Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xterri: panejo, takovejch lidí na oběd! A nestačilo by mu, kdyby přišli až pak na hostinu a na oběd jich vybral jen pár opravu nejbližších? Takhle si to představuju já: oběd jen s nejbližší rodinou, max. deset až patnáct lidí a zbytek příbuzenstva a známých na odpolední pařbu :-)
Odpovědět
přidávám se k eponinne - ono to ani nevypadá hezky, taková monstrózní hostina, spíš jako jídelna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sambucca: jídelna :-D to mě fakt pobavilo... hlavně jsem byla na svatbě kamarádky, která měla na oběd taky spoustu lidí, okolo 40 celkem a vypadalo to tak, že na jednom konci stolu dojídali hlavní jídlo a na druhém jim teprve přinesli polívku, hroznej chaos, lidi brblali, že tamty už jedí a oni furt nic a proč nosej dřív jídlo straně nevěsty a ne straně ženicha a kdesi cosi...
Odpovědět
Terri: taky tě zcela chápu, necítím se dobře ve společnosti cizích lidí. S přítelem máme představu kolem 35 lidí, ale mám obavy až se do toho vloží jeho mamka. Znáte to- tyhle byste pozvat měli...Opravdu nejideálnější řešení nabízí Lenajs
Odpovědět
Profilova fotka
jakmile se do toho vložej rodiče, ať jednoho nebo druhýho, stojí to pěkně za prd...
Odpovědět
Naši se naštěstí nevkládají, ale druhá strana...
Odpovědět
Ťuky, ťuky
Odpovědět
Mám radost. Dnes se mi podařilo ulkořistit na Aukru nádhérné bílé šatičky na převlečení z Ameriky, už se na ně moc těším. Tak doufám, že jste dnes také měly nějaký dobrý úlovek.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jůů ty se máš.. a jak vypadají?
Odpovědět
Počkej, udělám rychle album
Odpovědět
Profilova fotka
ty sou krásný :-) fakt takový svatební..a kolik stáli? já už se taky začnu koukat. Jen moc s aukrem ani ebay nemam zkušenost :-. tak aby mi to přišlo :-N
Odpovědět
Ahoj holky! Tak sem dneska ulovila DJ mých snů, jupí! Jen nás bude stát 7.000.-.... všichni říkaj že je to v pohodě cena, holt musim souhlasit. Připadám si jako drřgrešle že to pořád zvažuju. je to nutný? Copak CD nemůže pouštět kamarád? Ale vim že ne, a taky že hudba je jeden z nejdůležitějších věcí na svatbě. Může být sebelpší hostina a obřad, ale když si lidi nezatancujou...
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuju. Já na ně narazila náhodou. Je to moje první objednání, ale slečna tam měla pozitivní příspěvky od spousty uživatelů. Stály 500 i s poštovným
Odpovědět
Gratuluju k DJovi
Odpovědět
konvalilinka: šaty moc pěkný, na převlečení taky přemejšlim o takovýhle dýlce, přijde mi šik. A hlavně je pak můžeš nosit i normálně v létě. Líbí se mi ta kombinace se saténem.
Odpovědět
Děkuju, tak snad dorazí v pořádku. Taky si myslím, že je pak můžu normálně v létě nosit. Původně jsem ani šatky na převlečení nechtěla, ale co kdyby se stal nějaký malér se svatebními- třeba knedlíčková polévka :-.
Odpovědět
Profilova fotka
to je super cena!! tak to ste měli obě úspěšný den :-) to já naopak řeším hostinu, protože tam budou 3 holčičky a dvě batolata a do salonku se vejde pouze 26lidí :-D teď koho vzít a nevzít.. a na zámku je docela draho jen menu oběd 510,- bez pití a to bych za 6leté děti platit nechtěla :-| nějak nám kazí plány svými zvyšujícími cenami, začíná to vypadat, že budem nuceni udělat na zámku jen obřad.. |-|
Odpovědět
Dujinka- Tak to mě mrzí. To nemají nějaké dětské ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) oni sou vůbec takový striktní jen platit platit..pronájmy tam sou šílený. Takže jen za obřad a oběd to je 45tis. kolik máte vy na osobu? Tak furt přemýšlím jestli tam neudělat jen obřad a zbytek jinde. My sme se pro to tak nadchli, že už se nám jinde nelíbí, takže obřad tam bude kouzelný a platí 100%
Odpovědět
dujinka: asi bych pro malý jídlo neřešila, pro batolata určitě ne, no nevim jaký je věk těch třech holčiček ale většina jídel je stejně kořeněných a oni do toho jen rýpnou. Klidně bych požádala o ovoce a nabídla ho dětem. a talířky navíc, rodiče jim kousek masa od sebe klidně věnují.
Odpovědět
Profilova fotka
no musim to nějak vymyslet všechno :-)
Odpovědět
dujinka: hele a nejseš to ty kdo má svatbu v Manětíně?
Odpovědět
Profilova fotka
ne na Loučeňi
Odpovědět
Manětín jsem já
Odpovědět
Dujinka: To pak z obědu budete přejíždět ještě někam jinam?
Odpovědět
promiň, je už v tom houfu zmatek:-) já že znám blízko Manětína hezký místo na hostinu. Loučeň vůbec neznám. jestli to není nějaká "velkovýrobna" svateb, to víš, tam jen ždímou. zkus tady na beremku projít všechnoa zjistit jestli ty služby odpovídaj cenám. Abys pak nebyla zklamaná třeba. na druhou starnu, 510 na osobu na oběd mi nepřijde tolik, ale je fakt že jsem z Prahy, tady je všechno o hodně dražší.
Odpovědět
Profilova fotka
no po obědě sme chtěli jet zpět do Prahy, protože na oběd půjdou jen nejbližší.
Odpovědět
konvalilinka: si tu udfělám nějakej tahák holky, začíná nás bejt čim dál víc.-)
Odpovědět
Dujinka: Takže pak budete mít pronajmuto ještě něco?
Odpovědět
Sambucca: Víc hlav víc ví :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?