Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
nějak to musí jít. Nemůžou Ti kvůli tomu zrušit svatbu. Zvlášť pokud by šlo o 3.kolo, ne? Já si myslím, že po 2. kole volby skončí
Odpovědět
Profilova fotka
No prý je třetí v případě smrti nějakého kandidáta či co nebo vážné důvody..snad máte pravdu:(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: já myslím, že 3. kolo moc nehrozí, tak se tím zbytečně nestresuj :-) jinak mě dnes potěšila předpověď počasí, doufám, že jim to na tu půlku října vyjde ;-) ale dnes to počasí taky není nijak hrozný, aspoň v Praze, tak snad to if všechno vyjde jak chce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem z počasí trochu rozladěná. Ale co jsem mohla čekat, když jsme si to dali na konec října že? Byli jsme trochu limitovaní, proto tohle datum. Ale jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má datum 30.10., i když holkám, co to mají už opravdu zítra či za týden závidím ;-( My byli včera domlouvit menu, rautík, prostě komplet hostinu a jsme moc spokojení s přístupem pana majitele, máme to v hotelu a jako pozornost podniku dostaneme úplně zdarma novomanželské apartmá! Za to, že jsme tam měli hostinu, jinak stojí 3000, dostaneme i snídani do postele a překvapení na pokoji, no nadšená jsem :-D
Odpovědět
holky, na kolik vas vyslo oznameni? a mate kusu? tak, if uz je vdana pani :)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli 30 ks oznámení + 20 pozvánek ke stolu a stálo to 800 Kč, objednáno z netu, spíš skromnější ale moc se to líbilo :-)
Odpovědět
lulinka: a tim apartmanem to je paradni :) to potesi takova pozornost... my mame asi cca 100ks oznameni, 30 ks pozvani na obed, 30ks na vecer...a delala to kamaradka vytvarnice...moc se nam to libi a je to skutecne original..a stoji nas to 1600 a premyslim jestli je to moc nebo ne...
Odpovědět
my jsme si je dělali sami formou koláže fotek a i jako fotky nechali vyvolat. Měli jsme asi 50 ks a jedno nás vyšlo na 3,- Kč :-) dokonce mělo velký úspěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nepřijde mi to moc - když si vezmeš, že máš o 60 oznámení víc než my a my platili polovinu vaší ceny, myslím, že cena jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A víš jak, nemá cenu moc přemýšlet - my jsme včera byli celkem v šoku, že chtějí špuntovné 40 Kč/ litr. A pak jsme našli na beremese spoustu hotelů, které chtěly třeba i 50-150 Kč za litr. A já jsem říkala, že když nás hostina vyjde na cca 50 000, že těch 1400 za víno se tam už ztratí :-)
Odpovědět
jj je to tak...u nas nastesti nechteji zadne spuntovne...ale kazdy ma neco, kazdemu se podari na necem usetrit a jinde da zase vic... je to tak...jen cim bliz je ke svatbe, ti vic se penizky rozkutalavaji rychleji a vic a vic protoze uz se mi hodne veci nechce resit a zabyvat se tim, jestli pockame, jestli bude nekde neco levnejsi a tak... lulinka: a kde mate oslavu?
Odpovědět
a ber to tak, holky z jizni moravy si muzou dovolit mit svatbu 30.rijna...tady je totiz nejtepleji z cele CR :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No máme ji v Brně v Medlánkách..no jsem zvědavá na ten předběžný rozpočet, dorazí někdy příští týden, trochu se klepu, ale nevím, kde jinde ušetřit, máme oběd, pak raut kde jsme si toho moc nevymýšleli, ovoce, zelenina, řízky, guláš...pak tvrdý jsme řekli, že si všichni platí sami, výzdobu nám udělají, ale ne moc přeplácanou a řekli nám, že to špuntovný a výzdobu nám naučtují tak nějak adekvátně, aby to ten rozpočet nějak nezbortilo...máme na to 50 000, snad se do toho vlezem :-) Na oběd 25 lidí a večer přibude cca 30, no bude nás max 55 :)
Odpovědět
v medlankach znam akorat sypku a kdybych mela mit svatbu a nebo nejakou party v brne, tak jedine tam :) medlanky jsou hezke... :-) myslim, ze by jste se meli vlezt :) hodne se propije...jako i nealka, piv a kavy a tak :) neboj, kdyby bylo nejhur urco dostanete nejake penize jako dar a tim se to zapravi...ale chapu ze je to neprijemny pocit...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj my bydlíme naprosti Sýpce, ale je to nový hotel, krásný a chtěli jsme to mít trochu nóbl, když je to jednou za život ;-) zatím jsme moc spokojení, uvidíme.. ;-)
Odpovědět
tak to budes znat Honzu Baraka ne? a nobl, samozrejme, proc ne..musi byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neznám...to je někdo ze Sýpky nebo Medlánek? Bydlím tu teprve čtvrt roku, tak jsem možná ještě neměla tu čest :-) My jsme byli na Sýpce na svatbě jednou, pravda, ale je to veliký prostor spíš pro větší svatby, myslím si že našemu počtu stačí ten salonek... :-)
Odpovědět
jj bydli v medlankach a maminka je myslim v zastupitelstvu...tak me to napadlo v souvislosti s medlankama a volbama...budete bydlet nejak kousek od sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene neznám ;-) Jak krátíš čas do 30. října? Já mám pocit, že skoro vše máme a teď už jen čekat.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: tak to závidím, já mám pocit, že toho ještě soustu nemám a nevím čím začít, chtěla jsem noviny, na ty asi úplně kašlu, nemám jmenovky, mašle na židle, musím udělat znovu zasedací pořádek potom co se změnilo složení hostů... takže mám spíš strach jak to za těch 14 dní stihnu ;-) a ifoun už je vdaná, ty jo, to jsem zvědavá jaky byl svatební den :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Před týdnem jsem měla pocit že už všechno mám...ale dnes mi přijde že toho musím spoustu zařídit... stále nevím kde bude hostina a chlastačka, zasedací pořádek nemám, ženich nemá košily ani motýlka a ani vestičku...nemám vypalený CD s hudbou...ty joo mám pocit že to nestihnu :-( Kdy se vdáváte??? Já 22.10.2010....už jen 20 dní :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky já měla včera rozlučku, dneska nemužu ani mluvit jak jsem se smála a hlavně bylo pro mě přichystané půlnoční překvapení :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D uderem půlnoci se změnila najednou muzika a spoza rohu vyskočil batman :-D :-D :-D oni mě holky přichystali striptéra toho objednaly až z Prahy tak jel 110 km do Strak a pak zpět ale byl to mazec :-D :-D :-D :-D hodím pak pár fotek do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já dnes byla na zkoušce učesu a jsem moc spokojená, v pondělí jdu objednat kytky a dávám si pauzu :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak já měla takovou decentní rozlučku včera a dnes mi bylo sakra ouvej :-D Ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem to řádně zapila :-) I když ne s mýma nej kamarádkama, protože každá bydlí 100 a více km od Jihlavy... s těmi si dám do nosu maličko na svatbě.... byla jsem s budoucí švagrovou a jednou dobrou známou a bylo to moc fajn!! :-) Dnes má rozlučku skoromužíček a jsem strašně zvědavá, jak mu zítra bude :-) Koukala jsem dnes na počasí a na 9.10. hlásí 15 C a sluníčko s občasným mráčkem. Budu šťastná, když počasí vyjde... ale když bude pršet, nic nenaděláme, i tak bude svatba určitě báječná! Už se začínám těšit. Měla jsem teď 14 dnů noční můry ohledně svatby a konečně to přestalo a jen se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, tak hlásím, že počasí bylo nádherné, teploučko a byli jsme až do noci venku, všechno krásně klaplo (i když nějaké akčnosti byly, ale vše se v klídku vyřešilo), skvěle jsme si to užili, teď se povalujeme v klídku doma :) Doufám, že i civet a mai dopadly tak spokojeně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám v krásném nedělním ránu nové vdané paní. Doufám, že jste si to pořádně užily x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny novopečeé manželky a budoucí nevěsty :-) Ani se raději nedívám na počasí, nemá to cenu takhle dopředu. Hlavně že nebude pršet. Začínám se hrozně těšit, už to máme opravdu za pár. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: moc gratuluju novomanželko, podrobnosti budou? na holky jsem taky zvědavá, jak se jim to včera vydařilo ;-)
Odpovědět
ifoun : gratuluji novopečená mladá paní ;-) Jak se cítíš? Já sem chodím jen na kukandu a získávat inspirace, ale i tak to holky s vámi prožívám.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: také gratuluji mladá paní x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?