Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Dujinka: Taky jsem to původně tak chtěla. Ale je to nepraktické. Je slušné na obřadě přivítat společně hosty + většinou se už nějaké fotky pořizují před obřadem, využije se tak čas před skončením předchozí svatby. Já to mám vymyšelné tak - Až přijde snoubenec s kytkou k domku rodičů, počká venku a mě přivede táta po schodech z terasy k němu dolů. Myslím, že to bude stejně kouzelné jako při obřadu a hlavněě bude ještě čas na spontánní reakci, obejmutí...Nebudeme tak sešněrovaní
Odpovědět
no, jen nesmi prset, chalupa je velika, ale co si budeme povidat, 50 lidi by asi pohodlne nepobrala :-) taky neni malickost ze na tom dost usetrime, co si budeme povidat, ty vydaje jsou sileny. A kdyz to bude u nas, nemusime nikde platit za jidlo a piti, alkohol, hotel, kvetinovou vyzdobu (jsme zahradnicky maniaci :-D)...
Odpovědět
dujinka: to jsem si taky vždycky přála - aby mě viděl aspoň až když vystoupím z auta budu kráčet k němu a bude se mu tajit dech - ale bohužel tradice je v naší rodině jiná - musí si mě vyzvdnout doma:-/
Odpovědět
kovalininka: to je hezký x-)
Odpovědět
sambucca: vyřešili jste to ideálně. S tím počasím se tam netrap - kupte si nebo půjčt takové ty velké zahradní stany - myslím, že to není finančně náročné.Dělají se i čistě bílé a je to taková jistota.
Odpovědět
ja asi budu schovana v chalupe a hrat s nervoznim otcem karty:-D
Odpovědět
Dujinka: Také jsem to tak původně chtěla. Ale je to nepraktické. Je zdvořilé se společně před obřadem přivítat s hosty, většinou už se nějaké svatební fotky dělají před obřadem, ušetří se čas. Myslím, že stejně kouzelné bude- pokud ženich bude čekat před domkem rodičů s kytkou a já s tátou sejdu po schodech z terasy. Bude to stejně úžasná chvíle jako při obřadu a hlavně zde bude místo pro spontánní reakci, obejmutí. Nebudeme tak sešněrovaní
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininko to máš pravdu :-) jenže mě už to pak přijde divné, když mě vlastně všichni uvidí předtím. :-p ale nepraktické je to hrozně, hlavně proto, že pojedeme půl hodiny autem a já bych tam někde musela čekat až všichni pujdou a potřebovali bychom asi vysílačky :-D Tohle mě ale hrozně mrzí, mě to přijde tak důležitý :-D asi to nakonec uděláme taky tak jako ty, už kvůli tomu focení.. tím fakt ušetříme čas
Odpovědět
xterri: máš naprostou pravdu, počasím se trápit nejde, prostě vyjde anebo ne. Myslim že v obouch případech se stane svatba nezapomenutelnou:-D
Odpovědět
konvalinka: to mi přijde asi nejlepší. A hlavně se to tak většinou dělá, je to nepsané pravidlo :-S
Odpovědět
Dujinka: Také jsem si to tak původně představovala. Ale je to nepraktické. Bývá slušností před obřadem společně přivítat hosty, některé fotografie se dělají už před obřadem. Stejně kouzelné bude- Pokud snoubenec počká s kytkou před domkem rodičů a já pak s tátou sejdu dolů po schodech terasy. Ta chvíle bude stejně nádherná jako před oltářem a ješte bude prostor na spontánní reakci, obejmutí. Nebudeme ještě sešněrovaně stát před tolika lidmi
Odpovědět
sambucca: to určitě :-) Mymáme obřad plánovaný taky venku - sice bude připravený pro případ nouze i sál,ale tn se mi už tolik nelíbí. Budeme si vzájemně všechny držet palečky, at se to povede ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
xterri: tak naštěstí u nás tradice nikdo neřeší,protože prakticky by to ani nešlo..bydlíme spolu a rodiče jsou rozvedení a bydlí za Prahou a my v centru..ani žádost o ruku neproběhla :-D i když to mi máma pak vyčítala. Požádal mě, tak přece jen je to moje ruka :-)
Odpovědět
Omlouvám se nějak jsem si nevšimla, že už jsme přeskočily na další stránku a myslela jsem, že mi blbne počítač. Tak jsem to ještě několikrát psala znovu. No jo, to jsem telátko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
konvaliko já taky koukám, jak nám to přibývá :-) pěkně
Odpovědět
Nesmíme si hlavně do toho nechat mluvit rodiče. Spolupracovat můžou, ale ne to celé koordinovat. Jen kdyby jim to někdo vysvětli. Hlavně budoucí tchýni. Už se jí nelíbilo to, že mě přítel požádal o ruku mezi 4 očima a ne na nějaké hromadné akci
Odpovědět
Moje budoucí tchýně ještě neví že jsem její budoucí snacha:-D
Odpovědět
Sambucca: Kde ty hosty potom ubytujete?
Odpovědět
dujinka: nejsem zase nějaký zapšklý tradicionalista, to ne :-D Ale polovina mojí rodiny je z Beskydska a tam na tradice docela dbají.Takže u nás musela proběhnout i klasická žádost u rodičů atp. - a upřímně byla to docela sranda :-N
Odpovědět
sambucca: Tak to jsi odvážná. Já bych to asi nevydržela - muselajsemto hned říct všem svým nejbližším.
Odpovědět
Tak snad zareaguje lépe než moje. Prý si musí koupit mnové šaty. Ale teď ještě ne, nemusí nám to vydržet. Je to sice pravda, ale urazilo mě to
Odpovědět
Koukám kolik stresů a starostí si dokáží přivodit nevěsty už nějakých osm-devět měsíců před svatbou :-D co budeme dělat měsíc před?
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy ste vtipný :-) má budoucí tchýně, je opravdová mrcha :-D to bych nepřála nikomu. Nazvala mě kur... na začátku a na prachy ačkoli muj milý žádné neměl atd mohla bych pokračovat :-) teď se přetvařuje v podstatě
Odpovědět
konvalininka: To je teda drsné. Jí řekni, že si nové šaty kupovat nemusí, že se všichni budou koukata na Tebe a ne na ní :-p
Odpovědět
Dujinka: to mě mrzí. Ale na druhou stranu, je vidět, že tě snoubenec opravdu miluje a stojí si za tebou
Odpovědět
Oproti vám mám docela pohodovou tchýni :-) fakt ta si to docel užívá. Sehnala mi kadařnici i kosmetičku a tak vůbec... máme i podobné názory, takže je to super. U nás je problém spíš s mojí maminkou - ta je proti celé svatbě a dává mi to dost najevo :-(
Odpovědět
Terri: Co se tvé mamce nelíbí?
Odpovědět
Tak nějak všechno.Zdá se jí to (po víc než dvou letech vztahu) brzo, myslí si, že je Lukáš ještě děcko (občas se tak chováme všichni), prý je srpen blbý, všechno organizuje podle máti Lukášova strana atp... samé blbé výmluvy a nelogické důvody. Dorazila mě tím, že se jí srpen nelíbí, protože bude moc horko ají potečou krémy na dortíky:
Odpovědět
xterri: proc odvazna? To spis muj drahy nabira sily jak ji to sdelit... ne ze by me nemela rada, ona proste bude zapasit s myslenkou ze se ji zeni jeji chlapecek. Taky si myslim ze to neni na me abych sve tchyni sdelovala ze jsem byla pozadana o ruku. Mel by ji to rict jeji syn ne? Moje maminka byla pozadana o ruku tyden po me, s kytici - byla moc dojata. Cela moje rodina to vi, z jeho rodiny zatim bratr.
Odpovědět
Nikdo nedokáže říct, jaká délka vztahu je ideální k navázání manželství. Tvoje mamka se asi cítí býti stranou, zkus ji nějak zaměstnat. Přijít za ní s něčím, že si jako opravdu nevíš rady. Ať má pocit, že vaše svatba stojí i na ní
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?