Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
katka- Ty lidi jsou fakt asi praštěný, proč na poslední chvíli dělají takový věci? Ty vynaložíš snahu, pozveš je a nic...akorát si o nich můžeš myslet svoje, to není tvoje chyba ;-)
Odpovědět
!!! vyprdnout se na takové morouse. Život už mě naučil takové věci neřešit, naštěstí, sice to člověka mrzí, ale je úplně zbytečně si tím kazit náladu a zaplňovat hlavu ;-) Holky, přidala jsem do albíčka pár fotek, co už máme. Dala jsem tam i svoje svatební líčení, další snad už ne-marný pokus :-)
Odpovědět
kesy: liceni je uuuuzasne, teda rozhodne to neni marny pokus, moc slusi...tohle je ze vsech nejhezci :-)
Odpovědět
katka: oooooooo děkuji x-) ;-) Cítila jsem se v tom moc dobře, tak uvidím, jak se mi to povede o svatebním dni :-D
Odpovědět
jj hlavne nevymyslet nic extra a drzet se toho co zkousis..takove jsou rady odborniku, kdyz se nevesta lici sama ( nekde jsem cetla ;-) ) urcite povede, tesim se na Tve fotky, krasna nevesta budes, krasny uces, liceni, saty, kytka, krasna elegantni nevesta :-)
Odpovědět
katka: snažila jsem se jít cestou jednoduchosti, na tom člověk nic nezkazí, právě naopak. Hlavně se těším na Zuzku. Po telefonu mi zněla strašně fajn, cílevědomě, sebejistě, ani se nedivím, že ty fotky jsou právě takové jaké jsou. Ví prostě jak a kam se podívat ;-) Nejúžasnější asi budou fotky s kočárem. Na ty se prý hrozně těší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky hlásím :-D :-D :-D svatba byla nádherná, nebyla vůbec vážná a pořád jsme se něčemu řehtali a dělali kraviny ;-) hodím sem pár fotek, ale brzo je zase smažu
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky! Taky se hlásím, svatbu jsme měli taky úžasnou a taky veselou, plačka jsem nebyla.. Až bude čas, přidám fotky :-D
Odpovědět
holky, moc gratuluji :) a tesim se na fotky ;-)
Odpovědět
veve: krasa, hezky Ti ty saticky sedly... party bomba: skoro vsichni maji puntiky, parada :-D
Odpovědět
veve: fotky jsou parádní, ježiši, opravdu to vypadá na super veselou svatbu. Tak hodně štěstí na té společné cestě! makys: už se na fotky těším :-) Taky velká gratulace! Ať to klape!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem tu... svatab byla náááááádherná!!!!! jukněte do mého alba.. už mám pár fotek od naši profi fotografky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
dzejnysek: moc gratuluji, krasne fotky, krasne nevesty ;-) ty jo a kde jste meli hostinu? jeste to albumu dopis, nazev, at se vi ... ]-(
Odpovědět
dzej: krásný!!! podzim prosvícený sluníčkem je na fotkách naprosto dokonalý! Moc vám to na fotkách sluší! Krásné manželství přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem byla na aquaerobicu a jsem totál mrtvá :-D všechny vaše fotky jsou moc hezký, ale už bych chtěla taky :-D
Odpovědět
lulinka: takze budes ted do svatby cvicit jako diva? nebo mate povinny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám povinný v rámci školy...a jsem totál :-S ale je to sranda a aspoň mi uteče čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vám tam lupla nějaké fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: dokonalost sama :-) já nějak nepostřehla, že máte na focení Potůčkovi, ale fotky fakt super, taky jsem na něj myslela jako na příp. fotografa, asi hned po Zuzce ;-) tý jo, já jsem úplně rozklepaná, když tu vidím ty vaše fotky, holky. Všechny je máte dokonalé :-) dzejnysek: ty podzimní barvy jsou skvělé, doufám, že bude podobný počasí i za črnáct dní ;-)
Odpovědět
if: jedním slovem... NÁDHERA! Už jsem písla ke svatebnímu albíčku. Buďte šťastni! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: díky, video nás hrozně nadchlo, fotky teprve uvidíme, s čím Lukáš přijde :)
Odpovědět
Profilova fotka
if: já myslím, že budou nádherný, minimálně ta ochutnávka je ;-) já na video moc nejsem, tak jsem mrkla až teď a taky mě to dojalo, hlavně ten okamžik jak tě táta vede k oltáři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky všichni máte fotečky nádherný x-) x-) x-) x-) x-) to jen já pak budu vypadat jako koule sněhová už chytám nějakou depresi
Odpovědět
Profilova fotka
if: fotečky nádherný avideo to prostě nemá chybu nádherný a tak dojemný že mě i slza ukápla
Odpovědět
dzejnysek: teda ty fotky jsou fakt nádhera. Štěstí z vás jen číší. moc gratuluju
Odpovědět
holky, byly jste vsechny nadherne...krasne fotky, krasnych nevest...if, a ten kralik byl luxusni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: králík byl suprový, hlavně fakt hřál :) Docela jsem zaprasila šaty o ten spadlý strom (fakt docela solidní černé čárance - jak na parketách od černých bot), ale v salonu ani nemrkli :) Ani vlastně nevím, jestli sjem vám psala naše veselé "horory" :) Nedovezli mi punčocháče (měly být ve čtvrtek), takže je ráno z Moravy vezla PPL a kamarádka mi pro ně jela do obchůdku v 11 - 2 hodiny před obřadem. Ženichovi byla malá košile na míru, takže jsme večer před svatbou shnáněli novou - podmínky bílá, slim varianta, na manžetové knoflíčky (fakt nesplnitelné asi), nakonec se podařilo, ale začínalo mi být dost ouvej. Kadeřnice a vizážistka mi volaly, že dojedou později, protože je hrozně ucpané město. V cukrárně nějak popletli objednávku na dort a chtěli o 1200 víc (to se ale po mém telefonátu vyřešilo), sestřenici v noci vybuchlo hlídání malého (nějaká akutní choroba vlastního potomka), ráno jsem zjistila, že nemám fixky a zapalovače na lampiony (koupil kamarád cestou), no rpostě docela hlína... sama sebe nechápu, že mě to ani trochu nerozhodilo, ale furt jsem se jen tlemila :) Jo a celý obřad kolem nás různě poletovala vosa, takže jsme se furt oháněli, aby odletěla :-D Jo a v soutěži o nejlepší gratulaci bylo bezpochyby: všecko nej, ale nedám ti pusu, já mám průjem :-D Holkyyyy, hlavně se na to těště a užívejte si poslední dny příprav, nestresujte a odpočívejte, ať jste krásné a spokojené. Když nějaká věc nevyjde, tak nevyjde... no a co, ne? Když prudí hosté, tak je ignorujte, chce to velké sebezapření, ale neudělejte jim tu radost, že z nich budete mrzuté 8-) Já jsem ráda, že už mám po svatbě (teda ne že bych si to endala znovu, zrovna včera jsme spekulovali, že bychom si takovou akci dali častěji, jen kdyby to nebylo tak drahé...), ale jsem prostě ráda, že to všechno nějak vyšlo a všichni nám teď volají, že to bylo super a moc se bavili :) Jo a včera jsem byla dávat plazmu a několik sestřiček mi chválilo snubní prsten a byly hrozně nadšené, že jsem teprve 4 dny po svatbě :-D A stále se podepisuju - půlka starého příjmení, škrtání, nové příjmení :-D
Odpovědět
if: ty jo, to je parada, co tu pises....me je ted jen do breku, jak jsem psala: dedecek se neciti dobre, je mu 92 dva a neciti se na to prijit, umrel strejda (2 mesice zpatky) a teta bez nej nechce jit, vcera jsem sla zvat sestru, ta nam zaprela ze je nemocna (bydli dal od nas, jen na posledni rodinnou oslavu se omluvila) otevrela mi vyhubla holcicka, ktera sotva stala na nohou :( a do toho moje psychopaticka neter si odvezla sveho syna do anglie a moje sestra (jeho babicka) se zhroutila...parada...vesela svatba to bude :( :( :( chce se mi z toho jen brecet a to ani ne kvuli svatbe...
Odpovědět
Profilova fotka
If- hodně jsem se pobavila, když jsi popisovala svatební den, mě by kleplo, kdybych zjistila, že někde něco hoří nebo se nestíhá, jsem holt puntičkář :-D katka.k - Nic si z toho nedělej. Já na svatbě nebudu mít ani babičku ani dědečka, oba už jsou po smrti. Nakonec to třeba dopadne dobře. Já jsem taky nešťastná, že se každý z naší svatby skoro hroutí, ale včera jsem potkala svoji švagrovou a říkala, že můj brácha a jejich děti se na to hrozně těší, že už zkouší šaty a brácha čistí oblek, a to jsem si myslela, jaký mají doma pubošky a že těm bude naše svatba připadat trapná. Takže když ti takhle je ouvej a pak někdo přijde a řekne, že se hrozně těší, je to víc, než kdyby ti to říkalo deset lidí najednou. Určitě máš v okolí někoho, kdo se na to těší ne? Nebo mi k tomu pomáhají takové drobnosti - zkouška líčení, člověk má hned lepší náladu, vypadá dobře, ty ji ještě nemáš za sebou, uvidíš, že ti bude hned líp. Nebo zkouška účesu - budeš za hvězdu, určitě, lidi jak jsou zvyklí tě vidět ve všední den, tak najendou budeš super kočka ;-) Přítel mi řekl, že mi to tak sluší, že budou kamarádi trhat oddací listy :-D Nebo když zařídiš kytky, prostě cokoliv. Každý úspěch mě teď potěšil, znamená to, že svatba bude hezká ;-) Bohužel se někdy takhle blbě vyrojí situace, ale aby sis tím nechala kazit svatbu - přece jen nejdůležitější je (což si myslím já), aby tam byl tvůj přítel a pak hlavně maminka, já bych to bez nich nepřekousla, zbytek prostě přijde nebo ne :-)
Odpovědět
lulinka: tak o prarodicich nemluvim,nezije nikdo kdome jednoho dedecka, ani tatinek ne a jeste ted mi sestra rika, ze svagr odjizdi na pul roku do ruska...takze dalsi host...to je den dneska...spis me dorazily ty udalosti a vim ze sestra zdrava nebude a dalsi sestra se ze ztraty dcery a vnuka taky za par dni nesrovna...clevke to proziva s nima, dotyka se ho to moc a jejich smutek a nepritomnost budou citit vsichni |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?