Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
makyska: neboj se ;-) sice hodne zalezi ma knezi...ale urcite nebudes brecet strachy...klidne mu rekni, ze jsi popre a mas z toho strach...se mnou si knez hezky povida a ja pak brecim tak nejak dojetim... :-) kdyz jde clovek do sebe...a je taky hodne pravdepodobne, ze Te nebude moc trapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maky: přeju hodně štěstí na svatbě, ať ti vyjdou ty šaty, ať zpověď dopadne dobře a samotná svatba je super:o)
Odpovědět
Profilova fotka
makys: hodně stesticka, uzijte si to, doufám,že vse probehne podle vasich predstav ... :) !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,celorepublikově-které se vdáváte v tomto týdnu, všem přeji hodně moc lásky, ať to vyjde a máte nejúžasnějšího chlapa na světě :-D Zvládněte všechny kroky do toho úžasného svazku, jako je manželství :-) Už když to píšu, tak brečím, už to začíná docházet ;-) Katko: nebude mě trápit, zná mě a já žádný těžký hřích neudělala. Ale je to poprvé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ani pod vlivem událostí nepochlubila, že jsem v pátek byla na zkoušce účesu, nakonec bude něco trošku jiného než bylo původně v plánu, ale líbilo se mi to. Taky jsme byli obhlídnout kytky a zjistila jsem, že kaly jsou teda pěkně drahý  ale krásný ;-) Ještě ani nemám vyrobené jmenovky a taky mám udělat mašle na židle, tak mám pocit, že nic nestíhám :-p A zítra budem malovat, aby nás hosti nepomluvili až se u nás budou ráno scházet :-D
Odpovědět
taky mi odpadly nejake dalsi starosti...od kamaradek jsem dostala krasnou cernou kosilku...tak uz ji nemusim shanet...a konecne jsme taky koupili boty pro zenicha...a jmenovky nastesti dela pritel... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: a fotka účesu nebude?:o) Jmenovky jsme vyrobili včera (6 dní před svatbou), přítel to měl asi za tři hoďky hotové. Teda vyrobili jsme jen kartičky, zbytek jmenovky vyrábí kamarádka:o) Já jsem se dneska zapřela a půjdu se podívat, jestli v coolboutique nebudu mít nějaký pěkný šaty na převlečení. Včera mě tak napadlo, že ty šaty, co mám připravený, kdybych se chtěla převlíkat, jsem měla na posledních dvou svatbách a chtělo by to něco jinýho. Jsem hrozná:o)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tady nová...tahle stránka je fakt úžasná a moc mi pomohla v přípravách na svatbu. Vdávám se 22.10.2010 a moc se na ten den těším....a pevně doufám, že bude aspoň trochu dobré počasí, i když to si asi nevyberu... :-) Všechno už mám zařízené a koupené... poslední co mi zbývá je objednat svatební dort a restauračku na hostinu... Všem co se v říjnu budete vdávat přeji aby se NÁM ten den povedl a byl to ten NEJ den v našem životě....
Odpovědět
sanyblack: i Tobe...a at se zarizovani dari a co nejmin nervu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Civet: pokusím se, ještě vám dlužím i to oznámení, jsem hrozná, ale snad to dneska stihnu, jenom ty fotky nejsou nic moc :-| Já jmenovky budu vyrábět celý, ale nemůžu se dokopat a k těm mašlím na židle už vůbec ne ;-) sanyblack: vítej, není trochu pozdě na tu restauraci? já bych se bála
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme si dneska koupila moc hezkou košilku na svatební den, ehm, valstně dvě...jedna byla hezčí, ale černá, druhá miň hezká, ale fialová (nebo něco v tom duchu). Je divné mít o svatební noci černé prádlo? Nebo už jsem jen tak zblblá a řeším hovadiny? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
if, barvu prádla neřešit. já mám černo-červený:o) V bílým budeš celej den, tak proč do bílýho nutné lézt i v noci:o) nnell, kdo si počká, ten se dočká:o) Na kvalitu fotek nehleď, já sem taky nedávám extra super fotky (zvlášť z těch zkoušek, to se všechno fotí na kompakt a kvalita je při blbým světle pochybná).
Odpovědět
Článek se načítá
if: taky mam cernou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: oka, vemu s sebou tu černou, je fakt boží :) Měla jsem vyhlédlou v Etamu za 1340 (brrr), ale byla mi 38 velká jak, byla jsem jak bílá paní :-D Tak jsem byla v intimissimi a koupila krásnou za 699 (a taky spoustu jiných děsně potřebných věcí, třeba ženichovi fialové trenky :-D). Přemýšlím, kde seženu fialové gumáky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maky: to je úžasný, že jdeš na první zpověď :-) já se na zpověď vždycky hrozně těším a zároveň mám strach ... Ale potom mám úžasný pocit, jako, že jsem tak o 150 kilo lehčí :-D V restauraci jsem pořídila dobře, záloha zaplacena, vše dohodnuto. Voucher pro rodiče do Cafe Imperiál zakoupen :-) tak doufám, že se jim tam bude líbit a hezky si popovídají ;-) Za chvíli vyrážím do Plzně, držím vám všem palce :-)
Odpovědět
nnell: no asi joo, jednu už jsme měli zamluvenou, ale nakonec jsme se rozhodli pro jinou, kde bude zároveň i večer pařba, abychom se už nemuseli stěhovat jinam...přijde mi to tak lepší... Koukám že tady řešíte svatební noc...trochu se bojím aby ženich místo dovádění nezvracel do mísy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sany: no, to samozřejmě hrozí, ale lepší ženich, než nevěsta ;-)
Odpovědět
ifoun: no to je jasný :-D , do těch parádních fialovejch šatů se budeš potom převlékat???
Odpovědět
Profilova fotka
sany: pokud nevydržím ve svatebních, tak se převleču. Jen jsem zjistila, že jsou dost nepraktické, na svatbě mě do nich zašněrujou kamarádky, ale pak je nebudu mít jak použít :(
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste vsechny? Na me začíná doléhat děs... pořád se dívám na předpověď a když si chci chrupnout, tak zjišťuju, že přemítám, co mám ještě udělat... Přitom se ale hrozně těším ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem třeba v práci :) ... a dnes docela solidne nestiham, neco se tu vyvrbilo, budu rada, kdyz to stihnu dodelat do ctvrtka, abych mela v patek to pracovni placene volno :) ... ja toho musim jeste udelat hafo, snad neco stihnu zitra behem svatku, jinak uz se objevilo takovych kiksu, ze jsem rezignovala a nehodlam nad tim ted premyslet :) .. ale potesili me 4 kamaradi, protoze jsem zjistila, ze do trebone prijedou uz v patek vecer, nasli si sami hotel atd., pry aby nahodou v sobotu z prahy nezmeskali a taky byli odpocati ... a pri te prilezitosti chteji jeste splasit zenicha a opit ho ... no, tak doufam, ze se v sobotu vcas dostavi aspon na obrad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani: ale v pátek máš neplacené volno, ne? Volno je ze zákona na den obřadu (palcené) plus jeden na obstarávání (neplacené) - neplacené je posledních x let, dřív bylo placené. Čímž ti nechci zkazit náladu, jen upozorňuju. Ženicha bych den před nepůjčila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if, my máme třeba ve firmě to volno v pátek placené (jeden den na obřad + den navíc). Ano ze zákona to placené není (to je jen den obřadu), ale spousta firem to proplácí stejně dál:o) Já jsem na tom podobně jako ty. Začíná být nesvá z počasí, ale říkám si, že se to vyprší a v pátek a sobotu bude hezky. Stačí polojasno, nebo i oblačno, ale bez přeháněk a deště... V noci se budím, špatně spím, zdají se mi šílený sny, ráno a celý dopoledne nerv jak prase:o( A to jsem byla celej víkend úpolně v klidu... Já jsem dneska zavola květinářce a kosmetičce, obě se mnou počítají, kadeřnice měla vyplej mobil (asi dneska není v práci). A volala mi fotografka:o)) Večer musím máknout na jídeláku / nápojáku a musím sepsat organizačí mail, aby lidi, co mi budou pomáhat věděli všechny podrobnosti.. a navíc má přítel zítra narozeniny, tak budeme ještě slavit (aby toho nebylo málo). Ve středu naposledy do práce a večer rozlučka s kolegama.. a pak dva dny volna a nevětšího stresu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, daně jsem studovala a v příslušné příloze zákoníku práce je uvedeno: "Pracovní volno se poskytne na 2 dny na vlastní svatbu, z toho 1 den k účasti na svatebním obřadu; náhrada mzdy nebo platu přísluší však pouze na 1 den." Výklad zní tak, že v případě obřadu v pátek máte nárok na dva dny volna, jeden den placeného, jeden neplaceného. V případě obřadu v sobotu máte nárok na jeden den volna a ten je placený. Všechno se týká pracovních dnů. V případě, že máte směnný provoz nebo jiný provoz i ve víkendové dny, řídí se to potom rozhodnutím zaměstnavatele, případně toho, co je dojednáno v pracovních nebo kolektivních smlouvách. Nikde tudíž není stanoveno, že by byl placený den jen a pouze ten, v který se koná obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: Zajímavé:o) ale každopádně, mě ten jeden den zaplatí a přítel má dokonce v práci dva dny placenýho volna (kdyby měl obřad v pátek, tak tři). Díky, žes na to upozornila, třeba to pomůže ostatním holkám, které si volno teprve budou brát:o)
Odpovědět
Profilova fotka
my, co máme home-office, si radši s nějakým placeným volnem nebudem vyskakovat ;-) ifoun: kde jsme? zařizujeme!!! :-D
Odpovědět
Ahojky holky: poctivě jsem pročetla diskuzi a poctivě se hlásím. Na Moravě je mi fajn a jsem i klidná, vůbec žádný stres - divné.:-)) Ale je tu škaredě...pořád prší, země ublácená, nebe jako by měl přijít konec světa...snad se to do stoboty vyprší,taky mi to začíná trochu vadit. Ke košilce:mám černo fialovou, bílou barvu na noc neřeším a rozhodně si nedělám iluze, že určitě něco bude, spíše to beru jako případné příjemné překvapení, myslím, že toho budeme mít oba za celý den dost. Na gumáky jsem rezignovala, už mi nevybyly penízky.Ale přišly krásné perníčky- dárky pro hosty. A dnes jsem absolvovala pedikúru - paráda, cítím paty!! :-) Kadeřnici a zubajdu, už mám úsměv jako z Hollywoodu :-)) Nadepsala jsem jmenovky, nazdobila košíčky družiček a svíčky na hostinový stůl, konečně mám čas na přípravy, když jsem doma. :-) nnell: taky bych ráda viděla fotečky civet: gerbery budou taky moc fajn, nech se překvapit :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zase otravuju s dotazem...ale na kolik vás výjde kytka pro vás, pro svědkyni(jestli máte) a pro maminky? Snad vás některé potěším,viděla jsem předpověď z nějaké Norské meteostanice nebo co to bylo a v sobotu má být krásně!! x-) Takže žádné gumáky, ale sluneční brýle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré sváteční ráno :) catry: já mám svatební a její zmenšeninu za 1000, takže tak pro inspiraci. Maminky mít nebudou, budou mít v ruce kapesník, tak aby jim kytka nepřekážela 8-)
Odpovědět
ifoun: krásné ranko i tobě, jak jdou přípravy? :-)) catry: já mám cenu cca 4000 za všechno včetně stolů a aut, takže jednotlivé ceny zatím nevím, mám jít za floristkou zítra. Ale myslím, že moje kytka vyjde tak na 700, říkala. :-) Holky, právě jsem krásně zarulovala a omašlila poděkování rodičům - chceme jim to dát i písemně, protože netuším, co z nás v sobotu ráno vypadne. :-)) A s mamkou jsme dořešily zasedací pořádek. Mám radost, krásně se to rýsuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?