Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
mai: dekuju, teda nikdy bych nerekla, ze se mi to bude zdavat...no, snazim se drzet, ale spis asi hlavne krecovite celou noc pritelovy ruky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mému příteli se zase zdálo, že si bral někoho úplně jinýho, ani jsem se nenaštvala :-D Mně se zase zdálo, že jsem měla ohnivě rudý kožíšek a nechtěla jsem jít k oltáři a že nám hrála úplně příšerná hudba atd atd. Kdoví jak to bude s počasím, u nás je dnes už jinovatka :-) Jinak test byl ráno negativní ;-(
Odpovědět
lulinka: jj rano jsme skrabali auto... pritelovi se taky neco zdalo o svatbe...ale uz musim rict, ze diky tomu snu, jak jsem se dokola ucila ten slib, tak uz ho aspon umim :-D jujda, chtela jsi aby byl testik pozitivni?
Odpovědět
civet: ano, v neděli jsme škytala!! :-) v úterý jsme lozili po horách, tak jsem to nepostřehla :-) to je hezké. :-) kde přesně jste to byli? Lulinka: jé, vypadalo to na miminko? my ještě nespěcháme..
Odpovědět
Profilova fotka
mai: jen jsme Malenovicema projížděli na cestě domů. Na líbánkách jsme byli v Rajeckých Teplicích:o) Holky, já mám první 4 fotky od Zuzany. Jsem sice trochu narcis a ráda se na sebe na fotkách dívám, ale tohle mi dost vyrazilo dech a vehnalo slzy do očí... jakmile to manžel schválí (dohodli jsme se, že mu je nejdřív ukážu, aby to neviděl později než všichni ostatní), vylepím je sem.
Odpovědět
Profilova fotka
civet- my taky nespěcháme, kdyby se stalo, bylo by to spíš jak se říká "nehoda". Ale spíš mám opravdu splašené hormony, neb jsem nedávno vysadila HA :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda promiň civet, to bylo pro maithai :-)
Odpovědět
civet: no a ted nevydrzime zvedavosti ;-) parada, ze jsi spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luli, v pohodě, na mě to můžeš taky adresovat :-) . Jestli jsi nedávno vysadila, tak jsou tyhle výkyvy celkem normální. Já jsem sice po vysazení dostala menzes přesně po měsíci a pak opět jak hodinky 27-31 dní, ale jsem spíš výjimkou. Většinou se holkám cyklus startuje tak půl roku po vysazení (než se dostane do normálního stavu).
Odpovědět
Profilova fotka
Jj já dostala první normálně ale teď čekám už 14 dní a do svatby to chci dostat, poprosím dnes lékařku o vyvolávačku :-) A my jsme chtěli po svatbě začít snahu o miminko, ale s takovýmhle cyklem nám to asi nepůjde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
PRvní po vysazení většinou ještě bývá OK, s těma dalšíma cyklama bývá trochu problém. Kdyžtak zkus po svatbě nějaký ženský bylinky, může to pomoct (a minimálně to neublíží a lepší než do sebe cpát chemii).
Odpovědět
Profilova fotka
katko: Neboj, vydržíte:o) Já musela držet 11 dní po svatbě a vyplatilo se:o) Jen už chápu, proč Zuzka v závěru dne říkala, ať se furt netlemim, že se snaží vyfotit nějakou vážnější fotku:o)) I na fotkách od kamarádů se furt nějak šklebim a ksichtim (nebo tlemim). Mi někdo měl říct už mnohem dřív, že nadužívám obličejovou mimiku, jsem hrozná "držka":o))
Odpovědět
Článek se načítá
ja na prvni cekala pres 60 dni, pak 3x v pohode, ale ted jsem cekala pres tyden..coz je taky dobre, protoze to aspon nebudu mit na svatbu, jak to melo byt...taky to muzou byt jen nervy... =-)
Odpovědět
civet: ted jsi me pobavila :-D jsem se opravdu zasmala....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj akorát to teď bylo takový fatk divný, měsíčky nechtějí přijít, prsa trochu divný, kamarádka říkala, že její mamka měla taky kopřivku, když ji čekala-mám totiž už tři dny na rukách kopřivku :-) Nicméně test dnes negativní a to jsem si koupila hodně citlivý. Jsem trochu zkalamaná, ale asi to tak mělo být :-S
Odpovědět
civet: no teda, hořím zvědavostí!!! já to nevydržím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
manžel schválil, máte je tam:o) první 4 fotky (maj i Zuzčin vodoznak), ale myslím, že jsou rozpoznatelný od těch neprofi...
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaaa...nadhera, jeste ze...uz mi pomalu piskalo z usi, jak jsem byla zvedava :-D krasa...civet, teda hlavne ta posledni jak jsi na schodech, ta mi vyrazila dech jak je hezka...
Odpovědět
to je taková náááádhera...úplně se stydím za to svoje jakože album vedle... :-D překrásné...
Odpovědět
mai: moc hezky par jste... holky, teda ja se tesim na vlastni svatbu, kdyz vas vidim jak zarite...ale na jednu stranu se snad nedockam a nervozita mi po shlednuti vasich fotek vystreli nahoru...
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: Díky.. Já bych spíš řekla, že jsem fotogenická:o) Každopádně u týhle fotky říkala Zuzana už při focení "ty vole super, jak ze španělskýho časáku a to jsem s tím ještě nic nedělala" :-D mai: ale prdlajz se stydět. Však tam máš neprofi fotky, ty moje neprofi taky nejsou tak úžasný jako od Zuzky.. A i na těch neprofi vám to neuvěřitelně sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
mai: krásné fotky ... strasne ti to sluselo :) civ: nemám slov, nádhera s těmi podzimními listy ... fakt krása ... na schodech nemá nevěsta chybu :) ... mrzí mě, že my podzimní listí neměli :( ... kolem tvrze na Žumberku rostou nějaký podivný stromy, který budou opadávat asi až v listopadu :-N
Odpovědět
teda holky, ty fotky jsou úžasný. civet: budu to jen opakovat. Fotky jsou krásný. Ta na těch schodech je dokonalá. mai: moc Ti to slušelo. Nádhera. Těším se na další fotky
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jůů, začíná se nám to tu rojit :) Mně se nejvíc líbí s tím stínem lampy :)
Odpovědět
parada: tak dve prdy soucasne, vypadla nam muzika na svicu a ted i kosmeticka...druha co jsem ji volala to uz nedela...resp. kosmeticka mi rekla, ze bych musela byt ucesana a vzala by me v osm, ale to abych vstavala v sest, abych pak mela tri hodiny cas, sedela na zadku a mela obrad o pul jedne...tak teda nevim...
Odpovědět
hahaaaa: tak vsechno jinak..mocna sila moderni technologie a omylu komunikace...kosmeticka me muze vzit... uf, aspon ze to... :D tak ted jen resit tu muziku... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katka: tady jde vidět, že nemá cenu se stresovat ;-) Tak ať vyjde i ta muzika :)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: moc vám to slušelo, jsem zvědavá na ty profi fotky, i ty neprofi jsou totiž moc hezký ;-) civ: teda fotky nádhera, ty jo, ani nevím, ketrá se mi líbí víc, ten podzim je vážně fotogenický, teda pokud neprší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já právě došla od doktorky, těhotenství se nekoná a jiné věci taky ne ;-) Na jednu stranu jsem ráda, že jsem zdravá, ale nakonec mi oznámila, že podle ultrazvuku bych měla dostat MS za čtrnáct dní, což je super, takže přesně na svatbu :-) Kdyby počkaly alespoň do 1. listopadu...říkala, že opoždění je nejspíš stres ze svatby, pak si rejpla, že jsem na svatbu nějaká mladá no a šla jsem domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: tak to je fajn, že je vše ok :-) a hurááá, šaty v pohodě, takže mi spadl ze srdce jeden velký kámen :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?