Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Ahoj, tak já se dneska vrhla na vývazky...zpočátku to vypadalo příšerně, ale docela jsem se do toho dostala a snad těch 60 i zvládnu :-) m My žádné dárečky asi dávat nebudeme, protože bychom se udárečkovali, při tolika lidech... Nad svatebníma novinama jsem přemýšlela, ale nejsem tak zdatná v grafice a slohu a tak je asi dělat nebudu, jenom kdyby mi zbylo před svatbou hodně času... Kapelu budemem mít taky zadarmo, protože v jedné sami účinkujeme, tak si zčásti budeme hrát sami :-) Jinak ty ceny kapel mi příjdou šílené, asi bychom jinak měli reprodukovanou hudbu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: dohodněte se v hospodě, kde budeme mít hostinu. Nám majitel restaurace říkal, že svíčková není ani na polovině svateb, který dělali, že vedou spíš minutky. KDyž někomu svíčková chutná, tak chápu, že si jí dá, ale já ji třeba taky kdovíjak nemiluju (ještě pět let zpět jsem ji fakt nesnášela), takže na svatebním menu bych jí fakt nechtěla.o)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám taky majitelka restaurace, kde to budeme mit, doporucila, abychom si svickovou nedavali, ale doladovat menu budeme v srpnu ... dame si tam par mnamek a uvidime ... a taky mam trochu problem, mezi hosty budeme mit par vegetarianu ... to zas bude neco :)
Odpovědět
Profilova fotka
catry: já taky chtěla dělat vývazky sama, ale nakonec jsem vyměkla a už je mám objednané já už mám na dárky koupené ty pytlíčky, líbí se mi ty frmičky, jak mám v albu, ale jak říkám, aby to nebylo moc :-| k tomu jídlu, my zatím měli svíčkovou jen na jedn svatbě, kde jsme byli, vdávat se třeba v srpnu, tak jí nechci určitě, ale v říjnu ji mít budeme, přítel je na klasiku, má ji rád a já ji jím i když mí nejoblíbenější jído to není ;-) navíc asi bude ze zvěřiny, ak to snad dude i pro hosty zajímavý. Ale rozhodně bych si nelámala hlavu s tím, že chci něco jiného, myslím, že je spousta jídel který se hodí a nejsou tak profláklý :-) co zbytek menu, chcete spíš "klasiku" (šunkovou rolku, knedlíčkovou polívku), nebo máte jiný představy?
Odpovědět
Profilova fotka
My urcitě knedlíčkovou polévku chceme a to je z klasiky všechno, uvidíme, jak to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: knedlíčkovou polévku určitě tu já ráda x-) x-)
Odpovědět
My budeme mít kuřecí vývar a svíčkovou :-N Máme pár vegetariánů, tak ti budou mít asi smažený květák a brambor a jednu veganku, ta bude mít jen nějakou zeleninovou mísu... ale všechno budeme upřesňovat asi až v říjnu, až budeme vědět, kolik lidí opravdu příjde... nnell, já si raděj dělám vývazky sama, měla jsem obavu, že by mi je nikdo neudělal tak, jak bych chtěla...nevěděla jsem totiž, jak je chci, heh :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fuj, teď jsem to po sobě přečetla a děs, jak píšu, stydím se a omlouvám |-| catry: vegetariány mít budeme taky, tak jsem přemýšlela jak je uctít, chjtěla jsem aspoň trochu slavnostnější jídlo, ale zas aby mě z té hospody nevyhodili. Všimla jsem si, že v českých hospodách moc bezmasá jídla nefrčí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my kvůli (nejen, ale je to jeden z důvodů) vegetariánům a různým "dietářům" (laktoza, lepek atd.) budeme mít všechno rautově. Sama vím, jak je to složité, když člověk dostane talíř s jídlem, já miluju svíčkovou, ale nemůžu mlíko, nemůžu knedlíky, tak takto si každý vezme to, na co bude mít chuť a co může. A jsme domluvení s restaurací, že vege lidi si můžou objednat libovolně z jídeláku. Nějaký salátek, těstoviny nebo smažák mají snad všude :) Zkuste se poptat, určo budou mít nějaké zkušenosti :)
Odpovědět
ahojky, myslím, že hezké datum je i 20.10.2010 a proto jsme si ho vybrali ;-) . Začala jsem s přípravami až nyní, ale jelikož máme v plánu menší svatbu tak si myslím, že to stihnu zařídit akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tam kde to zatím plánujem moc vegetariánských jídel nemají, kromě takových těch obligátních "smažené něco", což vím, že tý jedný kamarádce leze už krkem :-) takže budu muset něco vymyslet, co by byli ochotný udělat a bylo to trochu "slavnostnější" taky jsem koukala, že sis nechala šít šaty na převlečení, já právě uvažuju, jestli si nějaké koupit, nebo ušít a vůbec nevím :-| mafimafi: ahoj, to je dobře že přibyla další nevěsta :-) kde sechcete brát? A menší svatba znamená kolik lidí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak snad budou ochotní, uctít vegetariána smažákem není moc slavnostní :( Ale nějaké těstovinky by mohli zvládnout :) Já toho obešla o obhlídla dost, ale nikde se i to nelíbilo, půjčovny jsou drahé, taky nic hezkého navíc neměli...tak jsem to riskla takto, tak uvidím. Do konce srpna bych je měla mít doma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vítám mafimafi Holky v albíčku jsou fotečky těch 3 šatu co jsem zkoušela ty jedny s tou výšivkou sou tam víckrát seděli krásně ale u toho dekoltu jsem měla pocit že mě prsa vyskočí a utečou ale asi to byl jen pocit Nejlépe jsem se cítila v těch mám pocit že poslední fotečka
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: ahoj, škoda, že nemáš těch posledních šatů víc fotek, nebo aspoň fotku zepředu, ale víc se mi líbí ty první, dělají ti lepší postavu, ale jestli se v nich necítíš, tak to nemá cenu, aby ses v nich trápila, ty poslední mi přijdou moc nařasené přes břicho, moc ti nelichotí. Ale důležité je aby ses v nich nejlíp cítila ty ;-) zase jsou takové jemné a ženské... No asi jsem moc neporadila, ale co ty první zkusit s nějakou dobrou podprsenkou, třeba se v nich hned budeš cítit jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to se těším na fotky, třeba budu litovat, že jsem do toho taky nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: ségra to focení flákala :-D :-D :-D ona v salonu říkala že do nich (svatebních šatů) si většina nevěst nebere podprsenku =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pocit, že tady na beremku hodně frčí ty gelkovky, nebo podpsenky bez ramínek. Já si teda zatím myslím, že bez podprsenky půjdu, ale zas mám šaty na ramínka a korzet je fakt dobře drží, kdybych měla bez ramínek tak to asi nerisknu (měla jsem ještě jedny favoritky bez ramínek, úplně jednoduché, ale bez podprsenky mi ty prsa vůbec nedržely :-( ), takže asi taky hodně závisí, jak veliký prsa ty nevěsty mají :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já to zkusím s těma gelovkama pro mě nejsou podprsenky bez ramínek jelikož mám velký prsa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nemáte nějakej tip, kde koupit dobrou podprsenku bez ramínek a ještě potřebuju krémovou nebo třeba tělovu barvu ? V týdnu hodlám vyrazit do obchodů a zkusit něco najít ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: já mám stejný problém se scháněním podprsenky všude mají malé a na mé prsa seženu jenom děsivě vyhlížející :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli nemáte standardní velikost "75B a spol" (už jsem na to fakt alergická), tak se to prostě shání špatně, ale zkuste mrknout na Victorias Secret, tam toho mají docela dost, i když moji velikost teda ne :( O jeden košíček, potvory ]-( Jinak já občas natrefím v M&S - hlavně dokážou zjistit, jaké mají velikosti dané podprdy a jestli je na skladě na jiném obchodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: děkuji za tip bohužel nepatřím mezi standartní veliukosti mám 80D :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nemám standartní velikost, ale občas se mi povede narazit na celkem pěkné prádlo za rozumné ceny v Tescu, ta jejich značka F&F, a docela i dost vydrží ;-) ifoun: díky za tip na M&S, určitě tam mrknu ;-) a holky, jaké plánujete (plánujte-li) punčochy? Bílé nebo tělové? Já bych se ráda obešla bez nich, ale obávám se, že to nevyjde, tak řeším do jakých investovat, zatím vedou spíš tělové.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já určitě tělové, šaty budu mít krémové, takže jiná barva ani nepadá v úvahu a v říjnu už to na punčochy určitě bude ..
Odpovědět
Profilova fotka
to právě předpokládám, zvlášť když já mám svatbu až v půlce října, ale kdyby bylo počasí na to jít bez punčoch, tak bych se nezlobila :-) mně taky přijdou lepší tělové, šaty mám navíc do zlata, ale mně se moc bílý punčochy nezdají ani k bílým šatům, je to takový dost nepřirozený :-| ještě sehnat nějaký hezký
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se trochu po obchodech rozhlížela včera, globus, tesco, bata a zatim nic :( ...
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: já ty tipy myslela právě na nestandard, já jsem totiž taky mimo standard :( Punčochy bych chtěla samodržky, tělové, ale mám boty s otevřenou špičkou, takže potřebuju ty s "držátkem" mezi prsty. Jenže nikde jsem to zatím nenašla, vždy jen punčocháče :(
Odpovědět
holky, docela dobré podprsenky jsou v Marks a Spencer, i větší velikosti (mám 75D a vyběr velký) a super ceny... ;-) podprsenku bez ramínek jsem si jednou kopila a myslím, že i docela drahou (1200,-) a vůbec nic neudržela a po několika praních mi vypadly kostice, takže po půl roce byla uplně k ničemu... ]-( punčochy chci taky samodržky, mám s nima super zkušenosti. Nemám ráda obyč punčocháče, které zavazí v rozkroku :-p Ninus, ty první šaty se mi taky zdají nejlepší, ale pokud ses v nich necítila, tak to asi nemá cenu... Já si šaty kupovala tady z bazaru od jedné paní...vlastně jsem kupovala tak trochu zajíce v pytli, nic moc jsem o nich nevěděla ani si je nevyzkoušela, ale jsou uplně super!! Šaty, co jsem si zkoušela v salonu, mi nebyly vůbec příjemné a tyto jsou super, tak jsem nadšená x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem tedý, jak říkáte, standard, ale většinou mi ani ten standard nesedí kvůli střihům :( ... ale nakonec jsem sehnala před chvilkou podprsenku bez ramínek i s kalhotkama v tělové barvě v HMku, sice jsem původně chtěla jen hladké a nakonec mám krajkové, ale pod šaty, které budu mít to vůbec nevadí :) ... ale jsem ráda, že to prádlo mám, aspoň můžu další věc odškrtnout :) ... ty punčochy mi pořád chybí, bohužel mám problém, že samodržky mi moc nedrží, mám asi moc tenký stehna nebo co :(
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: závist, taky bych chtěla tenký stehna :-) ho HMka se taky na rádlo chystám, ale málokdy tam na sebe něco seženu :-( catry: a jaké máš šaty? já se teď v týdnu chystám na boty, tak asi už kouknu i na to prádlo a punčochy, a asi se kouknu i po šatech na převlečení, nemáte nějaký tip kam na ně vyrazit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?