Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Ahojky pindruzko:-) neboj ja jsem na tom stejne jen teda ty statnice nemam:-) jinak nemam zarizene taky nic:-( a zatim to moc neresim:-) mam vymysleno spoustu veci ale domluvene ne
Odpovědět
ahojda holky!! tak srpen už je tu za 8 měsíců!! tak to abyste začali s pořádnýma přípravama neee?? :-D my jdeme dnes rodince oznámit že se budeme brát...tak sem zvědavá na reakce :-D :-D
Odpovědět
to jo ale me se do toho nejak nechce:-)porad si rikam ze je dost casu:-)) jinak nasi uz to vedi a reakce tak v celku nijaka:-)) a pritel ma jen tatu a ten to nevi vi to jen jeho sestra
Odpovědět
lucik: noo to mě to zařizování bavilo, teďka už to mám zařízené a jen čekám na to datum :-D
Odpovědět
jo datum to je hruza:-( ja jsem zvedava jestli se nam povede to co chceme.:-)
Odpovědět
lucik: proč by se nemělo povést?? já budu tedka v týdnu volat na matriku - bylo mi řečeno že termíny vypisují až po novém roce..ale mám zamluvenou kapličku - což je jedinné místo kde matrika oddává a ještě sem si to dala na pátek, páč v sobotu prej nedělaj..tak když už sem to takhle udělala tak doufám že matrika nebude stávkovat :-D a kde to chcete mít??
Odpovědět
Profilova fotka
teda luphen, koukam , ze jsi rychlik, klobouk dolu.koukam, ze uz mas skoro vse zarizene no jinak doufam, ze kdyz si budu vybirat saty tak unor/brezen - tak ze to snad nebude pozde a neco na me jeste zbyde :-D
Odpovědět
pindruzko ahojky my sice ještě nemáme vybrany pěvné datum svatby ale jak zajdem na matriku tak se poptame pár datumů máme vybrane ale uvidíme :-) taky mě přítel požadal pod stromečkem romantika,ale ted se hlavně musím začít strat o figuru bo po svatcích musím něco shodit ]-( opět jsem obezní jako stara američanka ]-( a naštavana sama na sebe ]-( šaty budu vybírat až tak kolem května června ted je brzy a není se kam hnat pak bych se neměla o co starat kdybych to zařizovala 9 měsíců před svatbou :-D ale holky tady jsou šikulky :-D že už to maji zařízené. Nám ještě chybí dodělat barák a nastěhovat se a pak se teprve bude řešit svaatba na plný vykon :-D a což bude na jaře duben květen tak si myslím že zařídíme jen to datum u nas na úřadě a zbytek se vyřeší sám :-D
Odpovědět
pindruzka, ono zalezi, kde si budes saty vybirat. ja jsem z ostravy, tady je sice salonu plno, ale sla jsem vybirat zacatkem prosince a tvarili se, ze jdu pozde. proste srpen je vrchol sezony :-) ;-)
Odpovědět
Leni ale přece se všichni nebudou vdávat a šatů bude málo ja se toho nebojím spíše nechám se pak překvapit jak to se mnou dopadne :-D to bude ten správny adrenalín :-D
Odpovědět
chteli by jsme Libochovice ale uvidime jinak dneska jsem oznamila svetkovi ze bude svetdek:-)) tak byl potesen
Odpovědět
Holky, u nás to možná proběhne tak, že přítelova nejbližší rodina možná nepřijde vůbec - asi to bude ještě zajímavý.
Odpovědět
Článek se načítá
lollio uprime me by to nevadilo kdyby pritelova rodina neprisla ale u nas je to trochu slozitejsi:-) a nasi jsou rozvedeni a mama se s tatou odmita bavit takze to je taky prca:-)))
Odpovědět
Mně to bude líto kvůli partnerovi, osobně nikoho prosit o účast rozhodně nehodlám :).
Odpovědět
Peti, mas pravdu, ono tech satu je koneckoncu tolik krasnych, ze kdyz nechces nejake urcite, tak si vyberes vzdycky. Vidim, ze okres Novy Jicin, tak kde bude svatba? My se bereme na zamku v Kunine :-) ;-)
Odpovědět
to je jasny to mame asi stejne ono to nejak dopadne
Odpovědět
Pindruzko: myslím, že jsme na tom docela podobně. Takymě čekají závěrečné magisterské státnice někdy v květnu a v polovině srpna svatba. Mám zatím objednané šaty a fotografa a toje všechno :-( Měli jsme s přítelevybrané dokonalé místo naobřad i hostinu a večer, ale teď to vypadá nahnutě - asi nám ten zámek prodají a nikdo neví co a jak bude :-/
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak koukam ze to mame hodne podobne, ja jen doufam, ze to pak po tech statnicich stihnu vsechno zaridit, svatba to bude totiz nemala, predbezne jsme pocitali koho bysme meli pozvat a koho chceme a dosli jsme k cislu cca 85 lidi :-D jo bez nas, takze 87 hihi coz je odstrasujici
Odpovědět
Ty jo, tak to je taky dost slušný. My to máme asi šedesát na oběd a já chci max 85 večer, ale přítel by rád sezval snad všechny a chce tam mít celkově věčer kolem stovky lidí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no abych se teda spravne vyjadrila, 63 + 2 hostina + zbytek prijde vecer. no ale koukam, ze to taky rozjizdite ve velkym :-) to je jasny, nac troškařit. doufam, ze to podstupuji jen jednou za zivot
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, mám taky plán na 29. 8. (stejný důvod jako zezulicka, jen výročí bude pětileté ;-) ), ale pořád si nemůžu vybrat místo, jsem hrozná 8-( Nejradši bych něco, kde budeme moct být všichni tak dlouho, kde budeme chtít, tzn. obřad i hostina (spíš grilovačka) a případné spaní někde na jednom místě, poblíž Prahy, aby to nestálo majlant, to se špatně shání :-D
Odpovědět
ahojky, hlásím se do klubu. budeme mít svatbu 15. 8 a to spolu budeme 2 roky a 3 měsíce. zatím mám zarezervovanou jen restauraci na zámečku a teď přes týden se chystám za farářem, pozjišťovat co a jak. ještě jsem s přípravami ani nezačla a už z toho mám noční můry.navíc celá přítelova rodina je z daleka ... ajůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, tak dneska jsem udelala velky pokrok 8-) na matrice jsem zamluvila termin: 29.8.2009 hrad Valdštejn a byla jsem se kouknout ve svatebnim salonu v Jičine v Pronuptii.ptala jsem se, kdy by bylo nejlepe si jit zamluvit saty a oni, ze uz je tu nova kolekce a tvarili se jako ze uz ted je pozde hihi :-D tak me to trochu pobavilo.byli tam ale velice prijemni a ze je lepsi si zamluvit termin, aby na me meli klid, jelikoz nektere nevesty si pry vybiraji saty i pul dne, coz me o5 vydesilo hihi :-D jinak mysulko neboj, desim se toho stejne tak a ted uz se jdu UCIT pa
Odpovědět
Profilova fotka
to teda gratulace, já zatím furt nic, musím pokročit, abych se nemusela vdávat někde v podchodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
termin na matrice, zamluveni satu, misto hostiny, max fotograf - vic mit zatim nemusis (teda aspon pro me to je zatim maximum) ostatni po statnicich v cervnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šaty, to ještě nepůjde, já totiž pořád hubnu a nevím, kde se zastavím ;-) ale na nich mi až tak nezáleží, nemám nějaké vysněné, hlavně když budou vypadat aspoň trochu dobře (a já v nich 8-) ), ale to místo obřadu a hostiny bych ráda měla zajištěné. Bohužel jsem hrozně nerozhodná |-|
Odpovědět
ahoj holky:) tak já si včera konečně zamluvila i tu matriku - termín 28.8.2009 - je to pátek, ale tam kde to chceme mít oddávají jen pátky.. ale to nám vůbec neva:) jinak my plánujeme koukám oproti vám teda spíš menší svatbu:-D na obídek cca 22 lidí včetně nás a večer max 40 - 50 lidíx-) a jinak už mám zamluveno vše...teď už jen ženichův oblek a prsteny:) dort a kytku hodlám řešit těsně předtím:) chci jen ovocný dort a jednoduchou kytku - asi z gerber... jinak se hlásím ke studentkám...v červnu mě čekají státnice, takže tedka musím smolit diplomku a tak =-)
Odpovědět
holky, studentky, tak vam moc drzim palce a pridavam se...dodelavam uz druhou skolu, koncem ledna obhajoba a bakalarky, v cervnu dalsi. akorat ze u toho pracuju, takze na uceni moc casu nezbyva. ach jo, tak pevne nervy! :-( :-|
Odpovědět
jj já sem taky pracující studentka..mám to dálkově..takže docela záhul přijít domů z práce a jít se učit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
klobouk dolů, já už mám naštěstí po státnicích 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?