji kamaradka rekla jezisi rozmluv ji to:-D
Odpovědět
Konvalininka: v profilu mas nadherny botky, kde jsi je koupila? :-)
Odpovědět
No jo. Já se zrovna rozmýšlím mezi závojem a začínají se mi líbit takové ty vyloženě princeznovské korunky, jako měla měla třeba ale pyšná princezna a tak, ale ze štrasových kamínků. To by asi ale drahý nerozdýchal, byla bych mnohem vyšší.
Odpovědět
:-))) ja nemuzu mit ani vycesane vlasy pac vyssi uz jsem :-(
Odpovědět
No můj je vyšší jen o 3 centimetry. Já mám 173 a on jen 176, to je ještě kupodivu nejvyšší z celé rodiny. Rozhodla jsem se pro botky na podpatku, mám je v albu. Normálně podpatky nenosím, ale na svatbu je chci. Tak jeho svatební budou muset mít taky tak 4 cm :-) Vždycky se mi líbili vyšší chlapi, ale pokaždé jsem měla přítele pod 180
Odpovědět
ja mam teda poprve v zivote mensiho partnera :-) vzdycky jsem rikala ze mensiho nechci a jak to dopadlo za 8 mesicu budu jeho zena:-D
Odpovědět
Menší ale šikovnější :-D
Odpovědět
presne tak ;-)
Odpovědět
Janinka: napsala jsem ti do IP
Odpovědět
holky tak vysku ja resit nemusim, spis naopak, ja mam neco pres 160 a muj drahy neco malo pod 2 metry :-) ;-)
Odpovědět
Lenajs: Tak to máš štěstí
Odpovědět
Konvalininka: jsi to ty, co mas svatbu v Manetine? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ano jsem to já
Odpovědět
Ja se budu vdavat v Chyši, je to asi 20 km od Manětína, takže to tam trošku znám 8-)
Odpovědět
O Chyši jsem taky uvažovala, ale Manětín mám blíže.
Odpovědět
Profilova fotka
To tomu mojemu doma rozmlouvali, ze je na zeneni jeste mladej :D A to mu v ty dobe bude 28 (z domu je asi 8 let a spolu pres 4 roky bydlime na druhym konci republiky, nez bydli oni) ... :D Holt ta "stara" generace to bere tak, ze se lidi berou asi jen kdyz musej a nechapou, kdyz se dva chteji vzit jen proto ze proste chtej :D
Odpovědět
Lenajs: Je podle mě moc dobře, že ses vzdala té červené na šatech. Ty vybrané šatky ti sedí perfektně, skvělý výběr
Odpovědět
Přitom se ale ta stará generace brala přeci daleko dřív než my
Odpovědět
presne tak:-) podle me zalezi hlavne na tech dvou jak to citi a ne na mamince a tatinkovi:-)) no kazdopadne u nas nebyl jeste nikdo kdo by vylozene rekl ze se brat nemame a nam by to bylo stejne fuk:-D
Odpovědět
To u nás taky nikdo takový zatím naštěstí nebyl a nebo nám to neřekl do očí
Odpovědět
no to je taky fakt do oci ne ale kdo vi vid.:-( lidi jsou ruzni no:-(
Odpovědět
Ať si kdo chce, co chce říká...
Odpovědět
presne tak:-D teda ale tenhle rok bude mazec holky:-D
Odpovědět
U nás to bylo spíš obráceně, i mně i přítelovi bude letos 30 a všichni už s tím tak nějak počítali, že se brzy vezmeme, ikdyž jsme spolu teprve rok. Ale chceme co nejdříve miminko a já jsem v tomhle trošku staromodní a chci nejdříve svatbu a pořídit si prcka až do úplné rodiny :-)
Odpovědět
tak to muj pritel to ma taky tak:-) rikal ze deti se rodi po svatbe:-D ale ja chci miminko az tak za 2 roky:-)
Odpovědět
Já bych taky chtěla dítě stihnout do 30
Odpovědět
tak to ja taky:-D no uvidime necham tomu volny prubeh:-)
Odpovědět
Holky, už jste řešily oznámení?
Odpovědět
To můj přítel je o rok mladší než já. Když jsme se seznámili, tak mi tvrdil, že je o 2 roky starší než já. Bál se, že bych si ho jinak ani nevšimla. Zjistila jsem to asi po půl roce vztahu při pohledu na jeho občanku. No byla jsem docela v šoku
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek. Taky se vdávám v srpnu 2009. konkrétně 1.8. 2009 v Miloticích na zámku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?