Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, takže budou jiřiny, paráda!!!!
Odpovědět
ty, nevesto, nemela by jsi jit spat? ifoun: kdy vstavas a mate obrad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zítra i pozítří, držím palce :-) a, If, doufám, že už jsi v posteli :-) sakra, já vám závidím ;-) civet: nehty super nápad, myslím, že zakladaelka myšlenky určitě budeš ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: kdepak, ja jdu mýt podlahu :-D Vstávám tak v devět, obřad máme až v jednu. Já neumím jít spát brzo, stejně bych se jen převalovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: Tak na zakladatelku nové myšlenky tě pasuji už teď. Je to dokonalý!!!! Já to zdobení a malování nehtů taky nemám ráda. už teď jsem nervozní, že je mám delší, než jsem zvyklá... Jestli tě to nepohorší, tak tě budu krapet kopírovat ;-)
Odpovědět
ted to budeme mit vsechny ;-) no jo, dobry napad...ale prvenstvi a napad Ti uz,civet, nikdo nevezme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda brou noc, asi bych to fakt měla už zabalit a jít se vychrupat, ať nemám zítra pytle pod očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kupodivu se mi spalo fakt skvěle, usnula jsem jak špalek a budík mě dost nechutně vzbudil :-D Tak si teď užívám kafíčko a za chvilku dorazí moje kytka, tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
ifoun: od rana na vas dnesni nevesty myslim... je dobre ze jsi se dobre vyspala, to je zaklad... :) jake mate pocasi? tak nadherne ma byt v prostred rijna..na konci ma byt hodne oblacno a caste deste :-| jako at radeji mrzne, ale neprsiii...uvidime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem ráda, že se vám nápad s šipkou líbí, klidně ho aplikujte, mně stačí vědět, že jsem byla ta první, kdo s tím přišel:o) Fakt mě udivuje, že to nenapadlo už někoho jinýho, vždyť je to tak jednoduchý:o)) Nezapomeňte pak na pochvalné ódy na moje jméno ve svých svatebních albech :-D . Já se s vámi asi loučím, dneska jedeme vyzvednout šaty do Adiny, pak sbalit zbytek věcí a tradá do Kutné Hory, kde zřejmě nebudu na netu, takže se ozvu zase až po svatbě jako mladá paní... Mějte se tu fajn a držte nám pěsti, ať vše klapne.
Odpovědět
civet: tak stastne porizeni, stastnou cestu a at se zitra vsechno vydari... :) drzim palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám že mi tu na dotaz nikdo neodpověděl:( no nevadí..všem co je to teď čeká hodně štěstí:) katy, moc jsi mě nepotěšila s tím počasím, ale snad jsou to jen plané poplachy..
Odpovědět
Článek se načítá
lulinka: zrovna jsem Ti chtela psat na Tvuj dotaz, ale na ty zvyky kam jsi to davala ;-) podle me nemusis dojet prvni...kdyz se jede v kolone, tak jezdi prvni novomanzele...a to dojedou vsichni tak nejak stejne....ale pokud nepojedete v kolone...taky mi prijde lepsi prijet jako posledni...kdyz se nekdo zasekne...ale aby jste se zase nezasekli nekde vy...sestre se to stalo a lidi jen tak postavali nevedeli co...a cekalo se 20min na ne...my treba vyrazime nejdriv...nez se lidi nalodi do autobusu a do aut my uz chceme byt pryc..jedeme jeste memu tatinkovi na hrob, takze aby zase necekali hosti dlouho na nas pred restauraci...
Odpovědět
ahoj! luli: nevěsta se ženichem většinou přichází na hostinu jako poslední. Většinou se ještě fotí a ostatní se přesouvají na místo hostiny, kde na ně čekají. Alespoň tak jsem to zažila na několika svatbách. Nebo se jede hromadně, když není dlouhé focení. Ale určitě si z toho hlavu nedělej. Vše vyplyne ze situace... ;-) První říjnovky, ještě jednou šťastný vstup do manželství, hlavně ať vyjde počasí, ale hlavně to manželství ;-)
Odpovědět
ted na me padla nejaka depka...delala jsem soupis co je vsechno potreba a kdo co by mel mit nastarost ve svatebni den :-( tohle tak nemam rada, proc to nejde samo...bojim se, ze se nevlezu do satu, ze mam saty s vleckou a nebude ani v kostele moc pouzit, protoze bude mokro a ze jsem si mela vybrat saty bez ni, ktere by byly samy o sobe hezke, bez pripleho cancourku...ze mi bude zima, ze nebudou fotky..i kdyz v tom jsem klidnejsi, protoze jsme cilene chteli Radovana, protoze je profik ma nadherne fotky a umi fotit za sera, skaredem pocasi, interierech vseho druhu a vzdycky neco vymysli...svatba by se mal chystat max.mesic... zitra dostaneme oznameni a ceka nas Tour de Jizni Morava...kazdy den nekdo...do ted me to bavilo, delala jsem kreativni vecicky...ale ted uz to jsou jen telefonaty, rikani si o pomoc, co by kdo mel a kde by mel...a to me hodne neba...chjo...dneska jdeme na rodinnou oslavu a to budou jen dotazy na svatbu nic jineho :-| potrebovala bych ted stamprlu...chtela bych se vdavat uz zitra... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám strach, že mi nebudou šaty, že jsem neměla mít vlečku, že bude škaredě, že se něco po..ale to nějak dopadne, taky bych se už vdávala zitra. A děkuju za odpovědi:)
Odpovědět
luli: jestli budeš chtít ten kožíšek, tak ho určitě užiješ ;-) já se už těším, až mě příští týden zahřeje :-) Nevěřím, že bude nějak extra teplo.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kesy, kožíšek je jasná věc..už se na něj těším, počítám s ním:) beru ho spíš jako doplněk než na zahřátí, takže mi zima ani moc nebude. Spíš je mi líto ženicha:)
Odpovědět
ahoj holky, ty depky jsou asi normální. Včera to na mě padlo taky. Že nestihnu to, co nám ještě zbývá... četla jsem předpověď počasí a snad by nám to mělo vyjít. V půjčovně mi ani žádný kožíšek nenabídli, tak jestli bude zima, budu asi fialovo-bílá nevěsta :-S
Odpovědět
kesy: co ty oblázky, dopadlo to? ;-)
Odpovědět
ja jsem si objednala kozisek pres Aukro..ale neni typicky svatebni, tak jsem zvedava jak vlastne bude vypadat...a jestli vubec pujde k satum...ale uziju ho i tak a stal malo...jinak mam pujcene bolerko a jeste jsem koupila v outletu svetrik, takovy kratky ktery kopiruje bolerko a je takovy roztomile chlupaty a pres nej kdyz tak jeste kasmirovou pasminu...ale clovek to ma jen v hlave a kdo vi, jak to pujde k satum...momentalne me nejvic stve ta vlecka...a nejistota z satu... ty jo holky, lena a kesynaz: vy budeme mit babi leto :-) my budeme mit rozmaceno...asi si koupim jeste ty gumaky :D saty budu drzet a gumaky na nohou aspon muze byt sranda a vypadat ty fotky dobre, chteli jsme jit se fotit do vinohradu :D a fialova...me strasne rychle cervena nos..jak jsem bledula, tak mi vzdycky zari...ale snad to Radovan nejak nasledne upravi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně že nebude pršet..ale i tak to holky přežily..hlavně aby už to bylo:)
Odpovědět
já jsem normálně taky jako bledule takže ty barvičky budou fakt podzimní :-) sluníčko sice hlásí, ale kdo ví jak to nakonec bude. Přemýšlela jsem, že když bude opravdu zima, tak netuším, jak to udělám. nad gumákama jsem taky přemýšlela. Prostě jen tak na focení. a fotky by byly fakt originální. Ale fotograf si určitě poradí. katko, můžeš mi poslat odkaz na vašeho fotografa? to jméno mi nic neříká a ze zvědavosti bych na něj mrkla ;-)
Odpovědět
jj nejhorsi by byla takova mokra zima kdy by prselo a chradly prsty...neeee :) ale co v kostele teploucko, na hostine taky a nejak jen to foceni...a nesly by srandy pred kostelem a pred restauraci...ale co...nejvic se tesim na obrad... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem trochu v pr..jsem předseda volební komise a dnes nám na školení řekli, že může být i 3.kolo voleb a to spadá na den mojí svatby! Že prý je to mimořádne kolo ale ať s tím raději počítáme. Jinak jsou dvě kola, co mam dělat když jsem předseda a toho 30.to fakt bylo?:(
Odpovědět
luli: snad by Tě omluvili, když by šlo o tvoji svatbu. Je pravda, že jsem o 3. kole ještě neslyšela. ale neboj, dobře to dopadne. Já se vdávám v 1. volební den. Dohodli jsme se, že půjdeme ve svatebním volit :-N Myslím, že na tak malou vesnici to bude šou :-D
Odpovědět
ja kruci...no,tak to nevim...snad ne...ja jsem mela byt na volbach, ale to mame svicu a tak jsem radeji rekla ze ne...a jeste ze...no, ja myslim, ze to nejak musi jit....narovinu bych jim to rekla, to je to stejne jakoby jsi onemocnela...je snad zastupce...a ten by to prevzal...proste na volbach nebudes, no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z toho na prášky, spíš to asi nebude, ale budu mít měsíc nervy. Nechci mít kvuli tomu problémy:(
Odpovědět
rekni to uz ted...co nejdriv bych nekomu zavolal, uklidni te, ze to neni problem a nebudes mit zbytecne nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je tam místopředseda..no snad tam je:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?