Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Tak fotograf je základ - dobrý fotograf :). Nechtěla bych fotky, které cvakají příbuzní a hosté a jsou prostě o ničem :). No a pozvánky? Tím myslíš oznámení? Určitě běž do oznámka, klidně si je udělej i doma, určitě se i na oznámko za deset let ráda podíváš :).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všechny, tak mám dočteno a můžu reagovat, i když bych měla radi psát zápočtovou práci... mám pocit, že jedinej případ, kdy jde svatba v kostele pro nekřtěný je, když je ten kostel odsvěcenej, to je třeba Sacre Coeur v Praze, a snad dělají necírkevní svatby i v kapli zámku Jemniště, ale je to prej dost peněz... mamul: tyjo, to tě obdivuju, že zvládneš porod, starost o prcka a svatbu :-) a máš vybrané jméno?
Odpovědět
ahojky:-) my budeme mit fotky jako svatebni dar od meho kamarada:-)) takze fotograf je polozka kterou muzeme ze seznamu veci vyskrtnout to mame vyreseno a myslim ze i dost usetrime:-)) nevim teda kolik se ceny pohybuji ale myslim ze kolem 5000 si bere tak nejak kazdy
Odpovědět
I já bych nechtěla jako základ fotky od příbuzných. Teď mi přítelova sestra doporučila jejího kamaráda a kamarádku z vysoké. Viděla jsem ukázku od toho kamaráda EDY ... video od začátku obřadu až po konec oslav. Je to hezky sestříhané, zakomponoval do toho i hudbu a nakonec je dáno pár fotek. tak uvidíme... eponinne: pravda je, že jsem i sama na sebe zvědavá. Mám ale skvělého chlapa a věřím, že na vše sama nebudu. Jméno pro holčičku Amálie a chlapeček Jakub. Měli bychom mít holčinu, ale nějak na 100% tomu věřit nechci. Dle zkušenosti od známé,kdy jí do poslední chvíle říkali: to je zaručeně holka!! nakonec vyprdla zaručeně kluka Toníka. Jinak jsem se chtěla zeptat, nejste některá ze středních Čech???
Odpovědět
ja jsem:-) ze strednich cech
Odpovědět
a odkud???? Já Stříbrná Skalice ... okres Praha východ
Odpovědět
Profilova fotka
mamul: hlavně, aby bylo všecko v pořádku, držím palce... a Amálie je hezký, mám kamarádku, co se tak jmenuje a nikdo jí neřekne jinak než Amálko a i na oficiální dokumenty ji občas někdo napíše jako Amálku :-) jinak já jsem taky ze středních Čech, z Nymburka, ale tejkon bydlíme kouzsek odtamtud, v Sadské...
Odpovědět
ja jsem ze Slaneho je to od kousek Prahy smerem na chomutov
Odpovědět
Děkuji...začínám už být z toho nervózní. Právě sepisuji co nám ještě chybí a příští týden vyrazíme kupovat. Nechci už pak někde courat...už tak jsem měla dost vánočních nákupů. No a až budu mít nakoupeno,připraveno...doufám,že mi zbyde nějaký ten čas na přípravu k svatbě.. I když mi to přijde strašný, plánovat něco, co bude cca za půl roku.....
Odpovědět
Ahojda! Jéé, vás tady přibylo. Já jsem z Loun, je to kousek od Slaného
Odpovědět
to je:-)))
Odpovědět
a kde planujete svatbu???Konvalininko?? at mame inspiraci:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Plánujeme to úplně mimo. Snoubenec je ze Šumavy, já pocházím z Krušných hor a dost hostů máme z Prahy. Tak jsme zvolili místo obřadu tak na půli cesty- zámek Manětín ( severně od Plzně). No a pak se s hosty pozvanými na hostinu přesuneme do Krušných hor
Odpovědět
aha :-D tak to je pro nas daleko:-(
Odpovědět
No jo, jsme rozlezlí po celé západní polovině Čech
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý jak jste se tu sešly skorosousedky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že srpen bude opravdu svatební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca.mail: to teda, abysme pak měli termín až se ten můj konečně rozhoupe...
Odpovědět
Profilova fotka
eponinne: my byli dnes na matrice, využila jsem své dovolené, protože nový rok začne opravdu pestře.....takže to připadá na 8.8.2009, super, že jsou svatby v sobotu :-) dokonce i s hostinou by ¨mělo být všecko v pořádku...jen škoda, že nemáme žádnou zahradu, kam bychom se pak mohli všichni vypařit :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca.mail: nám vyhovuje i pátek, říkám si, že kdo nás má rád, tak si udělá dovolenou :-) a že nemáte zahradu? Tak co zkusit pronajmout si nějakou chalupu nebo jako my myslivnu bo tak? A svatbu máte kde?
Odpovědět
Profilova fotka
eponinne: to není vůbec špatný nápad.....svatbu máme na zámku v Klášterci podle všeho......ale dnes mě trochu nakousli tam, kde plánuju hostinu, je to nádherný selský dvůr, a říkali, že dělají i obřady, což jsem nevěděla. Takže jsem tak trochu na vážkách.....
Odpovědět
Já si vždycky představovala svou svtbu na zámku, ale hezky vyzdobená svatba venku musí být taky úžasná
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininka: no právě, já si jen přeju aby bylo hezké počasí.......zítra budu ještě volat a zjišťovat. nechci dělat všechno na poslední chvíli, aby nebylo všechno zamluvené......
Odpovědět
Profilova fotka
jo svatbu na zámku chci taky :-) a janca.mail: tak to zkus tam, třeba by šla udělat hostina na zahradě toho dvora nebo tak, anebo zkus v okolí myslivny, sokolovny, chalupy a tak... my nemáme vlastní zahradu, bydlíme v paneláku, rodiče obou sice zahradu mají, ale maličkou, takže to budeme řešit myslivnou, kde budeme jenom my točit na grilu prasátko a nebude tam nikdo cizí, jako personál restaurace bo tak a nebude nám do toho nikdo kecat :-)
Odpovědět
To určitě, aby ses pak nemusela nervovat. Já mám ten zámek právě jako pojistku špatného počasí, budou tam totiž i krásné fotografie z interiérů
Odpovědět
Eponine: aspoň vás nikdo z personálu neobere o nějaké penízky, nepřipíše několik lahví navíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, no holky, každopádně dám vědět :-) pořád brouzdám po netu.....jsem sice zasnoubená už třetím rokem, ale jestli se letos nevdám, tak už asi nikdy.
Odpovědět
Nezoufej, ono to přijde
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininka: přesně tak, mockrát jsem slyšela od kámošů, co dělají číšníky a servírky, jak pořádali svatbu a najedli se a napili a pak to přičetli na účet těm svatbečanům, že vědí, že je to hnusný, ale že když si to nehlídají, tak proč ne. A mě by zas štvalo stát tam celej večer jak policajt a hlídat, kdo co měl, aby to pak souhlasilo...
Odpovědět
Taky to musím nějak vyřešit. Když se ženil brácha povolil určité množství lahví alkoholu různého druhu a další nově otevřenou mu museli nahlásit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?