Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak si rozlučku pořádně užij ;-) já vám taky závidím, že už máte svatbu tenhle týden, už bych to taky chtěla mít z krku, v sobotu mám rozlučku, ale jen takovou decentní, tak se celkem těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak ná vás moc myslím už se vám to blíží to já mám před sebou poslední svobodný víken :-D :-D :-D :-D v pátek mám rozlučku nakonec se nás sejde 30 ženskejch tak to bude asi rodeo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
civet: tak ať se ti rozlučka vydaří :-) já si už užívám volna, dneska jsem byla na hrobech dědečků odvézt květiny a za babičkou a ta mě dostala naprosto hustým a titanovým nádobím, které jsem ani neměla na wishlistu! :-) anděl.:-) večer přijel bráška a řešíme hry na svatební hostině, právě jsem dokončila svatební noviny, vypadá to moc hezky, juchůůů:-) deset kusů postačí. strašně se to krátí lidi! if: jsem ráda, že se to vyřešilo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: tak ať se vše vyvede ;-) a nádobí dobrý, já ráda vařím, takže to by se mi taky líbilo, ale my si řekli o penízky, tak nic podobného nehrozí. Co nervozita, stoupá? ninus: ty jo 30? to si ani neumím představit. Už máš všechno zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Už na vás jde nervozita? Na mě pořád nějak ne.. nějak mi nedochází, že se tuhle sobotu vádám.. Všichni okolo mě to pořád nějak řeší, jen já jsem v klidu :-)))) Dnes jsem měla poslední zkoušení šatů, zítra vyzvednout oblek ženichovi, v pátek kytky a moje šaty a v sobotu hurááá na věc :-))) To bude bžunda.. Nějak jsem to organizačně nezvládla a teď se mi zvou na hostinu i nezvaný lidi.. tak jsem zvědavá, kolik se jich tam sejde :-))
Odpovědět
tak já se přiznám,trochu mě to chytá, většinou po ránu, když je člověk ještě takový nesvůj a neprobuzený... ale zaím to vždycky krásně zažehnám,nejsem na to sama, takže se to dá, Horší to má přítel, který jde ještě zítra do práce a je sám v bytě... :) dzejnysek: nám se takhle neorganizovaně zvou lidi na obřad, Je to celkem milé, akorát v případě nepříznivého počasí bude obřad vevnitř a tam je kapacita 50 lidí, takže buou kdyžtak vyhoštěni :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobr ránko holky, to je strašný, v prosinci tohoto roku jsem zde byla poprvé (nebo prostě poprvé navštívila nějakou diskuzi s tématem podzimních vdavek ;-) a dnes už je 30. září ! To je strašný, jak to letí, já si to nbavíc ani neuvědomuju. mám pocit, že se mi vdává kamarádka a ne já :-( Včera jsem koupila nádhernou šerpu na auto a zítra půjdu na ty kytky, dnes strávím opět celý den ve škole a večer půjdeme do restaurace domlouvat podrobnosti. Všem přeji hezký den ;-)
Odpovědět
lulinka: fiiiha, jsem rada, ze nevim tak dlouho ze se budeme brat...ja byla pozadana o ruku az na konci kvetna...a do te doby jsem nemala ani tuseni a ani me nenapadlo, ze by byla svatba letos... :) ja vcera vyrabela tylove balbulky a masli na auto :) no bylo to teda plodne...vsude kolem me neuveritelny neporadek...plno odstrizku a ve vysledku jak jsem se rozmachla, tak jsem vylila cerveny burcak na zed... hups... tak jeste budeme muset stihnout vymalovat pred svatbou... =-) tak at se ve skole dari a vsechno jde dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...pro některé poslední svobdné :)
Odpovědět
Profilova fotka
if: take dobre rano, ale zitra jeste rano budes svobodná ;-) ... az sobota bude jiná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hani: no jo, vidíš, už jsem nějaká zmatená :) Zrovna jsem volala do Vlašimi na mrazení kytek, tak jsem zvědavá, jestli to půjde (prý záleží na typu kytky). Dneska vyrážím na manikúru a pedikúru, vyzvednu objednané punčošky, sepíšu a vytisknu harmonogram dne a zbyde už jen úklid a budu se poflakovat :) Jo a vlastně košili ještě musíme jít koupit, hmmm, není toho až tak málo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včerejší rozlučka s kolegama z práce se vyvedla. Dostala jsem tři knihy k manželství a z jedný jsme tam docela dost předčítali a hroutili se smíchy pod stůl (třeba kapitola 21 zábavných her s penisem na straně 69 měla fakt grády!) Nechápu, že něco takovýho vyšlo v 86 roce:o) Já jdu dneska na nehty, jedeme pak do Adiny zkoušet ženichovi kalhoty k žaketu, upravím harmonogram o pár drobností, se kterýma se mi včera dotčené osoby ozvaly, že by chtěly změnit a pak asi jen nohy na stůl a pohoda jazz:o)) If, ty si užij posledního svobodoného dne. Předpověď na dnešek moc neodpovídá tomu, jak je venku hezky, takže zítra budeš mít úžasně!!! Stejně jako my v sobotu:o) Hrozně se pak těším na fotky, ale zřejmě je uvidím až po návratu z líbánek, protože my na ně zmizíme v úterý ráno a na místě asi net nebudeme mít. Takže i svoje fotky sem dám nejdřív tak týden po svatbě..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa právě mi volala květinářka a Jiřiny BUDOU!!!! A že jsou prý nádherný, že tak krásný kytky ani nečekala:o) Já mám takovou radost!
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak to je fajn, že ti to s jiřinama vyšlo, budeš mít určitě nádhernou kytku, já mám jiřiny ráda a k podzimu se skvěle hodí ;-) Ifoun: držím palce ať vám zítra vyjde počasí, všechno budete mít stopro dokonalý :-) taky se moc těším na fotky, dufám, že je dodáte brzy :-)
Odpovědět
if: drzim palce, budeme na Tebe zitra myslet, at vsechno dopadne podle predstav... :) teda na vase fotky jsem vazne hrozne zvedava, tak doufam, ze neco malo sem date nez odjedete...at tu nepukneme ze zvedavosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik cca stojí myrta? Už komplet z květinářsví? Potřebuji jen hrubý odhad, nakonec se rozmýšlím, zda je přece jen neudělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
if: take držím pěsti štěstí at se vám zítřejší den vyvede a at je to ten nejkrásnější den x-) x-) x-) x-) civet: a tobě to samé k sobotnímu dni at vám v oba dva dny svítí sluníčko x-) nnell: jo jo už mám téměř vše jen doladit maličkosti a za chvíli razím do města jestli do toho obchodu přišla pro mě ta korzetová podprsenka pod šaty no q pokud mě nebude sedět tak jsem v prd....
Odpovědět
ninus: tak drzim palce at sedi... :) Lulinka: fiiiiha, tak to nevim, my se chystame k potoku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) ... já se chystám na buxus na zahradu u nasich ... doufam, ze tam porad roste ... zitra na to mam dopoledne, abych ty maslicky privazala na vetvicky, tak snad to pujde od ruky :) ... bude to narocny, vysluzky a cukroví odvézt, ke kosmeticce, na nehty ... uz ted se citim unavene, to jsem zvedava, jak budu vypadat zitra vecer :) ... a mimochodem, uz se o me pokousi zase ryma :( ... tak to budu krasna nevesta s huhnavym hlasem, snad to ano bude slyset :)
Odpovědět
Tak holky, zítra si budeme držet pěsti, ať nám to vyjde a sobotním přeju všecno nej a hodně sluníčka. ;-) Jo a před chvílí nám dovezli prstýnky, takže hurá, máme je a jsou super :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
If a Denn: Zítřek si holky krásně užijte! Hlavně ať je hezky a na ten velký den vám svítí na cestu za štěstím sluníčko. Já se s vámi tímto také loučím, neboť můj velký den je v sobotu (společně s Civet, Hani811 a Maithai), tak jsem na to zvědavá... Stále jsem v klidu.. K neuvěření! Uvidíme, jak na tom budou nervíky zítra :--))) Dnes už nám přijedou na noc první hosté a zítra touhle dobou bude barák praskat ve švech :--) Moc se těším na vaše fotečky a až něco budu mít já, tak to sem také hodím ;-) Bylo mi tu s váma fajn a jsem ráda, že se nám tu sešla taková prima parta ;-) Začínám být nějaká dojatá, tak budu raději končit. Zkrátka... všem vám (nám) přeji do manželského života jen to nejlepší!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi my k potoku nepůjdem :-D Dnes jsme byli v restauraci domlouvat podrobnosti a dopadlo to super :-D Holky, všem co se budou vdávat zítra či pozítří držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :) Tak já pohasila všechny průsery, už jen umýt podlahu a bude to... nehty mi udělal dokonalé (i když na druhý pokus, první se mi nelíbil :-D ), pedikúra super i s masáží, zároveň mi paní orvala chupiska na rukách :) No, snad to všechno nějak vyjde. Tak kočky, držím palce tomuto víkendu a dáme si vědět :)
Odpovědět
holkyyyyyyyyyyyyyyy :) tak ... drzim palce :) uzijte si to na maximum, at vsechno dobre dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, psala jsem to už jinam, ale hodím to i sem, třeba někdo poradí :-) Prosím, jak je to, když se už po obřadu odjíždí do restaurace od kostela? Bohužel nemůžeme jet v koloně, takže pojedeme tak nějak trhaně a sejdeme se všichni až na místě hostiny. Odjíždí od kostela nejdřív hosté a pak novomanželé nebo máme přijet my jako první a na všechny počkat na parkovišti? Přijde mi to trochu divné, abychom s manželem jakoí první přijeli na hostinu a čekali na ostatní venku, až dojedou, to spíš aby čekali oni na nás. Bude se rozbíjet talíř apod, tak aby to nějak vypadalo. Jestli mi někdo poradíte, děkuju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme dneska zařídili jen dvě věcí, ale strávili jsme tím téměř celý den. Přítel šel do Adiny zkusit kalhoty, jak mu sedí, já byla na nehtech. Dala jsem do alba fotku svých svatebních nehtů (ať žije recese) a nakonec dávám i svatební oznámení. Někomu jsem ho posílala i do mailu, teď se můžete "pokochat" i ostatní:o) Na těch spodních fotkách jsem umazala příjmení + na bokách jsou ještě naše adresy a ty jsem taky umazala z bezpečnostních důvodů:o)) Zítra vyzvedneme šaty, víno a vyrazíme směr Kutná Hora.. Nervózní nejsem... Nějak mám pocit, že všechno klape a není žádný problém... Doufám, že to není jen pocit:o)) Každopádně holky, které máte svatbu už zítra nebo v sobotu, přeju, ať vše klapne, ať nejsou žádné problémy, super počasí a ať si vezmete toho pravého:o) A hlavně úsměv na rtech a pohodu do těla, budeme všechny krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
civet: nehty jsou božííí, teda hlavně ten jeden :-D
Odpovědět
civet: teda opravdu nehty...to je parada...ukazovala jsem to priteli a premlouva me, at to mame taky...teda paradni napad...klobou dolu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Volala mi květinářka, že kytky jsou prej boží :) Tak se moc těším, co mi ráno doveze :)
Odpovědět
Profilova fotka
katko, jestli na to máš "koule", jdi do toho:o) U nás to vymyslel přítel, řekl že srandy, že si tam mám nechat udělat šipku, aby veděl jakej prst a věděl i směr.. a já ho vzala vážně:o) Já na to zdobení kytičkama a srdíčkama moc nejsem a tohle mi přišlo jako hodně dobrej nápad:o) budu ráda, jestli budu zakladatelkou nové myšlenky:o) if, kytky budou určitě parádní:O) mně se dneska květinářka do telefonu taky rozplývala, že ty jiřiny jsou nádherný a hezčí než vůbec čekala. Jen prý žlutý (do kytic pro maminky) nejsou prý čistě žlutý, ale lehce žíhaný. Uvidím zítra, půjdeme se na to podívat, myslím, že to nebude katastrofa:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?