Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
muj pozadavek na kytku byl...ze by melo byt vic odstinu ruzove...prevladat staroruzova...ale jak to teda vlastne bude nevim...ta kvetinarka vaze opravdu krasne, je to nastavajiciho rodina a ma vkus...takze ji slepe duveruju a snad to bude v pohode...a barvu svatby nemame zadnou...na stolech bude jen bily ubrus, smetanova organza jen ciste napnuta a na stolech ve vetsich sklenicih od vina kvet ruze bily nebo kremovy a obrousky 2 v sobe, kombinace bile a smetanove.... maslicky na myrty jak mam v albumu ruznobarevne, moje kytka do ruzova...takze nic konkretniho...ani zadne druzicky v nejake barve, nic podobneho...zenich je cely v cernem a vypada jako James Bond... :-D teda kosily ma champagne, jako moje saty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai - budeme se snažit, abysme byli co nejdřív. Ovšem bylo nám řečeno, že čím dýl budeme počítat, tím víc dostaneme stravenek ;-) Tak já ti nevím :-D ale taky budu ráda, až od tama vypadnu a myslím, že nebudu jediná, takže se neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: kytka potřebuje šero, chladno a vzdušno, takže kaly se sušily na půdě, moje svatební se suší u květinářky ve světlíku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky hodila jsem do alba pár foteček jedna je profi a ostatní od svatebčanu. Profi budou koncem týdne
Odpovědět
holky, ze mě byla květinářka taky na prášky, teda spíš z mých kytek. Lile se totiž na svatební den nerozvily - což mi vůbec nevadilo. :-) a ona byla ráda, že nějak teplem rozvinula aspoň ten květ do vlasů a na prstýnky :-)) jinak jsme měli na autech, na stole i v korsáži ženicha plané trnky a ty jsem jí stříhala na louce ve čtvrtek před svatbou, tak se taky divila, ale moc hezky to zvládla, udělalo to i v květinové výzdobě valašského ducha a bylo to moc hezké :-) a to nemluvím o tom, že jsem jí na srdce na auta dovlekla vlastní břečtan :-)
Odpovědět
ninus: moc vam to sluselo :) krasna rodina.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ninus: ta profi fotka je fajná, líbí se mi, jak tam svítí sluníčko. A seš kočka, máš krásné kočičí oči a heboučkou pleť, takže jsem moc zvědavá, co bude na těch dalších fotkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: fotky ěkné, jsem taky zvědavá na profi, sluší vám to :-) já už mám dnes volno a nějak mi pořád nedochází, že už pozítří je svatba, nebo, že se snad vdávám já =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus, hezké fotky, vypadáte šťastně a spokojeně:o) Já ti pochválím manžela, vypadá jako velkej sympaťák :-) . nnell: v klidu, já si ještě ani v sobotu ráno u snídaně nepřišla jako nevěsta... Nějak mi to docvaklo až v momentě, kdy jsem se oblékala do šatů:o) Největší stresy jsem měla v pátek, všechno mě vytáčelo, chtělo se mi brečet a přišlo mi, že kromě mě a manžela ta naše svatba snad nikoho nezajímá (zajímala, jen já jsem měla zatemníno:o)). Tak pevný nervy, ať to všechno klapne na jedničku!! A pozdravuj ode mě v sobotu Zuzku (když jí řekneš křestní jméno a kdy nás fotila, bude určitě vědět) :-)
Odpovědět
nnell: budu na tebe moc myslet, já byla lehce nervozní jen v pátek a v sobotu jsem si den krásně užívala. stres přišel jen v momentě, kdy si pro mě přišel Pavel, ale pak zase úsměv, pohoda :-) přeju ti,. ať je to nejkrásnější den v tvém životě.
Odpovědět
ninus: pěkné, šťastná rodinka, tak to má být :-) gratuluju a přeju moc štěstíčka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
civet: vyřídím ;-) a jinak díky za podporu holky, taky doufám, že to vyjde všechno v pohodě, ale jak říkám, zatím mi to moc nedochází. Ale je mi jasný, že ty stesy přijdou, zítra toho mám strašně moc, takže taky myslím, že to nebude bez problémů, já jsem hroznej nervák ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nnell: všechno bude v pohodě, buď v klidu a nenervuj se, stejně to za to nestojí :) holky, tak nakonec jsme si vzali volno 29.10. a chteli bychom na minisvatební cestu jen na ten prodlouzený víkend na 4 dny jen tady u nás a vybrali jsme tak predbezne Beskydy, protože jsme tam vlastně nikdy nebyli ... okolí Rožnova pod Radhoštěm apod. ... tak holky poraďte, resp. Mai poraď, ty jsi odtamtaď, tak určitě budeš vědět, ne? :) ... nějaký pěkný hotýlek, penzionek ...
Odpovědět
hani: taky planujeme jen prodlouzeny vikend...v prac to jinak nepujde a chci volno mezi svatkama (jestli to pujde), letos to vychazi teda pekne blbe a sezere to hodne dnu z dovolene... my taky byli na vikend na Roznovsku...klasika jsou Pustevny, libilo se mi tam... nejlepsi je se kuknout treba na stranky: beskydy.cz
Odpovědět
Profilova fotka
My si někam vyjedeme příští léto. Vydržíme to a navíc někam v zimě, brrrrr :-S Tak zítra už je zase pátek, to je hrozný, před týdnem si tu holky přály pěknou svatbu a od zítřka další nával svateb :-N Toto letí, to je hrozné...přede mnou už jen dva víkendy za svobodna, no užiju si to ve volební komisi, ale na víkend, až budeme novomanželé se mooooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jináč včera jsem byla posedět s kamarádkou, kterou jsem neviděla cca 3 měsíce, tak mi říkala, že se ptala nějaké novomaželky, jestli je rozdíl před a po svatbou ve vztahu těch dvou. A prý že je to stejný, žádný rozdíl. Tak proč se brali? Podle mě je tam rozdíl veliký, zaprvé už je to manžel, ne přítel (můj přítel může říct každá holka, puboška, ale MANŽEL to zní přece jen líp), zadruhé si myslím, že manželství se prostě nedá popsat slovy - žít na psí knížku mi přijde trochu zbabělé, protože když chci s někým být napořád, proč se nevzít, spíš mi přijde, že lidi odsuzují manželství proto, že mají sami strach definitivně se spojit s jedním člověkem a oni na to přece papír nepotřebujou. To je zatím to nejhorší, co jsem slyšela, jakej papír? Tam jde o papír?No nic... Takže sečteno podtrženo, manželství je prostě dar pro ty dva a lidi, kteří tohle říkají a utíkají od toho, se hrozně ochuzují.. Pardon, ještě nejsem ani vdaná a už tu píšu takový filozofický úvahy, jsem nějak naměkko a tady ten názor mě včera trochu mrzel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, pro mě to nebyla nějak zásadně velká změna "zvenku", ale prostě tak nějak uvnitř mě to zase víc inspirovalo, že se člověk musí ve vztahu hodně snažit a makat na něm. Navíc máme skvělý společný zážitek, jsem strašně ráda, že hosté jsou spokojení, můžeme jet na líbánky... zatím nevidím nic negativního - krom vyřizování papírů. A užívám si srandu s novým jménem :-D Jen teda si musím nechat zmenšit snubní prstýnek - tzn. 14 dní bez něj, fňuk :-( Sotva jsem ho dostala na pařátek, tak ho musím "vrátit" :(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak, zatím taky jediný negativum je vyřizování papírů, navíc jsme si o nové občanky požádali tady v praze a bylo nám řečeno, že když to tedy musí poslat na trvalé pobyty atd., tak budeme mít nové občanky nejdříve za 2 měsíce ... no super a pak teprve abych si vzala dovču a jela do Třeboně vyřídit pas a řidičák ... kupodivu na životní poj. a penzijní přip. to šlo všechno raz dva ... vyplnit online formulář a hotovo, stejně i u stavebka. Co vám ještě zbývá vyřídit? Mě banka, řidičák, pas, napsat to majitelce bytu, který máme pronajatý a to je dost možná všechno, ale netuším, jestli jsem na něco nezapomněla. Ale jinak si připadám trochu schizofrení, na papíry klientům se zpětným zářijovým datem se musím podepisovat starým jménem, když je k tomu prův.dopis, tak tam už jsem novým jménem atd.atd., trochu mi z toho hrabe a často tisknu některý papíry několikrát, než je to správně :-D
Odpovědět
Ahojky holky, mám na Vás velkou prosbu....JAK TO MÁM UDĚLAT SE SVATEBNÍ CESTOU??Vždyt budeme mít neplatný občanky....Vůbec nevím jak to udělat....a den D se blíží strašnou rychlostí.....Mám nervy nadranc....Prosím poradte mi...díky
Odpovědět
sany: rada bych Ti poradila, ale nemam zadnou zkusenost..ani z okoli... a pasy nemate? kam a kdy jedete? pevne nervy...i kdyz ja teda taky vysiluju..vcera jsem to fest prehnala...a taky dobre, rekla jsem si tak takhle teda ne a dneska se citim dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
V tom případě asi pas, nic lepšího mě nenapadá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sanyblack: Kam jedete? Jestli do zahraničí, tak jeďte na pasy, ty jsou platný myslím 3 měsice po svatbě. A jinak Lulinko, já teda upřímně řečeno rozdíl ve vztahu před a po svatbě nevidím. Prostě jsme se vzali, měli jsme super "mejdan", ze kterýho nám zbydou nádherný svatební fotky a svatební dary, užili jsme si svatební cestu... Ale jinak je to furt stejný. Manžela mám furt stejně ráda, nic se v mých citech nezměnilo (a po 6 letech jsem ani nečekala, že by se měnilo jen kvůli svatbě). Já jsem chtěla svatbu (a manžel taky), protože chci děti až do manželství a některý věci jsou prostě jednodušší, když jsme manželé (myslím tím právně) a obecně před lidma můžeme vystupovat oficiálně jako sezdaný pár. Ale nějaký vnitřní změny jsem od svatby nečekala. A co se týče dokladů, tak jsem lempl, protože jsem zatím neudělala vůbec nic:o/ Nechávám všechno na poslední chvíli (a pak si za to budu nadávat).
Odpovědět
Profilova fotka
Do zahraničí jde jezdit pouze na pas, občanka s ustřihlým rohem je jako cestovní doklad neplatná. Pas prej sice taky vlastně neplatí, ale nikdo to neví :-D Ty tři měsíce jsem taky slyšela, ale nevím, ejstli je to opravdu tak. Každopádně já jedu na starý pas, stejně musím jet na staré jméno, protože letenka je zabookovaná na staré jméno. Z dokladů mám zatím jen oddací list - vyřízení trvalo 10 vteřin :-D Na zbytek se teprve chystám - občanka, řidičák, techničák, katastr, banky (zároveň budem některé účty rušit a zavedem novou koncepci), pojistky, zdravotní pojišťovna, telefon .. snad je to vše, ufuf. Mám zásadní problém s kartama, bookovali jsme teď tři hotely na listopad a prosinec (kvůli výstavám se psem), ale nemůžu to udělat svojí kartou, páč je na staré jméno a karta musí být na jméno, se kterým přijedu, fakt bezva. A po svatbě j největší změna to, že chodím s výrazem šťastného blba :-D
Odpovědět
pekne, ifoun :-D :-D krasna tecka :-D
Odpovědět
Ahoj holky... nevěsty i manželky :-) Omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale nestíhám a navíc začínám mít nervy na pochodu... Ráda bych slyšela Váš názor na to, že si chci skoro 14 dní před svatbou změnit svědkyni... :-(
Odpovědět
ahoj, sice nemam svatbu ted ale pristi rok.. ale andrejka.86 - svedkyni muzes zmenit i tesne pred obradem ;-) a pokud tu zmenu chces, neohlizej se na nikoho natoz na tu puvodni svedkyni :-)
Odpovědět
andrejka: no to zalezi...proc ji chces menit? proc bys nemohla...ted jen jak to rict aby se to nekoho nedotklo, ale opravdu zalezi na okolnostech... a asi to musi byt duvody, ze... :-)
Odpovědět
katka.k. : rozlučka: přišla o 3 hodiny později, hostinu pro 10 bab jsem chystala celou včetně výzdoby obýváku sama. Pak jsme šly na diskotéku, vůbec se nebavila, nepozvala na drink, nenechala zahrát písničku (mimochodem jako zbylých 9 holek), a vypařila se bez rozloučení a díky za pozvání... včera zkouška účesu - svědkyně nikde.. v pondělí jsem jí psala, že už se to fakt blíží, že bysme se mohly sejít a doladit detaily a ozvala se dneska že prý jestli můžu dojít k ní a že bychom to vyřešily doma (má dvě děti, 5 a 2 roky).. už vidím, jak kolem nich lítá a něco zařizuje.. jako řekla jsem si DOST! Chci mit perfektni svatbu a ne se nervovat jeste ze svedkyne...
Odpovědět
hmmmm....to je neprijemne...ja mam taky hodne zaneprazdnenou svedkyni, ale je fakt, ze casto jen tak vola...a prestoze jsme kamaradky od miminek,tak to nikdy tak moc nedelala a ted citim zajem a starost...holcici rozlucku usporadala sama...ja jsem to ani necekala a ani neocekavala od svedkyne...spis mi jde o to co pro sebe znamename a aby to nebylo momentalni nadsene kamaradstvi, ale byla si jista, ze jsme pratele na cely zivot...a to ze se sama angazuje me spis prekvapuje a je to mile... :-) sama musis vedet jaky mate vztah...zkusila bych treba jeste za ni zajit, opravdu se s ni potkat a rict ji to a kdyby se k nicemu nemela tak ji rict, ze to pro Tebe hodne znamena a ze to nejspis i pro ni bude uleva a Ty budes mit pocit, ze jsi udelala max.
Odpovědět
no... to jo, ale ja si myslim, ze kdyz jsem 2x rikala, ze mam zkousku ucesu a zrovna mela na praci neco jineho nez se k tomu vyjadrit a vsechny se ptaly, jak to budu mit tak myslim si, ze delat jeste ze sebe vola a domlouvat ji je naprosto zbytecne... Navic mi rikaly holky, co jsem se tak ptala, tak vypadala pry takova nemastna neslana.. jsem se na te rozlucce malem rozbrecela, ze proste prisla tak pozde a pak si jen sedla a nerekla ani BÚ! Jsme kamarádky už pár let. Ona je fajn, ale jak jsem zjistila, tak není organizátor, neumi udelat srandu.. fakt me to pak hodne mrzelo... Nejsem nastvana, ale mrzuta :-( A navic se sverila kamosce, ze z toho ma strach z toho svedectvi, ze je nerovzni atd. tak jen doufam, az ji to dneska pujdu oznamovat, ze mi padne radosti kolem krku a nevyhodi me z bytu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?