Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se těším na zkoušku šatů, ale ta je až 25.10. Snad se do nich vlezu, spíš mám strach, že se mi přestanou líbit :-(
Odpovědět
nnell: to je parádička, už se na tebe těším nevěsto :-) lulinka: neboj, nepřestanou, včera jsem projížděla všechny šaty, co jsem si kde zkusila a po svatbě mi ty moje přijdou nej nej :)
Odpovědět
catry - teda kdyby nám to na vsetínsku vyšlo, myslím to sluníčké,bylo by to vážně super.Ale jak psala katka.k pořádně se to dá předpovědět tak na 3 dny.takže nám vážně nezbývá než si počkat. ;-) katka.k - jak říkáš, i kdyby mělo lét jako z konve,stejně to nic nezmění na svatbě a rozhodně nebudu nějak řešit vlečku na šatech.Při nejhorším se vyhodí jen boty od blata. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, pořád to blo hrozně daleko a najednou už je skoro půlka října :) Ale zatím to vypadá na samé spokojené říjnovky, takže doufám, že to vyjde opravdu všem ku spokojenosti :) My bysme měli mít tento týden fotky a snad i celé video, tak jsem natěšená :)
Odpovědět
if: já taky , zrvna psal fotograf, že foteny by mohly být už zítra - ale ještě poputujou k nám... a videjko chce dát Pajik do kupy o víkendu
Odpovědět
Profilova fotka
mai: my máme všechno jen elektronicky, nechtěli jsme žádné fotky tisknout, chceme fotoknihu a nějaké pro ostatní (příbuzenstvo a tak) dáme vytisknout potom. I naše doktorka chce jednu, zatím má vystavené jen oznamko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mai: a koukala jsem na fotky ze svatebky, mooc hezké jste to měli, ta chalupa vypadá skvěle a termálka taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Přihodila jsem dalších 6 fotek od Zuzky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr: ani tři dny dopředu neví, jak bude.. Ve středu před naší svatbou hlásili na pátek vytrvalý déšť a 14° (a zeptej se If, jak měli), nám polojasno s deštěm a 13°. Prostě se počasím nenechte zviklat, nějak bylo, nějak bude a svatbu si užijete i tak. V drobným dešti se fotit dá a takovej ten brutální slejvák vám nehrozí, protože ty bývají v létě společně s bouřkama.
Odpovědět
Profilova fotka
civ: teda ty vase fotky mi dávají :) ... nádhera x-)
Odpovědět
if: že doktorka :-) my budem mít taky fotoknihu, moc jsem to nepochopila, musím mu ještě zavolat, asi myslel jen náhledy, pochybuju, že by dělal výběr bez nás... a jojo, ten srub byl nádherný, řekli jsme, že jsme novomanželata, tak o nás pečovali a ještě jsme dostali dárek a apartmán s vířivkou :-) krásné počasí jsme měli :-) civet: ty mi dáváš holka, já jen čím dál víc lituju, že jsem ti tu Scharfku pustila a čekám, co bude u nás... jestli tam nebudu jak bečka a jak se ksichtím...to jsou nervy :-D
Odpovědět
civet: ty fotky jsou doknale, neuveritelne...Zuzka je album od albumu lepsi...a ty jsi teda neuveritelne fotogenicka... holky: jak vlastne probiha foceni?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky děkuju za pochvaly. Já jsem z těch fotek úplně mimo, viděla jsem je snad už 100x, furt na to koukám znovu a znovu a nemůžu se vynadívat. Nevím, co budu dělat, až Zuzka dodá komplet... mai: neblázni, podívej se na svoje neprofi fotky, jak ti to tam strašně sluší a oba vypadáte moc hezky! Žádná bečka, ani ksichty. katko, já jsem věděla, že jsem fotogenická, pár lidí už mi to řeklo, ale netušila jsem, že když se k tomu přidá um profi fotografa, že to dopadne takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zjistila, že do svatby už mám skoro všechny dny plné práce a školy, tak mi to snad uteče ;-) Teď dva víkendy volby, v týdnu škola, no ale stejně mám pocit, že se to teď ty poslední dny nějak táhne..už nic nepřipravujeme, všechno máme :-)
Odpovědět
lulinka: tak to Ti teda zavidim...my mame ted o vikendu svicu a zaridit ji, je snad o mnoho narocnejsi nez celou svatbu...hlavne v malem casovem obdobi moc veci... uz aby byla nedele...
Odpovědět
Profilova fotka
Katka - Tak to my nemáme. Nezbyly peníze. Přítel rozlučku chtěl, ale zjistil, že to finančně nedá a já půjdu max s nej kámoškou na pivo. Ale je to pro mě lepší, než jít s celou bandou, takhle v klidu pokecáme nebo půjdeme ve čtyřech já a přítel a kamarádka s manžou, takže tohle mě mine. Spíš se děsím těch voleb, teda nevadí mi sedět v komisi, vezmu si tam vždycky něco na čtení, ale když jsem viděla, jak se budou letos sčítat hlasy do zastupitelstev...tak mě málem omývali :-D
Odpovědět
luli: nic si z toho nedělej, já taky strávím dva víkendy u voleb - jen z druhé strany. Budeme o tom psát a moje sobotní služba se můe protáhnout z dvanáctihodinokvy až do rána. Záleží, jak moc rychle budete, vy komise, sčítat. :-) Tak snad nás nenecháte dlouho čekat na výsledky. :-((
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, četla jsem vedle o sušení svatební kytice mrazem.. tak mě napadlo - co jste udělaly (resp. uděláte) se svou svatební kytkou? Já jsem měla kytici z jiřin, podle mě nesušitelné a i kdyby se to sušit dalo, tak bych jí stejně nesušila, nevím, kde bych ji přechovávála. Odvezla jsem si ji na svatební cestu, tam mi tak napůl uschla a trochu schnila, tak jsem jí na konci líbánek (už značně jetou) rozvázala, schovala si z ní tu červenou mašli a špendlíky, vytahala z ní drátky a umělý části, to vyházela a kytku jsem pak obřadně po kouskách rozházela do řeky (na líbánkách):o))
Odpovědět
Profilova fotka
Mně kytku suší květinářka a budu ji mít doma, mám t ak doma i usušenou kytku, kterou jsem chytla na svatbě sestřenky před 6 lety (tehdy už jsem byla se svým současným manželem), takže si nostalgicky nechám i tu svoji, páč k sobě patří :)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si kyti nechala doma ve vaze, kolem máme přáníčka, oddací list a pár dárků, zezacatku byla ve vode, ale i tak ty tri kaly, ktere v ni byly shnily, tak jsem je vytahla, vodu vylila, kytka pomalu usycha, takze na vikend planuju, ze ji rozeberu a neco si z ni treba schovam ... i kdybych byvala alespon po odstraneni kal ususila kytku jen s ruzema, tak stejne myslim, ze par let bych ji mela doma a pri stehovani bych ji nakonec asi stejně vyhodila, protoze pro me by se to stejne stal lapac prachu ... na pamatku mame spoustu jinych veci :) a hlavně, že je vidět na fotkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já normálně lapače prachu nesnáším, ale u kytky děšlám výjimku, doma nemáme žádné "ozdobné" věci, takže kytka bude jedna z mála dekorací :) A tu, co mám schovanou už 6 let, tak vypadá furt dobře :) Jsou to bílé kaly.
Odpovědět
if: sest let stare kaly? a ty byly zmrazene nebo susene? myslis, ze bys je mohla vyfotit a dat nachvilenku do alba? to by me opravdu zajimalo...videt to od nekoho kdo je ma proste jen doma :) ja moc teda neuvazuju ze bych si kytku nechala, ale zase kdyby se opravdu povedla a slo to...tak na nejaky ten patek..praznych zakouti mame doma dost a ve vysoke vaze, pres metr vysoke by to mohlo vypadat dobre....ale moje kytka je pro me jedno velke prekvapeni, takze uvidime, jestli si ji vlastne budu chtit nechat :-D ale mit ji, if, jako Ty, tak do toho snad jdu...prestoze jsem to nikdy predtim nechtela... ;-)
Odpovědět
holky, mi se kytka po svatbě krásně rozvila, na svatební cestu jsem si ji nevzala a jak jsem se vrátila, byla už mrtvá - holt křehunké lilie. Je mi to líto, byla nádherná, ale zbudou mi aspoň vzpomínky z fotek a krásné špendlíky.. :-) myslím, že jinak máme krásných památek dost. O mražení jsem slyšla, ale nestihla jsem si ho před svatbou domluvit a po svatbě byla krutá nestíhačka, tak nic... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jo, šest let staré kaly, je sušená, mám ji u našich, ale jedou zítra do Phy, tak jim řeknu, ať mi ji vemou a nafotím ji. Já tu svoji kytku miluju, jsem moc ráda, že se povedla tak, jak sjem chtěla. I když prej někteří návštěvníci květinářství byli v šoku, jak může mít nevěsta tmavou kytku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if: co je na tmavý kytce pro nevěstu špatnýho? To mě teda nikdy nenapadlo... kamarádka měla kytku z tmavě hnědých kal + bílý frézie, řekla bych, že možná ještě tmavší než ty, vypadalo to dobře... Co někteří lidi nevymyslí...
Odpovědět
Profilova fotka
No, asi musí mít všichni bélé kaly nebo béžové růže ;-) Je pravda, že moje je hodně tmavá, ale aspoň jde líp vidět na světlých šatech :-D A květinářka byla nadšená, že konečně mohla uvázat něco origináního a nezvyklého :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se ty moje jiřiny sice líbí v bílý barvě, ale jsem výraznej typ a s bílou kytkou k bílým šatům bych vypada, že žádnou květinu nemám:o) Mně se ty barevný, výrazný kytice líběj a zrovna k tobě mi teda ta tmavá sedí:o)) Já jsem taky chtěla výrazně barevnou kytku, aby se mnou nesplynula, chápu nadšení tvé květinářky:o)
Odpovědět
ja se teda divim, ze se nekdo divil...prijde mi, ze dneska ma hodne nevest barevnou, tmavou kytku...holky, u vas obou ale byla netradicni cela vazba a hlavne teda pouziti kvetin...takze musely floristky jasat :-) ja bych chtela obri ruze, puvodne to mely byt pivonky...ale nakonec to nejak vymysli..."scukem" karafiatu, coz vypada jako pivonka a plus velmi rozvite ruze...me se nejvic libi ty, co jsou kerovite...ale jaksi taksi ted taky nedostupne...objadna pry nejake velke a necha si je predkvest...vubec nevim, co me ceka... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, ze mě neměla květinářka moc radost:o)) Ale to proto, že jsem chtěla červeno-žlutý žíhaný jiřiny a prudila jsem jí cca co 14 dní, jestli teda budou a ona prudila asi 5 svých dodavatelů, kteří jí ale všichni posílali někam, že tu barvu neslíbí, že jí můžou na 100% dodat jen růžový jiřiny, ty červenožlutý že asi ne... Až do čtvrtka před svatbou jsme ani jedna nevěděly, jestli kytka bude z jiřin a nebo budou muset být gerbery. Měla ze mě asi pěkný nervy, chudák:o)) Ale byla pak moc ráda, že se mi kytice líbí a že splnila mé představy:o) Akorát teda já měla mít žíhaný jířiny, svědykně červený (což měla) a maminky žlutý - ty nevyšly, měly stejný jiřiny jako já, jen menší vazbu. Ale nakonec mi to bylo úplně šumák, že maminky nemaj čistě žlutý, podstatná byla moje květina:o) Ty budeš mít bílou kytku? mně se karafiáty líběj, původně jsem o nich uvažovala, ale bohužel nerostou v dostatečně výrazných barvách, který by se mi líbily, tak jsem od nich upustila.. Ale dlouho jsem o nich přemýšlela:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: zbytek fotek taky krásný, ty jo, já tak doufám, že nebude pršet, ale ono určitě bude... :-| i když už máme domluvený i focení v interiéru, takže fotky budou ;-) ke kytkám, jsem taky zvědavá, i když vím co bude, jen jsem netušila, že se dá kala taky usušit, mám z ní takový pocit, že spíš shnije, jak jsi ji sušila, if? katka: a jakou budeš mít barvu kytky? Máte vlastně nějakou barvu svatby? Mě se taky víc líbí barevný kytky, ale bud mít bílou, jinak to nešlo, už by to u nás bylo moc ;-) barev
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?