Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Taky se přidávám a držím palečky všem studujícím. To já získala titul letos v létě :-D Včera jsem se rozhodla ke změně fotografů a podařilo se mi ještě zamluvit manžele Potůčkovi. Fotili letos v létě svatbu kamarádky a úplně nádherné fotografie. Takže mám obrovskou radost. Jinak vše nejdůležitější až na kapelu už mám naštěstí zamluvené. O víkendu jsme sepsali seznam našich oblíbených písniček a v pátek je dám známému hudebníkovi, který nám podle toho doporučí nějakou kapelu. No a když už jsem byla při vybírání písní, tak už se mi pomalu začíná rýsovat i hudba k obřadu ;-)
Odpovědět
konvalinka: tak potůčkovi mám za fotografy taky :-D
Odpovědět
Mně už leželi v hlavě delší dobu. Ale kamarádka se vdávala v Praze a já budu v Manětíně ( na sever od Plzně), ale včera jsem mrkla na jejich stránky a oni bydlí u Plzně ;-)
Odpovědět
jj a obsluhujou celou republiku..jen se jim musí zaplatit cesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luphen, tak to mame dost podobne, ja taky studuju dalkove
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda..ty konce skoly vam zavidim.. :( Me cekaji statnice na Bc. az za rok... jestli se k nim vubec dohrabu :D Nejradsi uz bych to taky mela za sebou.. a to jeste studuju prezencne.. brrr :D Potuckovi jsou skvely... :) Jen se divim, ze jeste sli zamluvit... vetsinou maj tak na rok predem plno ;) Ja jim volala rok predem a bylo to o chlup, ze alespon jednoho mame :D
Odpovědět
kotatkoz: Můžu se zeptat kolik Ti je let? A propo - já taky studuju prezenčně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mesic 24 :D Studuju to odznova, pac jsem to na prvni pokus neudelala |-|
Odpovědět
kotatko: tak já si je taky zamlouvala už někdy v srpnu nebo září..takže rok dopředu:) ale nemáme asi tolik frekventované datum a hlavně to máme v pátek, většina nevěst má svatbu v sobotu:) takže bez problémů sem je mohla zamluvit:))
Odpovědět
No my jsme s nimi měli asi štěstí.
Odpovědět
Nějaké úspěšné úlovky v průběhu týdne?
Odpovědět
Profilova fotka
zatim nic, jen pokukuju po modrem podvazku ;-) a chystam se na saty. jen me prekvapuje kolik z vas ma koupene saty. ja jdu do pujceni. co vy? jak jste na tom?
Odpovědět
Článek se načítá
neboj ja nemam teda zatim vubec nic krome bujne fantazie:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je taky dulezity, mit predstavu .ale ono je to jeste dalekoooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
:-D uteče to jako voda
Odpovědět
no to je daleko ale utece to to ma dujinka velikou pravdu.:-) tak v pondeli uz budeme mit termin jsem na to mooooc zvedava:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ani se nenadejem a je to tady :-D
Odpovědět
ale co holky za rok si budeme rikat jak to uteklo:-) ty jo stejne.Ani ve snu by me nenapadlo ze budu vdana pani ve svych 23 letech
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mě by nenapadlo, že si budu brát zrovna tohohle chlapce :-) ale já si vždycky přála vdávat se brzy..nač to odkládat že :-D
Odpovědět
jasny to me by taky nenapadlo ze si vezmu nekoho kdo zil 16 let vedle ve vesnici:-)) a koho jsem mohla milionkrat potkat:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, nac to odkladat, kdyz jsi nasla toho pravyho ja se budu vdavat v 26. jezis to cislo mi prijde divny kdyz jsem ho sem ted napsala,takhle stara se necejtim
Odpovědět
:-D to neni stari:-)) to je jeste pohoda:-))) no jasne ze je ten pravej jsem s nim fakt silene stastna a to jsem si myslela ze po roce a pul uz to nebude takove ale je to jeste lepsi nez na zacatku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme spolu 3,5 roku a take pohodka a doufam, ze to tak bude porad hihi 8-)
Odpovědět
i ja meli jsme sice docela krizi:-( ale nejak jsme to zvladli:-) jsem rada vzdycky jsem se chtela vdavat z lasky a ne z toho ze musim nejlepsi je ze kazdy se nas pta jestli se brat musime:-) tak vsem rikam ze kdyby jsme museli ze se asi nebudeme brat v srpnu.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj s nejakejma krizovkama se pocitat musi, porad ruzovy to neni nikde a nikdy
Odpovědět
to je pravda:-) a kdo rika ze to ruzove ma ten keca:-D
Odpovědět
Já se budu vdávat v 27, ale stejně jsou všichni z mého okolí překvapení.
Odpovědět
u nas se moc nedivi coz prekvapuje me:-)) protoze ja bych se divila byt jima:-))) jinak pritel je 30 takze u nej se to dalo cekat
Odpovědět
A taky u nás všude kolem lítá otázka, jestli to musí být
Odpovědět
to je asi normalni ale ja to nechapu to by jsme se brali treba v dubnu a ne za 8 mesicu:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?