Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mi přišel set na krájení dortu..přítel se ptal co to je a já mu řekla,že tohle ho nemusí zajímat:))Byl zvědavej,koukl,ale nekomentoval..ani neřekl pěkný,blbý...achich...kašlu na něj:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Maci to je přesně jako u nás, na všechno hmmm, asi jo, teď to neřeš, nakopat jim do zadku :-p :-D
Odpovědět
holky, ja toho meho asi podcenila, predevcirem prisel s tim, ze zamluvil kapelu. :-) ;-) taky to byl jeden z mala ukolu, co dostal :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oni když chlapí chcou tak to jde! Jenže oni většinou nechcou! Ale já tomu svýmu taky říkala, fotografa a kapelu musíme vyřešit co nejdřív.
Odpovědět
ja prave ted resim fotografa a uvitala bych tip z ostravy a okoli. tak uvidime :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj skoroněvěsty :-D Můžu se přidat? Máme termín taktéž na srpen, a to na 8/8, obřad bude ve Viničním altánu :-) v pravé poledne, už teď jsem nervózní :-N Jsou tu nějaké budoucí nevěstinky z Prahy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky marikko, tak tě mezi námi vítám, já byla nervozní asi 14dní po požádání a teď jsem v klidu,protože je to za dlouho, ale pak tak 2měsíce předem začnu stresovat, to bude hrozný!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marikka001:taky jsme tam chtěli obřad, ale už měli volné termíny jenom na ráno...a to jsme nechtěli..nakonec to bude ve Štěchovicích:-)))
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám taky nasockovat? máme termín 21. srpna 2009 v kapličce Libeňskýho zámečku. Přípravy jedou na plný obrátky. Tudle jsem měla depku, že vůbec nic nemáme, takže jsem přinutila přítele vybrat oznámení. Dokonce jsme se i shodli no a teď už je v tiskárně. Snad to není moc brzo. No a hlavně musím rezervovat restauraci. Tam jsme ještě ani nebyli, tak doufám, že budou mít volno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teddyx2 : ahojky, no na oznámka si myslím, že je moc brzo, to budu řešit až na jaře, ale první věc je počet hostů, hostina, fotograf a hudba, to jsou problematický položky na seznamu, já to mám zatím v pohodě, ale co slyším od holek, tak už teď jsou některý zklamaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky...tak já se taky přidávám...my máme zamluvený termín 14.8.2009 na Libeňským zámečku, ale v obřadní síni...vychází to na 5,5 výročí našeho vztahu...takže se moc těšíme...ale taky nic moc ještě nemáme...jen ten termín, fotografa a já bižuterii, ale taky bych už něco moc chtěla..ale nějak zatím není čas...miláček je přesně typ podle kterýho je ještě dost času a já studuju 3.ročník (bakalář) tak nemám vůbec čas na nic...Ale moc moc se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všechny Vás zdravím a prosím, prosím, zda se můžu přidat??? :-) Jsem ze Zlína a vdávat se tam taky budu :-) a budeme to mít 22.08.2009 a už se oba strašně moc těšíme. Už jsem byla i zkoušet novou kolekci St. Patrick šaty a v albíčku mám asi 5 favoritek, ze kterých si pořád ne a ne vybrat... A pak máme už zamluvený termín u nás v evangelickém kostele, ale na přesné hodině jsme se ještě s kazatelem nedomlouvali, protože u nás zase tak často v kostele svatby nebývají :-) No a teď aktuálně hledáme kapelu, což je docela oříšek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky chickkky, já si myslím, že nejlepší jsou 3 a 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je, ahoj Zuzabro :-) Díky za radu, ty 4ky = St. Patrick, kolekce 2008 BIANCA a 3ky jsou taky St. Patrick kolekce 2008 BALTA. Zatím 4ky vedou ;-) mám na nich danou v tom salonu už i zálohu, která je sice nevratná v případě odstoupení od smlouvy, ale pokud bych se ještě rozmyslela v tom samém salonu nad jinými šaty, tak není problém "dát zálohu" na ty jiné vybrané :-) Mně se ještě moc líbily ve skutečnosti i ty 2ky což jsou už nové šaty 2009 taky St. Patrick, pod názvem Premier. No uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chickkky, já jsem si zálohu ještě radši nikde nedávala, pořád si říkám, co když, chci počkat na nové kolekce, tady v Ol přijdou v půlce listopadu a do prosince chci mít zamluvený šaty, ať mám klid 8-) já mám svoje favoritky, ty 5 ve svém albu, ještě uvidím, ale zatím jsou nejkrásnější, já už bych tak nejradši, ať je léto a mám už všechno zařízený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: no, u nás ve Zlíně jsou právě kolekce na rok 2009 už všude dostupné, takže proto já už takhle sháním a rozhoduji se, protože ta kolekce 2009 je už normálně u nás na Zlínsku na příští rok až do září už porezervovaná!!! takže hrůůůza a nic nového už nebude, takže ať nepřijdu zkrátka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to jsem nevěděla, že jste ve Zlíně takový rychlíci ;-) tak to já si ještě počkám :-S ale příští týden snad už bude, budu si volat, ale šatičky už moc chci mít domluvený!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojik, no my chceme mít drobnosti jako oznámení, vínečka, čokoládky atd co nejdřív. Největší oříšek budou asi šaty, protože já nejsem žádná twiggy. Nejspíš si je nechám ušít, jen doufám, že to nebude stát majlant. Co se týče hudby a fotografa, tak máme už zařízeno. Hlavně teď musíme zarezervovat místo hostiny. To teď hoří nejvíc....
Odpovědět
Holky, my tedy místo na hostinu a večerní mecheche vybrané už máme, byli jsme tam, jsme z toho nadšení, ale zatím jsme tam nevolali, myslím, že zítra to napravím, přecí jen by mi bylo líto, kdyby nám pak řekli, že už je náš termín obsazený :-S JInak ale už máme hudbu - bude to DJ Bory, bude i karaoke a videoprojekce, můj výmysl to nebyl, mě nikdo zpívat nedonutí :-D A co mě teď trošku deptá je výběr kameramana a fotografa :-| Je toho tolik a najít fakt někoho, kdo dobře fotí - je oříšek ... ani pořádně nemám zkušenosti s cenami, ale počítám - nebo doufám, že bych se vešla tak do 5 tis. za kameramana a 5 tis. za fotky, ale to jsem asi naivní :-D ALe mám představu, ráda bych chtěla mít zdokumentovaný celý den - ale tak, že chci finální video tak max. na 10 - 15 min. sestřih pod hudbou, nic nudného, nic dlouhého 8-) A fotky mi možná stačí jen do konce obřadu - to nevím, jak to máte vymyšlené vy, chcete mít fotky od fotografa v průběhu celého dne nebo jen po hostinu? Tady jsou ty ceny tak šílené, že za celý den dám 10 000. ALe zase je to památka, tak na tom nechci šetřit =-) NO uvidíme, co najdeme, nejradši bych tam měla i video i fotky během celého dne :-) a to i na přípravách, samozřejmě :)) Pak další věci, jako je kadeřnice a vizážistka - nevím vůbec zatím kam půjdu... ale ráda bych měla příčesek na svatbě - tedy vlásky na clipsu pravé, takže chci někoho, kdo s tím umí a kdo s tím má zkušenost, nevíte o někom v Praze??? :-)) Pro šatičky jsem víceméně rozhodnutá, nechám je šít u Asapa, zatím čtu jen samo chválu, až na poslední příspěvek ]-( Tak snad nebudu zklamaná .... :( Necháváte si tu ještě někdo šít šatky u Asapa?
Odpovědět
ahoj holky, tak fotografa uz mam, nechceme ho na cely den, ale jen na obrad a foceni po nem, portrety atd. dam za 160 fotek (80 vyvolanych) 4000,- a to mi vzhledem k tomu, jake hruzne ceny jsem se tady dozvedela pripada docela slusne. takze mame misto, termin, hostinu, kapelu a fotografa. ted se chystam na saty, vubec nevim, co mi bude sluset a taky uvazuju o usiti, ale zatim se mi u asapa nic nelibi, nejsem zrovna fanynka volanku a dlouhych vlecek. tak nejdriv musim vyzkouset styl, nastesti v ostrave je plno salonu s ruznymi typy satu. kadernici mam jasnou, kvuli ni se vdavam blizko ostravy a ona si dokonce podle me prizpusobi dovolenou, striha me uz hodne roku no a v liceni pomuze sestra, tanecnice latiny nebo jeji kamoska, taky tanecnice a vizazistka. ted se domlouvame na oznameni, asi bude vlastni vyroby, stejne jako jmenovky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My naštěstí budeme mít fotografa kamaráda, fotí dobře a bude tam s námi až dokonce, ale fotky budu chtít tak do hostiny a na krájení dortu, pak už je to na něm, jestli se mu bude chtít fotit nebo ne, ale jako odměnu dostane oběd, dort, výslužku, možná si řekne o peníze(500-1500Kč za práci), zaplatíme mu určitě materiál a pozveme i jeho přítelkyni, normálně by zvaní nebyli, je to takový vzdálený kamarád.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame na foceni http://www.lukasapetra.com :) Sice je to docela vysoka cena, ale myslim, ze za tu kvalitu se to mnohonasobne vyplati :) Nakonec jsme si rekli, ze fotograf bude jediny kde se nebudem ohlizet na cenu, vzdyt fotky je vpodstate jediny co nam po tom dni zbyde... :D Saty mam od asapa .. uz i doma a jsem vcelku spokojena, jen pak udelam drobny upravy tesne pred, aby i po takovy dobe presne sedely a dodelat nejaky poutko na vlecku a podobny drobnosti :D Na obrad ted shanim nejaky hezky mensi zamek v okoli (nejspis budem mit obrad jenom se svedkama) :D Hostina nebude a po obrade a foceni nejspis pojedem na zahradu k babi, kde by melo byt grilovani a raut a tak pro vsechny, co to s nama budou chtit oslavit :D Jsem zvedava az to dovymyslime a dozaridime jak to spocitame na penizky... puvodni verze s normalnim obradem, hostinou a pak rautem pro kamarady nas vychazela na skoro 120 000 :((
Odpovědět
ja mam na foceni radima horaka, www.soundpoint.cz/fotopoint.php ma taky krasne fotky
Odpovědět
ahojda:) no tak my máme na focení taky zamluvené potůčkovi:) chci je na celý den - ten nejrozsáhlejší balíček...kameramana nechci, to mi přijde zbytečné ;-)
Odpovědět
luphen, kameramana jsme taky zavrhli, bude tocit kamarad, rikam si, ze takove spontanni video je kolikrat lepsi nez vyumelkovane. ale umelecke fotky chci kazdopadne, proto profi fotograf na obrad a po nem. pak uz nam staci fotky od kamaradu, jak se bude parit atd. :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky.........přidávám se k vám s datem 8.8. :).........................jak tak čtu, co máte všechno zařízené, začínám být skoro nervózní, že zatím nic nepodnikám |-| . Zatím máme pouze hostinu, jinak vůbec nic. Ale šatky si chci nechat ušít, takže nemusím chvátat do salonu kvůli rezervacím, obřad bude v kostele, takže tam platí to samé (přeci jen se tam nevěsty neboxují o termíny). Vlastně mám ještě kameramana, i když mu o tom nikdo neřekl :-D . Je to bratrův nej kamarád, která tato videa dělá profesionálně, takže ten je jasný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky můžu se taky přidat?mi máme termín 1.8 2009 ale ještě nepodnikám žádné přípravy přijde mi že je brzo.akorát mám vybrané šaty,jenže nemůžu vědět jestli je budu mozt mít za třičtvrtě roku?vy nemáte takové obavy?nebo třeba že by jste otěhotněli a pak museli na rzchlo vše měnit?ja teda s tím docele bojuji.
Odpovědět
ratatooy, tak otehotnet do svatby neplanuju, takze toho se nebojim. trosku srach bych mela akorat z kolisani vahy, ale nastesti mam uz dlouho stejnou postavu s mensimi vykyvy, ale zadna twiggy nejsem. taky zalezi, kde si ty saty shanis, ze jo...v mensich mestech s malo salony je to mozna problem, sat malo a nevest v lete hodne. ale ja jsem z ostravy a tady je salonu plno, tak me to moc netrapi. chci vyzkouset co nejvic typu satu a pak se rozhodnu, jestli si je radsi nenecham usit. moc se mi nechce platit cca deset tisic za saty, ktere budu mit strach neposlapat. to si je radsi necham usit v cine za polovic a budou moje. ale fakt jeste nevim. zkouset se kazdopadne chystam uz ted v listopadu. jinak myslim, ze nejdulezitejsi je misto a termin svatby a hostiny a zbytek ma cas :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš asi jednodušší.mi máme 4 salony a větší velikost je problém.sama potřebuji tak velikost 44-46.navíc se o mimi snažíme už rok a půl takže nemůžu vědět co bude v srpnu.ale moje obavy jsou také abych šaty neponičila nebo tak a navíc ty které jsem si vyhlídla jsou ted novým modelem ale co za třičtvrtě roku jak budou vypadat,když si je mezi tím pár nevěst půjčí.
Odpovědět
Tak mám fotografkuuu, jupííí :-D Původně jsem chtěla Zuzanu Scharf, ale má už tenhle termín plný, tak mi ale doporučila pár dobrých fotografů a vybrala jsem si Lenku Senicovou - www.http://www.baladova-galeriesvateb... Myslím, že cena je super, za celý den 9500, zatím ale nemáme rozhodnuto, jestli budeme chtít celý den. Paní je strašně milá, hned mi volala, fotky má krásné, žádnou nudu. Tak nějak přesně to, co já od toho očekávám, prostě šťávu ;-) No a zítra jdu do svatebního studa Marry, juknout se na šatky, ale stejně je nechám určitě šít, buď právě u Marry a nebo přímo u Asapa, mám jasno :-)) tak se jdu s paní domluvit, tak pak dám echo, jak jsem dopadla :-D Mám troje žhavé favoritky mezi šatkami, ale stále váhám, váhám... :-) Dobrou noc ** a oživme to tu trochu, červenec žije a my jsme vzadu :-)) Ratatooy, zkus se mrknout na diskuze Asap ... a nebo koukni na wéwéwélevnesvatebnisatycézet :-) Je to to studio Marry, ušijí ti šatičky, které si vybereš, i podle obrázku, tak to udělám přesně já :-) A je to dost cenově dostupné, já bych v Praze dala za půjčení min. 10 tis. Takhle od nich mám šaty za 10 tis podle svých představ a klidně se v nich můžu válet v blátě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?