Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca.mail: joo to mi povídej, taky jsem zasnoubená už tři roky a furt se o tom jen kecá a skutek utek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininka: to je docela dobrej nápad... anebo prostě to udělat tak, že každej host bude mít lísteček, kam se to bude všecko psát, co vypil, pak lísteček odevzdá tobě až půjde domů nebo nějakému organizátorovi a druhý den až se půjde platit svatba, tak se sečtou lístečky a bude... taky už jsem to na jedný svatbě zažila a docela to šlo...
Odpovědět
Uvidíme, ale radši bych tru starost přehrála na někoho jiného.Třeba toho bráchu ;-)
Odpovědět
Jdu se pustit do úklidu, tak hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininka: jo, je lepší, když se o to stará někdo jiný a ty si jen užíváš svůj den... já jdu ještě tvořit do kuchyně vanilkovou zmrzlinu, tak jsem zvědavá, co z toho bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer....já jdu uklidit prádlo, aby se neřeklo .-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak já se také hlásím k srpnovým nevěstám :-) Bude se to konat 7.8.2009 ve Viničním altánu v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super výběr evelynko ;-) a co už všechno máte nachystáno? :-)
Odpovědět
Dujinka: zatím máme jen zarezervovaný termín a místo a fotografku (Lada Baladová). Pokud jde o věcičky, tak máme 2x velké album, 1x malé album na 200 fotek, dekoraci na stůl (mušličky, perličky, kamínky) a malá srdíčka na poutko :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď abysme se modlili aby nám nepršelo, dneska už člověk neví s tím počasím
Odpovědět
Taky se hlasim k srpnovym nevestam, obrad mame zamluveny na 7.8.2009 na zamku Chyse. Evelynka82: trochu jsi me vylekala, mame stejny termin a stejnou fotografku, v kolik to mate? My v pul jedne. Ale zjistila jsem, ze jsou dve, nas bude fotit Lada Baladova a jeste spolupracuje s nejakou Lenkou Senicovou.
Odpovědět
Lucik1986: ja pochazim z Kladna, takze bydlime skoro "pres pole". Uz mas vybrany nejaky svatebni salon, kam si pujdes zkusit saty?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak včera mě můj drahej požádal o ruku a svatba bude asi už v létě 2009!COž mi přijde za chvíli!!!Nevím kdy mám co začít zařizovat! Naši to ještě neví.Jsem z toho pořád ještě trochu mimo :-D
Odpovědět
janinka2805: vubec ne ja jsem byla letos v dubnu s kamaradkou myslim v Pavoucku? ted nevim je to kousek od mexicke a docela dobry a nedavno jsem koukala ze je tam jeste jeden tak uvidime.Nemam zatim vubec predstavu.Sice se mi nejake saty libi ale nevim jaka bude realita:-D a co ty?? rada si necham poradit:-) a co svatbu kde ji planujete?Muj pritel chtel na Kladne v zahrade u medvedu jenze ja se bijim pocasi:-(
Odpovědět
janinka2805: tak teď jsi spíš vyděsila ty mne :) pro jistotu jsem si paní Baladové zavolala a opravdu jí mám zamluvenou na 7.8.2009 od 10h v Praze na celý den, tak nevím, jak je to s tebou :-(
Odpovědět
lucik1986: ja se chystam do Lidic - salon Marcipan - dostala jsem na ne dobre reference z vice stran. Vypravim se tam nekdy v lednu, protoze jsem te pani volala a ted do konce roku by jim melo prijit v me velikosti cca 20 novych modelu - mam 36/38.
Odpovědět
čaute holky jak je??čtu vas tady a mam obavy ještě černější než jsem měla :-( vy už máte vše oblitane a ja nemam nic vůbec nic :-(
Odpovědět
Petra: měla bys začít :). Jinak budeš u všeho ráda, že vůbec něco zbylo :).
Odpovědět
Tak tady v Příboře se všíchni nevdavaji 1.8.09 a vypada to že i tady v diskuzi jsem sama tak se neobavam :-)
Odpovědět
Ajooo :). Nedívala jsem se, odkud jsi :). Ve větších městech je to tlačenka a pak je problém sehnat třeba oblíbenou restaurace, obřadní místo, fotografa. Třeba hysterie kolem šatů mi přijde ještě zbytečná.
Odpovědět
Ahojda! Pomalu bych začala s přípravami i pokud ´to plánuješ na menším městě. My jsme si třeba museli vybrat jiný termín obřadu, protože námi vybraný byl obsazený. Docela mě to překvapilo
Odpovědět
Lollia: Já tedy už šaty zamluvené mám. Ale spíš z toho důvodu, že do konce roku byly v některých salonech ještě slevy. Já třeba už měla zamluvené šatky a pak jsem je šla ukázat mamce, zrovna přišel do salonuý ten můj model v jiné barvě a úplně nový, nenošený, nepřešívaný. No nádhera. No a mám je za stejnou cenu jako ty starší nošené , protože už jsem měla podepsanou smlouvu. A ušetřených 2000Kč určitě nějak využiju ;-)
Odpovědět
janinka2805: na ty Lidice jsem se taky koukala a uvidime ja jsem teda planovala ze saty zacnu resit az nekdy v unoru-breznu a vy me desite:-(
Odpovědět
Lucik: Neděs se. Já jsem si objednala tak brzy, protože mám dost obletovaný salon. A taky vím, že šaty od jiné značky nechci a není problém si tam pak vyměnit mnou vybraný model za některý z nové kolekce, která tam dorazí v březnu. I když nejspíš zůstanu u těch svých, jen jsem je viděla na obrázku, věděla jsem, žo jsou to ty pravé pro mě
Odpovědět
no ale i tak cekala jsem to nejak jednodussi:-( i termin budeme zamlouvat v polovine ledna protoze driv to u nich nejde:-( bojim se abych mela co chci:-( chytam se v unoru do Diplomatu na svatebni veletrh a pak jsem chtela zacit neco resit.tak nevim teda aby jsme to nemuseli o rok odlozit:-)))
Odpovědět
Žádné odkládání nebude, všechno to zvládnete. Do Diplomatu se chystám taky. Mám políčeno na prstýnky od Lukáše Rýdla, bude je tam prodávat s 10procentní slevou :-)
Odpovědět
Holky, taky se chystam do Diplomatu. A ty prstynky budou prodavat primo tam nebo jen delat objednavky?
Odpovědět
Já tedy myslím, že objednávky. Vyhovovalo by mi to víc, abychom si tam mohli u něj nechat rovnou vyrýt nápisy vlatním písmem
Odpovědět
Profilova fotka
petra123: my mame taky 1.8. ;) Zarizeno mame obrad na zamku v Mirosove, fotografa/ku nekoho z Potuckovych ... a saty mam vlastni pres ebay z Ciny uz doma... hostina nebude a raut bude na zahrade, takze snad zarizeno vsechno dulezity :D Na jare jen sezenem oblek, pak nekde domluvim kadernici a nekoho na naliceni... na prstynky se taky chystame do Diplomatu ... oznameni si udelame jen nekdy az bude cas svoje vlastni doma (obrad chcem stejne jen se svedkama)... a veci na raut vetsinou sezene bratranek (ma nejaky bary a hospody po meste) a vyzdobu a veci co budou chybet se dokoupi az na posledni chvili v lete :D I kdyz jsme to docela osekali o spousty podle nas blbosti, porad toho zbyva na zarizovani vic nez dost... hruuuuza :-D
Odpovědět
konvalininka: no tak 2000,- se šiknou určitě. To chápu :). Jaké máš vybrané?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?